Snovi u trudnoći

odgovora

Objavljeno

Uuuu ja sam u trudnocama vecito imala seksualne snove, i redovno sam dozivljavala vrhunac :D

hahahahhaha blago tebi ja sanjam vjestice <_<<_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga moja :) ovo govori mnogo o svemu. Zaista je to ono nesvjesno JA koje je u konstantnom strahu a sve se kao i sama sebe ubjeđujem da sam jaka kao stjena :) ... Hvala ti, zaista si mi pomogla da samu sebe bolje razumijem a ako nemas nista protiv, cim uhvatim vremena za detaljnije piskanje poslacu ti PP da mozes da povezes ovo sve sa mojim zivotom i vidis koliko si u pravu.

Hvala josjednom i kuckamo se

Slobodno,no problem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uuuu ja sam u trudnocama vecito imala seksualne snove, i redovno sam dozivljavala vrhunac :D

e ovo se i meni desilo,jer nije bilo seksa u trudnoći..a nema ga ni sad,al sad samo sanjam mleko..nije ni čudo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahaha...i ja sam postala sexualni manijak u snovima..."Postimo" već dva meseca pa nije ni čudo što u snu ne gledam ni dal' je muško niti dal' je žensko :D

Sanjala sam pre neko veče da se ljubim sa najboljom drugaricom iz detinjstva, sa kojom sam odrasla ali i koju dosta dugo nisam ni videla ni čula.

Takođe sam sanjala i flert i predigru sa jednim meni jako bliskim prijateljem. Ostalih detalja ne mogu da se setim, ali sećam se dobro tog osećaja napetosti, uzbuđenjea ali isto tako i smirenosti i prihvatanja svega toga (u oba sna) kao nešto normalno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Noćas sam sanjala tigra. Tj otvaram ja vrata od stana kada on upada. Tigar je beba ali je narastao veliki i strašno je umiljat, samo bi se igrao i mazio ... I svi njega mazimo i igramo se sa njim i ja ga za svaki slučaj izbacim ispred vrata, stavim mu zdjelicu i napunim Stefinim mlijekom i zatvorim vrata. Nakon 5 minuta mi je bilo žao jer sam mislila da mu je zima i otvaram vrata da provjerim a on uljeće u kuću brzinom svjetlosti. Svi ga mazimo, klinci se igraju sa njim a ja zovem agenciju za zaštitu životinja da dođu po njega. San nije bio zastrašujući, tigar je bio preljep i strašno mazan. Sjećam se samo da je osjećaj bio predivan, emocije prema tigru su bile iste one emocije kao prema psu sa kojim sam provela djetinjstvo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Noćas sam sanjala tigra. Tj otvaram ja vrata od stana kada on upada. Tigar je beba ali je narastao veliki i strašno je umiljat, samo bi se igrao i mazio ... I svi njega mazimo i igramo se sa njim i ja ga za svaki slučaj izbacim ispred vrata, stavim mu zdjelicu i napunim Stefinim mlijekom i zatvorim vrata. Nakon 5 minuta mi je bilo žao jer sam mislila da mu je zima i otvaram vrata da provjerim a on uljeće u kuću brzinom svjetlosti. Svi ga mazimo, klinci se igraju sa njim a ja zovem agenciju za zaštitu životinja da dođu po njega. San nije bio zastrašujući, tigar je bio preljep i strašno mazan. Sjećam se samo da je osjećaj bio predivan, emocije prema tigru su bile iste one emocije kao prema psu sa kojim sam provela djetinjstvo.

