Da li ste zadovoljni izabranim pedijatrima?

odgovora

Objavljeno

Ja sam prezadovoljna,maksimalno se trudi da nam ukaze znanje i poverenje,a najvaznije sto je prema deci draga,tako da moj Iva kad idemo kod lekara nema strah.Pozdrav iz Kragujevca :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sa prvom Dr sam bila prezadovoljna, koliko se posveti bebi toliko se posveti i mami. Druga mi je bila bezveze a ova treća nije loša

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage mame, mi sutra punimo mesecdana, i spremamo se za nasu prvu posetu pedijatru :).

Da li neka od vas vodi svoje dete kod pedijatra u dom zdravlja Sumice??? Ako ima takvih na forumu, molim vas za preporuku kog pedijatra da izaberemo kao naseg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage mame, mi sutra punimo mesecdana, i spremamo se za nasu prvu posetu pedijatru :).

Da li neka od vas vodi svoje dete kod pedijatra u dom zdravlja Sumice??? Ako ima takvih na forumu, molim vas za preporuku kog pedijatra da izaberemo kao naseg.

Neko je pisao da preporučuje jednu plavu doktorku. Pogledaj na sajtu dz Voždovac, Mislim da je onako mršavija žena. Ne sećam se kako se zove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo stvarno zadovoljni nasim pedijatrom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima li neka od vas preporuku za nekog pedijatra u DZ Vozdovac? Jutros sam prebacila karton ali nisam izabrala pedijatra, kazu da se raspitam ako zelim pa da onda odlucim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nasa pedijatrica je ok za situacije kada sam dovodila dete sa temperaturom, osipom i sl., tj. kada je bolesna, ali za savetovaliste je stvarno konfuzna, uvek me je otaljavala, sve je super, super, a nikad mi nista nije objasnila, a najbolje je sto jednom kaze ovako treba, drugi put onako treba, tako da mogu reci da sam se bukvalno sama snalazila sa uvodjenjem hrane, kao i svim ostalim fazama i fazicama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo uspeli da nam jedan pedijatar bude izabran za svu decu(u nasem zdravstvenom centru mora se imati izabran i lekar opste prakse i pedijatar..).Ta nasa divna doktorka prati prvo dete od nekoh godinu dana,a ostalo dvoje od rodjenja.Zena je nevidjeni strucnjak i pored hiljadu pacijenata ako ne i vise ona pamti osobenosti,teskoce nase dece.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moze li neko da mi preporuci dobrog pedijatra u dz Vracar?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo uspeli da nam jedan pedijatar bude izabran za svu decu(u nasem zdravstvenom centru mora se imati izabran i lekar opste prakse i pedijatar..).Ta nasa divna doktorka prati prvo dete od nekoh godinu dana,a ostalo dvoje od rodjenja.Zena je nevidjeni strucnjak i pored hiljadu pacijenata ako ne i vise ona pamti osobenosti,teskoce nase dece.

Naša je ok, ništa posebno. Uvek nas pohvali što nismo često bolesni, kako napredujemo, al Pavlika nije znala da namesti malom, kad ga je pregledala za vakcinu....

Tako da je tvoj pedijatar - odličan! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima li neka mama da mi preporuci dobrog pedijatra u Shilerovoj?

Mame, da li neka ima preporuku za pedijatra u Šilerovoj? Bliži nam se prva kontrola... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ZA SVE MAME IZ NOVOG SADA !!!

