Da li ste zadovoljni izabranim pedijatrima?

odgovora

Objavljeno

Da li ste zadovoljne pregledima i informacijama koje dobijate od pedijatra vezane za psiho-fizicki razvoj vase bebe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam zadovoljna... naša dr se baš trudi, uvek možemo da pitamo sve što nas interesuje... lepo nam objasni i nikad nije nervozna i namrgođena... rekla bih da baš voli svoj posao i posvećena je tome... vodila sam Nađu i privatno, ali sam se ipak vratila kod naže dr...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam zadovoljna... naša dr se baš trudi, uvek možemo da pitamo sve što nas interesuje... lepo nam objasni i nikad nije nervozna i namrgođena... rekla bih da baš voli svoj posao i posvećena je tome... vodila sam Nađu i privatno, ali sam se ipak vratila kod naže dr...

Kod koje ste doktorke?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod koje ste doktorke?

naša dr je u ambulanti Rasadnik, dr Desa... starija je žena, ali je super...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja decu vodim u dom zdravlja kod dr Slobodanke Stojanovic i zadovoljna sam. Cula sam i za dr Dudicu, koja radi u Zoni, sve najbolje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nasa je Tanja Trajkovic,mladja je zena ali je stvarno dobar pedijatar.Prezadovoljna sam :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja decu vodim u dom zdravlja kod dr Slobodanke Stojanovic i zadovoljna sam. Cula sam i za dr Dudicu, koja radi u Zoni, sve najbolje...

vodila sam je i kod Dudice zbog kašlja koji nas je mučio skoro cele zime... i meni su je preporučili, ali ja nisam baš bila zadovoljna tako da sam se ipak vratila kod svoje dr...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nisam zadovoljna nasom u domu zdravlja.Ona vazi za jednu od boljih tamo,pa ne smem ni da pomislim kakve su ostale.Bar je uvek ljubazna.Ali me uzasava,da sve moram da je pitam,nista sama ne kaze, i malo je flegma(a ja sam panicarka bolesna).

Kad imam neke sumnje,a ona kaze da je sve ok i normalno ja je odvedem kod jos nekog.Sto je sigurno sigurno je :) Bolje ja da budem lujka nego da posle bude kasno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam promenila 2 pedijatrice, i na kraju sam se opredelila za pedijatricu kod koje smo isli ja i moj brat i zadovoljna sam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zadovoljna sam.

Radom u savetovalištu me baš nije oduševila, npr ja sam očekivala da mi ona kaže "Sada možete uvesti ovo ili ono" ali je uvek bilo pitanje "Šta ste uveli", kao da treba negde drugde da se informišem, a ne od nje...

Ali zato kad odemo kod nje kad je Vuk bolestan, vrlo je temeljna i do sada nije bilo promašenih dijagnoza. Jedino me nervira ta procedura u domu zdravlja, pa mi imamo i našeg privatnog doktora :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage mame, da li ste zadovoljni sa padejatrima? Kod koga idete, kod drzavnih ili privatnih? Da li je neko imao iskustva sa pedijatrima u domu zdravlja Dr.Ristic? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Veoma smo zadovoljni nasim pedijatrom od starta!

