Neću da se opustim

odgovora

Objavljeno

iskreno nisam cula za to,samo mi je sestra rekla tako,da legnem na desnu stranu i da se ne tusiram odma,tako sam i radila,e sad ne znam mozda je sreca...

Sad se secam da sam i ja to negde vec procitala... :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad se secam da sam i ja to negde vec procitala... :blink:

mislim da svaka koja ide ka tome da za trudni treba pokusat ovo sto sam predlozila,mislim ja sam to radila,e sad dal su to bzvz price ne znam,samo znam da vam od ovoga necete nista izgubit samo mozete dobit.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mislim da svaka koja ide ka tome da za trudni treba pokusat ovo sto sam predlozila,mislim ja sam to radila,e sad dal su to bzvz price ne znam,samo znam da vam od ovoga necete nista izgubit samo mozete dobit.....

Naravno, kao i sve ostalo sto radimo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naravno, kao i sve ostalo sto radimo :lol:

da vriijedi pokusat,uh ja sam bila spremna na sve da uradim samo da ostanem trudna,i kad pocnem da pricam sa nekim,pa kad mi kazu ma samo se opusti i ne misli,dodje mi da ih ubijem,na ovoj temi treba pricat samo sa nekim ko je proso sve to,a ne sa nekim ko je odma uspio,i ko kaze eh ja nisam mislila,odma se od njih treba skrajnut i ne pricat sa njima,to je makar moje misljenje....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa dobro, ako ti je ovulacija iz desnog jajnika tog meseca, onda ima smisla. Kod tebe se potrefilo da je tako verovatno.

Inace po pravilu jedan mesec levi a drugi mesec desni jajnik ispusta jajnu celiju..mada to je pravilo u teoriji, u praksi cesto bude i drugacije..

meni je uvek iz desnog, znam jer sam XY puta bila na folikometriji

i uvek me boli desna strana kad mi je ovulacija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa znas kako, niko to ne kaze zlonamerno, ne znaju ljudi (zene) koje kroz to nisu prosle kako da se postave u toj situaciji...

E sad sto to nama dize pritisak... :angry:

Mene juce pop ispitivao kad planiram decu, mozete li da zamislite?! Doso covek da sveti vodicu za slavu, ja sama kuci, i on pita kad ce deca, meni glupo da mu objasnjavam kazem pa kad bude, a on meni jao deco, pa nemojte da cekate, posle kad vi budete hteli ono nece...

Mislim se jao, pope, zar i ti... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni je uvek iz desnog, znam jer sam XY puta bila na folikometriji

i uvek me boli desna strana kad mi je ovulacija

Ja dva puta bila i bilo je iz razlicitih jajnika ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa znas kako, niko to ne kaze zlonamerno, ne znaju ljudi (zene) koje kroz to nisu prosle kako da se postave u toj situaciji...

E sad sto to nama dize pritisak... :angry:

Mene juce pop ispitivao kad planiram decu, mozete li da zamislite?! Doso covek da sveti vodicu za slavu, ja sama kuci, i on pita kad ce deca, meni glupo da mu objasnjavam kazem pa kad bude, a on meni jao deco, pa nemojte da cekate, posle kad vi budete hteli ono nece...

Mislim se jao, pope, zar i ti... :lol:

pa da niko to zlonamjerno neradi al mene uzasno nerviralo kad kazu pa sta cekas ovo ono,a ja u sebi samo sto ne crknem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja dva puta bila i bilo je iz razlicitih jajnika ;)

ma ja sam ti izrod :lol:

ma nek bude i iz desnog samo da bude

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa da niko to zlonamjerno neradi al mene uzasno nerviralo kad kazu pa sta cekas ovo ono,a ja u sebi samo sto ne crknem...

Mozda nisu zlonamerni ali kako mogu da budu toliko praznoglavi da ni ne razmisle jednom pre nego sto pocnu da smaraju sa pitanjima...

I ja imam poznanicu koja me svakih 15 dana pita jel ima "nesto novo" - misleci na trudnocu, a ja joj budala rekla da pravimo bebu pre 5 meseci kad smo poceli i sad me smara, ne znam da li je glupa ili sta, ali moracu joj reci u lice jednom da prekine da me smara vise

Lepo sam joj rekla da ce prva saznati kad budem zatrudnela..a ona pita li pita..

