Seks u trudnoći


odgovora

Objavljeno

Uh, ti muskarci... :D Sve mora da im se crta da to ne moze da naskodi bebi.

Zato ja uvek držim blokče i olovku blizu sebe :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zato ja uvek držim blokče i olovku blizu sebe :lol: :lol:

Hahahaha... :lol: Pa, mora se. :D

Omnia mea mecum porto!!! Sve svoje sa sobom nosim... sto podrazumeva i blokce i olovku. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li ce naskoditi sta plodu ako partner svrsi jednom,dva puta u toku cele trudnoce u mene?

Moze li neko malo jasnije da mi objasni ovo?Ja sam tek na pocetku trudnoce i ne znam nista o sexu u trudnoci?Da li stvarno sperma moze da naskodi bebi???help :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moze li neko malo jasnije da mi objasni ovo?Ja sam tek na pocetku trudnoce i ne znam nista o sexu u trudnoci?Da li stvarno sperma moze da naskodi bebi???help :huh:

Ma opušteno i uživaj.. :lol:;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U 20. nedelji sam trudnoce,pre nedelju dana sam isla na vadjenje plodove vode,doktor mi je rekao da od sex-a nista dve nedelje...Sad jedva cekam da prodje jos ta jedna nedelja,pa kad ga u'vatimmm...Kazite mi samo,da li koristite kondome? Kako sam ostala u drugom stanju,mi ga nismo ni jednom koristili...Da li gresimo,mozda? :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U 20. nedelji sam trudnoce,pre nedelju dana sam isla na vadjenje plodove vode,doktor mi je rekao da od sex-a nista dve nedelje...Sad jedva cekam da prodje jos ta jedna nedelja,pa kad ga u'vatimmm...Kazite mi samo,da li koristite kondome? Kako sam ostala u drugom stanju,mi ga nismo ni jednom koristili...Da li gresimo,mozda? :huh:

OPA!!! Znaci, bice svasta?! :D Mozda i gresite... Ako gresite, gresimo i mi. Ni jednom ga nismo koristili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kondom? Sta je to? ;);)

Ma ne zezaj...kakav kondom

Zar moze neko da uziva u seksu sa "onom gumom"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kondom? Sta je to? ;);)

Ma ne zezaj...kakav kondom

Zar moze neko da uziva u seksu sa "onom gumom"

HAHAHAHAHAAA :D :D :D istina 100%!!! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U 20. nedelji sam trudnoce,pre nedelju dana sam isla na vadjenje plodove vode,doktor mi je rekao da od sex-a nista dve nedelje...Sad jedva cekam da prodje jos ta jedna nedelja,pa kad ga u'vatimmm...Kazite mi samo,da li koristite kondome? Kako sam ostala u drugom stanju,mi ga nismo ni jednom koristili...Da li gresimo,mozda? :huh:

Pravo da ti kažem, ne koristimo..pratimo osećaje, pa ako zaboli, prekidamo, ali kondome ne koristimo..ne volimo plastičan osećaj :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U 20. nedelji sam trudnoce,pre nedelju dana sam isla na vadjenje plodove vode,doktor mi je rekao da od sex-a nista dve nedelje...Sad jedva cekam da prodje jos ta jedna nedelja,pa kad ga u'vatimmm...Kazite mi samo,da li koristite kondome? Kako sam ostala u drugom stanju,mi ga nismo ni jednom koristili...Da li gresimo,mozda? :huh:

Mi nismo,ako je sve ok sa trudnocom,nisi otvorena nema potrebe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tokom trudnoće različiti parovi imaju različite želje za intimnim odnosima, ali nije retkost da žene imaju povećanu želju i još više uživaju u seksu nego što je to bio slučaj pre trudnoće.

Kakva su vaša iskustva?

Posle seksa primetila sam malo krvi,ali vrlo malo cak nije ni bilo bas crveno pa sam se malo uplasila.3 sam mesec i do sada se to nije desavalo. :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posle seksa primetila sam malo krvi,ali vrlo malo cak nije ni bilo bas crveno pa sam se malo uplasila.3 sam mesec i do sada se to nije desavalo. :unsure:

Malo ste bili aktivniji..samo polako :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam pitanjce: do kog perioda trudnoce smemo da imam odnose?