as1cERy-Sf-0010ODU4ODM4amR8MDZkfER1c2Egb

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mi smo zaista zadovoljni našim pedijatrom. Sve mi uvek lepo objasni i kaže kada koje namirnice da uvodimo . Jedina mana je što je ona često odsutna (tj. na bolovanju).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zadovoljna sam i pedijatrom u Dispanzeru i privatnim pedijatrom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zadovoljna sam našim pedijatrom..baš je uvek tu da detaljno sve objasni, posavetuje i izadje u susret..retko korektni medicinski radnik :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima li neka mama da mi preporuci dobrog pedijatra u Shilerovoj?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zadovoljna sam, komsinica u zgradi dostupna 24h... :) Fina i ljubazna, uvek spremna na sva pitanja da odgovori....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam bas zadovoljna, vodim je u DZ Zvezdara i doktorka je fantasticna. Strucna a ipak covek kao i svi mi, nije na oblacima niti je nadubudna, to kazem zato sto kada je Doroteja isla na kontrolu sa 5 meseci, nasa doktorka je bila na odmoru, a doktorka koja je bila zamena paaaaaa recimo mogla bih da je opisem "strava i uzas"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jako zadovoljna doktorkom,kao i moje dete,kada vidi njenu crvenu kosu i pun dzep olovaka odmah joj se obraduje :D ,jako je strucna...i ne zelimo da je menjamo.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo smo jednom vodili Dunjicu kod pedijatra i to u savetovaliste. Tamo nas je docekala fina pedijatrica ali je to bio jedini susret sa njom (do sada)

Inace, vodimo je privatno kod jako fine pedijatrice i ona se nalazi u nasem komsiluku. Prezadovoljni smo. I posavetuje, i saslusa i mozemo telefonom da se konsultujemo sta treba, sta dalje. Divna je!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam znala gde da postavim ovaj clanak o doktorima...ХРОНОЛОГИЈА

Петак, 07. јануар у 14,30 часова: са 40 степени, Дијану мајка доноси у Дечији диспанзер као хитан случај. Примила је ињекцију и враћена кући.

Петак, 07. јануар у 22,30 часова: родитељи Дијану доносе у Хитну помоћи. Нема лекара. Сестра нема топломер. Без прегледа Дијана добија ињекцију и родитељи је враћају кући.

Субота, 08. јануар у 01,15 часова: у Хитној помоћи Дијана добија упут за Дечији диспанзер.

Субота, 08. јануар у 01,45 часова: после 15-минутног чекања пред затвореноим вратима и беспомоћних позива да им неко одвори, Дијанини родитељи су поломили врата и ушли у диспанзер.

Субота, 08. јануар око 02,00 часова: Дијану је прегледала др Деса Миленковић и обезбедила кола хитне помоћи да је возе у Ниш.

Субота, 08. јануар око 02,15 часова: стиже др Лазар Станковић, начелник Дечијег одељења, а потом и лекари Славиша Каначки, Дарко Цивкаровски и Славко Живковић.

Субота, 08. јануар у око 02,30 часова: Лекари и сестра телефоном позивају једно по једно одељење, траже газу, скалпел, шприц…нервоза расте.

Субота, 08. јануар у 04,35 часова: др Славиша Каначки у ходнику, без изјаве саучешћа, саопштава родитељима да је дете умрло и тражи да преузму тело.

Субота, 08. јануар око 07,00 часова: отац Бојан пријављује сличај Полицијској управи у Врању.

Субота, 08. јануар после 8 часова часова: предмет стиже у руке истражног судије Основног суда Владана Мићовића.

Субота, 08. јануар: Стручњаци Института за судску медицину извртшили су обдукцију тела девојчице.

Недеља, 09. јануар: у присуству виликог броја градјана и родбине, Дијана је сахрањена на сеоском гробљу у селу Ћуковац.

Понедељак, 10. јануар: Основно тужилаштво у Врању је, по службеној дужности, покренуло истрагу.

Понедељак, 10. јануар: Због смрти мале Дијане подигнута је кривична пријава против Н.Н. лица.

Петак и субота, 14. и 15. јануара: родитељи девојчице први пут се састају са новинарима.

Недеља, 16. јануар: др Лазар Станковић у изјави дописнику листа „Политика“ каже да није био на одељењу када је девојчица умрла.

Понедељак, 17. јануар: У више новина и електронских медија родитељи мале Дијане за њену смрт окривили лекаре Здравственог центра.

Понедељак, 17. јануар: др Урош Трајковић, директор Здравственог центра изјављује да се овим случајем баве државни и стручни органи.

Понедељак, 17. јануар: Трајковић такодје изјављује да се у установи „десио нежељен инцидент“.