Baš lep san.Ali,ti definitivno kriješ neke krupne emocije,i trudiš se da kontrolišeš.Dok jednog dana ne polete kao taj tigar pa shvatiš i da nije bilo tako strašno kao što izgleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baš lep san.Ali,ti definitivno kriješ neke krupne emocije,i trudiš se da kontrolišeš.Dok jednog dana ne polete kao taj tigar pa shvatiš i da nije bilo tako strašno kao što izgleda.

krijem emocije ... krijem, krijem ali sam bjesna kao ris a ne mazni tigar :D i da ... za dobobit ljudi oko mene ... potiskujem ih :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Preksininoc mi je pukao vodenjak i ja se silno obradovala,pa sam se smorila kad sam se probudila i skontala da je to san...A nocas sam pre porodjaja (krecem krecem)menjala carsaf na kreveticu,da bude u plavoj boji kao i postejina kad se vratim iz porodilista...Bas me zanima sta ce dnocas biti? :D;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Noćas sam sanjala dva sna - oba jako teška. U jednom sam na suđenju i meni se sudi - koliko se sjećam bilo je neko lažno svjedočenje a u drugom sam bila na operaciji srca i sve je zavisilo od jedne žene koje se na kraju odlučila da mi ipak ne donira tu neku venu ili šta već što mi je bilo potrebno ....

.... noćno ludilo!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Noćas sam sanjala dva sna - oba jako teška. U jednom sam na suđenju i meni se sudi - koliko se sjećam bilo je neko lažno svjedočenje a u drugom sam bila na operaciji srca i sve je zavisilo od jedne žene koje se na kraju odlučila da mi ipak ne donira tu neku venu ili šta već što mi je bilo potrebno ....

.... noćno ludilo!!!

Mislim da si ti jako odgovorna osoba,ali da sada nešto tebi bitno u životu zavisi od drugih,kojima,po tvojim snovima i ne vjeruješ baš u potpunosti.Opusti se,naročito za ono što ne zavisi od tebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Marijachi ... u principu sve se svodi na isto :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Marijachi ... u principu sve se svodi na isto :)

Jeste,ali dok se situacija ne promjeni,snovi će te upozoravati na to.Kakvo je sada stanje?

Ja od bebe ne mogu sastaviti ni 2 sata neprekidnog sna,i onda kad sanjam to je baš intezivno.Valjda odmah upadnem u REM fazu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste,ali dok se situacija ne promjeni,snovi će te upozoravati na to.Kakvo je sada stanje?

Ja od bebe ne mogu sastaviti ni 2 sata neprekidnog sna,i onda kad sanjam to je baš intezivno.Valjda odmah upadnem u REM fazu :lol:

t6ako je meni bilo do skoro ... ludila sam :D

Sada sam sanjala kako me MM vara i bukvalnom imenom i prezimenom sam se upoznala sa tom osobom a drugio je bio kako sam kao od sale rodila djevojcicu tesku 5 kg i 57 cm, sanjala sam svoj porođaj :blink::blink::blink::blink::o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sada mnoooooogo spavam kad legnem sa klincima u 9 mislim da zaspim pre njih.... i ima svakakve snove i kosmarne i lepe i svakakve....umro mi je deda 20.1. pa sam skoro deset dana sanjala ili njega ili nesto vezano za njega - pokojnu babu, pa njihovu kucu, pa svasta nesto.....sada sam imala neki san kako me napada kuce hoce da udje kroz prozor a ja ne dam...... :( :( :( stvarno svasta sanjam.....nekad toliko grozno, da nateram sebe da cim otvorim oci zaboravim to sto sam sanjala... :huh: :huh: :huh::o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam nocas imala bezobrazne snove,za cudot1559.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sada mnoooooogo spavam kad legnem sa klincima u 9 mislim da zaspim pre njih.... i ima svakakve snove i kosmarne i lepe i svakakve....umro mi je deda 20.1. pa sam skoro deset dana sanjala ili njega ili nesto vezano za njega - pokojnu babu, pa njihovu kucu, pa svasta nesto.....sada sam imala neki san kako me napada kuce hoce da udje kroz prozor a ja ne dam...... :(:(:( stvarno svasta sanjam.....nekad toliko grozno, da nateram sebe da cim otvorim oci zaboravim to sto sam sanjala... :huh::huh::huh::o

Ja nekad u snu uspem da promenim tok priče,eto sinoć sanjala kako ja i mm u pustinji.A napali nas neki besni psi.I ja u snu zamislim ispod nas leteći ćilim,pa se mi uzdigli i poleteli :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanjam sve i svasta s vremena na vreme :rolleyes: A najcesce more :blink: Ne znam ni ja sto....mozda, zato sto bih volela da je leto :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj sto sam imala neki bezveze san :angry:

