Gde slaviti rodjendan

odgovora

Objavljeno

Pa i ja bih najvise volele da to obavimo kod kuce ali trenutno nismo u mogucnosti :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hajde i ja da se oglasim iako Aleksa nije skolskog uzrasta :)

Igraonica nije ni bila u opciji jer je u kraju nemamo :).

Slavili smo u kuci i bukvalno napravili igraonicu od nje, i danas jos nije vracena na staro :). Ne zalim ni trenutka, jeste da je bio lom, ali znam da je deci bilo lepo, nastojala sam da ima sto vise igracaka, dobio je i ljuljasku (starijoj deci je super dosla)... Torta poklon od ujaka, slane i slatke kiflice, kolacice napravila mi rodjaka, mezu mm obezbedio, nakupovala grickalica, sokica, razno raznih decijih zanimacija i super prosla zurka a se uposte nisam umorila, naprotiv. Trajalo je oko 5 sati.

( S obzirom da u martu ili aprilu planiramo krstenje, odrasle i rodbinu nisam ni zvala, dakle samo mame sa decom ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj i ja vec razmisljam o nasem rodjendanu...igraonisa za sad odpada,imamo vise starijih nego dece,u kucu da slavimo,pascu s nogu,nemako da mi pomogne,tako da razmisljam da zakupimo jedan restorancic na brdu kod nas,u sumici je,ispred ima veliku bastu,nema automobila tako da je bezbedno za decu,ja oslobodjena od spremanja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj i ja vec razmisljam o nasem rodjendanu...igraonisa za sad odpada,imamo vise starijih nego dece,u kucu da slavimo,pascu s nogu,nemako da mi pomogne,tako da razmisljam da zakupimo jedan restorancic na brdu kod nas,u sumici je,ispred ima veliku bastu,nema automobila tako da je bezbedno za decu,ja oslobodjena od spremanja...

ma naravno draga,najpametnije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anja ove godine slavi u šlolskoj učionici sa drugarima iz škole...učiteljica je raspoložena da im bude "animator"...doneću grickalice, sokove i tortu...uža rodbina i odabrani prijatelji će doći kod nas kući...ovo je bila najjeftinija varijanta...

Inače zakup igraonice je između 7000-10000din+piće od igraonice, koje dođe bar još 2-3000 din+torta i neko pecivo, koje izađe isto oko 2-3000...to su neke moje grube procene...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anja ove godine slavi u šlolskoj učionici sa drugarima iz škole...učiteljica je raspoložena da im bude "animator"...doneću grickalice, sokove i tortu...uža rodbina i odabrani prijatelji će doći kod nas kući...ovo je bila najjeftinija varijanta...

Inače zakup igraonice je između 7000-10000din+piće od igraonice, koje dođe bar još 2-3000 din+torta i neko pecivo, koje izađe isto oko 2-3000...to su neke moje grube procene...

Pa skupo si ti obracunala to,ali to je Bg.

Kod nas je 250 din po detetu u igraonici i dobija hranu i pice uz to.Luka je imao 34 deteta ,iznelo je 8500,a posluzenje za roditelje ja sam napravila jeftino(pituljice neke).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa skupo si ti obracunala to,ali to je Bg.

Kod nas je 250 din po detetu u igraonici i dobija hranu i pice uz to.Luka je imao 34 deteta ,iznelo je 8500,a posluzenje za roditelje ja sam napravila jeftino(pituljice neke).

Nema ovde po detetu, prostor je toliko, piće je njihovo, ja ne mogu da kontrolišem ko je šta i koliko popio, hranu i tortu ja donosim...i da to je BEOGRAD....to je ključno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema ovde po detetu, prostor je toliko, piće je njihovo, ja ne mogu da kontrolišem ko je šta i koliko popio, hranu i tortu ja donosim...i da to je BEOGRAD....to je ključno.

Ma ovo sa učionicom je supeer!!!