Понедељак, 17. јануар: на питање новинара зашто касне налази обдукције, у Основном суду одговарају да не знају.

Понедељак, 17. јануар: На исто питање у Институту за судску медицину из Ниша одговарају да резултате обдукције неће послати док Основни суд не уплати рачун за ту услугу.

Уторак, 18. јануар: Министарство правде уплатило Основном суду средства за убдукцију.

Уторак, 18. јануар: Невена Карановић, државна секретарка у Министарству здравља изјавила у Београду „да су лекари Болнице у Врању урадили све што су могли приликом спашавања петогодишње девојчице „Д.М.

Уторак, 18. јануар: „Дијана Маринковић се угушила услед запаљења горњих дисајних путева“, пише у обдукционом налазу.

Уторак, 18. јануар: Пошто је чуо изјаву државне секретарке у Министарству здравља, Бојан отац девојчице изјављује да ће поднети приватну тужбу против екипе лекара „који су убили његово дете“.

OVO JE STRASNO!!!!NISM MOGLA DA OSTANEM RAVNODUSNA,MORAM TO PODELITI SA VAMA :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam znala gde da postavim ovaj clanak o doktorima...ХРОНОЛОГИЈА

Петак, 07. јануар у 14,30 часова: са 40 степени, Дијану мајка доноси у Дечији диспанзер као хитан случај. Примила је ињекцију и враћена кући.

Петак, 07. јануар у 22,30 часова: родитељи Дијану доносе у Хитну помоћи. Нема лекара. Сестра нема топломер. Без прегледа Дијана добија ињекцију и родитељи је враћају кући.

Субота, 08. јануар у 01,15 часова: у Хитној помоћи Дијана добија упут за Дечији диспанзер.

Субота, 08. јануар у 01,45 часова: после 15-минутног чекања пред затвореноим вратима и беспомоћних позива да им неко одвори, Дијанини родитељи су поломили врата и ушли у диспанзер.

Субота, 08. јануар око 02,00 часова: Дијану је прегледала др Деса Миленковић и обезбедила кола хитне помоћи да је возе у Ниш.

Субота, 08. јануар око 02,15 часова: стиже др Лазар Станковић, начелник Дечијег одељења, а потом и лекари Славиша Каначки, Дарко Цивкаровски и Славко Живковић.

Субота, 08. јануар у око 02,30 часова: Лекари и сестра телефоном позивају једно по једно одељење, траже газу, скалпел, шприц…нервоза расте.

Субота, 08. јануар у 04,35 часова: др Славиша Каначки у ходнику, без изјаве саучешћа, саопштава родитељима да је дете умрло и тражи да преузму тело.

Субота, 08. јануар око 07,00 часова: отац Бојан пријављује сличај Полицијској управи у Врању.

Субота, 08. јануар после 8 часова часова: предмет стиже у руке истражног судије Основног суда Владана Мићовића.

Субота, 08. јануар: Стручњаци Института за судску медицину извртшили су обдукцију тела девојчице.

Недеља, 09. јануар: у присуству виликог броја градјана и родбине, Дијана је сахрањена на сеоском гробљу у селу Ћуковац.

Понедељак, 10. јануар: Основно тужилаштво у Врању је, по службеној дужности, покренуло истрагу.

Понедељак, 10. јануар: Због смрти мале Дијане подигнута је кривична пријава против Н.Н. лица.

Петак и субота, 14. и 15. јануара: родитељи девојчице први пут се састају са новинарима.

Недеља, 16. јануар: др Лазар Станковић у изјави дописнику листа „Политика“ каже да није био на одељењу када је девојчица умрла.

Понедељак, 17. јануар: У више новина и електронских медија родитељи мале Дијане за њену смрт окривили лекаре Здравственог центра.

Понедељак, 17. јануар: др Урош Трајковић, директор Здравственог центра изјављује да се овим случајем баве државни и стручни органи.

