Da li ste zadovoljni izabranim pedijatrima?

odgovora

Objavljeno

Da li neko moze da mi preporuci dobrog pedijatra u Novom Sadu u domu zdravlja na Limanu?Uskoro treba da vodim bebca na prvi pregled a ne znam kako se to zakazuje,jer treba prvo da izaberem pedijatra?

Samo nemoj kod Kalanja, svi kazu da je najgori, i ja sam vodila Lunu kod njega i ne svidja mi se. Mislim da treba da zoves kol centar, onda te oni pitaju da li znas kod koga hoces da ides, ako se dobro secam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

toliko sam besna sad da sve hukcem po kuci ! dete mi opet ima 40 temp i ja nazovem naseg priv pedijatra koji je 25km udaljen od nas i pitam do kad radi i kazem da imamo 40 temp (zna ko smo i koliko smo udaljeni) on kaze meni : Ako dodjete do 10 (bilo je deset do deset kad sam ga zvala) primicu vas i spusti mi slusalicu ko poslednjem govnetu da izvinite na izrazu , bas sam besna!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam za to da vi ipak odete do njega pa čik neka te "vrati". Još mu plaćaš em se pravi blesav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam za to da vi ipak odete do njega pa čik neka te "vrati". Još mu plaćaš em se pravi blesav.

Ma dzabe da ja odem kad on nije u ordinaciji , samo bih poljubila vrata , nasli smo drugog , malo je skuplji ali sta da radimo , valjda cemo sa ovim bolje proci jer moramo imati jednog priv pedijatra za ovakve situacije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A zasto uopste idete kod privatnih pedijatara???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

toliko sam besna sad da sve hukcem po kuci ! dete mi opet ima 40 temp i ja nazovem naseg priv pedijatra koji je 25km udaljen od nas i pitam do kad radi i kazem da imamo 40 temp (zna ko smo i koliko smo udaljeni) on kaze meni : Ako dodjete do 10 (bilo je deset do deset kad sam ga zvala) primicu vas i spusti mi slusalicu ko poslednjem govnetu da izvinite na izrazu , bas sam besna!!!

Pa čekaj...stvarno zašto idete kod njega????????????? Da li se pokazao ka 'dobar'...da li si probala sa lekarima u d.z.?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A zasto uopste idete kod privatnih pedijatara???

Ja lično odvedem dete kada stvarno 'zagusti'...toliko puta su ovi moji u domu zdravlja bili površni da nemam reči,mada svaki put odvedem dete da ga poslušaju ali ako je nešto 'ozbiljnije' onda pravac N.Beograd...taj pedijatar me je mnogo toga naučio i zahvalna sam mu do neba..inače od ovih mojih imam 'crno na belo' nekoliko puta da su pogrešili,na pr. u davanju bespotrebnih antibiotika,odokativna metoda davanje terapije raznim kortikosteroidima što za spoljašnju upotrebu što za unutrašnju a ono bude totalno suprotno...moji su dobrog imuniteta tako da nemam potrebu da ih vodim često ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I nasa dr je katastrofa ali mi nazalost nemamo izbora sem da idemo privatno , sto nemamo u mestu gde zivimo nego klac 25km, planiram da ga uskoro odvedem na pregled gde me nece skinuti sa dnevnog reda pa makar to debelo platila ... na moje pitanje da mu pogleda pisu ( kod decaka to zna biti problem) ona mi kaze : ma sta cu mu je gledati , htela je bolesnom da mu da pentaxim sto sam ja naravno odbila , a da ne pricak o pregledu grla , takvom pregledu jos niste prisustvovali , dete nije ni otvorilo usta ona kaze : U redu je ! ...pregled usiju, kad je plakao kao magarac jedan ceo dan ja ga odvedem , ne znam vise sta mu je .... ona mu pipne uvo , kaze : auuuu upala , vidi kako vristi , a on vristi i kad ga pogledas taj dan ... MA uzas, ima jos 2-3 godine do penzije , sve razmisljam dali da radjam drugo ili da cekam njenu penziju :angry:

A zasto uopste idete kod privatnih pedijatara???

