Porodiliste - Ćuprija

odgovora

Objavljeno

Da li se neka od vas porodila ili planira da se porodi u cuprijskom porodilistu? I da li je neka od vas ovde vodila trudnocu? Kakva su vasa iskustva?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li se neka od vas porodila ili planira da se porodi u cuprijskom porodilistu? I da li je neka od vas ovde vodila trudnocu? Kakva su vasa iskustva?

Hahahahaaa evo je uplasena mamica!!! :lol: :lol: :lol: Ajde vracaj se na treci trimestar, neces nista pametnije saznati ovde nego kod nas :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahahahaaa evo je uplasena mamica!!! :lol: :lol: :lol: Ajde vracaj se na treci trimestar, neces nista pametnije saznati ovde nego kod nas :wub:

Hahaha, ne zezaj meeeeee :D A ne ostavljam ja vas nikad, resila sam, vodim vas sa sobom u temu novorodjence i caskanje roditelja beba do 6 meseci posle :D Nego rekoh da cuuujem sta ljudi, ovaj zene misle... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Natawyyy,produzi do Jagodine,tu mogu da ti pricam kako je :lol: ,sto se Cuprije tice nemam pojma :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Natawyyy,produzi do Jagodine,tu mogu da ti pricam kako je :lol: ,sto se Cuprije tice nemam pojma :lol:

Oooo konacno barem neko iz okoline, sve same Beogradjanke i tamo taj okrug :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U slucaju da se na forumu nadje i neka trudnica iz Cuprije, evo da vam prenesem svoje iskustvo :D Porodila sam se 5.septembra. Trudnocu mi je vodila dr. Masa i POTPUNO SAM ODUSEVLJENA TOM ZENOM!!! Pocevsi od toga da je po meni savrsena u svom poslu, preko toga da je vedra, nasmejana, svakog svog pacijenta pamti, ja se ne secam da je moje nalaze za sebe negde zapisivala, a uvek je znala sve napamet, sto puno znaci... Na porodjaju mi je nevidjeno pomogla i ne planiram da je menjam!!! Babica koja je bila na porodjaju je Nada, samo reci hvale imam za nju, pomogla mi je sto za vreme porodjaja, sto posle, da sidjem sa stola, da se iztusiram... Sestre su tekodje sve sjajne, nema ni jednog mrguda, mozda je neka manje raspolozena za pricu, ali je svaka bila spremna da da savet i odgovori na pitanja, pomogne oko bebe. Kupaju ih, presvlace, pricaju im, donose kad god zatrazite, super su.. Bebe nisu non stop kod vas, iako postoji baby friendly program, sto je i dobro po meni, mozete malo da se odmorite a i u medjuvremenu se ludacki uzelite svoje bebe :D Svaka soba ima svoje kupatilo, STO JE WOOOOOOOOOOOW, nova su, skoro radjena, samo po 2 zene u sobi, cisto je za neku 9. Cak je i hrana ok. Ma odesevljena sam i cistacicama i servirkama cini mi se :D Doktorka pedijatar mi se ne dopada bas, nije bas komunikativna, poslednji dan se zena samo nasmejala, ali kad je bebac dobro ostalo i nije bitno!!! :D Inace ispisala sam i svoje iskustvo sa porodja u temi prirodni porodjaj, ako nekoga bude interesovalo!!! Pozdrav!!!

jelena89 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U slucaju da se na forumu nadje i neka trudnica iz Cuprije, evo da vam prenesem svoje iskustvo biggrin.gif Porodila sam se 5.septembra. Trudnocu mi je vodila dr. Masa i POTPUNO SAM ODUSEVLJENA TOM ZENOM!!! Pocevsi od toga da je po meni savrsena u svom poslu, preko toga da je vedra, nasmejana, svakog svog pacijenta pamti, ja se ne secam da je moje nalaze za sebe negde zapisivala, a uvek je znala sve napamet, sto puno znaci... Na porodjaju mi je nevidjeno pomogla i ne planiram da je menjam!!! Babica koja je bila na porodjaju je Nada, samo reci hvale imam za nju, pomogla mi je sto za vreme porodjaja, sto posle, da sidjem sa stola, da se iztusiram... Sestre su tekodje sve sjajne, nema ni jednog mrguda, mozda je neka manje raspolozena za pricu, ali je svaka bila spremna da da savet i odgovori na pitanja, pomogne oko bebe. Kupaju ih, presvlace, pricaju im, donose kad god zatrazite, super su.. Bebe nisu non stop kod vas, iako postoji baby friendly program, sto je i dobro po meni, mozete malo da se odmorite a i u medjuvremenu se ludacki uzelite svoje bebe biggrin.gif Svaka soba ima svoje kupatilo, STO JE WOOOOOOOOOOOW, nova su, skoro radjena, samo po 2 zene u sobi, cisto je za neku 9. Cak je i hrana ok. Ma odesevljena sam i cistacicama i servirkama cini mi se biggrin.gif Doktorka pedijatar mi se ne dopada bas, nije bas komunikativna, poslednji dan se zena samo nasmejala, ali kad je bebac dobro ostalo i nije bitno!!! biggrin.gif Inace ispisala sam i svoje iskustvo sa porodja u temi prirodni porodjaj, ako nekoga bude interesovalo!!! Pozdrav!!!

bas sam se raznezila dok sam citala tvoj post...mene je doktorka Masa odusevila na prvi pogled,jakoooooooo fina doktorka

natawyyy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bas sam se raznezila dok sam citala tvoj post...mene je doktorka Masa odusevila na prvi pogled,jakoooooooo fina doktorka

Sta znam, u zavisnosti od iskustva uglavnom je hvale, retki su zaista oni koji njome nisu bili zadovoljni. Skoro sam bas i na redovnu kontrolu bila, ma zena je jednom. Ja sam u postovima svoje iskustvo prenela, nadam se da ce i tvoje do kraja ostati isto tako pozitivno!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.