Понедељак, 17. јануар: Трајковић такодје изјављује да се у установи „десио нежељен инцидент“.

Понедељак, 17. јануар: на питање новинара зашто касне налази обдукције, у Основном суду одговарају да не знају.

Понедељак, 17. јануар: На исто питање у Институту за судску медицину из Ниша одговарају да резултате обдукције неће послати док Основни суд не уплати рачун за ту услугу.

Уторак, 18. јануар: Министарство правде уплатило Основном суду средства за убдукцију.

Уторак, 18. јануар: Невена Карановић, државна секретарка у Министарству здравља изјавила у Београду „да су лекари Болнице у Врању урадили све што су могли приликом спашавања петогодишње девојчице „Д.М.

Уторак, 18. јануар: „Дијана Маринковић се угушила услед запаљења горњих дисајних путева“, пише у обдукционом налазу.

Уторак, 18. јануар: Пошто је чуо изјаву државне секретарке у Министарству здравља, Бојан отац девојчице изјављује да ће поднети приватну тужбу против екипе лекара „који су убили његово дете“.

OVO JE STRASNO!!!!NISM MOGLA DA OSTANEM RAVNODUSNA,MORAM TO PODELITI SA VAMA :(

Jezivo, dok sam čitala ježila sam se iznova i iznova....

Neko bi trebalo za to da odgovara,a da li će...nisam sigurna...zemlja Srbija :angry::(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jezivo, dok sam čitala ježila sam se iznova i iznova....

Neko bi trebalo za to da odgovara,a da li će...nisam sigurna...zemlja Srbija :angry::(

Eto kako su roditelji proslavili ovaj Bozic :( ,izgubili su cerkicu jedinicu... :( :( :(

A od odgovornosti svi peru ruke :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mogu ni da zamislim kakva je to tragedija!!!

Mi smo imali tu srecu da bez ikakve preporuke odemo na prvu kontrolu sa tacno mesec dana i tamo nas je docekala doktorka koja nas i sad vodi. U medjuvremenu je promenila DZ u kome je radila, pa smo i mi prebacili karton. Toliko smo zadovoljni sa njom. Posle prvog susreta dala nam je br. telefona za konsultacije koji smo koristili u par navrata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeziva tragedija. Ja bih takvima sudila po kratkom postupku.

Inače, ja sam prinuđena da vodim decu privatno. Zašto? Zato što u domu zdravlja kome pripadamo nisu hteli da mi otvore karton za bebe. Prvo je na mene vikala šalteruša, pa je onda došla i doktorka da mi kaže da su svi lekari prebukirani i da me pita otkud mi ideja da blizance od mesec dana dovedem na kontrolu kod njih. Kad sam rekla da pripadamo tom domu zdravlja, pozvale su lika iz obezbeđenja koji nas je izbacio. Ja sam ih prijavila ministarstvu zdravlja i zdravstvenoj inspekciji, ali mi je sama inspektorka rekla da se ne nadam ničemu. Jedina sreća u nesreći je bilo to što moj žmu nije išao sa nama, jer bi onda bilo svašta. Hteo je posle da ide, ali sam ga nekako sprečila.

U drugim državnim domovima zdravlja nisu radi da nas prime, jer im ne pripadamo i "prebukirani su", tako da smo na kraju završili kod privatnika.

E, sad bi čovek očekivao da je kod privatnika sve sjajno i bajno. Uopšte nisu jeftini, a i nerviralo me je što doktorka uvek pobegne kad hoću nešto da je pitam, jer, pobogu, bebe plaču. Tako da sam negde oko njihovog 6. meseca presekla sve, otišla na VMA i objasnila naš slučaj.

Sad idemo tamo i plaćamo, naravski. Ali, mogu da vam kažem da sam prezadovoljna. Em su jeftiniji od privatne klinike u koju smo išli, em su na VMA zaista stručnjaci i ne mogu da se porede sa ovim prethodnim tikvanima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.