Pa čekaj...stvarno zašto idete kod njega????????????? Da li se pokazao ka 'dobar'...da li si probala sa lekarima u d.z.?

Eto vam moj odgovor jos pre vaseg pitanja :)

Ja ne vodim decu bas za sve kod privatnog pedijatra ali kad zagusti i kad je nesto ozbiljnije obavezno... Kod ovog kretena nesvapitanog smo otisli jer mi ga je ovde na forumu jedna devojka bas hvalila , medjutim ona je najzadovoljnija bila niskom cenom njegovih usluga sto stvarno jeste ali meni je prioritet poverenje u lekara i njegova strucnost sto smo danas konacno posle devet meseci potrage i doziveli.Covek me je ispitao sta sam mu kad uvodila od hrane, dali mu dajem AD kapi i koje , ispipao fontanele, pregledao mu stomacic, kilu,usi , grlo,pisu... ma sve ... i jos dosao on kod nas za 1500din ... Dao mi svoj br moilonog kad god nesto treba da zovem ... i jos se vratio iz lifta da proveri koje kapi za inhalaciju koristimo ... Kupio me totalno !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Molila bih mame ako ima neko preporuku za dobrog privatnog pedijatra iz Bg da mi posalje pp jer ovo je uzas sta rade sa mojim detetom. Ajde sto se ovi u dz igraju lekara nego sto imam i neko privatno osiguranje pa ni na jednoj izvikanoj klinici nemaju pojma sta rade. Vec dve nedelje ima temperaturu u naletima a oni ne mogu da ustanove sta mu je. Nego bi svi da mu daju antibiotik po sistemu sta god je izlecice se. A ja zelim da znam sta je sa njim, veceras mi je ovaj u privatnoj klinici odvalio znate iskljucen je meningitis :unsure: . O kome inace nije bilo ni reci a ni simptoma. Hvala unapred ako neko ima nekoga ko zna sta radi, neka mi pusti pp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Molila bih mame ako ima neko preporuku za dobrog privatnog pedijatra iz Bg da mi posalje pp jer ovo je uzas sta rade sa mojim detetom. Ajde sto se ovi u dz igraju lekara nego sto imam i neko privatno osiguranje pa ni na jednoj izvikanoj klinici nemaju pojma sta rade. Vec dve nedelje ima temperaturu u naletima a oni ne mogu da ustanove sta mu je. Nego bi svi da mu daju antibiotik po sistemu sta god je izlecice se. A ja zelim da znam sta je sa njim, veceras mi je ovaj u privatnoj klinici odvalio znate iskljucen je meningitis :unsure: . O kome inace nije bilo ni reci a ni simptoma. Hvala unapred ako neko ima nekoga ko zna sta radi, neka mi pusti pp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Htela bih da podelim sa vama iskustvo sa dr. Kalanj u domu zdravlju na Limanu, ja sam sokirana koliko je covek nezainteresovan i ima neki uzasan smisao za humor. Igrom slucaja dva puta smo bili kod njega jer je nasa dr. bila na godisnjem, dete je pogledao vrlo povrsno, bebec mi je imao temperaturu 9 dana i upalu grla, posle 4 dana je dao neki slab antibiotik, i temperatura nikako nije padala, isla je do 40, i on mi je na to rekao pa sta ako ima temperaturu, i poceo da se dere na mene zato sto bebec ima dudu, nisam dobila odgovor ni na jedno moje pitanje... bili smo unutra sve par minuta, tako da moj savet je da nikom ne preporucujem tog lekara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo kod dr Vesne Vuleković. Za sada sam zadovoljna, ali bili smo samo tri puta i to na rutinskim pregledima, merenje...i sve što ide pred vakcinu. Inače, jako fina i prijatna žena. Samo ne znam da li ima još mesta kod nje, pozovi Call centar pa pitaj.

I mi idemo kod nje i stvarno je ok. Jedino sto njena sestra insistira da svaki put kad dodjemo, odmah budemo primljeni tj. da ne cekamo. To se drugim pacijentima ne svidja, a i mm bas ne voli, pa ih ja vodim.

