Da li ste za slano ili slatko?

odgovora

Objavljeno

Ako može danas nešto ledeno....

posudazasladoledbormioli.jpg

sladoled.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemam nista protiv slanog al so voooolim slatko...kod mene u porodici torta moze i za dorucak i za rucak i za veceru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemam nista protiv slanog al so voooolim slatko...kod mene u porodici torta moze i za dorucak i za rucak i za veceru

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A jel može ovde još neka kombinacija slano-slatko?

Jeste probale proženice namazane džemom od kajsija?

Ili još bolje premazane eurokoremom.... :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A jel može ovde još neka kombinacija slano-slatko?

Jeste probale proženice namazane džemom od kajsija?

Ili još bolje premazane eurokoremom.... :rolleyes: :rolleyes:

Joj ne, ne verujem da bih to mogla, mada s'obzirom da je u drugom primeru Eurokrem mozda i ne bi bilo tako lose :D Kad smo vec kod njega, juce sam probala sladoled Eurokrem, i nije ni prici originalu, oseti se tek u tragovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj ne, ne verujem da bih to mogla, mada s'obzirom da je u drugom primeru Eurokrem mozda i ne bi bilo tako lose :D Kad smo vec kod njega, juce sam probala sladoled Eurokrem, i nije ni prici originalu, oseti se tek u tragovima.

Nisam ni ja probala, čula sam pa pitam jel neko "okusio"... :D

Ko pravi taj sladoled sa eurokremom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam ni ja probala, čula sam pa pitam jel neko "okusio"... :D

Ko pravi taj sladoled sa eurokremom?

Swisslion, samo u njihovim prodavnicama moze da se nadje taj sladoled, i neke vrste na stapicu u vecim Maxi objektima. Ma, nista posebno, sarena laza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa zato ne viđam taj sladoled...

Ja od njihove radnje u 29. novmbra begam, a kad sam sa mužem izbegavam i onu pored Akse na B. brdu - mogla bih celu platu da ostavim tamo :)

Osim eurokrema imaju ono pakovanje punjenih vaflića - Štanglice koje obožavam još mala kad sa bila...

Pa čoko biskvit koji ubedljivo najbolje prave... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj ne, ne verujem da bih to mogla, mada s'obzirom da je u drugom primeru Eurokrem mozda i ne bi bilo tako lose :D Kad smo vec kod njega, juce sam probala sladoled Eurokrem, i nije ni prici originalu, oseti se tek u tragovima.

otvorili kod nas veeeliku SL radnju i ima sladoleda i svacega jeftino.Probala sladoled i super je.

Znas sta vi kao sladokusci,ovamo probirljive.

Ja ne biram-kad uhvati kriza mogu i ratluk da jedem ako nema niceg drugog!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako je rec izmedju slanog i slatkog,uvek sam za slano vise :rolleyes: Mada,ja najvise volim voce i bukvalno ga prozdirem,pogotovo narandze :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

otvorili kod nas veeeliku SL radnju i ima sladoleda i svacega jeftino.Probala sladoled i super je.

Znas sta vi kao sladokusci,ovamo probirljive.

Ja ne biram-kad uhvati kriza mogu i ratluk da jedem ako nema niceg drugog!

Ma ko probirljiv, evo ja ga upravo sad jedem :D Nije los, samo kazem da sladoled nije ni prici originalu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ko probirljiv, evo ja ga upravo sad jedem :D Nije los, samo kazem da sladoled nije ni prici originalu.

A kakav original,jel mislis da ima potpuno isti ukus kao eurokrem takovo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A kakav original,jel mislis da ima potpuno isti ukus kao eurokrem takovo?

To sam mislila, da ima originalan ukus krema, i pitam prodavacicu dok mi je naplacivala "da li je isti ukus kao Eurokrem", ona mi kaze "pa niijeee bas istii ukus" Doduse, ja sam kupila porodicni, on ima 4 vrste, svi su razliciti ukusi, e sad jedino ako su ovi na stapicu drugaciji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To sam mislila, da ima originalan ukus krema, i pitam prodavacicu dok mi je naplacivala "da li je isti ukus kao Eurokrem", ona mi kaze "pa niijeee bas istii ukus" Doduse, ja sam kupila porodicni, on ima 4 vrste, svi su razliciti ukusi, e sad jedino ako su ovi na stapicu drugaciji.

