Snovi u trudnoći

odgovora

Objavljeno

zanima me da li ostale trudnice kao i ja imaju žive snove u trudnoći?

U početku ja sam stalno sanjala kako me neko proganja,pokušava da pokrade ili provali u stan.Zatim u drugom trimestru sanjala sam svoju bebicu.Bila je mala i imala dugu crnu kosu.Ali,ja nisam mogla da je iznesem iz bolnice,nosila je moja majka :( kao da sam izvan cele situacije.U poslednje vreme sanjam puno probleme na poslu,sa porodicom i slično.Svi snovi su inače živopisniji nego pre trudnoće.

Kakva su vaša iskustva?

 


[/codebox]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JA sam verovatno opterecena bebicom i bukvalno lezem,sanjam i budim se sa mislima o njoj.Snovi su mi da ne kazem redovni u vezi trudnoce i beba,jedino sam pre neko vece sanjala da sam vodila sestrica za ruku ,isli negde,i neki ciga mali ga napao...I ja se na to probudim i presece me stomak i noge,bas sam se iscimala,posle nisam mogla zaspati nikako :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zanima me da li ostale trudnice kao i ja imaju žive snove u trudnoći?

U početku ja sam stalno sanjala kako me neko proganja,pokušava da pokrade ili provali u stan.Zatim u drugom trimestru sanjala sam svoju bebicu.Bila je mala i imala dugu crnu kosu.Ali,ja nisam mogla da je iznesem iz bolnice,nosila je moja majka :( kao da sam izvan cele situacije.U poslednje vreme sanjam puno probleme na poslu,sa porodicom i slično.Svi snovi su inače živopisniji nego pre trudnoće.

Kakva su vaša iskustva?

 


[/codebox]

cao i ja sam u trudoci sanjala puno kao da radjam mrtve bebe ili kao da mi je neko krade i mislim da sam velikih posledica imala zbog toga jer sam izgubila jednu bebu u trecem mesecu a jednu u drugom.mada kod nas postoji izreka da trudne zene sanjaju.ali ja sam se svako jutro budila sva uplakana dok ne shvatim da je to bio san

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Swe je to normalno,i ja odkad sam ostala trudna sanjam swasta i musku i zensku decu,a najgori san mi je bio kao ja se porodila i ne umem nista oko bebe,pa cak ni da je uzmem.... :blink: Ali swe dodje na swoje,posle porodjaja necemo ni imati wremena da spawamo....hehe...Pozzic :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam pre neki dan sanjala da sam rodila malu bebu,koju jedva mogu da držim u rukama.I kao sve sama sređujem papire,nosim kolica i nema nikog da mi pomogne.A u realnosti je sve suprotno,imam divnog muža koji jedva čeka da dođe beba pa da pomogne.

Eh,da sanjala sam i da imam samo malo mleka..Jao,priprema :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanjam svašta i baš žive snove imam. Ponekada se ujutru setim celog sna i svih detalja, ponekada ne ali nikada toliko upečatljive snove nisam imala kao sada...

Sećam se pojedinih delova noćašnjeg sna: neki grad na obali mora, ogromni, ogromni talasi koji uništavaju sve pred sobom, ali nekako svi ostajemo nepovređeni i objekti sa minimalnim štetama, i nakon svakog naleta tog velikog talasa oseti se jako podrhtavanje tla i vidi se pojavljivanje ostrva, polusostrva, planina i brda na moru. I sećam se izraženog osećaja tuge što gubimo velika morska prostranstva radi novih ostrva i sl. I u snu se kao sećam kako smo se do tog događaja vozili čamcem po pučini, pa plivali u blizini obale i ronili oko male grupe stena takođe blizu plaže, hotela i zgrada na samoj plaži, čak i boje vode, neba, mirisa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanjam svašta i baš žive snove imam. Ponekada se ujutru setim celog sna i svih detalja, ponekada ne ali nikada toliko upečatljive snove nisam imala kao sada...

