Znam sta zelim, a SVE MOGU.

odgovora

Objavljeno

Resila sam da otvorim ovu temu, jer smatram da se zdravlje, lepota i sreca nalaze U NAMA, i da je to prvo mesto gde trebamo traziti odgovore na nasa pitanja.

Ova tema je otvorena za sve koje zele malo daha pozitivizma, koji zele da daju ili prime lepe zelje, mudre savete, jer ovo je mesto koje zelim popuniti ljubavlju.

Ako zelite malo podrske, inspiracije za teske dane ili ste spremni da potpuno promenite svoj svet, dobrodosli!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zelim da vam dam nesto lepo, pa ce moji postovi mozda biti malo nepovezani, ali primite moje reci od srca.

Ovde cete uvek moci naci pozitivne misli.

SVI ZASLUZUJU SRECU, A ONA JE U NAMA.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve je moguce ako unesemo nase srce u snove.

Svoje zelje birajte mudro, ostvaruju se.

Mi moramo biti promena koju zelimo da vidimo u svetu.

Mi smo ono sto mislimo, nas zivot je proizvod nasih misli i stavova, iako niste toga svesni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uzmite jedni svesku i pocnite zapisivati svoje zelje i planove, kao da su vec tu, u sadasnjem vremenu. Uzivajte u tim "uspesima", ponovo iscitavajuci stranice.

Ta sveska ima moc. Ona salje vase zelje u kosmos i vraca vase reci pretocene urezultate.

Neka zapisane reci imaju najjacu frekvenciju vibriranja, jer vi stvarate svoj zivot.

Ja sam danas zapisala:

Zdrava sam i srecna.

Imam puno energije.

Brzo i lako ucim.

Moj um je smiren.

Ja sam opustena u svakoj situaciji.

Moje misli su pod mojom kontrolom.

Sirim ljubav i primam je.

Zivim u kuci svojih snova.

Imam odlican odnos sa muzem.

Uspesna sam u svemu sto cinim.

SVE POSTAJE BOLJE IZ DANA U DAN.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oni koji su dovoljno ludi da misle da mogu promeniti svet su upravo oni koji to cine.

Khalil Gibran: Ako ti je srce vulkan, kako ocekujes da u njemu cvece cveta?

Michael KOrda: Da bi uspeli, prvo moramo verovati da mozemo.

Albert Einstein: Uci od juce, zivi za danas, a nadaj se za sutra.

Bernadette Devlin: Juce sam se usudila boriti se, danas se usudjujem pobediti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neka ovo mesto bude samo za lepe reci, za iznosenje dobrog, ne pisite o neuspesima, ako ste skepticni ili vam je tema odbojna, ne komentarisite, jer ovde nece biti rasprava.

Ovde treba da citamo price koje uzdizu, i koje nadahnjuju.

Neka ova tema bude oaza mira i ljubavi.

Postovanje je prva stvar koju treba da pruzis da bi te postovali.

Nas stav je mnogo vazniji od proslosti, nivoa obrazovanosti, od novca, okolnosti, vazniji od onoga sta ljudi cine ili kazu. Stav je vazniji od nase pojave, vestina ili nadarenosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

STVARANJE JE DAR, A VRHUNAC STVARALASTVA SU DECA.

Stvaranje je u svakom detalju, u svakom zagrljaju i poljupcu, u savetu, izgovorenoj reci, u svakom zajednickom danu.

Deca su umetnicka dela, savrsena, radoznala,

sa beskrajnim talentom za otkrivanje novih svetova,

za sanjanje snova u boji, za koracanje putevima kojim mi nismo hodali.

Budi strpljiva i nasmejana, budi nezna i hrabra,

i voli svoje dete kad potrci, kad se zamisli ili zastane.

NAUCI DETE DA DISE, DA MASTA, DA STVARA, DA UCI, NAUCI GA DA VOLI.

JER PRED NJIM JE CEO SVET.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Niste živeli sve dok ne učinite nešto za nekoga ko vam se nikada neće odužiti. ~ Džon Banjan

Ne idite utabanim putem. Umesto toga krenite tamo gde puta nema i ostavite trag.

Iako putujemo svetom da nađemo lepotu, moramo je nositi sa sobom ili je nećemo naći. Ralf Valdo Emerson

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Niste živeli sve dok ne učinite nešto za nekoga ko vam se nikada neće odužiti. ~ Džon Banjan

Ne idite utabanim putem. Umesto toga krenite tamo gde puta nema i ostavite trag.

Iako putujemo svetom da nađemo lepotu, moramo je nositi sa sobom ili je nećemo naći. Ralf Valdo Emerson

Hvala, mislila sam da nema nikoga ko je shvatio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja znam ovu samo u drugim rijecima

Nikada ne idi utabanom stazom jer su tuda vec drugi prosli :)

Kakve su ti misli takav ti je zivot

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kakve su ti misli takav ti je zivot

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I da znam da ce sutra ovome svetu biti kraj, cak i onda bih zasadio jedno drvo jabuke. - Martin Luther

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

-Ne treba se bojati ljudi.

-Pa ja se i ne bojim ljudi, nego onog sto je neljudsko u njima.