Dobro je da dozvole, osim što je jeftinije, svi znaju gde je, ne mora da se traži "koja beše" igraonica i da se tamo stiskaju...

Super mesto za rođendančić :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anja ove godine slavi u šlolskoj učionici sa drugarima iz škole...učiteljica je raspoložena da im bude "animator"...doneću grickalice, sokove i tortu...uža rodbina i odabrani prijatelji će doći kod nas kući...ovo je bila najjeftinija varijanta...

Inače zakup igraonice je između 7000-10000din+piće od igraonice, koje dođe bar još 2-3000 din+torta i neko pecivo, koje izađe isto oko 2-3000...to su neke moje grube procene...

Odlično. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odlično. :)

Bolje nisam mogla smisliti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anja ove godine slavi u šlolskoj učionici sa drugarima iz škole...učiteljica je raspoložena da im bude "animator"...doneću grickalice, sokove i tortu...uža rodbina i odabrani prijatelji će doći kod nas kući...ovo je bila najjeftinija varijanta...

Inače zakup igraonice je između 7000-10000din+piće od igraonice, koje dođe bar još 2-3000 din+torta i neko pecivo, koje izađe isto oko 2-3000...to su neke moje grube procene...

Ovo je ta 'zamka'...u mnogim igraonicama je zakup kao ok sa cenom ali je uslov njihovo piće čije su cene kao u kafićima i ako ti bude 15-tak odraslih to je katastrofa....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema ovde po detetu, prostor je toliko, piće je njihovo, ja ne mogu da kontrolišem ko je šta i koliko popio, hranu i tortu ja donosim...i da to je BEOGRAD....to je ključno.

U ovoj igraonici gde mi slavimo rođendan plaćaš zakup prostora i ako želiš njihovu animaciju...piće,hrana,torta je po izboru,možeš njihovo (cena po litru je skuplja za 10 din nego u prodavnici),a možeš i da doneseš...inače je igraonica fenomenalna...3 animatora,predivan sadržaj za decu,šanker i 2 konobara i uz sve to je sve prelepo,ali baš ;)

Inače deca vole tu varijantu u školi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U ovoj igraonici gde mi slavimo rođendan plaćaš zakup prostora i ako želiš njihovu animaciju...piće,hrana,torta je po izboru,možeš njihovo (cena po litru je skuplja za 10 din nego u prodavnici),a možeš i da doneseš...inače je igraonica fenomenalna...3 animatora,predivan sadržaj za decu,šanker i 2 konobara i uz sve to je sve prelepo,ali baš ;)

Inače deca vole tu varijantu u školi...

Ali, nama je ta igraonoca daleko..ja sam gledala ove kod nas u kraju i stvarno nam je to skuplja varijanta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage mame,