Sećam se pojedinih delova noćašnjeg sna: neki grad na obali mora, ogromni, ogromni talasi koji uništavaju sve pred sobom, ali nekako svi ostajemo nepovređeni i objekti sa minimalnim štetama, i nakon svakog naleta tog velikog talasa oseti se jako podrhtavanje tla i vidi se pojavljivanje ostrva, polusostrva, planina i brda na moru. I sećam se izraženog osećaja tuge što gubimo velika morska prostranstva radi novih ostrva i sl. I u snu se kao sećam kako smo se do tog događaja vozili čamcem po pučini, pa plivali u blizini obale i ronili oko male grupe stena takođe blizu plaže, hotela i zgrada na samoj plaži, čak i boje vode, neba, mirisa...

Zanimljiv san.Inače vodeno prostranstvo predstavlja tvoje nesvesno..To što se pojavljuju ostrva u tvom nesvesnom znači da se dešavaju krupne promjene,vjerovatno što ćeš postati majka pa se i deo tvoje slobode smanjuje zato osećaš malu tugu.A ti talasi koji sve ruše su definitivno krupne promene,koje nisu ostavile posledice,jer je tvoje stanje prirodno ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

često sanjam u trudnoćama i to svaki put su teški snovi, tj probudim se kao da sam cijelu noć orala. Sinoca sam sanjala da sam muškarac i da se ženim!!! Inače ovakve snove sam sanjala samo u trudnoćama i to u svakoj različito.

Sa Anastasijom sam sanjala da rađam dijete koje ima kesu na glavi i koliko god puta da ja skidam kesu sa glave pojavljuje se nova i na kraju se dijete guši. Sanjala sam često da sam na vodi, brodu, okružena vodom, upadam u vodu itd. Jako puno snova sam imala gdje sam se nalazila u raju okružena anđelima ili suprotno tome, kako me đavoli proganjaju

Sa Stefanom u trudnoći sam sanjala kako sam rodila dijete ali ništa posebno, sanjala sam konstatno kako me MM vara. Sa Stefanom je bilo specifično jer sam imala upečatljive snove u babinama, svaku noć sam sanjala kako je nekom mojom greškom djete ozljeđeno i na rubu života

U ovoj trudnoći konstano sanjam neko vjenčanje i to sam ja na svakome ali nisam na svakome žena nego na nekim i muškarac tj ja sam mladoženja! Sanjam jako često konje i ogromne količine vode kiše i gromova. U svakom drugom snu sam za volanom i za dlaku izbjegavam opasnost ili se gubim negdje u putu ili kasnim na nešto što mi je od životne važnosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

često sanjam u trudnoćama i to svaki put su teški snovi, tj probudim se kao da sam cijelu noć orala. Sinoca sam sanjala da sam muškarac i da se ženim!!! Inače ovakve snove sam sanjala samo u trudnoćama i to u svakoj različito.

Sa Anastasijom sam sanjala da rađam dijete koje ima kesu na glavi i koliko god puta da ja skidam kesu sa glave pojavljuje se nova i na kraju se dijete guši. Sanjala sam često da sam na vodi, brodu, okružena vodom, upadam u vodu itd. Jako puno snova sam imala gdje sam se nalazila u raju okružena anđelima ili suprotno tome, kako me đavoli proganjaju

Sa Stefanom u trudnoći sam sanjala kako sam rodila dijete ali ništa posebno, sanjala sam konstatno kako me MM vara. Sa Stefanom je bilo specifično jer sam imala upečatljive snove u babinama, svaku noć sam sanjala kako je nekom mojom greškom djete ozljeđeno i na rubu života

U ovoj trudnoći konstano sanjam neko vjenčanje i to sam ja na svakome ali nisam na svakome žena nego na nekim i muškarac tj ja sam mladoženja! Sanjam jako često konje i ogromne količine vode kiše i gromova. U svakom drugom snu sam za volanom i za dlaku izbjegavam opasnost ili se gubim negdje u putu ili kasnim na nešto što mi je od životne važnosti.

To što sanjaš da se dijete guši,znači veliki strah od toga da li će sve biti u redu.

Ja sam sanjala da varam muža sa bivšima,a ti da tebe muž vara.To je strah od toga da ćemo se udaljiti od bračnog partnera.

Konji u ženskim snovima označavaju seksualnu energiju,moguće da ti je libido sad pojačan.

Vožnja automobilom je uzimanje životnih okolnosti u svoje ruke,a ti gubiš kontrolu,i polako te tvoje nesvesno navikava na to da nećeš moći da kontrolišeš neke stvari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

wooow marijachi svaka cast .... psiholog si po profesiji ili ti je ovo hobi? U svakom slucaju si odlicna!!!

