Cyber jela i slastice

odgovora

Objavljeno

Jel ovo baš tvoj recept? Na slici kao da je Bogdan... ;)

LIKE...volim ovakva jela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja cesto pravim sa colinarke, al sad kad mi je Joka i ovaj sajt pokazala odusevljena sam :D

Ma ja sam isto videla od neke od vas,ne znam koja je tacno postavila one pica trouglice i ja sam od tada pravila 3-4 vrste jela sa ovog sajta.

Inace

http://www.maminajela.com/2009/07/pizza-trouglovi.html

pravila sam ih,ali me je izdao kvasac,nije bio u redu pa nisu narasle,ali i tako nenarasli bili su super trouglici!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel ovo baš tvoj recept? Na slici kao da je Bogdan... ;)

LIKE...volim ovakva jela.

Jeste, moj i jeste B. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ovo nije zdrava hrana...bacaš me u rebus, iznova i iznova....ali i ja ovo volim da jedem tako da i od mene jedan "like".

Pa ne valja što se te paprike pohuju. Ali i mi smo ljudi, ponekad jedemo pohovano. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ne valja što se te paprike pohuju. Ali i mi smo ljudi, ponekad jedemo pohovano. :)

Aha...a ja mislila niste sa ove planete... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel moze link ka jednom receptu, cini mi se da ga je Maki D postavila, sa grizom i keksom, ako se dobro secam?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel moze link ka jednom receptu, cini mi se da ga je Maki D postavila, sa grizom i keksom, ako se dobro secam?

Devojke svaka vam cast za ovaj sajt,odusevljena sam vama i vasim kulinarskim sposobnostima,sta sve znate....

Kamilice klilni na bilo koji ovde postavljen link,sigurno imas taj recept tu.

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod mene opet ovaj kolač na trpezi,stvarno je divan.Ne mozete zamisliti kako je kora odlična,kako ima to nešto što se dobilo tim kremom. A tek kako ide uz kuckanje na bebcu!

Imam taj kolac u planu, ti si ga opet pravila? Imam njega i Ivancicine bananice, pa cu videti sta cu prvo praviti, u svakom slucaju probacemo i jedno i drugo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ja se opet oslonila na recepte sa neta i pravila ovo

http://www.coolinarika.com/recept/pitice-mafini/

Znaci lepe pitice,na malo drugaciji nacin,dovoljno da se svi pitaju sta je sada ovo. A sve to ponukana pricom o mafinima i receptom za cokoladne mafine koje mi je dala MNA mama,pa ja procesljala i po slanim i imam jos neke u planu.

A te mafine po receptu MNA MAME pravila veceras i sta reci kad me je Janko ljubio vise puta i nije mogao "na sva usta" da me nahvali koliko su bili lepi.

E sada sto se tice recepta moracemo od MNA traziti autorska prava,inace bih iskucala vec o cemu se radi... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ovo je mnogo dobro...

A da mi otvorimo temu sa komentarisenje jela sa ovog sajta? To bi bilo zanimljivo, čini mi se dobar...

nama je ovo pod obaveznim za slave, stim da mi stavljamo u filovanje pored stisnjene i kuvano jaje i kisele krastavcice... pravimo kd nas-sveki, kod moje mame, sestre. i to pravimo po dve velike tepsije i ja za slavu ne jedem ni pecenje ni nista drugo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne zapecem, jedina razlika sa ovim receptom je ta sto ja po vrhu stavim krem sir i narendam zumance. Secem kao male kolacice i slazem na oval sa predjelom.

Isto ovako i ja pravim, ne pečem... Odlične su....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sezona crvenh paprika.... :D :D

Filipa, jesi pravila čokoladnu kraljicu sa neta onaj recept što si nam postovala....?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sezona crvenh paprika.... :D:D

Filipa, jesi pravila čokoladnu kraljicu sa neta onaj recept što si nam postovala....?

Nisam, to sam mislila za Filipov rođendan, ali sam se odlučila za ovu...

Njam kako dobro izgleda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam, to sam mislila za Filipov rođendan, ali sam se odlučila za ovu...

Njam kako dobro izgleda...

Uh... Puno čokolade.... Dopada mi se i što ima puno lešnika... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ako neko želi download...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ovo je predobro....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.