Cyber jela i slastice

odgovora

Objavljeno

Našla sam ovde na temi Torte, neko ostavio link, pojma nemam ko, znam da se između onog žutog i tamnog fila stavi red plazme umočene u mleko, ali meni je ta torta ionako malo jaka, pa mi se to učinilo nekako previše. Te recepte za pravljenje sira sam i ja videla, ali što kaže Cicana, komplikovano mi još i sir da pravim. Radije ću napraviti neki kolač u koji ne ide, i još za manje para :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E to Neuhvatljiva, to je taj link :D Kod mene će biti malo niža i kremastija ali mislim da će biti ok. Ja sam isto sklona promeniti neke stvari kod recepata ako mi se čini nečeg previše ili premalo. Recimo meni u Vasinoj torti ukus narandže ne paše uz onaj sneg koji ide preko i sladak je, nekako mi prevelik kontrast, pa ili ne stavim narandžu ili umesto snega preko torte stavim šlag :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovde su svi mlečni proizvodi baš skupi, a i u Bosni je jedno ono pakovanje tog sira, mislim da nije više od 500g, oko 7 ili 8 KM, to je za tamošnje prilike mnogo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma da, neke stvari u Bosni su odavno skuplje nego svuda gde je standard veći. Sad sam OT, ali kad sam u SLO u Lidlu kupujem slatkiše, a u Hoferu pelene :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.