Moja devojcica je primila prvu dozu MMR vakcine 15.08.2011. kaze dr u domu zdravlja Novo naselje: Reakcija moze da se pojavi izmedju 7-12 dana od vakcinacije u vidu blage prehlade ili sitnog osipa po telu...

noc 8-9 dan moje dete ima temperaturu 38.0 dam joj sirup paracetamol temperatura je stagnirala oko 1,5 sat i onda pocela polako da pada da bi nakon 3 sata od davanja leka, ona opet ima istu temperaturu... Celu noc i ceo dan :( odvedem je naravno kod dr u dom zdravlja, kaze ona: Grlo cisto, pluca cista! Nije reakcija na vakcinu nego viroza, dajte joj cepice ili sirup... Moja devojcica opet tu sledecu noc temperatura 38.8. dete vristi, place, ne moze da spava, tusiramo je, ona jadna skamenjena stoji u kadi i vristi! Temperatura ne spada sta god da joj dam minimum 2 sata, onda kao se spusti i opet skoci!

Onda mi je pukao film! Odvedem je privatno kod dr Jovana Redzeka. Covek je prvo jako efikasan, izuzetno jeftin a najbolje od svega je da bukvalno cim pogleda dete zna sta joj je i bude apsolutno u pravu! Kaze dr: Reakcija na vakcinu i UPALA GRLA !!! Upala inace onog grla koji je kod dr u domu zdravlja "cisto" i kaze nam lepo kupite sirup antibiotik Ospamox 125mg/5ml na 8 sati po 3,5ml 5 dana. Temperaturu od sutra nece uopste imati, kontrola nije potrebna, samo zavrsite sa sirupom!

Ja onako pomalo skepticno razmisljam "Aha, sigurno, dete gori 3 dana i noci, sigurno ce od jedne doze sirupa veceras da sve bude super" Medjutim u 18:45 dam joj prvu dozu. Od 02h tu noc, do ovog momenta (proslo je ukupno do sada oko 34h) moja devojcica ni u jednom trenutku nije imala temperaturu ni na granici a kamoli povisenu!!!!

Ne znam da li ovde smem da napisem podatke o privatnoj ordinaciji ovog predivnog coveka i lekara, ali za sve mame iz NS-a kojima treba adresa ili telefon, neka mi se jave privatnom porukom ili na email: sanja0703@gmail.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ZA SVE MAME IZ NOVOG SADA !!!

Moja devojcica je primila prvu dozu MMR vakcine 15.08.2011. kaze dr u domu zdravlja Novo naselje: Reakcija moze da se pojavi izmedju 7-12 dana od vakcinacije u vidu blage prehlade ili sitnog osipa po telu...

noc 8-9 dan moje dete ima temperaturu 38.0 dam joj sirup paracetamol temperatura je stagnirala oko 1,5 sat i onda pocela polako da pada da bi nakon 3 sata od davanja leka, ona opet ima istu temperaturu... Celu noc i ceo dan :( odvedem je naravno kod dr u dom zdravlja, kaze ona: Grlo cisto, pluca cista! Nije reakcija na vakcinu nego viroza, dajte joj cepice ili sirup... Moja devojcica opet tu sledecu noc temperatura 38.8. dete vristi, place, ne moze da spava, tusiramo je, ona jadna skamenjena stoji u kadi i vristi! Temperatura ne spada sta god da joj dam minimum 2 sata, onda kao se spusti i opet skoci!

Onda mi je pukao film! Odvedem je privatno kod dr Jovana Redzeka. Covek je prvo jako efikasan, izuzetno jeftin a najbolje od svega je da bukvalno cim pogleda dete zna sta joj je i bude apsolutno u pravu! Kaze dr: Reakcija na vakcinu i UPALA GRLA !!! Upala inace onog grla koji je kod dr u domu zdravlja "cisto" i kaze nam lepo kupite sirup antibiotik Ospamox 125mg/5ml na 8 sati po 3,5ml 5 dana. Temperaturu od sutra nece uopste imati, kontrola nije potrebna, samo zavrsite sa sirupom!

Ja onako pomalo skepticno razmisljam "Aha, sigurno, dete gori 3 dana i noci, sigurno ce od jedne doze sirupa veceras da sve bude super" Medjutim u 18:45 dam joj prvu dozu. Od 02h tu noc, do ovog momenta (proslo je ukupno do sada oko 34h) moja devojcica ni u jednom trenutku nije imala temperaturu ni na granici a kamoli povisenu!!!!