Pa ja sam jela samo na stapicu,vise podsecaju na njihov euroblok(cokoladu),nego na euro krem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ja sam jela samo na stapicu,vise podsecaju na njihov euroblok(cokoladu),nego na euro krem.

Mmmmm, Euroblock :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mmmmm, Euroblock :lol:

Zamisljam te kako trcis do njihove radnje i trazis taj sladoled da probas,a sebe zamisljam kako trcim i ja (a do njih imam3km) da probam onaj u kutiji sa narandzom.Ja moju zamisao necu moci ostvariti,prvo nemam gde decu,drugo nemam osim 5din u novcaniku nista vise.

U zamrzivacu imam jednog sneska,ali to mi treba za noc :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zamisljam te kako trcis do njihove radnje i trazis taj sladoled da probas,a sebe zamisljam kako trcim i ja (a do njih imam3km) da probam onaj u kutiji sa narandzom.Ja moju zamisao necu moci ostvariti,prvo nemam gde decu,drugo nemam osim 5din u novcaniku nista vise.

U zamrzivacu imam jednog sneska,ali to mi treba za noc :lol:

b0214.gif Trci Lola, trci, ko pre sladoledu, sladoled je njegov, a ja razmisljam da odem da ih pitam, "jel' vam treba radnica" :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U zamrzivacu imam jednog sneska,ali to mi treba za noc :lol:

Ja imam Calipso, onaj vocni od narandze, ledeni, njega volim da prozderem uvece, oko 20h, a polovina Eurosladoleda je za mm, nadam se da mu se nije svideo juce ;)t2808.gif MOJE MOJE, SVE MOJE t1935.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Suncokret, Joko - na putu Mirjevo - Jagodina, ja sam negde na pola puta :P, da ja lepo sve ove sladolede ubacim u zamrzivač a vi dotrčite do mene :)?

Taman i da probate moje princes krofne :)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Suncokret, Joko - na putu Mirjevo - Jagodina, ja sam negde na pola puta :P, da ja lepo sve ove sladolede ubacim u zamrzivač a vi dotrčite do mene :)?

Taman i da probate moje princes krofne :)...

"Da se nadjemo na pola puta" ;) kuku, bice nam mnogo, jos i princeze na sve te sladolede, spremi nam neku sobu za goste, jedan dan cemo sladoled da ljustimo, a sledeci princeze i tulumbe :lol: Sad imam 3 stomaka, a vidim da ce uskoro i cetvrti da mi se pojavi, bogata sam ja zena b0649.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:) :) :)

Kad ne mogu više da se pomirim sa stomakom, ćeram dalje...

Ja za vikend pravim krofnice, sladoleda uvek ima, pa.... :)....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Suncokret, Joko - na putu Mirjevo - Jagodina, ja sam negde na pola puta :P, da ja lepo sve ove sladolede ubacim u zamrzivač a vi dotrčite do mene :)?

Taman i da probate moje princes krofne :)...

Hm,mozda se i otkrijes uskoro gde to zivis na pola puta od Mirjeva do Jagodien,a preselila se ,a pise Bgd. Serloce Holmse!!!!! Dodji,deder,razresi mi ovu misteriju!!!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hm,mozda se i otkrijes uskoro gde to zivis na pola puta od Mirjeva do Jagodien,a preselila se ,a pise Bgd. Serloce Holmse!!!!! Dodji,deder,razresi mi ovu misteriju!!!! :lol:

A jok ja :D

Ne se otkrivam, pa da nazebem :P

Sam' sam bliža Bgd-u, a kad odem u kupine Jagodini :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A jok ja :D

Ne se otkrivam, pa da nazebem :P

Sam' sam bliža Bgd-u, a kad odem u kupine Jagodini :D

Jos si stavila lokaciju da zivis kod mene?

Sad cu ja da se izbecim :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos si stavila lokaciju da zivis kod mene?

Sad cu ja da se izbecim :lol:

Znala sam da ćeš odmah videti.

Htela sam da te nasmejem, pa odma sredim. :**

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.