Gde slaviti rodjendan

odgovora

Objavljeno

Hvala draga, ali mi smo u malom mestu i takve igaronice nema kod nas, da imam mogucnosti pravila bih mu u Space u Uscu, tamo odlazimo ovako, tamo i matorima mogu da pravim, ali nemogu toliki broj dece da prevezem do Bgd-a, treba mi autobus :rolleyes:

steta, ovde imas odvojeni deo koji je kafic a u drugom delu su igrice...mi smo jos mali da tu slavimo al cim poraste dovoljno ima da ih ekspeditujem kod kuma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dgage moje, mi smo proslavili rodjendan, bilo je super. Slavili smo u kaficu bilo je 22 deteta i mogu vam reci da su se svi lepo zabavljali. Rodjendan je trajao pet sati, imali smo kviz, limbodens i lutriju. Hteli su i karaoke, ali nismo stigli vremenski. U svakom slucaju klincima je bilo lepo, i najvaznije mi je da je slavljenik zadovoljan, Kaze da mu je ovo najlepsi rodjendan do sada, jer mama uvek ima nova iznenadjenja za njega. Sutra kacim slicice :wub: !

wida voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baš mi je drago da ste se lepo proveli! Pozdrav za slavljenika:). Kakva si pitanja smišlala, o slavljeniku ili nešto drugo? Šta si im spremala od slaniša, kod nas su obično pice za decu, ali moja ćerka bi da nešto promeni.... Mi imamo vremena, to je tek sledeće god, al skupljamo ideje....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baš mi je drago da ste se lepo proveli! Pozdrav za slavljenika:). Kakva si pitanja smišlala, o slavljeniku ili nešto drugo? Šta si im spremala od slaniša, kod nas su obično pice za decu, ali moja ćerka bi da nešto promeni.... Mi imamo vremena, to je tek sledeće god, al skupljamo ideje....

Pitanja su bila vezana za slavljenika, pocevsi od onih najlaksih, kako se zove nas danasnji slavljenik, koliko godina puni, omiljeni sportista, kojim se sportom bavi, ..i uglavnom tako, (a ako neko hoce sve u detalje dobice). Sto se hrane tice, nasa deca su jesna, tako da smo imali pice, kiflice, cevapcice i sendvice. Cevape i picesam porucila tu bilzu kafica su mi pekli, a kiflice i sendvice ( na tost hlebu) sam pravila sama, i torte naravno sama sutra cete videti slicice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, samo da vam javim da sam postavila slicice sa rodjendana. Mozete ih videti na temi Slike nase dece! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, samo da vam javim da sam postavila slicice sa rodjendana. Mozete ih videti na temi Slike nase dece! :)

E, videli smo....super je!!! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da nije tragicno bilo bi komično!!!

Prije neki dan sam od oca jednog djeteta dobila poziv za rodjendan i to kaze u kuci poslije 17h da bi sutradan dobila poziv od majke za taj isti dan u 11h u igraonici???

Znajuci da im je brak u krizi i pred kraj skontala sam da se njih dvoje ili prepucavaju ili svako za sebe organizuje rodjendan ....

I gdje ja sada da odem???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da nije tragicno bilo bi komično!!!

Prije neki dan sam od oca jednog djeteta dobila poziv za rodjendan i to kaze u kuci poslije 17h da bi sutradan dobila poziv od majke za taj isti dan u 11h u igraonici???

Znajuci da im je brak u krizi i pred kraj skontala sam da se njih dvoje ili prepucavaju ili svako za sebe organizuje rodjendan ....

I gdje ja sada da odem???

Ti odvedeš dete npr u 11h u igraonicu, a muž popodne kući...

Sličnu situaciju je imala moja drugarica, pa su se ona i njm tako podelili. A pri tom su dobri prijatelji sa njima. Glupost... Preko deteta se prepucavaju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozoveš majku i potvrdiš mesto i vreme, pa pozoveš oca i potvrdiš mesto i vreme i odeš kada tebi odgovara... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Blizi se deveti rodjendan. Kod nas su jos uvek moderne igraonice ali. Naravno da imam ali .D za taj deveti rodjendan je sasvim drugacija animacija. U vecini igraonica postoji deo sa onim iksboksom ( rizikujem da budem glupa) i onda ih tamo posednu i menjaju pred ekranom, malo kao igraju i to je to. Nekako mi je to bzvz. Jesu oni kao "veliki" ali jedne muzicke stolice ili gluvi telefoni ili tako nesto im ne bi narusilo odraslost. Sad sam u dilemi, nemam bas neke ambicije da dodju kod nas kuci, realno lakse mi je u prostoru igraonice da ih sve ugostim ali da se malo umesam u animatorisanje.

Eto, rekoh vam moju muku :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.