Mislim da to samo ograniceni ljudi mogu da rade.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene su malopre rasplakale neke reci iako nisu bile zlonamerne...

Pricala sam sa drugom,i on kaze svi me pitaju jesi li trudna?

Ja mu kazem sto im nekazes sta vas boli .... :angry:

Pa i rekao sam im,ljudi ja ne znam ako jeste valjda ce nam svima reci,nece kriti.I onda me pita pa ima li sta novo,ja mu kazem nema.A on (oprosticu mu i razumecu da ne zna jer jos nije ozenjen a i musko je) pa kako nema,pa sta radite vas dvoje.

Da li sam ja luda zena ako se pred nekim stidim sto jos nisam trudna,pa kao da ja ne bih volela.

I onda mi na kraju kaze da nam je zajednicka drugarica zatrudnela,i ja se setih da mi je rekla da rade na bebi 4 meseca,znaci toliko, :(,eto.

Sve me to nesto pogodilo,gluposti presrecna sam zbog nje,ali me boli.

Ne moze nas drage moje niko da razume sem nekog ko je u istoj kozi...

Sad cu da se isplacem pa ce valjda biti bolje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene su malopre rasplakale neke reci iako nisu bile zlonamerne...

Pricala sam sa drugom,i on kaze svi me pitaju jesi li trudna?

Ja mu kazem sto im nekazes sta vas boli .... :angry:

Pa i rekao sam im,ljudi ja ne znam ako jeste valjda ce nam svima reci,nece kriti.I onda me pita pa ima li sta novo,ja mu kazem nema.A on (oprosticu mu i razumecu da ne zna jer jos nije ozenjen a i musko je) pa kako nema,pa sta radite vas dvoje.

Da li sam ja luda zena ako se pred nekim stidim sto jos nisam trudna,pa kao da ja ne bih volela.

I onda mi na kraju kaze da nam je zajednicka drugarica zatrudnela,i ja se setih da mi je rekla da rade na bebi 4 meseca,znaci toliko, :(,eto.

Sve me to nesto pogodilo,gluposti presrecna sam zbog nje,ali me boli.

Ne moze nas drage moje niko da razume sem nekog ko je u istoj kozi...

Sad cu da se isplacem pa ce valjda biti bolje...

Strasno je kako ljudi ne razmišljajući mogu da povrede..On verovatno nema pojma kako je tebe to sve zabolelo i kako zaboli svaki put kad te pita.I tacno tako niko ne može da razume dok se ne nađe u toj situaciji. Evo ja polazim od sebe, moja sestra duugo pokušava da ostane u drugom stanju i ne ide, razumela sam ja da je njoj teško ali tek sad kad sam ja počela da radim na bebi razumem dobro. Tako da pusti sve te komentare i pitanja, ne vredi da trošiš sebe na to..Ili jednostavno kaži ne želim da razgovaram o tome i promeni temu..Valjda će shvatiti, ako te voli shvatiće...

Koliko dugo pokušavate?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo ovde jedne drugima jedina i najveca podrska...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo ovde jedne drugima jedina i najveca podrska...

Tačno tako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene su malopre rasplakale neke reci iako nisu bile zlonamerne...

Pricala sam sa drugom,i on kaze svi me pitaju jesi li trudna?

Ja mu kazem sto im nekazes sta vas boli .... :angry:

Pa i rekao sam im,ljudi ja ne znam ako jeste valjda ce nam svima reci,nece kriti.I onda me pita pa ima li sta novo,ja mu kazem nema.A on (oprosticu mu i razumecu da ne zna jer jos nije ozenjen a i musko je) pa kako nema,pa sta radite vas dvoje.

Da li sam ja luda zena ako se pred nekim stidim sto jos nisam trudna,pa kao da ja ne bih volela.

I onda mi na kraju kaze da nam je zajednicka drugarica zatrudnela,i ja se setih da mi je rekla da rade na bebi 4 meseca,znaci toliko, :(,eto.

Sve me to nesto pogodilo,gluposti presrecna sam zbog nje,ali me boli.

Ne moze nas drage moje niko da razume sem nekog ko je u istoj kozi...

Sad cu da se isplacem pa ce valjda biti bolje...