A to sto sam u jednom snu mlada a u drugom mladozenja? to me malo zbunjuje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ali,ja nisam mogla da je iznesem iz bolnice,nosila je moja majka :( kao da sam izvan cele situacije.

 


[/codebox]

Evo,citiram sebe samu :) Upravo se desilo kao u snu,mala je imala dugu crnu kosicu,majka mi je bukvalno otela iz ruku.Kao da sam bila izvan cijele situacije,osjećala sam se kao i u snu.I san o porođaju mi se ostvario,divan i bezbolan..

A bila sam sanjala i da ne mogu da dojim bebu,imam probleme s grudima.Nisam mogla da verujem da se to upravo i desilo,ja o mastitisu nisam imala pojma.

Eto imala sam upozorenje preko snova,samo da sam ih slušala..

wooow marijachi svaka cast .... psiholog si po profesiji ili ti je ovo hobi? U svakom slucaju si odlicna!!!

A to sto sam u jednom snu mlada a u drugom mladozenja? to me malo zbunjuje...

Što?Jesam u pravu kad si ti u pitanju? :) Nisam psiholog,ali sam jako želela da budem.Tata me preusmjerio na inženjera,kaže više se isplati <_< Ali,sam čitala dosta o snovima sa psihološke strane.Knjigu od Ivana Nastovića snovi i njihovo tumačenje,koja je prilično kompleksna.

Elem,moguće da se ti od početka trudnoće često pitaš o polu djeteta,ako nije to onda je u pitanju tvoje muško ja koje se u trudnoći pojavljuje.Svi imamo muško i žensko ja.A venčanje znači da se izmiruje sa ženskim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zanimljiv san.Inače vodeno prostranstvo predstavlja tvoje nesvesno..To što se pojavljuju ostrva u tvom nesvesnom znači da se dešavaju krupne promjene,vjerovatno što ćeš postati majka pa se i deo tvoje slobode smanjuje zato osećaš malu tugu.A ti talasi koji sve ruše su definitivno krupne promene,koje nisu ostavile posledice,jer je tvoje stanje prirodno ;)

U, bre Marijachi svaka čast na tumačenju. Počeću da zapisujem snove ili bar ono najupečatljivije pa da ti šaljem ili postavljam ovde jer si ovo pogodila-rastmačila fenomenalno. U periodu od mesec dana pre trudnoće i prvi mesec (dok još nisam ni sumnjala na trudnoću) počela je da mi se ostvaruje jedna (može se reći krupna) želja koja je i uzburkala neke moje planove i verovatno bi napravila krupne promene u mom životu ali trudnoća je sve to stavila u drugi plan. Mislim da je baš to ono nesvesno, odnosno taj osećaj "uzete" slobode zbog kojeg podsvesno osećam malu tugu. Ali pošto je trudnoća veoma željena i dve godine čekana zaista je sve drugo stavila negde po strani bez ikakvih bitnih posledica :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Što?Jesam u pravu kad si ti u pitanju? :)Nisam psiholog,ali sam jako želela da budem.Tata me preusmjerio na inženjera,kaže više se isplati <_< Ali,sam čitala dosta o snovima sa psihološke strane.Knjigu od Ivana Nastovića snovi i njihovo tumačenje,koja je prilično kompleksna.

Elem,moguće da se ti od početka trudnoće često pitaš o polu djeteta,ako nije to onda je u pitanju tvoje muško ja koje se u trudnoći pojavljuje.Svi imamo muško i žensko ja.A venčanje znači da se izmiruje sa ženskim :)

Šteta što nisi psiholog, bila FENOMENALNA!!! .... u principu to jeste moje nesvjesno ja :) sve si rekla s manje-više psihološkim pogotcima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U, bre Marijachi svaka čast na tumačenju. Počeću da zapisujem snove ili bar ono najupečatljivije pa da ti šaljem ili postavljam ovde jer si ovo pogodila-rastmačila fenomenalno. U periodu od mesec dana pre trudnoće i prvi mesec (dok još nisam ni sumnjala na trudnoću) počela je da mi se ostvaruje jedna (može se reći krupna) želja koja je i uzburkala neke moje planove i verovatno bi napravila krupne promene u mom životu ali trudnoća je sve to stavila u drugi plan. Mislim da je baš to ono nesvesno, odnosno taj osećaj "uzete" slobode zbog kojeg podsvesno osećam malu tugu. Ali pošto je trudnoća veoma željena i dve godine čekana zaista je sve drugo stavila negde po strani bez ikakvih bitnih posledica :)

