Gde slaviti rodjendan

odgovora

Objavljeno

Evo ja imam jedan problemcic! Gde da slavim rodjendan detetu od 9 godina jer su oni veliki za klasicne igraonice?! Stan nam je mali pa to ne dolazi u obzir, cak sam mislila da zakazem rostiljijadu u Kosutnjaku (rodj. je u avgustu) ali ne znam da li bi neki roditelj doveo dete medju krpelje. Zivimo u centru Bgda i tu je svo drustvo i stvarno nemam nikakvu ideju :unsure: ............. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Iva69 i mene muči potpuno isti problem,moj sin u maju puni 11 god. znači meni je još "suženiji" izbor,i mi smo u centru Beograda i neznam šta da radim :(

Predhodna 3 rrođendana smo slavili u rođendaonici "Tavanko" u ul.braće Nedića ali mu je tamo dosadilo a i neznam da li je to prerastao,mada sam ja prezadovoljna i prostorom i animacijom,a baš mi neodgovara da se puno udaljavamo od našeg kraja jer neznam koliko bi onda dece došlo na rođendan...hajte mame pomagajte!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo pre dve nedelje proslavili sinu 9-ti rodjendan. Godinama smo slavili u "Cirkusu", ali mu to vise ne odgovara. Sada smo slavili u "Happy klubicu" u Milana Rakica. Ima 2 "diskoteke", jednu sobicu za mladju decu, mnogo lep prostor za roditelje. Super je i "Kiwi klub" u Srpskih vladara. Tu vecina dece iz njegovog odeljenja slavi rodjendan. Ako se setim jos koje javicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam mislila u Kiwiju ali ne znam kako ce one tete animirati tu decu od 9 godina koju ne zanimaju karaoke vec samo skakanje i jurnjava... A za igraonicu klasicnu su ipak veliki. B) Ima neki klub negde kod Hrama sa takmicarskim igricama na raznim konzolama ali nisam zapamtila kako se zove. Ako neko zna jako bih bila zahvalna na informaciji :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Upravo smo juče proslavili Milošev 11.rođ. u Tavanku...on sam kao i njegovi drugari,mi je govorio da oni neće tamo,da je dosadno,bla,bla,ja nisam imala vremena tražiti nešto drugo tako da smo po neznam koji put tamo slavili i BINGO....bilo je fenomenomenalno :lol: bile su nove igre,animacije,ma super...a i nama odraslima je bilo odlično...zato toplo preporučujem Tavanko :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mi smo u dilemi gde slaviti Lukin treci rodjendan. prvi i drugi smo slavili u ogromnoj igraonici sa kaficem i unutra i napolju (za one koji puse a njih je 90%). Ali ovaj ne znam da li opet tamo ili ne. Jer za to zadovoljstvo je potrebno platiti oko 500 evrica, a ako slavimo kuci nemam gde da smestim sve i svu decu. Tako da smo u nedoumici zescoj za ovu godinu. Mm iskljucivo zeli u igraonicu, ali ja nisam ni tamo ni ovamo. Ok, igraonica ima milion prednosti. Kao prvo svima je super, niko se ne gura, deca su unutra , znaci odrasli na miru sede i uzivaju bez "mama, tata daj ovo daj ono", 3 sata traje rodjendan, znaci dolazis u cistu kucu bez krsa itd.....Ali cena je velika. Jedini negativni faktor.

Ali opet puci tolike pare sad kad su se ovde svi stisli i cekaju da vide sta ce biti sa grckom, ne znam ni sama.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mi smo u dilemi gde slaviti Lukin treci rodjendan. prvi i drugi smo slavili u ogromnoj igraonici sa kaficem i unutra i napolju (za one koji puse a njih je 90%). Ali ovaj ne znam da li opet tamo ili ne. Jer za to zadovoljstvo je potrebno platiti oko 500 evrica, a ako slavimo kuci nemam gde da smestim sve i svu decu. Tako da smo u nedoumici zescoj za ovu godinu. Mm iskljucivo zeli u igraonicu, ali ja nisam ni tamo ni ovamo. Ok, igraonica ima milion prednosti. Kao prvo svima je super, niko se ne gura, deca su unutra , znaci odrasli na miru sede i uzivaju bez "mama, tata daj ovo daj ono", 3 sata traje rodjendan, znaci dolazis u cistu kucu bez krsa itd.....Ali cena je velika. Jedini negativni faktor.