Htela bih da podelim sa vama iskustvo sa dr. Kalanj u domu zdravlju na Limanu, ja sam sokirana koliko je covek nezainteresovan i ima neki uzasan smisao za humor. Igrom slucaja dva puta smo bili kod njega jer je nasa dr. bila na godisnjem, dete je pogledao vrlo povrsno, bebec mi je imao temperaturu 9 dana i upalu grla, posle 4 dana je dao neki slab antibiotik, i temperatura nikako nije padala, isla je do 40, i on mi je na to rekao pa sta ako ima temperaturu, i poceo da se dere na mene zato sto bebec ima dudu, nisam dobila odgovor ni na jedno moje pitanje... bili smo unutra sve par minuta, tako da moj savet je da nikom ne preporucujem tog lekara.

Mi smo jednom upali kod njega, kad je dr bila na bolovanju. Mm je bio jako besan kako taj covek radi. Mi uvek imamo kolege koje rade u d.bolnici, s kojima se druzimo, ali meni je nekako normalno da za obicne bolesti idemo redovno kod lekara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Htela bih da podelim sa vama iskustvo sa dr. Kalanj u domu zdravlju na Limanu, ja sam sokirana koliko je covek nezainteresovan i ima neki uzasan smisao za humor. Igrom slucaja dva puta smo bili kod njega jer je nasa dr. bila na godisnjem, dete je pogledao vrlo povrsno, bebec mi je imao temperaturu 9 dana i upalu grla, posle 4 dana je dao neki slab antibiotik, i temperatura nikako nije padala, isla je do 40, i on mi je na to rekao pa sta ako ima temperaturu, i poceo da se dere na mene zato sto bebec ima dudu, nisam dobila odgovor ni na jedno moje pitanje... bili smo unutra sve par minuta, tako da moj savet je da nikom ne preporucujem tog lekara.

To svima radi <_< Definitivno ne Kalanj. Valjda ce vec vise u penziju??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li neko može da mi preporuči pedijatra u dz Zvezdara? Naša divna i draga doktorka Rangelov je na našu veliku žalost , preminula. Malo je reći da smo svi ostali u šoku. Odličan lekar, divna žena, prijatna i mlada.

Sada ne znam koju dr da izaberemo, treba nam savet..

crnobelamama voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li neko ima valjanog pedijatra u DZ Palilula,Borča konkretno

Nemam ovde nikoga ko ima bebu,ili dete do 6 godina,da moža da mi preporuči

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li neko može da mi preporuči pedijatra u dz Zvezdara? Naša divna i draga doktorka Rangelov je na našu veliku žalost , preminula. Malo je reći da smo svi ostali u šoku. Odličan lekar, divna žena, prijatna i mlada.

Sada ne znam koju dr da izaberemo, treba nam savet..

Mi smo kod Dr Đorđević i za sad smo zadovoljni (jedini problem je večita gužva). Cula sam da je i načelnica Dr Kosic ok.Pozdrav

llolle voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li neka mama ima iskustvo sa pedijatrom Katarinom Munjizom iz DZ Vracar? Mislim da smo vec u vrlo hitnoj fazi za promenu naseg pedijatra, a za Munjizu kazu da je dobra, ali sve je nesto rekla kazala

Tek sad vidim ovaj post. Mi smo dugo na Vracaru, Munjiza mi se uopste ne dopada. Mi se "kunemo" u dr Miladinovic Olgu, kod nje smo od 2003 (oba deteta) i mnooogo mi je zao sto moramo da menjamo kad krenemo u skolu. Osim nje, dolazi u obzir jos samo dr Kostic.

Mašimoto voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tek sad vidim ovaj post. Mi smo dugo na Vracaru, Munjiza mi se uopste ne dopada. Mi se "kunemo" u dr Miladinovic Olgu, kod nje smo od 2003 (oba deteta) i mnooogo mi je zao sto moramo da menjamo kad krenemo u skolu. Osim nje, dolazi u obzir jos samo dr Kostic.