Ja svoje snove zapisujem već 6 godina,i sve više mi pomažu u razumevanju sebe same i ljudi oko sebe.Ako počneš da zapisuješ,oni će ti još više govoriti,više ćeš i sama razumeti svoje nesvesno,nema tu nikakve magije..

Svaka čast,i ja sam tako postupila kad je trudnoća u pitanju,iako nije bila planirana.Mnogi su mi na poslu slali osude,čak mi je jedna osoba savetovala abortus,i sada kad vidim moje zlato ja sam presrećna.Sve će se stići samo da mi imamo lepu i zdravu dečicu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro jutro...ja sam ovdje nova od juce sam na forumu.nisam stigla da iscitam sta ste sve pisale drage moje ali evo da vam kazem nesto o mojim snovima koji su me mucili u toku prvih par mjececi.stalno sam sanjala porodjaj,pa da sam prokrvarila,jos ako bih cula nesto preko dana ili procitala sto ne valja vezano za bebu navece bi to obavezno sanjala,mislila sam da cu da poludim...poenta je bila u tome sto sam ja pusac,znala sam da to steti bebi i sve sam sebi govorila da moram da prekinem da pusim do porodjaja,pa onda se posle pet minuta "utjesim" samo jos danas pa od sjutra necu i sve tako do cetvrtog mjeseca.snovi su se gomilali i bili su sve ruzniji...nisam znala sta cu od sebe,uvijek sam cekala da svane samo da bi to prestalo.konacno kad sam donijela odluku da prestanem da pusim i kad je taj cijeli dan prosao bez cigarete ja sam zaspala kao bela lala ...nista nisam sanjala i probudila se lijepo,tako je bilo sledecu noc i sve do sad , a sad sam 28 nedelja usla sam u 7 mjesec trudnoce.shvatila sam da to u stvari bila savjest i podsvijest moja koja me je progonila jer sam znala da pusenje steti.cim sam se oslobodina cigareta sve je prestalo i moja se psiha odmara....ne mogu da kazem da sad uz kafu ne zapalim i sl.snovi se nisu vratili jer to nije kolicina koja bi me tjerala na razmisljanje i grizu savjesti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro jutro...ja sam ovdje nova od juce sam na forumu.nisam stigla da iscitam sta ste sve pisale drage moje ali evo da vam kazem nesto o mojim snovima koji su me mucili u toku prvih par mjececi.stalno sam sanjala porodjaj,pa da sam prokrvarila,jos ako bih cula nesto preko dana ili procitala sto ne valja vezano za bebu navece bi to obavezno sanjala,mislila sam da cu da poludim...poenta je bila u tome sto sam ja pusac,znala sam da to steti bebi i sve sam sebi govorila da moram da prekinem da pusim do porodjaja,pa onda se posle pet minuta "utjesim" samo jos danas pa od sjutra necu i sve tako do cetvrtog mjeseca.snovi su se gomilali i bili su sve ruzniji...nisam znala sta cu od sebe,uvijek sam cekala da svane samo da bi to prestalo.konacno kad sam donijela odluku da prestanem da pusim i kad je taj cijeli dan prosao bez cigarete ja sam zaspala kao bela lala ...nista nisam sanjala i probudila se lijepo,tako je bilo sledecu noc i sve do sad , a sad sam 28 nedelja usla sam u 7 mjesec trudnoce.shvatila sam da to u stvari bila savjest i podsvijest moja koja me je progonila jer sam znala da pusenje steti.cim sam se oslobodina cigareta sve je prestalo i moja se psiha odmara....ne mogu da kazem da sad uz kafu ne zapalim i sl.snovi se nisu vratili jer to nije kolicina koja bi me tjerala na razmisljanje i grizu savjesti.