Ne znam da li ovde smem da napisem podatke o privatnoj ordinaciji ovog predivnog coveka i lekara, ali za sve mame iz NS-a kojima treba adresa ili telefon, neka mi se jave privatnom porukom ili na email: sanja0703@gmail.com

kod kog dr na naselje idete, mislimda je to bitnije da napises. za privatno ima dosta dobrih navedenih dr, bitno je da znamo ko ima te propuste..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ZA SVE MAME IZ NOVOG SADA !!!

Moja devojcica je primila prvu dozu MMR vakcine 15.08.2011. kaze dr u domu zdravlja Novo naselje: Reakcija moze da se pojavi izmedju 7-12 dana od vakcinacije u vidu blage prehlade ili sitnog osipa po telu...

noc 8-9 dan moje dete ima temperaturu 38.0 dam joj sirup paracetamol temperatura je stagnirala oko 1,5 sat i onda pocela polako da pada da bi nakon 3 sata od davanja leka, ona opet ima istu temperaturu... Celu noc i ceo dan :( odvedem je naravno kod dr u dom zdravlja, kaze ona: Grlo cisto, pluca cista! Nije reakcija na vakcinu nego viroza, dajte joj cepice ili sirup... Moja devojcica opet tu sledecu noc temperatura 38.8. dete vristi, place, ne moze da spava, tusiramo je, ona jadna skamenjena stoji u kadi i vristi! Temperatura ne spada sta god da joj dam minimum 2 sata, onda kao se spusti i opet skoci!

Onda mi je pukao film! Odvedem je privatno kod dr Jovana Redzeka. Covek je prvo jako efikasan, izuzetno jeftin a najbolje od svega je da bukvalno cim pogleda dete zna sta joj je i bude apsolutno u pravu! Kaze dr: Reakcija na vakcinu i UPALA GRLA !!! Upala inace onog grla koji je kod dr u domu zdravlja "cisto" i kaze nam lepo kupite sirup antibiotik Ospamox 125mg/5ml na 8 sati po 3,5ml 5 dana. Temperaturu od sutra nece uopste imati, kontrola nije potrebna, samo zavrsite sa sirupom!

Ja onako pomalo skepticno razmisljam "Aha, sigurno, dete gori 3 dana i noci, sigurno ce od jedne doze sirupa veceras da sve bude super" Medjutim u 18:45 dam joj prvu dozu. Od 02h tu noc, do ovog momenta (proslo je ukupno do sada oko 34h) moja devojcica ni u jednom trenutku nije imala temperaturu ni na granici a kamoli povisenu!!!!

Ne znam da li ovde smem da napisem podatke o privatnoj ordinaciji ovog predivnog coveka i lekara, ali za sve mame iz NS-a kojima treba adresa ili telefon, neka mi se jave privatnom porukom ili na email: sanja0703@gmail.com

I ja bi volela da znam kod kog pedijatra ste bili... mi idemo na naselje ali ne znam koji je pedijatru u pitanju u vasoj situaciji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam napisala ime doktorke zato sto je neko mozda zadovoljan sa istom doktorkom... Ali naravno, za znatizeljne mame u pitanju je Dr Bolesnikov

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam napisala ime doktorke zato sto je neko mozda zadovoljan sa istom doktorkom... Ali naravno, za znatizeljne mame u pitanju je Dr Bolesnikov