Draga, isplači se ali malo. Nemoj da dozvoliš da te drugi ljudi toliko povrede. Isplačeš se i u nove radne pobede

Mi smo ovde jedne drugima jedina i najveca podrska...

Lepo nam reče Anči, da čovek ovde nađe pravu utehu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

osoba koja vrlo dobro zna sta je bilo pre par meseci me pita A sta sada cekate ...

Sta cekamo ... zanimljivo pitanje ... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

osoba koja vrlo dobro zna sta je bilo pre par meseci me pita A sta sada cekate ...

Sta cekamo ... zanimljivo pitanje ... :(

Ccc...

Nemam reci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

osoba koja vrlo dobro zna sta je bilo pre par meseci me pita A sta sada cekate ...

Sta cekamo ... zanimljivo pitanje ... :(

Uhhhh, kako mene to nerviraaa, odlepim kad to čujem! :angry: :angry: :angry: :angry: Sl.put kaži da čekate Godoa <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

osoba koja vrlo dobro zna sta je bilo pre par meseci me pita A sta sada cekate ...

Sta cekamo ... zanimljivo pitanje ... :(

Ja sam u pocetku takvima odgovarala da smo jos mladi i da hocemo malo da putujemo. E sto mi je to uvek bilo zabavno kad im kazem, a bas i nismo u cvetu mladosti, pa onako razrogace oci :blink: i nesto kontaju po glavi, pa onda ne znaju sta da kazu da nas ne uvrede ako bi rekli da i nismo bas toliko mladi pa ili samno klimnu glavom i kazu pa fino, blago vama ili u najgorem slucaju, nemojte dugo da putujete :lol: Onima koji me nisu duze vreme videli, sam volela da kazem aaa nasa deca su vec velika i ostavili smo ih same kod kuce :lol: Tako sam barem izbegavala savete. Kako su godine prolazile i ja bila sve tanja sa zivcima, kad je neko bio dosadan, pogotovo sa svakojakim savetima, znala sam i te kako da kazem kako to nije u redu i da se takve stvari ne pitaju, i kako su nevaspitani i vise se ni ne secam sta, ali sve u cilju da se postide sto mi je i uspevalo pa me makar ti isti nisu vise smarali. Ali je meni posle svake takve scene trebalo bar 2 nedelje da se vratim u normalu i da prestanem da razmisljam o njihovom bezobrazluku.

Evo i sada, kao da nemam pravo da imam samo jedno dete, svi me redom pitaju a sta cekate, to treba jedno za drugim, ne pravite veliku razliku... Ne kapiram sta je sa tim ljudima <_< Hoce li me ikada ostaviti na miru?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma vole ljudi da guraju nos gde im nije mesto pa to ti je...

Pogotovo oni koji nisu imali takvih problema, pa i ne razmisljaju pre nego sto pitaju. Ja sam se skoro cula na facebooku sa skolskom drugaricom koju nisam videla ni cula godinama, ona ima dve cerkice, posle par recenica odmah je usledilo pitanje "a jel si trudna?" :angry:

Mene ovi koji znaju sta se desilo nista ne pitaju jos uvek, verovatno ce i oni uskoro da pocnu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam u pocetku takvima odgovarala da smo jos mladi i da hocemo malo da putujemo. E sto mi je to uvek bilo zabavno kad im kazem, a bas i nismo u cvetu mladosti, pa onako razrogace oci :blink: i nesto kontaju po glavi, pa onda ne znaju sta da kazu da nas ne uvrede ako bi rekli da i nismo bas toliko mladi pa ili samno klimnu glavom i kazu pa fino, blago vama ili u najgorem slucaju, nemojte dugo da putujete :lol: Onima koji me nisu duze vreme videli, sam volela da kazem aaa nasa deca su vec velika i ostavili smo ih same kod kuce :lol: Tako sam barem izbegavala savete. Kako su godine prolazile i ja bila sve tanja sa zivcima, kad je neko bio dosadan, pogotovo sa svakojakim savetima, znala sam i te kako da kazem kako to nije u redu i da se takve stvari ne pitaju, i kako su nevaspitani i vise se ni ne secam sta, ali sve u cilju da se postide sto mi je i uspevalo pa me makar ti isti nisu vise smarali. Ali je meni posle svake takve scene trebalo bar 2 nedelje da se vratim u normalu i da prestanem da razmisljam o njihovom bezobrazluku.