Kad moramo da smirimo strasti?! :D

DO KRAJA TRUDNOCE nema tu zezona!!!!! kontrakcije treba da se ima... to pomaze kasnije kod poroda... ima jos vise razloga sto je sex dobar...

ne slusaj tu nikoga ja sam babica radim u brd i kod nas to nema... cak zenama kazemo da moraju imati seks kada prenose trudnocu...

evo prviii put cujem to sa infektciom :rolleyes: :rolleyes:

Dokle god mozete pod uslovom da je sve u redu sa trudnocom. A poslednji mesec tj. od 36- e nedelje trebalo bi koristiti kondom zbog infekcija ukoliko si otvorena.

Samo napred.

izvini ali tu si pogresno informisana!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posle seksa primetila sam malo krvi,ali vrlo malo cak nije ni bilo bas crveno pa sam se malo uplasila.3 sam mesec i do sada se to nije desavalo. :unsure:

u 3mesecu plod uraste u maternicu zbog toga moze ponekada da se pojavi malkice krvi

ako se to cesce desava nakon seksa morate ici doktoru pod hitno da vam pregleda maternicu

puno pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj, Milence, sto volim sto si dosla! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da nije nista opasno nego se ja plasim za svaku sitnicu hehe...pozz svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imamo i babicu ovdje! a030.gif

Bas mi je drago da mozemo procitati i strucno misljenje!

Sto se seksa tice, ja sam i zaboravila kako da se opustim i uzivam. Jednostavno, uopste ne mogu da prepoznam sebe, nemam nikakvu zelju, ali bih voljela da je povratim... Nedostaje mi taj nacin zblizavanja sa mm, ali nikako da se vratim u "pravo" raspolozenje. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ih, kome je do sexa po ovoj vrućini sa trudničkim stomakom?! Ako se muž ne žali, šta se brineš. Nisu sve trudnice sexualno aktivne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravooo...

Meni nije sad do sexa iako nisam u drugom stanju...

Ja sam u nekom trećem besexnom stanju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma, nije sve u sexu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tako je, ja sam dobila šta sam htjela i to je to!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ih, kome je do sexa po ovoj vrućini sa trudničkim stomakom?! Ako se muž ne žali, šta se brineš. Nisu sve trudnice sexualno aktivne...

Ma i to sto kazes! :)

Nego, citam ovdje da ima dosta trudnica koje imaju povecanu zelju za seksom, pa rekoh da ovo moje stanje nije bas normalno. :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravooo...

Meni nije sad do sexa iako nisam u drugom stanju...

Ja sam u nekom trećem besexnom stanju...

I ja isto :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da nije nista opasno nego se ja plasim za svaku sitnicu hehe...pozz svima

najbolje je slusati svoj "unutrasnji" glasic ;) onda nemozes nista pogresiti ..to je instinkt ;)

Imamo i babicu ovdje! a030.gif

Bas mi je drago da mozemo procitati i strucno misljenje!

Drago je i meni biti s vama :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ih, kome je do sexa po ovoj vrućini sa trudničkim stomakom?! Ako se muž ne žali, šta se brineš. Nisu sve trudnice sexualno aktivne...

to potpisujem..pogotovo po takvoj vrucini retko su trudnice aktivne ...kako onda i da savladaju sex? ;) drage moje..opustite se.. niste na maratonu sexa... beba je vec napravljena ;) i ako hocete mozete imati sex kad god hocete ako vam nije do sexa onda odmarajte ..mazite stomacic.. pricajte zajedno s bebicom ..pevajte bebici..ima toliko nacina kako se moze biti partneru blizu u trudnoci..i bez sexa :D

a i posle trudnoce ce biti manje sexa... beba nocu place treba je dojiti ili joj napraviti bocicu :) umorne ste..svaka minuta kad beba spava i vi cete najverovatnije :)

trudnoca je promena zivota a ne samo prolazno vreme

postajete mame i tate :D i niste vise samo par... to znaci puno za vezu i treba da se odrzava..

zatoooo mazite i pazite se.. i ako nema sexa nema..bitna je LJUBAV i pokloncic ljubavi sta raste u vama ;)

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.