Anegdote iz doba zabavljanja

odgovora

Objavljeno

Intersuje me dali ste imale komicnih situacija sa bivsim/sadsnjim ljubavima... tipa tragi-komicni raskidi , hvatanje u prevarama ( on vas ili vi njega ) i slicno...

Naime, ja nisam imala nesto puno veza ali to malo sto je bilo, bilo je zivopisno ...

U srednjoj skoli smo izlazile u neku veliku diskoteku , diskac ko diskac sav mracan i sa onim sijalicama sto od bele boje prave plavu i svaka fleka koja se ne vidi napolju tu se vidi ... e kod mene bese obrnuto :D Upoznala ja momka , sladak , prijatan simpatican , samo malo nizak za moj ukus ( uvek sam volela visoke muskarce ) ali ajd preci cu preko toga ... Stalno smo se vidjali vikendom tu , razmenili telefone , culi se cesto i posle nekog vremena ja odlucim ajd kao sad cemo se smuvati , dosta je bilo muvanja ...Smuvali se mi , tu u diskoteci ... sve super dok... jedan radni dan u toku nedelje kaze on , doci ce da popijemo negde kafu u basti ( leto , lepo vreme ...) skupim ja drugarice i odemo u jedan kafic da ga sacekamo .... Stize decko... ljudi moji ... narandzast ko sargarepa :lol::blink: Ja sam bila u shoku ... totalno druga osoba od one iz diskoteke ... ove moje budale od drugarica se razbezalo po wc-ovima i umiru od smeha a ja sirota shokirana :blink: Odmah to poslepodne sam smislila neki glup razlog i raskinula sa njim , zao mi ga je bilo ali ja stvarno nisam mogla ....

_________________________

I have added cool emoticons to this message.

To see them go to http://x.exps.me?965cafdd2a5677a3e2731332034f51a2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jednog nedeljnog popodneva mm,tadasnji decko krenuo da me isprati na autobus za Bg.I tako stojimo mi na stanici i odjednom njega posere golub po sred cela.Jao ljudi moji kako je to bilo smesno,ali od blama ja nisam smela da se smejem.

Sav je bio govnav po glavi,mozete misliti kako je to kad fljusne sa 20 metara.

Ja sam samo govorila da je to sreca sto ga je pokakio golub,jer znam kako ga je bilo sramota,fuj.

I dobro je to proslo,mozda sam mu to pomenula svega jednom od kako smo u braku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Upoznala ja momka , sladak , prijatan simpatican , samo malo nizak za moj ukus ( uvek sam volela visoke muskarce ) ali ajd preci cu preko toga ... Stalno smo se vidjali vikendom tu , razmenili telefone , culi se cesto i posle nekog vremena ja odlucim ajd kao sad cemo se smuvati , dosta je bilo muvanja ...Smuvali se mi , tu u diskoteci ... sve super dok... jedan radni dan u toku nedelje kaze on , doci ce da popijemo negde kafu u basti ( leto , lepo vreme ...) skupim ja drugarice i odemo u jedan kafic da ga sacekamo .... Stize decko... ljudi moji ... narandzast ko sargarepa :lol::blink: Ja sam bila u shoku ... totalno druga osoba od one iz diskoteke ... ove moje budale od drugarica se razbezalo po wc-ovima i umiru od smeha a ja sirota shokirana :blink: Odmah to poslepodne sam smislila neki glup razlog i raskinula sa njim , zao mi ga je bilo ali ja stvarno nisam mogla ....

:lol::lol::lol:

Jednog nedeljnog popodneva mm,tadasnji decko krenuo da me isprati na autobus za Bg.I tako stojimo mi na stanici i odjednom njega posere golub po sred cela.Jao ljudi moji kako je to bilo smesno,ali od blama ja nisam smela da se smejem.

Sav je bio govnav po glavi,mozete misliti kako je to kad fljusne sa 20 metara.

Ja sam samo govorila da je to sreca sto ga je pokakio golub,jer znam kako ga je bilo sramota,fuj.

I dobro je to proslo,mozda sam mu to pomenula svega jednom od kako smo u braku.

:lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.