Evo i sada, kao da nemam pravo da imam samo jedno dete, svi me redom pitaju a sta cekate, to treba jedno za drugim, ne pravite veliku razliku... Ne kapiram sta je sa tim ljudima <_< Hoce li me ikada ostaviti na miru?

:lol: Jao što volim da im vidim takve face, pitaju te da bi iskoristili priliku da ti pametuju a na kraju ispadnu glupi..

Е Љубинка људи се у све петљају, све занима шта се са вама дешава, ајде најближу породицу и да разумем али ове са стране њих не могу, шта их бре брига.

Искрено они и очекују да кажеш да имаш проблема, не зато што би ти пружили утеху него чисто после да кажу, е јадни они имају проблема, и да имају шта да причају на некој кафици, чисто да искоментаришу нешто.

Slažem se. Takvi ljudi samo čekaju tako neku priču da bi na kratko bobegli iz svog jadnog života i prepričavali tuđe muke. Pritom verovatno imaju odgovor i rešenje za sve, sem za sebe <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad sam se setila <_< Kad sam u drugoj trudnoći otišla prvi put na pregled, da mi ustanove istu, primeti gin. da sam sva onako preplašena, poučena lošim iskustvom - prethodnim pobačajem. I kaže ti ona meni, mrtva 'ladna, nisam još ni legla na sto za pregled, tek počela da se skidam" Ma opustite se, ako i ova trudnoća ne uspe, biće dece, mladi ste, ima vremena" :blink: :blink: <_< <_< <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad sam se setila <_< Kad sam u drugoj trudnoći otišla prvi put na pregled, da mi ustanove istu, primeti gin. da sam sva onako preplašena, poučena lošim iskustvom - prethodnim pobačajem. I kaže ti ona meni, mrtva 'ladna, nisam još ni legla na sto za pregled, tek počela da se skidam" Ma opustite se, ako i ova trudnoća ne uspe, biće dece, mladi ste, ima vremena" :blink: :blink: <_< <_< <_<

:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenice moje zelim vam od sveg srca uspeh i zdrave i srecne bebce a bice ih verujte mi . Sto se tice prica nedozvolite da vam se niko mesa sta koga briga zasto vi jos nemate bebu. Ja sam se 15 godina mucila da je dobijem ali me niko nije smeo pitati zasto je jos uvek nemam, to je moja stvar , moja intima i nedozvoljavam da iko cacka po njoj ko po kanti za smece. Poveravala sam se i pricala samo sa onima koji su mogli da me posavetuju ili utese u neku ruku a nikad me nisu pitali nista nego sam im se ja jadala. Do duse zle komentare nikada nisam dobila nego smo ih ja i mm izmedju sebe razmenjivali onako u sali , tipa ja njemu 'dokle ces vise da ispaljujes corke', on meni "a ti bakuta kako ces sad da za kevis u tim godinam". A onda bi zajedno plakali i smejali se od muke . Kada sam ostala trudna nisam mogla da verujem uradila sam dva testa za tri dana , a peti dan beta hcg mm i ja vristali od srece on govori "ipak nisu svi corci"a ja e i bakuta zakevila , mama nas gleda u cudu kakvi corci kakve babe deco sta je vama.Nista mama mi smo trudni napokon pa pricamo gluposti.Drage moje verujem da ce sve doci u svoje vreme samo treba malo strpljenja i puno puno ljubavi. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Definitivno teški idiotizam, stvarno se ne za koja je grupa gora. Mada, po meni je malčice gora ova prva - dosadna, što stalno zapitkuju i guraju nosurde tamo gde im nije mesto <_< Od njih dobijem ospice. Kad smo se vraćali iz sela pretprošle nedelje zvoni svekrvi mob. i sad ovako teče razgovor izmedju ostalog " Pa neeema jošš, pa biće valjda, ma hoće, da, da, daće Bog, jeste, pa dobro, mladi su, da, da, pa valjda će...." I tako 5 min :angry: Nije bilo teško provaliti da je ta žena s' druge strane žice pitala moju svekrvu "Je l' ima nešto novo, kad ćeš da postaneš baka" Kad je završila razgovor bilo je ovo s 'moje strane t1949.gif Ja razumem ljude da pitaju jednom, ali kad jedna te ista osoba malo malo pa pita e, tu već eksplodiram <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.