Početak srčane radnje

odgovora

Objavljeno

Pozdrav devojke, imam jedno pitanje. Malo sam zabrinuta pa bi mi znacilo da cujem misljenja. Bila sam jutros na ultrazvuku, poslednja menstruacija mi je bila 11.05., po tome ja sam 7.nedelja, zvanicno sam ostala u drugom stanju 1.6., to je 100% :) . E sad, doktor kaze da josuvek nema otkucaja srca i da se jasno vidi trudnoca koja odgovara za oko 5 nedelja. Uradio mi je betu (sutra rezultati) kako bi video po tome koja sam nedelja, i zakazao ponovo ultrazvuk za 7 dana. Bojim se sta ako se ni tada ne cuju otkucaji :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav devojke, imam jedno pitanje. Malo sam zabrinuta pa bi mi znacilo da cujem misljenja. Bila sam jutros na ultrazvuku, poslednja menstruacija mi je bila 11.05., po tome ja sam 7.nedelja, zvanicno sam ostala u drugom stanju 1.6., to je 100% :) . E sad, doktor kaze da josuvek nema otkucaja srca i da se jasno vidi trudnoca koja odgovara za oko 5 nedelja. Uradio mi je betu (sutra rezultati) kako bi video po tome koja sam nedelja, i zakazao ponovo ultrazvuk za 7 dana. Bojim se sta ako se ni tada ne cuju otkucaji :(

Zasto bi se brinula zbog neceg sto se jos nije desilo? Srcana radnja se uglavnom vidi oko 7. nedelje...polako i pozitivno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zasto bi se brinula zbog neceg sto se jos nije desilo? Srcana radnja se uglavnom vidi oko 7. nedelje...polako i pozitivno!

hvala puno na odgovoru ❤️ Zato sto sam ja danas zvanicno usla u 7.nedelju po onim ginekoloskim proracunima, i ako se zacece desilo pre tacno 5. Hvala, znaci mi svaki odgovor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovako,ja imam problem,druga trudnoca je u pitanju.Po mens sam 9+1,po uz  7ma nedelja,plod malo slabije napreduje i nema srcane radnje jos uvek i bas se slabo vidi,da li treba da brinem?inace sad u cetvrtak radila betu hcg bila je 39260,u subotu 44770,nije bas odradjena na 48 sati,jedno 3,4 sata pre,da li.je to dobro ili ne,zanimaju me iskustva?Negde sam citala da treba da se duplira,a u laboratoriji u kojoj sam radila kazu da ne mora da znaci.Help :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav! Zanima me da li je neka od vas imala slično iskustvo... Trudna sam, dr kaže da sam sedma nedelja, ali se srčana radnja ne čuje. Radila sam betu, odgovara sedmoj nedelji trudnoće. Ja se skroz normalno osećam. Već mi je zakazao kiretažu, ali sve mislim da treba još malo da sačekam. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam čekala za srcanu radnju. Isto se nije čula i na sledećem pregledu bilo je ok. Vidi da lise duplira beta ili da li pada i takodje možeš da odeš kod još jednog dr da vidiš i drugo mišljenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.