Menstruacija nakon prestanka dojenja

odgovora

Objavljeno

Dojila sam bebu punih 9 meseci. Mesec dana nakon prestanka sam dobila. To mi je prva menstruacija nakon 1 godine i 7 meseci. Bila je malo obilnija, ali nista strasno. Nakon, malo manje od mesec dana sam opet dobila. Krvarenje je slabo, ali konstantno. Traje vec nedelju dana, i pocinje strasno da me nervira. Ujedno sam i vrlo uplasena. Ne znam sta da mislim, da li zbog hormona ili je nesto drugo.

Da li je neko imao ovakvu situaciju? Pomozite

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dojila sam bebu punih 9 meseci. Mesec dana nakon prestanka sam dobila. To mi je prva menstruacija nakon 1 godine i 7 meseci. Bila je malo obilnija, ali nista strasno. Nakon, malo manje od mesec dana sam opet dobila. Krvarenje je slabo, ali konstantno. Traje vec nedelju dana, i pocinje strasno da me nervira. Ujedno sam i vrlo uplasena. Ne znam sta da mislim, da li zbog hormona ili je nesto drugo.

Da li je neko imao ovakvu situaciju? Pomozite

Sve je ok,dok se hormoni malo stabilizuju i sve ce doci na svoje,ukoliko ne bude,onda uradi ginekoloski pregled!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam dojila bebu 7 meseci,i sad mi kasni mens.11 dana da li to ima neke weze ili sam ipak trudna neka mi neko kaze plzzzz :(((((

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam dojila bebu 7 meseci,i sad mi kasni mens.11 dana da li to ima neke weze ili sam ipak trudna neka mi neko kaze plzzzz :(((((

moj savet uradi test meni je proslu mens. kasnilo 10 dana inace 1 men. sam dobila 1.5 mes. od porođaja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam dojila bebu 7 meseci,i sad mi kasni mens.11 dana da li to ima neke weze ili sam ipak trudna neka mi neko kaze plzzzz :(((((

Pa po ovim tvojim informacijama može svašta da bude....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ali moj suprug je siguran da nisam trudna a meni kasni ewo 12dana da li to moze da bude jer sam prestala da dojim ili ne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ali moj suprug je siguran da nisam trudna a meni kasni ewo 12dana da li to moze da bude jer sam prestala da dojim ili ne

Može da bude bez problema i da si ostala u drugom stanju, jer čak i u periodu dojenja postoji određena šansa da se ostane u drugom stanju a sa druge strane takođe može da bude i posledica hormona koji se još uvek nisu stabilizovali.

Ako si nestrpljiva, bolje kupi test pa proveri

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne bi da te prepadam ali ja sam nakon dojenja imala oko 3 menstruacije i ostala trudna. Čak sam i taj mjesec kada sam ostala trudna dobila menstruaciju u vidu slabog krvarenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne bi da te prepadam ali ja sam nakon dojenja imala oko 3 menstruacije i ostala trudna. Čak sam i taj mjesec kada sam ostala trudna dobila menstruaciju u vidu slabog krvarenja.

dobila sam :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dali neko zna zasto mi se vratilo krvarenje nakon 40 dana ?? :/ :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dali neko zna zasto mi se vratilo krvarenje nakon 40 dana ?? :/ :unsure:

Mislis 40 dana nakon porodjaja? Posto je ovo tema o menst. nakon prestanka dojenja...

Ako je poslije porodjaja ne brini, kazu da se tada "cisti organizam". Isto sam imala krvarenje nakon 40 dana, mislila sam da sam dobila, ali to nije bilo to. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dali neko zna zasto mi se vratilo krvarenje nakon 40 dana ?? :/ :unsure:

Vrlo moguće da si dobil prvu menstruaciju posle porođaja...i ja sam "bila te sreće" :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vrlo moguće da si dobil prvu menstruaciju posle porođaja...i ja sam "bila te sreće" :(

A daaa, moze biti i to... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobila sam menstruaciju tri meseca posle porodjaja, prvi dan je bila normalna bez bolova i u normalnoj kolicini, ali vec drugi dan sam krvarila malo pre podne i ceo dan je izostala, moze pomoc!? Da li neko ima slicno iskustvo? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.