Porodilište - Zrenjanin

odgovora

Objavljeno

ja mislim i da nesto zaboravimo, moraju nas primiti xD

Ne,ne,ne vraćajute dok sve doneseš pa prijem..hahaha.Bez šale ima razlike da li se radi prijem urgentne porodilje ili trudnice na čekanje porodjaja u bolnici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo jos jedno pitanje :D

Da li je tacno da su mama i beba zajedno prva 24h od porodjaja?I da mama sama presvlaci bebu i sve ostalo....? :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo jos jedno pitanje :D

Da li je tacno da su mama i beba zajedno prva 24h od porodjaja?I da mama sama presvlaci bebu i sve ostalo....? :wacko:

Ja sam ovaj drugi put bila porodjena carskim rezom pa beba samnom to je bilo septembar 2011.nije bila stalno.Prvo dete sam odmah držala i od starta je bilo samnom,presvlačilča ga uz pokazivanje sestre ali to je bilo u Bg gradska bolnica na Zvezdari.Nulti dan u šok sobi bio je bez bebe samo su mi pokazali je i odneli.Meni je posle carskog sada mleko krenulo treći dan.
sreckica11 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja se nadam da cu otici tamo kad vec pocne, posto ne podnosim da sam na jednom mestu vise od tri dana o.O salim se... Volela bih, kao i svi, da sve bude ok i brzo xD ovo za 24h nisam cula da je pravilo u zrenjaninu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja se nadam da cu otici tamo kad vec pocne, posto ne podnosim da sam na jednom mestu vise od tri dana o.O salim se... Volela bih, kao i svi, da sve bude ok i brzo xD ovo za 24h nisam cula da je pravilo u zrenjaninu

Ma i da legneš na patologiju trudnoće to je deo na ginekologiji ma žurka samo takva..mi smo se šalile,zabavljale ....šetale..postale smo super drugarice..ekipa septembar od 09.do 20.a dečica su nam sva medena..neka su nam živi i zdravi svi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam bila u baby friendly ali u BG a za ZR sam cula da nisu bebe stalno sa mamom, nego ih donose na podoj i ako mozes da budes s njom ostave ti je malo pa kad je vizita odnose ih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naca81 i ti imas septembarsko dete :D mi imamo jednog u septembru i sad jos jedan stize, bas je bilo veselo oko Nove Godine hahahha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam neki dan dobila papir u savetovalistu u kom,izmedju ostalog pise da su mama i beba prva 24h zajedno...Samo ne znam da li je bas tako u praksi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Videcemo, valjda ces svratiti ovde da nam kazes kako je bilo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naca81 i ti imas septembarsko dete :D mi imamo jednog u septembru i sad jos jedan stize, bas je bilo veselo oko Nove Godine hahahha

Draga ja tačno znam kad je 03.01 za drugo dete a prvo je napravljeno 30.07.hahahaha
jednamama voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahahhaha i ja znam tacan datum, prvo 28.12 a drugo 27.12 :D prednovogodisnje veselje, posle nisam ni za sta hahahaha

naca81 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma i za NF kolaju svakakve price pa sam ja super prosla, sto kazes zavisi dosta i od trudnice i samog toka porodjaja. Ajde javi nam ovde kako si prosla, srecno!

pa mislim ako panicis i ne slusas njih kako i sta da radis pogotowu ako je prwo kao i meni,logicnn da je teze.ja cekam 23jul .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naravno, meni su pomogle vezbe i disanje, nikako panika, koliko god bilo tesko, mislis prvo na bebu. Doduse posle sam dobila i epi i mirno cekala da pocne :)Jel se poradjas u ZR?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naravno, meni su pomogle vezbe i disanje, nikako panika, koliko god bilo tesko, mislis prvo na bebu. Doduse posle sam dobila i epi i mirno cekala da pocne :)Jel se poradjas u ZR?

Naravno, meni su pomogle vezbe i disanje, nikako panika, koliko god bilo tesko, mislis prvo na bebu. Doduse posle sam dobila i epi i mirno cekala da pocne :)Jel se poradjas u ZR?

Da u Zrenjaninu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad je termin? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćao devojke! Recite mi da li je neko od vas čuo nešto o dr Jeleni Korovljev? Prosto nisam više znala kod koga ću, pa sam se uputila kod nje. Delovala mi je ženica korektno, sve u detalje objasnila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne znam tu dr, mozda ce se javiti neka mama sa vise iskustva u ZR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dr Popovic,najodvratiniji dr u Zrenjaninu!DEFINITIVNO!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima,i ja sam nova na forumu! :)

Termin mi je oko sredine jula al na vreme da se informisem o porodilistu...a kad citam dozivljaje,mislim se bolje da sam zivela u ubedjenju da je sve u porodilistu sasvim ok... :'(

Ja inace studiram u ns pa nemam bas mogucnosti da idem u Zr na preglede,to odradjujem u Ns privatno...Nadam se da me nece zato mrzeti kad stignem u porodiliste... :))

Joj,ja sam zbog toga vrlo lose prosla u Zr-u,jel sam vodila trudnocu privatno U NS1Smucili su mi najlepsi dan u zivotu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja da Vam se javim, da sam zaglavila na patologiji trudnoće xD zbog termina koji sam presla xD meni je osoblje sasvim ok. Samo sto mi je dosadno, jer se slabo krecem tamo u odnosu na to kako se krecem kad sam kod kuce. Ne svidja mi se hrana, jer je ima vrlo malo, ali sam cula da je u porodilistu bolja. Ovde za dorucak dobijes dva parceta hleba, jedan prazan jedan namazan marmeladom o.O i caj ili mleko... Ne bih volela da se vratim tamo, pa molim malu da izadje napolje :))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam utisak da ne prave problema oko vodjenja trudnoce privatno, jer meni nisu ni pogledali svu dokumentaciju, vec samo poslednji pregled i prvi. Razlicite ordinacije su u pitanju. Prvi put sam isla u ns na pregled, ostalo u zrenjaninu. Mozda zavisi kako koji dr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesu li te ostavili samo zbog termina? Ne brini sad ce beba, i ja sam presla termin dva dana :) A za hranu- stvarno je malo, ne znam koga bi to zasitilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam totalno nova u ovome i jezim se drzavne bolnice pogotovo babica i sestara sa kojima sam imala losa iskustva i ne samo ja vec i moja sestra i prijateljica pa citam i mnoge od vas. Moje finansije su super i to nije nikakav problem samo ne znam da li se recimo u svetom jovanu moze uraditi porodjaj i epidural ili se bas mora ici u drzavnu bolnicu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam totalno nova u ovome i jezim se drzavne bolnice pogotovo babica i sestara sa kojima sam imala losa iskustva i ne samo ja vec i moja sestra i prijateljica pa citam i mnoge od vas. Moje finansije su super i to nije nikakav problem samo ne znam da li se recimo u svetom jovanu moze uraditi porodjaj i epidural ili se bas mora ici u drzavnu bolnicu?

Pozdrav.Privatno porodilište postoji u Bg specijalna bolnica Jevremova.Prof.dr Snežana Rakić načelnica porodilišta Narodni Front vodi i ovo porodilište.Takodje i privatna ordinacija iz Kragujevca ima u svom sastavu porodilište ordinacija Dr Pavićević.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.