Neću da se opustim

odgovora

Objavljeno

Totalno sam neopuštena! :D

dany voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

[quote name=Sunčica :)' timestamp='1369166722' post='679307]

Draga čekamo da nam se ti javiš sa lijepim vijestima :) , ja sam ti se razočarala u ovaj ciklus, došla veca, ali sam čvrsto odlučila da sledeći pratim na UZ pa da vidimo ima li ovulacije ako ne onda neka terapija, nema više zezanja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

[quote name=Sunčica :)' timestamp='1369224804' post='679588]

Dany raste li beta? Hajde obraduj nas :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nemam pojma,juce sam bila kod lekara po zadnju bocku. kad me video rekao mi da izgledam kao trudnica :) ja ne primecujem nista sem sto me uzasno bole grudi i sto sam juce i povracala a danas mi je muka. dal je to dovoljno za trudnocu ne znam :) u subotu radim test. nadam se da ima necega :) a do vadjenje bete nikad nisam stigla ranije,ne znam ni kad se to radi. receno mi je da se javim kad uradim test a sta i kako dalje kaze recice mi tada da mi se ne bi sve motalo po glavi. kad se to uopste radi?

Betu možeš da radiš čim ti bude test pozitivan :) a biće. Beta je najpouzdaniji "test" , i svaka dva dana mora pravilno da se duplira, ako je sve u redu sa trudnoćom. Imaš na temi o beti sve lepo napisano, u svakoj nedelji trudnoće napisano kolika je beta normalna. Sa srećom. I sigurno je uspelo ovaj put :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja mislim da je uspjelo, dođi u temu čekamo plusiće, tu ti sigurno neće biti dosadno uvijek neko nešto piše, da brže vrijeme prođe do subote :wub: pa da se u subotu svi zajedno obradujemo plusiću :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Betu možeš da radiš čim ti bude test pozitivan :) a biće. Beta je najpouzdaniji "test" , i svaka dva dana mora pravilno da se duplira, ako je sve u redu sa trudnoćom. Imaš na temi o beti sve lepo napisano, u svakoj nedelji trudnoće napisano kolika je beta normalna. Sa srećom. I sigurno je uspelo ovaj put :wub:

a kako se testira? jel mora krv da se vadi ili ima i neki testovi ovako u apoteci?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

[quote name=Sunčica :)' timestamp='1369239067' post='679714]

I ja mislim da je uspjelo, dođi u temu čekamo plusiće, tu ti sigurno neće biti dosadno uvijek neko nešto piše, da brže vrijeme prođe do subote :wub: pa da se u subotu svi zajedno obradujemo plusiću :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a kako se testira? jel mora krv da se vadi ili ima i neki testovi ovako u apoteci?

Da, vadis krv iz vene i analiza je oko 900din privatno. Ja radim privatno jer me strpljenje izdaje da bih isla u dz i drzavno u laboratoriju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a kako se testira? jel mora krv da se vadi ili ima i neki testovi ovako u apoteci?

Sve je napisala Vevericica. I najbolje je privatno, rezultati gotovi za nekoliko sati. U bilo koje doba dana možeš da vadiš krv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ovde se u drzavnoj placa 30 e :) a znate mozda kad se dobija sledeci ciklus ako vto ne uspeva. mislim na koliko dana i dal se racuna od dana et ili punkcije. meni je recimo danas 9. dan od et... mislim cisto onako da se ne sokiram ako sam toliki baksuz. i hvala vam za betu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ova tema uopšte nije loša. :) Najviše od svega MRZIM kada mi ljudi govore:"Morate se opustiti" (kao da i ja to sama ne znam), a s' druge strane gledam, koliko ima ljudi koji npr. odluče da prave bebu od sledećeg meseca i ODMAH je i naprave! Ja imam 2 para kojima se to desilo, s' tim da se jednom paru to desilo sa oba deteta. Jeste da smo mi koji duže radimo na tome malo i preopterećeni time, ali opet i njima stoji taj cilj u glavi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caoooo, ja sam noooovaaa. I dodje mi da udarim svakoga ko mi kaze OPUSTI SE, jer ne mogu !

nataša p. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.