Prvo spavanje u gostima

odgovora

Objavljeno

Od pocetka leta sam se premisljala dali ici ove godine na more ili ne .... Napravila sam test prosle nedelje i otisla kod kume u goste sa mojim Markonijem kao na nedelju dana ... Vratili smo se kuci posle dva i po dana kao da smo bili na radnoj akciji u kamenolomu :P Raspala sam se ... Nije jeo kako treba , iako je tamo imao krevetac nije spavao kako treba , ni danju ni nocu ... To je bila tacka na moje razmisljanje o letovanju i definitivna odluka da ce nas letovanje sacekati do sledece godine definitivno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam imla problem sa tim prvi put smo isli kod mojih na 5 dana kad je Stasa imala 2,5 meseca i nije bilo nikakvih problema, imamo onaj prenosivi krevetac kod mojih i super je sve bilo, mislim da to zavisi od deteta do deteta ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mi imamo kod mojih krevetac u slucaju da zatreba da prespava tamo i kada smo tamo da ima za dremku ali dzabe ... kuci mu dnevne dremke traju oko dva sata a svuda drugo pola sata maksimum... Izgleda da jeste od deteta do deteta , samo se nadam da ce kad poraste malo to biti drugacije inace smo osudjeni na kucu :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vodi ga cesce mozda se i navikne ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad ga povremeno ostavim u kolicima da spava ili na nekom od kreveta kod kuce , da navikne na jos nesto sem svog krevetca ... i dalje kratko spava ali verujem da ce se to promeniti do sledeceg leta ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

daj sanja zezas..mi sad planiramo uskoro kod mojih na nekih 5 dana nosimo prenosni krevetic kupicu i prenosni slozivi dusek, nisam ni razmisljala da postoji mogucnost da ne spava..

Ma zavisi to od deteta ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

daj sanja zezas..mi sad planiramo uskoro kod mojih na nekih 5 dana nosimo prenosni krevetic kupicu i prenosni slozivi dusek, nisam ni razmisljala da postoji mogucnost da ne spava..

Ne mora da znaci da ce kod vas biti tako , moj nikad nije spavao nigde sem u svom krevetcu , ni jednu noc nije prespavao sa nama u krevetu jer su me svi plasili da ga ni slucajno ne naviknem na nas krevet ... Ja sam u goste nosila i nas blender ( mozes me zamisliti u jugicu sa kompletnom opremom :D )

Kuma ima bebu koja uopste ne spava u krevetcu i mislila sad cu ja to lako kod njih imam sve ali nema sanse , ni ja ni on nismo spavali celu noc , spava on jer je umoran ali se budio na svakih pola sata pa opet zaspi a ja tih pola sata spavam sa jednim okom otvorenim :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vasilije do sada ni jednom nije proveo noć van kuće. Ali što se tiče popodnevnog spavanja, spavao je kod mojih, kod svekrve, napolju u kolicima i to sasvim uobičajeno. Ono što sam ja primetila, jeste da je nervozan i da malo spava kad je neka gužva i kada ima puno nepoznatih ljudi u okruženju, pa makar to bilo i kod nas, kući. Kod nas ovo utiče ne samo na spavanje, nego generalno na raspoloženje.

NSanja, možda je i kod tebe upravo to bio razlog. Takođe, ako si ti bila nervozna i stalno u panici kako će da protekne poseta, on je to sigurno mogao da oseti, što se dalje odrazilo na njegov san i ponašanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vasilije do sada ni jednom nije proveo noć van kuće. Ali što se tiče popodnevnog spavanja, spavao je kod mojih, kod svekrve, napolju u kolicima i to sasvim uobičajeno. Ono što sam ja primetila, jeste da je nervozan i da malo spava kad je neka gužva i kada ima puno nepoznatih ljudi u okruženju, pa makar to bilo i kod nas, kući. Kod nas ovo utiče ne samo na spavanje, nego generalno na raspoloženje.

NSanja, možda je i kod tebe upravo to bio razlog. Takođe, ako si ti bila nervozna i stalno u panici kako će da protekne poseta, on je to sigurno mogao da oseti, što se dalje odrazilo na njegov san i ponašanje.

Moguce da je osetio i moju nervozu , mada sam se ja toj poseti jako radovala jer smo nas dve skoro zivele svaki trenutak zajedno predhodnih 15 godina dok nismo prvo ona u septembru pa ja u februaru dobile bebe .... Sad su u zemlji a planirali smo na zimu da idemo kod njih i u Italiju , tamo zive, ali ako mi Marko ne prihvati promene koje mu sad s`vremena na vreme namecem nebi li se navikao nista od toga... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma on je jos mali polako navice se ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma on je jos mali polako navice se ;)

:) A mama bi da zuji :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.