Braca i sestre

odgovora

Objavljeno

Ja imim dva brata. Starijeg (20meseci) kao deca stalno smo se tukli i svadjali, kad smo odrasli poceli samo vise da se druzimo, zajedno izlazimo...kad je raskinuo jednu duzu vezu bio je utucen i to vreme je dosta provodio samnom i mojim drugaricama....e, onda je upoznao jednu sa kojom se ubrzo ozenio,a ona je uspela da ga posvadja sa svima...tada me je jako povredio i prestali su svi kontakti...dupo sam tugovala i patola i sad sam postala ravnodusna...pre dve godine se razveo i navodno smo se pomirili, a to je samo da bi komunicirali na porodicnim skupovima...ponovo se ozenio i dobio je dete....

mladji brat (11god)kad je bio mali ja sam ga svuda vodila i brinula o njemu....imamo ok odnos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam rodjenog brata,i kao i svi tukli smo se kao mladji,ali nismo davali da onaj drugi dobije batine od mame/tate,i ako se to retko desavalo.Sad kako smo stariji primecuje se da smo bas vezani.A imamo i sestru od tetke sa kojim smo bas-bas vezani,pa je racunamo kao rodjenu sestru. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

imam stariju sestru i bas smo vezane. medju nama vlada prava telepatija. skoro svaki put kad jedna pomisli druga zove. cujemo se svaki dan, i svaki dan IMAMO STA DA PRICAMO. totalno smo drugacije ali se puno volimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam dve godine mlađeg brata. Pre nego što sam se udala živeli smo zajedno i bili nerazdvojni. Sad se viđamo samo par puta mesečno, nekad se ne čujemo i po nedelju dana, ali to nikako nije ugrozilo našu bliskost. I dalje je on jedina osoba koja može da predvidi moju reakciju u većini slučajeva, jedina osoba koja završava moje rečenice. Mislim da me niko ne poznaje tako dobro kao on. :rolleyes:

Mama u avgustu voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da napisem i kako je moja sestra podnela to sto me je mm zaprosio:

bukvalno nas je napicila, sto smo mi nju zvali da joj to javimo, ona je taman zaspala, kao da je samo to sad bitno, bla bla bla...

svasta nesto nam je rekla i gotovo smo se posvadjale a sve to iz razloga sto iako je, naravno zelela da se udam, svi su zavoleli mm cim su ga upoznali, uplasila se da ce da me izgubi, da ce me sad neko drugi 'dobiti'..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dosla mi je sestra sa mora i svasat mi nesto kupila, Stasi gomilu stvari i igracaka :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam 2 starija brata i mnogooooo smo vezani i ako oni imaju svoje porodice i zivote....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam dva mladja brata.Jedan godinu dana mladji,drugi dve.Kao deca smo bili mali vrtic,kasnije smo se sve vise udaljavali.Oni su imali svoje drustvo ja svoje.Kasnije smo se potpuno otudjili i mene je to jako bolelo.I sto sam starija sve me boli vise,ali u nasem narodu kao da je to sasvim prirodna stvar.Ja sad cekam bebu i u trudnoci sam se jako posvadjala sa mojim mladjim bratom.Kao i uvek ja sam htela da mu ukazem na to da nasi odnosi nisu kako treba,da treba vise da se cujemo i vidimo a on i dalje hladan sa zajedljivim opaskama.Nedavno je svima javio da i njegova devojka ceka bebu.Ja sam bila presrecna a opet tako tuzna,sto se plasim da se necemo vidjati kao sto nismo ni do sada. :(

eIy6T71.jpgeIy6p2.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema goreg osjećaja od toga...žalosno je što samo jedna strana to osjeća i uvijek će osjećati...govorim iz iskustva..Potrudi se da budeš dobra tetka, a za ostalo nauči da "primaš" udarce...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

milice* citala sam tvoju pricu o bratu , jako tuzno :(

Zvonka , nemoj se nervirati , to je njegova sramota , doce mu jednom sto kazes i D u G ali budi velikog srca i nemoj da mu bude kasno ... Imas svoju decicu i uzivaj u njima i bas te briga ...

Izmedju mene i sestre je 8 godina i 8 meseci razlika ... Dugo je bila jedinica pa je dobilajala sve sto zeli samo za sebe i takva je ostala i posle mog rodjenja , samo sto nas to nije razdvajalo jer sam ja uvek bila ta koja neke stvari precuti , prva pridje , oprosti ... i nije mi zao , vezane smo ali se ne slazemo , totalno smo dva razlicita sveta , sa razlicitim prioritetima u zivotu ... Sto se tice dece ZVONKA prica ista , njeni su meni kao i da su moji , nema razlike a vec kod nje nije tako ... nije da ne voli Marka , ali nikad nije kao sestra ponudila svoju pomoc , ni kad sam se porodila , ni kada sam bila bolesna pa Marka nije imao ko da cuva nego je mm uzeo slobodne dane ... A ja sam njen zivot i probleme prezivljavala kao da su moji ... tako je to u zivotu ... sta da se radi ... ja se ne zalim , znam da imam svoju divnu porodicu , svoje dete a ostalo me ne pogadja ...

_________________________

I have added cool emoticons to this message.