I.Andric

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Smešite se. Ako se smešite, vaš mozak će automatski misliti da ste srećni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Smešite se. Ako se smešite, vaš mozak će automatski misliti da ste srećni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Smešite se. Ako se smešite, vaš mozak će automatski misliti da ste srećni.

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Duboko veruj u ono sto zelis i zapamti:izgubljeno je samo ono cega smo se odrekli!!!!

Ovu izreku sam cula mnogo puta ,ali tek sada sam shvatila koliko dubine i istine ima u njoj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Povrediti me mozes samo ako ti dozvolim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prije nego pođeš suditi o meni, mom životu i karakteru.. .Stavi se u moje cipele, prođi ono što sam ja prošla, živi moju bol, moje sumnje, zezanciju. Živi sve godine koje sam živela i padni tamo gde sam ja pala i podigni se kako sam ja uradila...!!! Svako od nas ima svoju priču. Tek onda mi možeš suditi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Novcem ne mozemo kupiti srecu, ali je mnogo udobnije plakati u Mercedesu nego na biciklu :D (jacka, ovo mi se mnogo dopada)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubav nije slaba, jadna, ili nežna. Ljubav je pozitivna sila života! Ljubav je uzrok svega pozitivnog i dobrog .

Sve što želite biti, činiti ili imati dolazi iz ljubavi.

Pozitivna snaga ljubavi može stvoriti bilo što dobro, povećati

dobre stvari, i promeniti nešto negativno u vašem životu.

Svaki dan, u svakom trenutku birate da li da osećate ljubav, pozitivnu silu – ili ne. Zakon privlačenja je zakon ljubavi, a to je zakon koji vlada u vašem životu.

Što god dajete u životu vraća vam se nazad u život. Dajete li pozitivnost, dobićete je natrag, dajete li negativnost, dobićete negativnost natrag.

Vama se život ne dešava, nego vi u životu dobijate sve na osnovu onoga što ste dali.

Bilo da su vaše misli i osećajna dobra ili loša, ona vam se vraćaju automatski i precizno kao eho.

Veliki ljudi koji imaju srecan život razmišljaju i pričaju o onome što vole više nego o onome šta ne vole.

Pričajte o dobrim vestima dana. Pričajte o onome šta volite. Razgovarajte o onome šta volite. Tako ćete u svoj život privući ono što volite.

Imate neograničenu sposobnost da mislite i govorite o onome što volite, i stoga imate neograničenu sposobnost da privučete sve dobro u životu.

Volite, jer kad volite koristite najveću silu u svemiru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Volim njegove ruke kada me obgrle.... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne idite utabanim putem. Umesto toga krenite tamo gde puta nema i ostavite trag.

Ovim se vodim uvek. Fenomenalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lagano umire onaj koji ne putuje,onaj koji ne cita,onaj koji ne slusa muziku,onaj koji ne nalazi zadovoljstvo u sebi.Lagano umire onaj koji unistava vlastitu ljubav,onaj koji ne prihvata pomoc.

Lagano umire onaj koji se pretvara u roba navike postavljajuci svaki dan ista ogranicenja,onaj koji ne menja rutinu,onaj koji se ne usuduje odenuti u novu boju,onaj koji ne prica s' ljudima koje ne poznaje.Lagano umire onaj koji bezi od strastii njenog vrela emocija;onih koje daju sjaj ocima i napustenim srcima.

Lagano umire onaj koji ne menja svoj zivot kad nije zadovoljan svojim poslom ili svojom ljubavi,onaj koji se ne zeli odreci svoje sigurnosti radi nesigurnostii koji ne ide za svojim snovima,onaj koji nece dozvoliti,ni jednom u zivotu,da pobegne smisljenim savetima...Ne dozvoli lagano umiranje.Ne zaboravi biti sretan!

Pablo Neruda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lagano umire onaj koji ne putuje,onaj koji ne cita,onaj koji ne slusa muziku,onaj koji ne nalazi zadovoljstvo u sebi.Lagano umire onaj koji unistava vlastitu ljubav,onaj koji ne prihvata pomoc.

Lagano umire onaj koji se pretvara u roba navike postavljajuci svaki dan ista ogranicenja,onaj koji ne menja rutinu,onaj koji se ne usuduje odenuti u novu boju,onaj koji ne prica s' ljudima koje ne poznaje.Lagano umire onaj koji bezi od strastii njenog vrela emocija;onih koje daju sjaj ocima i napustenim srcima.

Lagano umire onaj koji ne menja svoj zivot kad nije zadovoljan svojim poslom ili svojom ljubavi,onaj koji se ne zeli odreci svoje sigurnosti radi nesigurnostii koji ne ide za svojim snovima,onaj koji nece dozvoliti,ni jednom u zivotu,da pobegne smisljenim savetima...Ne dozvoli lagano umiranje.Ne zaboravi biti sretan!

Pablo Neruda

Ovo jos nisam citala, jako mi se svidja! Znas li iz kojeg je dela?

NEKI LJUDI LAGANO UMIRU JOS DOK SU ZIVI, ALI JA NE. JA ZIVIM I ZIVECU I POSLE SMRTI.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.