Ja sam ostavila cigare čim sam saznala radosnu vijest.Ali,sam noću sanjala kako mi se jako puši,pa da pušim,i tako mjesec dana i to je prestalo.Nikad više nisam zapalila,i dan danas ne pušim.Ako ikako možeš ostavi u potpunosti.Ne samo zbog bebe dok je u stomaku,već kad je rodiš.Za dojenje,cigarete su veliki neprijatelj bebinom zdravlju.

Dobro je što su te snovi naterali da ostaviš.Zapravo ti si samu sebe naterala preko nesvesnog.Baš mi je drago da se to desilo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

znas li sta je problem,to sto ja vise od svega na svijetu volim da zapalim cigaretu...u tome uzivam,ne pusim mehanicki,kao vecina :) ali sto je do mene uradicu,pa kad prodje dojenje moci cu da se opustim....zavidim svima koji ne puse pa nemaju ovaj problem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dok nism pušila one famozne tri godine (prva trudnoca i period poslije) bar 10 puta mjesečno sam sanjala cigaerte i to neka radnja a meni cigareta u ruci ... i kada se budim, onaj polu san a ja i dalje ojećam miris duvana .... i tako 3 godine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

znas li sta je problem,to sto ja vise od svega na svijetu volim da zapalim cigaretu...u tome uzivam,ne pusim mehanicki,kao vecina :) ali sto je do mene uradicu,pa kad prodje dojenje moci cu da se opustim....zavidim svima koji ne puse pa nemaju ovaj problem

I ja sam uživala,ali to je čist narkotik.Ništa drugo.I dan danas kad se iznerviram pomislim kako bi mi dobro došla,ali se na samu sebe naljutim.

Dok nism pušila one famozne tri godine (prva trudnoca i period poslije) bar 10 puta mjesečno sam sanjala cigaerte i to neka radnja a meni cigareta u ruci ... i kada se budim, onaj polu san a ja i dalje ojećam miris duvana .... i tako 3 godine

Jao,pa ti si imala i mirisnu halucinaciju!To se i meni desilo jednom kad sam ostavila cigare posle 3 godine.Učinilo mi se u polusnu da je držim u ruci i pušim,a dim izlazi iz mene..Eto koliko volimo svoje bebe pa smo pobedile najgoreg neprijatelja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nisam jela smoki dok sam bila u drugom stanju zbog kikirikija i sta znam, i sad tako to trajalo 4 meseca dok nisam pocela da sanjam punu kofu-kadu sta li je to bilo, smoki velicine 30cm, i ja to tako TRPAM u usta :D

Jel treba neko tumacenje? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nisam jela smoki dok sam bila u drugom stanju zbog kikirikija i sta znam, i sad tako to trajalo 4 meseca dok nisam pocela da sanjam punu kofu-kadu sta li je to bilo, smoki velicine 30cm, i ja to tako TRPAM u usta :D

Jel treba neko tumacenje? :D

Hahahaha..ma naravno da ne treba..mi se namirismo nikotinom,a ti smokijem,a sve u zemlji snova :) besplatno i nije štetno,kud ćeš bolje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marijachio ..... UPOMOĆ :P ovo su noćne more, naučna fantastika - katastrofa

San broj 1

Sanjam da sticajm nekih glupih okolnosti prolazim sa Ancicom i jos nekim prijateljicama kroz neka vrata a vodi nas nepoznata žena i još nekih ljudi i skontam da su oni sotonisti. Prilazi nam policajac i ja kontam spaseni smo a ona vadi neku sataru i sjece ga po rukama (i gore iod toga) i stavalju nas u neki kombi. Sjećam se straha i da nisam smjela pred njima pokazati da sam protiv njih nego smisljala način kako da pobjegnemo, najveći strah me je bio za Anu. Pola sna se ne sjećam, vozili smo se, dosli u neko selo gdje oni imaju svoj stacionar, ogroman je snjeg i predalek put iod kuće. Sjećam se samo još jedne rečenice kada sam ja nekog pitala hoću li se više ikada vratati kući a taj neko mi govori sumnjam. Tu se budim, san u sustini nema neki kraj

