Sportske aktivnosti nakon porodjaja

odgovora

Objavljeno

Posle koliko se moze trenirati, vratiti svojim treninzima (aerobik, pilates, joga, tenis)? Da li je istina da se u toku dojenja ne sme trenirati?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovde je skoro neko otvorio sličnu temu, a članica je nešto aktivno odmah nakon porođaja vozila bicikl, i to intezivno.

Samo je treba proanći...

Ja sam se sportom bavila jakoo davno, sad osim trčanja za malim nema sporta (seks ne računam ;))...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovde je skoro neko otvorio sličnu temu, a članica je nešto aktivno odmah nakon porođaja vozila bicikl, i to intezivno.

Samo je treba proanći...

Ja sam se sportom bavila jakoo davno, sad osim trčanja za malim nema sporta (seks ne računam ;))...

:) Skontala sam da posle 3 meseca mozes, ali ne znam sta je sa dojenjem :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa gledaj da tempiras treninge nakon podoja. Kada treniramo telo se oslobadja toksicnih materija koje kod dojilja dospevaju i u mleko.

E to me je interesovalo! Hvala Millar :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja danas krecem sa vezbanjem,ponedeljak je :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja danas krecem sa vezbanjem,ponedeljak je :D

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja danas krecem sa vezbanjem,ponedeljak je :D

A ishrana? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj sta bih dala da imam vremena da se vratim na ples...meni kilaza nije problem jer se nisam ni malo ugojila al sam zeljna da se izdjuskam i nesto da promenim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ishrana? ;)

Vec 4 godine se hranim zdravo + vezbanje.Ostala mi je kila,dve od trudnoce.Malo sam se ulenjila,nikako da pocnem sa vezbanjem.Proslo je dva meseca od porodjaja,ne znam ni da li smem i koliko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vec 4 godine se hranim zdravo + vezbanje.Ostala mi je kila,dve od trudnoce.Malo sam se ulenjila,nikako da pocnem sa vezbanjem.Proslo je dva meseca od porodjaja,ne znam ni da li smem i koliko.

Koliko sam ja shvatila, poslee sest nedelja, ukoliko je porodjaj bio prirodan i rana lepo zarasla, moze da se radi pilates, ali kardio trening ipak tek nakon cetiri meseca od porodjaja. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pocela juce sa vezbanjem :P ,samo da istrajem <_< ,podrska please

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

lets go drami lets go lets go drami lets go!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:) Skontala sam da posle 3 meseca mozes, ali ne znam sta je sa dojenjem :unsure:

ja sam nedavno krenula na pilates i bas mi prijaaaaaaaaaaaaaa :-)

bebu podojim pre nego sto krenem na trening i recimo sat i po nakon povratka. najppre sam strahovala da mleko ne bude kiselo od te mlecne kiseline koja se luci, ali za sada nemamo nikakvih problema. i naravno, posto su oko mene tamo sve neke zgodne cice, one rade cele serije vezbi, a ja za pocetak po pola ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ali kardio trening ipak tek nakon cetiri meseca od porodjaja. :(

zasto? Pa nije ni pilates bas tako usporen, ni to joga. ja sam se bome na svom pilatesu posteno i oznojili i izmorila. Ja nesto recunam da krenem od jula, to je mesec i po-skoro 2 od porodjaj, jako mi fale treninzi a ja se osecam odlicno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.