Bezosećajnost

odgovora

Objavljeno

Hvala.... Mozda tripujem ali imam osecaj da je ona ljubomorna na moju decu :blink:. Postoji tu milion situacija sta mi je radila.... Muce me i neke ruzne misli.. Nas je otac ostavio kada sam imala dve godine. Posle nekoliko meseci pregazila me je autom. Rekla mi je da sam se okliznula pod auto a ona u panici pritisnula gas umesto kocnice... Ipak sam prezivela i ona se brinula o meni... Kad vratim filmove unazad neke mi se stvari cine cudnim... Sad samo imam osecaj da ce jednog dana nesto da ucini sa sobom a meni nekako ostavi da je nosim na dusi. Ne gine mi psihijatar! Jedna je majka :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala.... Mozda tripujem ali imam osecaj da je ona ljubomorna na moju decu :blink: . Postoji tu milion situacija sta mi je radila.... Muce me i neke ruzne misli.. Nas je otac ostavio kada sam imala dve godine. Posle nekoliko meseci pregazila me je autom. Rekla mi je da sam se okliznula pod auto a ona u panici pritisnula gas umesto kocnice... Ipak sam prezivela i ona se brinula o meni... Kad vratim filmove unazad neke mi se stvari cine cudnim... Sad samo imam osecaj da ce jednog dana nesto da ucini sa sobom a meni nekako ostavi da je nosim na dusi. Ne gine mi psihijatar! Jedna je majka :mellow:

Slazem se,ali da li se majka tako ponasa prema trudnoj cerki/cerci? Probaj da mislis na memice i sebe,a ona ce se vec javiti..to su takvi ljudi koji vide samo sebe i znaju samo za svoje potrebe. Nemoj mnogo lupati svoju glavu o tome sta je bilo-sto je bilo bilo je..razmisljaj samo o tim malim stvorenjima i ugadjaj sebi i njima..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U pravu si, necu vise o tome. Cekam svoju decicu, da su mi ona ziva i zdrava sve ostalo je u drugom planu. Sad sam se izjadala pa se vracam na pozitivne teme :D, uskoro cu biti drugi i treci put majka!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U pravu si, necu vise o tome. Cekam svoju decicu, da su mi ona ziva i zdrava sve ostalo je u drugom planu. Sad sam se izjadala pa se vracam na pozitivne teme :D , uskoro cu biti drugi i treci put majka!

TO hocu da cujem.Uzivaj draga.Znam da ne mozes da ne mislis o njoj,ali stavi je u treci plan.Imas ti o kome da mislis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

neno, ljudi kad dodju u te neke godine potpuno se promene. ne kazem da je pod obavezno, ali jos ako su bolesni.. kod mene je takav slucaj sa tatom, on ima komentare koji mene izlude ali bolestan je mada povrh svega preterano bezobrazan. on kaze mojoj mami kad ti dodje Ivana ti nikoga ne vidis, ako mu kazem da se utisa jer je dete jedva zaspalo on ima komentare ja sam sebi najpreci, ko mene gleda ceo dan me ostavite samog...

kaze toliko toga da ja prvo odlepim, ne mogu da verujem da je to rekao i trebami nekoliko dana da me sve to prodje..

bitna su tvoja deca, ne dozvoli, ma kako bilo tesko, da nesto bude prece od toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neno,razumem donekle situaciju tvoju,majka mm je sklona autodestruktivnosti,jednom se trovala pa prezivela,a sada svakih nedelju dana bataljuje hranu i ceka da umre(ali ne moze to tako),a on dok se jeo,jeo,sad malo manje,jer se mnogo davao u pokusaju da je urazumi,ali ne da na nju i ne dozvoljava nista ruzno da se kaze za njegovu majku.

Tako i ti nikad neces dici ruke od nje,ali ta pomoc neka bude kontrolisana,pokusaj da se ne dajes cela,sta mozes ucini,sta ne nema veze,deca su preca.

Idi kroz zivot sa pozitivnim mislima i ne daj da te muce sumnje iz proslosti.

Izgleda da sto god da uradis za nju,ona ce biti nezadovoljna i nece joj biti dosta.Zato za nju u buduce cini samo onoliko koliko ti smatras da treba a da te to ne poremeti i ne potrosi energije da nemas posle za decu i muza.

Zelim ti sve najbolje,zaista!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Citam vase postove na ovoj temi i ne mogu da verujem kavih ljudi ima i preko kakvih stvari je neko presao...ali to je valjda prastanje.

Ja sam imala par situacija i najstrasnije mi je bilo od rodjene babe.. naime kada mi je umro otac, ostavio je meni i sestri kucu a tu kucu je htela da nam uzme njegova sestra "moja tetka" , sa babom iz odredjenih razloga nisam bila u kontaktu par god i kada sam se porodila nazovem je i kazem da ima praunuce a ona kaze " nisam ni znala da si bila trudna, lepo sto imas dete. A sta ste uradile ti i sestra sa parama od kuce? " :blink: :blink: Ja joj spustila slusalicu, posle me ona zove ja joj kazem " moj broj zaboravi, nisi me pitala ni kako sam ni kako je beba ni KAKO SE ZOVE, apitas za pare" i posle toga je nisam ni videla ni cula. Umrla je pre mesec i po dana, laka joj crna zemlja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nina* sad ima ti dam kompliment da si bezosećajna - jer tako retko dolaziš na foruuum... :P:D

hug.gifhug.gifhug.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nina* sad ima ti dam kompliment da si bezosećajna - jer tako retko dolaziš na foruuum... :P:D

hug.gifhug.gifhug.gif

:lol: :lol: tu sam ja svaki dan ali samo citam... :lol: spijuniram.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala.... Mozda tripujem ali imam osecaj da je ona ljubomorna na moju decu :blink: . Postoji tu milion situacija sta mi je radila.... Muce me i neke ruzne misli.. Nas je otac ostavio kada sam imala dve godine. Posle nekoliko meseci pregazila me je autom. Rekla mi je da sam se okliznula pod auto a ona u panici pritisnula gas umesto kocnice... Ipak sam prezivela i ona se brinula o meni... Kad vratim filmove unazad neke mi se stvari cine cudnim... Sad samo imam osecaj da ce jednog dana nesto da ucini sa sobom a meni nekako ostavi da je nosim na dusi. Ne gine mi psihijatar! Jedna je majka :mellow:

Joj neno svaka tebi cast zeno kad sve to trpis. ovaj tvoj primer je zaista primer bezosecajnosti. Ne znam sta da ti kazem, znam majka ti je, ali ja ne znam da li bih mogla sve to da slusam i trpim. Sta kaze tm na celu tu pricu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.