Kao vec mi doslo vreme za porodjaj, rodila sina a da se i ne secam, carskim rezom, kao od te totalne anestezije sam izgubila i pamcenje na par dana i odjednom ja sama kod kuce, moja beba u porodilistu, ja je nisam ni videla..a mama i sestra mi objasnjavaju sta se desilo..kao porodila si se, carski rez, meni cudno nista me ne boli, dignem majicu vidim oziljak, ali kao ogrebotina, i nista ne boli..

Onda pitam pa gde mi je beba, ubedjena da je devojcica, kazu sin, i ja razocarana kao, ne znam zasto, odem da ga vidim, a on veliki, ima 5-6 kg, izgleda kao beba od 6 meseci, ja ga podignem i kao da je tudje dete, nemam neki osecaj...i pitam pa jel njega iko hranio, jel ja imam mleka, cime da ga hranim..moja sestra mi govori kako nesto nije u redu sa njim..i tu se valjda budim

Ma grozan neki san :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma znas kako, svasta procitamo, o svemu mislimo, nije ni cudo sta sve sanjamo... Imam i ja sad vec tako neke glupe snove, pa se onda sekiram ceo dan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma znas kako, svasta procitamo, o svemu mislimo, nije ni cudo sta sve sanjamo... Imam i ja sad vec tako neke glupe snove, pa se onda sekiram ceo dan.

Jeste, eh da mi je blazeno neznanje :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj sto sam imala neki bezveze san :angry:

Kao vec mi doslo vreme za porodjaj, rodila sina a da se i ne secam, carskim rezom, kao od te totalne anestezije sam izgubila i pamcenje na par dana i odjednom ja sama kod kuce, moja beba u porodilistu, ja je nisam ni videla..a mama i sestra mi objasnjavaju sta se desilo..kao porodila si se, carski rez, meni cudno nista me ne boli, dignem majicu vidim oziljak, ali kao ogrebotina, i nista ne boli..

Onda pitam pa gde mi je beba, ubedjena da je devojcica, kazu sin, i ja razocarana kao, ne znam zasto, odem da ga vidim, a on veliki, ima 5-6 kg, izgleda kao beba od 6 meseci, ja ga podignem i kao da je tudje dete, nemam neki osecaj...i pitam pa jel njega iko hranio, jel ja imam mleka, cime da ga hranim..moja sestra mi govori kako nesto nije u redu sa njim..i tu se valjda budim

Ma grozan neki san :blink:

Sve je to normalno što sanjaš.I ja sam sanjala kako sam se porodila,a ništa nijesam osjetila.Odjednom vidim bebu ispod sebe,a ona 5kg već priča.To je podsvesni strah trudnica da se neće kasnije snaći s malom bebom.

Što se tiče dojenja,sad se dobro informiši šta i kako,ja nisam a sve sam sanjala kako ne mogu da dojim i imam temperaturu,i to mi se i desilio.Sva sreća sad uspješno dojim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja otkad sam ostala trudna bas imam cudnjikave snove - mislim, nekako su zivopisniji sad, nego sto su bili.

tj. pre sam ih se jedva i secala. kako otvorim oci tako zaboravim sta sam sanjala, a sada je totalno druga prica :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rekli su mi da se u trudnoći svašta sanja, ali da ću da sanjam da jedem čačkalice :lol: , to nisam mogla ni da zamislim :)

Kiki @ i MimaS volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rekli su mi da se u trudnoći svašta sanja, ali da ću da sanjam da jedem čačkalice :lol: , to nisam mogla ni da zamislim :)

:lol::lol::P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam u prvoj trudnoci sanjala svakakve gluposti i nebuloze a posle porodjaja sam imala nocne more,plasila sam se da zaspem. :blink:

Sada opet sanjam svakakve gluposti i iskreno se nadam da posle porodjaja necu imati onakve nocne more i slicno..... :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.