hmmmmm mi idemo kod nje....nismo do sada imali probleme..ali mozda je to zato sto nismo ni bili ozbiljno bolesni...mada sam sacnula jednu doktorku kod koje bi je najradije prebacila jer samo se odusevila kada sam odvela dunju kod nje dok je dr. bolesnikov bila odsutna..mislim da se zove milasinovic..ili tako nesto....ali kao sto rekoh jos nam se nista lose nije desilo sa bolesnikov...bas mi je zao sto si imala tako bezveznu situaciju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste, Milasinovic ima! Iskreno, ja sam cvrsto odlucila da od sada kad god mi dete ima visoku temperaturu, ili nesto drugo joj fali, vodicu je kod Redzeka, bez da predhodno odem u DZ. Jer ako treba da razmisljam da li joj je dobro postavljena dijagnoza ili nije pa da je naknadno vodim privatno, onda cu odmah da odem privatno i necu vise imati glavobolje ove vrste :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi idemo kod Zelenovicke na naselje, oba deteta. Stefan doduse jos uvek-hvala bogu samo u savetovaliste. mada sam ja i nju par puta telefonom samo zvala ako mi nesto treba pa mi samo kaze sta da radim. a Luku smo par puta vodili privatno kod Nikolica i on je divan dr. ni ja ni mm se ne libimo ako je potrebno da vodimo dete i platimo. cak i on kad ga zovem i kazem sta je cesto mi samo kaze sta da radim-ako su potrebne neke analize pa da mu javim rezultat i kaze sta da radim bez i da idemo kod njega i ista platimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam prezadovoljna nasim privatnim lekarom, a u DZ necu vise ni na vakcinu da ga vodim, ako ne mora. Bili smo jednom i to je bilo vise nego dovoljno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I nasa dr je katastrofa ali mi nazalost nemamo izbora sem da idemo privatno , sto nemamo u mestu gde zivimo nego klac 25km, planiram da ga uskoro odvedem na pregled gde me nece skinuti sa dnevnog reda pa makar to debelo platila ... na moje pitanje da mu pogleda pisu ( kod decaka to zna biti problem) ona mi kaze : ma sta cu mu je gledati , htela je bolesnom da mu da pentaxim sto sam ja naravno odbila , a da ne pricak o pregledu grla , takvom pregledu jos niste prisustvovali , dete nije ni otvorilo usta ona kaze : U redu je ! ...pregled usiju, kad je plakao kao magarac jedan ceo dan ja ga odvedem , ne znam vise sta mu je .... ona mu pipne uvo , kaze : auuuu upala , vidi kako vristi , a on vristi i kad ga pogledas taj dan ... MA uzas, ima jos 2-3 godine do penzije , sve razmisljam dali da radjam drugo ili da cekam njenu penziju :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam trenutno prezadovoljna izabranim pedijatrom, mada ovo je nama treci pedijatar u poslednje 4 godine i to samo iz razloga jer sam bila nezadovoljna i ja to otvoreno iznesem u DZ i menjam. Iz tog razloga i kazem da sam trenutno zadovoljna ali ukoliko i ova pobudali...... idemo dalje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li neko moze da mi preporuci dobrog pedijatra u Novom Sadu u domu zdravlja na Limanu?Uskoro treba da vodim bebca na prvi pregled a ne znam kako se to zakazuje,jer treba prvo da izaberem pedijatra?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li neko moze da mi preporuci dobrog pedijatra u Novom Sadu u domu zdravlja na Limanu?Uskoro treba da vodim bebca na prvi pregled a ne znam kako se to zakazuje,jer treba prvo da izaberem pedijatra?

Mi smo kod dr Vesne Vuleković. Za sada sam zadovoljna, ali bili smo samo tri puta i to na rutinskim pregledima, merenje...i sve što ide pred vakcinu. Inače, jako fina i prijatna žena. Samo ne znam da li ima još mesta kod nje, pozovi Call centar pa pitaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DA! Bila sam prezadovoljna lekarkom koja je maltene od rodjenja vodila racuna o zdravlju moje najstarije kcerke, a prezadovoljna sam i doktorkom koja brine o zdravlju moje srednje i najmladje devojcice! Osim sto je odlican dijagnosticar, zena ima jako mnogo slifa za rad sa decom i svi njeni mali pacijenti je dozivljavaju kao drugaricu i nema suza straha i odbojnosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.