Dve materice i dva grlića

odgovora

Objavljeno

interesuje me da li postoji ovde na forumu zena-ne koje imaju tu UREDJENOST tako da kazem kao i ja??? :unsure:

i kako one zive sa time???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga,moja tetka ima,i rodila je dve devojcice,doduse prva je imala urodjenu manu srca pa nije prezivela,ali druga je ziva i zdrava,a kako zivi sa tim,ne znam,nikad je nisam pitala,znam samo da su joj menstruacije obilne,ali bas obilne.jesi citala na netu sta pise o tome?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobrodosla na forum,vidim da si nova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sneki86, iz tvojih prethodnih postova vidim da imaš dvoje dece, tako da mi je drago da tvoj problem nije tome stao na put.

Da li imaš neke tegobe ili ne? Kako ti živiš sa tim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I koliko je česta ova "pojava" kod žena?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zene sta da vam kazem jesam rodila dvoje dece,svaka trudnoca za sebe je posebna.sa cerkom koja je dosla na svet pre cetri god trudnoca je bila u desnoj materici,a sa sinom koji ce sada osam meseci trudnoca je bila u levoj materici i naravno obe trudnoce rizicne sa lekovima.

tesko je jako bilo oboje su prevremeno rodjeni u inkubatoru su bili,a sa sinom sam se i namucila jer je imao svega 1870 grama,jako dugo i puno gubio kilazu pa smo zbog toga bili u bolnici vise.na kraju smo pusteni sa 1910 grama uz stalan nadzor dr.

tegobe sada osecam posle drugog deteta,cesti bolovi,obilne menstruacije,krvavo belo pranje,grudvasto belo pranje,........pa sam zbog toga pitala da li ima jos ljudi koji zive sa time??......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.