mom starijem detetu je u nedelju rodjendan i u velikoj sam dilemi gde da mu slavim rodjendan. Puni 9 godina, i gosti ce uglavnom biti njegovi trecaci, trebalo bi da ih bude oko dvadeset petoro. Dosta mi je slavlja u kuci, imam odlicnu varijantu za kafic, da dobijem zakupljeni termin, ali se mm plasi da deci tu ne bude dosadno. Maki samo zeli dobar i zabavan rodjendan a nije mu bitno gde ce slaviti. Po meni igraonicu su mozda na neki nacin vec prerasli, bice tu i nekoliko deteta koji su stariji od njega. Ono sto ocekujemo od vas jeste pomoc u smislu, cime da upotpunim rodjendan u smislu nekih zabavnih igara. Ko ima iskustva sa rodjendanima van kuce, kakve ste aktivnosti sprovodili?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja ćerka je tog uzrasta i mi, za sada, slavimo u igraonicama, jer toliko dece ne može da mi stane u stan. Baš je juče bila u nekoj igraonici i najbolji od svega joj je bio kviz o slavljenici.... Kao pitanja iz leksikona.... E sad, tamo su uglavnom bile devojčice... 25- oro dece, čini mi se, nije baš lako zabaviti, ako nećete animatore, neko ipak mora preuzeti njihovu ulogu... Nemam neki konkretan predlog, ja uvek pitam ćerku šta joj se najviše dopalo na drugim rodjendanima, pa probam nešto slično da organizujem. Jednom su i neki film gledali, na video bimu, pa joj se to dopalo.... U svakom slučaju ti želim lep provod i napiši kako je prošlo, da pokupimo neku foru...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja ćerka je tog uzrasta i mi, za sada, slavimo u igraonicama, jer toliko dece ne može da mi stane u stan. Baš je juče bila u nekoj igraonici i najbolji od svega joj je bio kviz o slavljenici.... Kao pitanja iz leksikona.... E sad, tamo su uglavnom bile devojčice... 25- oro dece, čini mi se, nije baš lako zabaviti, ako nećete animatore, neko ipak mora preuzeti njihovu ulogu... Nemam neki konkretan predlog, ja uvek pitam ćerku šta joj se najviše dopalo na drugim rodjendanima, pa probam nešto slično da organizujem. Jednom su i neki film gledali, na video bimu, pa joj se to dopalo.... U svakom slučaju ti želim lep provod i napiši kako je prošlo, da pokupimo neku foru...

Hvala, na lepim zeljama i na savetima. Vec mi naviru neke ideje iz tvog posta, ali videcemo. MI svakako do sutra moramo da odlucimo gde cemo slaviti pa cemo prema tome i planirati aktivnosti. Za sada su mi u planu jos Limbo dens, lutrija i verovatno neka varijanta tvog predloga za kviz o slavljeniku. Javicu kako je bilo naravno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zasto ne razgovaras sa njim i kazes mu lepo svoje predloge... Lepo zvuci i to sto si napisala za kafic to im nekako vise prilici nego igraonica, ipak su oni vec veliki :wub:

U svakom slucaju javi nam za sta god se budes odlucila... :) A mozes da postavis i slikice :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naravno, slicice ce biti tu vec u ponedeljak, hvala na misljenju. :) Definitivno ce biti u kaficu, vec sam rezervisala, tako da se nadam da ce biti ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moze i karaoke ako ima mogucnosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moze i karaoke ako ima mogucnosti.

Pa ima, nego neznam kako ce se klinci snaci, ali mozemo da probamo. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na rodjendanu gde smo bili, teta koja je zaduzena za decu je organizovala takmicenje,kao idol,tri deteta kao ziri a ostala pevaju ili igraju pa onda glasaju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moze, svaka mogucnost dolazi u obzir, ma da sam ja spremila neki kviz, da ih podelim u dve grupe i da oni odgovaraju na pitanja, limbodens ce svakako biti i tombola mali neki sitni pokloncici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To ti je ok,onda ovo kao zabavu,bez takmicenja a posto je kafic,napravite malo i diskoteku :) mislim da ce tu A zablistati :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moze, svaka mogucnost dolazi u obzir, ma da sam ja spremila neki kviz, da ih podelim u dve grupe i da oni odgovaraju na pitanja, limbodens ce svakako biti i tombola mali neki sitni pokloncici.

Ne znam u kom gradu zivis, ali nas kum ima igraonicu za vecu decu, ne znam kako da je definisem, u Zemunu...stoni fudbal,stoni tenis, bilijar, pikado itd ne znam tacno cenu al je povoljno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam u kom gradu zivis, ali nas kum ima igraonicu za vecu decu, ne znam kako da je definisem, u Zemunu...stoni fudbal,stoni tenis, bilijar, pikado itd ne znam tacno cenu al je povoljno

Hvala draga, ali mi smo u malom mestu i takve igaronice nema kod nas, da imam mogucnosti pravila bih mu u Space u Uscu, tamo odlazimo ovako, tamo i matorima mogu da pravim, ali nemogu toliki broj dece da prevezem do Bgd-a, treba mi autobus :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.