Majat, a sto ti se ne dopada Munjiza? Meni oba deteta idu kod nje i jako smo zadovoljni. Naletela sam par puta i na Miladinovicku i ona mi je bila ok. Srecom mi nesto nismo puno isli na bolesnu stranu, ali sestrina deca su bas bolesljiva i oni su kod Munjize i ona je jako zadovoljna.

majat voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prezadovoljna našom dr. Smirena, praktična, nema strah pa ni ne zatrpava dete lekovima 'za svaki slučaj'. Svakom pacijentu se potpuno posveti, bebce zaigra pa ih u igri pregleda tako da izbegne bespotrebni stres i plač. 

Ma odlična!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Majat, a sto ti se ne dopada Munjiza? Meni oba deteta idu kod nje i jako smo zadovoljni. Naletela sam par puta i na Miladinovicku i ona mi je bila ok. Srecom mi nesto nismo puno isli na bolesnu stranu, ali sestrina deca su bas bolesljiva i oni su kod Munjize i ona je jako zadovoljna.

Ne znam kako bih to definisala - upali smo par puta (ali nismo njeni pacijenti) - za moj ukus bila je previse nadmena, ja nekako ne volim taj stav prema pacijentima....ali to je samo moje misljenje, i ja poznajem ljude koji je jako cene....Srecom Kosticka i Miladinovicka su u suprotnim smenama pa ako bas ne mozemo kod nase, odemo kod nje...

Ehinacea voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tek sad vidim ovaj post. Mi smo dugo na Vracaru, Munjiza mi se uopste ne dopada. Mi se "kunemo" u dr Miladinovic Olgu, kod nje smo od 2003 (oba deteta) i mnooogo mi je zao sto moramo da menjamo kad krenemo u skolu. Osim nje, dolazi u obzir jos samo dr Kostic.

Mi smo kod Miladinovicke i u globalu sam zadovoljna, ali ima nekih stvari koje mi se ne dopadaju. Moja beba je prevremeno rodjena, operisana i da ne nabrajam koje sve probleme je ima(la) i zaista joj je u prvoj godini zivota bila neophodna posebna paznja, a cesto sam sticala utisak da isuvise pojednostavljuje probleme sa kojima smo se susretali. Jako sam se razocarala kada sam saznala da bebe koje su primale transfuziju krvi ne smeju da primaju vakcine minimum 6 meseci od tada, a ona nama to nije napomenula. Kasnije se ispostavilo da su vakcine dodatno usporavale njen oporavak koji je ionako bio trnovit.

Mi smo se na kraju iz ocaja okrenuli homeopatiji u koju se kunem i hvala toj doktorki koja nam je neizmerno pomogla da M krene normalno da se razvija i jaca. Kod Miladinovicke i dalje idemo, ali na redovne kontrole. 

majat i Ehinacea volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam kako bih to definisala - upali smo par puta (ali nismo njeni pacijenti) - za moj ukus bila je previse nadmena, ja nekako ne volim taj stav prema pacijentima....ali to je samo moje misljenje, i ja poznajem ljude koji je jako cene....Srecom Kosticka i Miladinovicka su u suprotnim smenama pa ako bas ne mozemo kod nase, odemo kod nje...

E pa ume ona da bude nadmena ili mozda bolje receno nekako nadrndana kada je guzva i haos tamo (a manje vise je uvek haos), ali je sjajan lekar, u nju imam bas puno poverenja. Sve sto mi je do sada rekla bila je u pravu. I ona ce uvek prvo da trazi analize krvi, pa tek onda daje ab, to mi se posebno svidja. Par puta kada nije bilo guzve nam se bas posvetila, onda se rasprica, druga zena.

E pa Majat mozda se nekada sretnemo u DZ. :D

majat voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prezadovoljna sam. Dr. Jugoslav Mijovic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moze li neko da preporuci pedijatra u dz Mirijevo? Ili bar koga da izbegavamo...

Margaritta voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.