San 2

Slijedecu noć sanjam (puno gledam crtice sa Anom) kao ja sam u naselju gdje sam odrastla i oko moje zgrade se dešavaju čudne stvari i tu je neka vještica koja ima nadljudske moći i teroriše narod a u principu je samo ja mogu zaustaviti jer sam ja dobra vila :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ali to niko ne smije da zna. Kao tu je policija došla i ja stojim sa strane, kao magijom sam prosula neku tekućinu kao katran i čekam kada će ona na to da stane ili bude blizu da mislima izazovem vatru i zapalim je. To se i dešava ja kao gledam u taj katran i govorim u sebi vatro zapali se hahahahahahaha (smjesno mi je ovo i prepricavati) i ona se pali ali nisam sigurna da li je i vjestica izgorila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marijachio ..... UPOMOĆ :P ovo su noćne more, naučna fantastika - katastrofa

San broj 1

Sanjam da sticajm nekih glupih okolnosti prolazim sa Ancicom i jos nekim prijateljicama kroz neka vrata a vodi nas nepoznata žena i još nekih ljudi i skontam da su oni sotonisti. Prilazi nam policajac i ja kontam spaseni smo a ona vadi neku sataru i sjece ga po rukama (i gore iod toga) i stavalju nas u neki kombi. Sjećam se straha i da nisam smjela pred njima pokazati da sam protiv njih nego smisljala način kako da pobjegnemo, najveći strah me je bio za Anu. Pola sna se ne sjećam, vozili smo se, dosli u neko selo gdje oni imaju svoj stacionar, ogroman je snjeg i predalek put iod kuće. Sjećam se samo još jedne rečenice kada sam ja nekog pitala hoću li se više ikada vratati kući a taj neko mi govori sumnjam. Tu se budim, san u sustini nema neki kraj

San 2

Slijedecu noć sanjam (puno gledam crtice sa Anom) kao ja sam u naselju gdje sam odrastla i oko moje zgrade se dešavaju čudne stvari i tu je neka vještica koja ima nadljudske moći i teroriše narod a u principu je samo ja mogu zaustaviti jer sam ja dobra vila :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ali to niko ne smije da zna. Kao tu je policija došla i ja stojim sa strane, kao magijom sam prosula neku tekućinu kao katran i čekam kada će ona na to da stane ili bude blizu da mislima izazovem vatru i zapalim je. To se i dešava ja kao gledam u taj katran i govorim u sebi vatro zapali se hahahahahahaha (smjesno mi je ovo i prepricavati) i ona se pali ali nisam sigurna da li je i vjestica izgorila.

Ovi snovi ti definitivno govore kako se plašiš gubitka kontrole.Da li si počela razmišljati o porođaju?

Nepoznata žena,sekta,sve što je tajno i za tebe strašno se sada javlja u tvom nesvesnom,a takođe s druge strane ti se pretvaraš da je sve u redu kako ne bi došlo do bure.A najviše se pretvaraš zbog svoje devojčice da ona to ne primjeti.

Zatim san u kome kao da se vraćaš na mjesto svog detinjstva,to se i meni dešavalo,znači vraćaš se na mjesto gdje si osjećala sigurnost.Jer smo svi kao djeca bili uljuljkani u taj osjećaj,kad ono ni tamo više nije sigurno.Znači da se cjelokupno tvoje biće uznemirilo.Ti dobijaš natprirodne sposobnosti,u snu,ali niko o tome ne zna.Kao i u prvom snu,ti si jedno u javnosti a u sebi si nešto sasvim drugo.

Pokušaj u stvarnosti manje sabijati svoje emocije.Možeš početi pričati djeci o dolasku bate ili seke,ili to već radiš?Šta god da kriješ u sebi,oslobodi se malo,makar drugaricama uz kafu ;) ..Iako ti nije prvo dijete,sve je to razumljivo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga moja :) ovo govori mnogo o svemu. Zaista je to ono nesvjesno JA koje je u konstantnom strahu a sve se kao i sama sebe ubjeđujem da sam jaka kao stjena :) ... Hvala ti, zaista si mi pomogla da samu sebe bolje razumijem a ako nemas nista protiv, cim uhvatim vremena za detaljnije piskanje poslacu ti PP da mozes da povezes ovo sve sa mojim zivotom i vidis koliko si u pravu.

Hvala josjednom i kuckamo se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uuuu ja sam u trudnocama vecito imala seksualne snove, i redovno sam dozivljavala vrhunac :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.