Početak srčane radnje

odgovora

Objavljeno

Pozdrav devojke, imam jedno pitanje. Malo sam zabrinuta pa bi mi znacilo da cujem misljenja. Bila sam jutros na ultrazvuku, poslednja menstruacija mi je bila 11.05., po tome ja sam 7.nedelja, zvanicno sam ostala u drugom stanju 1.6., to je 100% :) . E sad, doktor kaze da josuvek nema otkucaja srca i da se jasno vidi trudnoca koja odgovara za oko 5 nedelja. Uradio mi je betu (sutra rezultati) kako bi video po tome koja sam nedelja, i zakazao ponovo ultrazvuk za 7 dana. Bojim se sta ako se ni tada ne cuju otkucaji :(

Objavljeno

Pozdrav devojke, imam jedno pitanje. Malo sam zabrinuta pa bi mi znacilo da cujem misljenja. Bila sam jutros na ultrazvuku, poslednja menstruacija mi je bila 11.05., po tome ja sam 7.nedelja, zvanicno sam ostala u drugom stanju 1.6., to je 100% :) . E sad, doktor kaze da josuvek nema otkucaja srca i da se jasno vidi trudnoca koja odgovara za oko 5 nedelja. Uradio mi je betu (sutra rezultati) kako bi video po tome koja sam nedelja, i zakazao ponovo ultrazvuk za 7 dana. Bojim se sta ako se ni tada ne cuju otkucaji :(

Zasto bi se brinula zbog neceg sto se jos nije desilo? Srcana radnja se uglavnom vidi oko 7. nedelje...polako i pozitivno!

Objavljeno

Zasto bi se brinula zbog neceg sto se jos nije desilo? Srcana radnja se uglavnom vidi oko 7. nedelje...polako i pozitivno!

hvala puno na odgovoru ❤️ Zato sto sam ja danas zvanicno usla u 7.nedelju po onim ginekoloskim proracunima, i ako se zacece desilo pre tacno 5. Hvala, znaci mi svaki odgovor

Objavljeno

Ovako,ja imam problem,druga trudnoca je u pitanju.Po mens sam 9+1,po uz  7ma nedelja,plod malo slabije napreduje i nema srcane radnje jos uvek i bas se slabo vidi,da li treba da brinem?inace sad u cetvrtak radila betu hcg bila je 39260,u subotu 44770,nije bas odradjena na 48 sati,jedno 3,4 sata pre,da li.je to dobro ili ne,zanimaju me iskustva?Negde sam citala da treba da se duplira,a u laboratoriji u kojoj sam radila kazu da ne mora da znaci.Help :(

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.

Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.

Prijavite se

• Članovi/članice na temi   0 članova

No registered users viewing this page.

• Test za utvrđivanje trudnoće
      Započeo/la Breskvica123 · Objavljeno
      Devojke molim Vas za pomoc.  Da li je ovo pozitivan test jer je druga linija dosta bledja, kasni mi vec 5 dana, uradila sam test 2 dana posle kasnjenja i bila je bledja od ove ali posle 10 minuta, a sada kada sam ponovila test odmah posle 2-3 minuta mi je pokazalo drugu jako svetlu crticu kao sto mozete videti na slici. Mnogo Vam hvala na odgovoru. 
    • VTO - procesi
      Započeo/la testic · Objavljeno
      Imaaaa.... Vec nekoliko dana razmisljam o ovome. Pre 5 godina bilasam deo ove price, ne znate koliko mi je pomoglo. Tu podrsku, razumevanje i optimizam mogla sam samo ovde da dobijem. Iako su svi iz moje okoline bili divni prema meni ovo je bio moj kutak. Nije mi bilo tesko da citam sve sto drugi pisu. Ako ima jos zena koje se pripremaju za vto zaista bi bilo divno da ovde razmenimo iskustva. 
    • Beta HCG
      Započeo/la Jecka.p · Objavljeno
      Drage dame, da li je neka od vas imala situaciju da je beta hcg iz krvi 11 na 12 dan posle ovulacije bila negativna a da je kasnije ipak ustanovljena  trudnoća? Naime, folikul je pukao u petak (26-og marta uveče), danas 07.04. Rađena beta manja od 0,1. Znači nema trudnoće. Jedino što mi je čudno što me od prošle nedelje bole grudi i što me pre par dana žigao stomak. Imala sam osećaj da je to to. Pa me zanimaju iskustva ako je neko imao slično? Hvala!
    • Čekamo plusiće
      Započeo/la anonimna2606 · Objavljeno
      Lijepi pozdrav svima, imam jedno pitanje vezano za planiranje trudnoće nakon kontracepcijskih tableta. Godinu i pol dana uzimala sam Belaru, 04.03., dobila sam menzes i prestala sam sa uzimanjem tableta, 09.03., kada bi trebala krenuti sa novom kutijom.
      Cijeli treći mjesec imali smo odnose gotovo svaki dan bez zaštite, i 01.04. sam dobila menzes (ciklus 27 dana), inače pod tabletama su ciklusi bili 28 dana.
      Ima li netko iskustva koliko je optimalno vrijeme da se dogodi trudnoća nakon uzimanja kontracepcijskih tableta?
      Hvala unaprijed
    • Čekamo plusiće
      Započeo/la anonimna2606 · Objavljeno
      Lijepi pozdrav svima, imam jedno pitanje vezano za planiranje trudnoće nakon kontracepcijskih tableta. Godinu i pol dana uzimala sam Belaru, 04.03., dobila sam menzes i prestala sam sa uzimanjem tableta, 09.03., kada bi trebala krenuti sa novom kutijom.
      Cijeli treći mjesec imali smo odnose gotovo svaki dan bez zaštite, i 01.04. sam dobila menzes (ciklus 27 dana), inače pod tabletama su ciklusi bili 28 dana.
      Ima li netko iskustva koliko je optimalno vrijeme da se dogodi trudnoća nakon uzimanja kontracepcijskih tableta?
      Hvala unaprijed
  • Teme