To see them go to http://x.exps.me?965cafdd2a5677a3e2731332034f51a2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj dragi brat, ... bili smo vezani kao pupčanom vrpcom, pored djece bio mi je sve ... nedavno me je razočarao ...

Pokušavam da ga shvatim, znam da ima realno objašnjenje ali jednostavno previše sam umorna od te priče koja traje već čitav život ...

Kada ga vidim rastužim se, kontam najboolje je da što manje znam ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Seka ti je med medeni :) a ogi, podrazumjeva se, još veći :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

imam tri sestre i brata, 6,12,13 i 16 godina mladji od mene, sa svima sam odlicno osim sestre koja je 6 godina mjadja od mene, ona mene ne podnosi, stalno me ogovara kod nasih sestara i brata dok se nisam porodila stalno je visila kod mene, dovodila dete(ima cerkicu), a onda kada sam rodila Luku, sve je odjednom prestalo, sada pozivam sestricinu kod nas da dolazi, hocu da moji sinovi upoznaju sestru od tetke, posto tetka ne zeli da ima nista sa svojim sestricima :( ...nekad mi je zao, a posle razmislim i zakljucim da ja nisam kriva za to, i tako ide zivot.....za ostale moje klince, iako sada imaju 20,19 i 16 godina, bila sam i ostala im druga mama... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

imam tri sestre i brata, 6,12,13 i 16 godina mladji od mene, sa svima sam odlicno osim sestre koja je 6 godina mjadja od mene, ona mene ne podnosi, stalno me ogovara kod nasih sestara i brata dok se nisam porodila stalno je visila kod mene, dovodila dete(ima cerkicu), a onda kada sam rodila Luku, sve je odjednom prestalo, sada pozivam sestricinu kod nas da dolazi, hocu da moji sinovi upoznaju sestru od tetke, posto tetka ne zeli da ima nista sa svojim sestricima :( ...nekad mi je zao, a posle razmislim i zakljucim da ja nisam kriva za to, i tako ide zivot.....za ostale moje klince, iako sada imaju 20,19 i 16 godina, bila sam i ostala im druga mama... :lol:

Ti si baš bogata žena, sa toliko sestara i brackom... :) I baš mi je drago da se tako slažete...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao ,pedagog,mislim da si jako bogata zbog te velike porodice...a o iskustvima da ne pricam bilo lepim bilo onim manje lepim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ti si baš bogata žena, sa toliko sestara i brackom... :) I baš mi je drago da se tako slažete...

Jesam, kada treba da se ljuste paprike, da se cuvaju moji klinci, da mi se pomogne pred slavu, da pokazem matematiku, da saslusam ljubavne jade, da pomognem kad je faks u pitanju, da poklonim visak, da podelimo srecu i tugu..... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesam, kada treba da se ljuste paprike, da se cuvaju moji klinci, da mi se pomogne pred slavu, da pokazem matematiku, da saslusam ljubavne jade, da pomognem kad je faks u pitanju, da poklonim visak, da podelimo srecu i tugu..... :)

:wub: ...divno...ja se istopih...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam sestru koja je 5 godina mladja od mene i koju dozivljavam kao drugi deo sebe. Tacno znam kad joj nesto fali, grozno se uznemirim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ctg-225534.jpg

Jako sam vezana za moju sestru. Sedam godina je starija od mene i ima troje dece, 2 sina i cerku koja se rodila 4h pre moje Milane.... Tako da su bile opsta atrakcija u Narodnom Frontu :rolleyes:

Mama u avgustu voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bebo.D divno :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bebo, ta priča mi je ostala tako upečatljiva da mislim da ću je pamtiti celog života :) Divno!!!

Ja imam dve starije sestre, jedna 10 a druga 12 godina starija od mene, ova mlađa ima tri ćerkice a starija sina i ćerku, mnogo ih volim i život bih dala za njih t4624.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ctg-225534.jpg

Jako sam vezana za moju sestru. Sedam godina je starija od mene i ima troje dece, 2 sina i cerku koja se rodila 4h pre moje Milane.... Tako da su bile opsta atrakcija u Narodnom Frontu :rolleyes:

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam dve sestre, obe su mladje od mene- jedna godinu i 8 dana, a druga 5 godina i 1 dan. Obozavamo se i bukvalno smo kao najbolje drugarice. Sve mogu da im kazem i ako se i posvadjamo (sto se neretko desi, jer smo sve tri OVNOVI u horoskopu) za pet minuta se izljubimo. :)

Kad smo bile mladje bilo je kojekakvih decijih svadja, ali nikada nam nije bilo dosadno, a bogami ni nasim roditeljima :D...u kuci je uvek bio haos od nasih igrarija...znale smo mami dok je na poslu celu kuhinju da izvrnemo naopako :D

Interesantno je da smo u sustini dosta razlicite, imamo razlicit stil oblacenja, zavrsile smo totalno razlicite fakultete, retko kad nam se svidela simpatija od one druge :) itd.

Sad kao tetke su sjajne, cesto se posecujemo i uzivamo u prici, zajednickim kaficama, u igranju sa mojom decom...zaista mislim da su mi ogromno bogatstvo! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.