Ali opet puci tolike pare sad kad su se ovde svi stisli i cekaju da vide sta ce biti sa grckom, ne znam ni sama.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

500e samo zakup ili... sa picem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

500e samo zakup ili... sa picem?

ne zakup dodje nekih 350 evra plus pice oko 100-150.

plus torta oko 90, plus hrana : koliko hoces , pa ti vidi.....dodje i vise od 500.

nego jel dolazite? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pice dodje kao kod nas,zakup je za 200e visi,torta je kuku-lele...glasam za igraonicu :lol:

Mna i ja smo vec rezervisale karte...a za poklon donosimo sve od Nodija sto ima da se kupi u SR :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pice dodje kao kod nas,zakup je za 200e visi,torta je kuku-lele...glasam za igraonicu :lol:

Mna i ja smo vec rezervisale karte...a za poklon donosimo sve od Nodija sto ima da se kupi u SR :)

:lol::lol::lol:

ne morate nista da donesete. spakujte samo malo pozitivne energije i tu malu decu i pohitajte, jer nije fora da vas dve budete single a ja sam sve lukom i mm-om.

OT, urgiracu kod admina. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma i ja sam za igraonicu, jer se vratim u cist i sredjen stan i 3 sata traje samo...a ovako ako slavimo kuci, moracu ceo taj dan da cistim stan i posle rodjendana jos neka 2 dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a i ako slavim u igraonici mogu da narucim pizze, i tu dobijam 50% popusta jer je deciji party, a ako slavim kod kuce svi ce ocekivati neku extra domacu klopu....

e pa i ja glasam definitivno za igraonicu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma i ja sam za igraonicu, jer se vratim u cist i sredjen stan i 3 sata traje samo...a ovako ako slavimo kuci, moracu ceo taj dan da cistim stan i posle rodjendana jos neka 2 dana.

IGRAONICA...sta se dvoumis uopste ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a i ako slavim u igraonici mogu da narucim pizze, i tu dobijam 50% popusta jer je deciji party, a ako slavim kod kuce svi ce ocekivati neku extra domacu klopu....

e pa i ja glasam definitivno za igraonicu :)

hahaha ma sve znas...samo kad hoces hahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za sve Novosadjane koji imaju dilemu gde proslaviti rodjendan!

[/codebox]

Deciji sportski klub "Magic Kingdom"

http://magickingdom.co.rs/

Kad sam videla sliku mislila sam da je Vivego :) ovde nisam bila, kolik okosta? U vivegu sam bila x puta i JAKO mi se dopada, prostrano, tri sobe (imaju sobu za rodielje i starije kao i sobu za ruckanje, )a igraonica je bas velika, ma SAVRSENO je, mi cemo tamo slaviti sigurno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ahaha pa ja tek sad vidim da je ova tema u "skolski uzrast" :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ahaha pa ja tek sad vidim da je ova tema u "skolski uzrast" :lol: :lol: :lol:

kuku a ti i ja se raskokodakale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi nedavno bili na rođendanu u restoranu Julieta preko puta Ade Ciganlije. Ima prostor za decu, predivan, kao i sam program i zanimacija dece. Ali, da je skupo-jeste.

a6-juliet.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bili smo u tom restoranu na svadbi,a taj deo za decu,se uzasno slabo luftira,jedna devojka na ne znam koliko dece...za svadbu je odlicno,jer je bolje od inace zagusljive sale,prejake muzike i svega sto prati jednu svadbu...ali kao izbor za rodjendan...nula

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pošto je prevashodno bio rođendan u pitanju, tako da je i akcenat stavljen na proslavu i bilo je fenomenalno, sa tri animatorke...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Verujem da ste se lepo proveli...svi imamo drugacije kriterijume...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja vec planiram Janin rodjendan,mozda je malo rano s obzirom da je 28 januara,ali ne mogu da docekam. Vec sam smeknula igraonicu, u stvari to je privatni vrtic,tri vaspitacice...raznorazne zezalice....Sad mi torta ostaje briga. Po nasim poslasticarnicama me bas nista nije odusevilo,sto se tice vizuelnog izgleda,a ukusi i kvalitet u pojedinim poslasticarnicama su stvarno na zavidnom nivou. Ipak mislim da cu se sama potruditi oko torte. To sad mislim,a do rodjosa moze mnogo toga da se promeni. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi cemo izgleda na kraju kuci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.