Seks u trudnoći


odgovora

Objavljeno

Kad sam bila trudna sa prvim detetom seksala sam se skoro do samog porođaja i sve je bilo ok.Sa drugom trudnoćom smo prestali malo ranije.Porodila sam se početkom septembra,tačno na dan termina,tako da sam preskočila sexanje u julu i avgustu.Ko će bre po onoj vrućini,sa stomakom,da se spopada.Ta dva meseca nisam mogla ni da spavam zajedno sa njim u krevetu.U dnevnu sobu,ventilator da duva u noge i jedino tako sam mogla dremnuti. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Blago vama. meni su bili doktori zabranili sex u trudnoci. od kraja marta do kraja juna nisam imala sex. polovinom juna sam izgubila blizance, al sad nadoknadjujemo sve izgubljeno vreme. nezna se ko koga vise spopada :)

neca79 i Kaca80 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad sam bila trudna sa prvim detetom seksala sam se skoro do samog porođaja i sve je bilo ok.Sa drugom trudnoćom smo prestali malo ranije.Porodila sam se početkom septembra,tačno na dan termina,tako da sam preskočila sexanje u julu i avgustu.Ko će bre po onoj vrućini,sa stomakom,da se spopada.Ta dva meseca nisam mogla ni da spavam zajedno sa njim u krevetu.U dnevnu sobu,ventilator da duva u noge i jedino tako sam mogla dremnuti. ;)

jao ja to resavam sexom u kadi :lol: :lol: :lol: uletim kad se mm najmanje nada obucena u nesto sto on voli pa da vidis moze li odoleti B)

Kaca80 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao drage! Ja sam nova na forumu. Prva mi je trudnoca, 2,5 meseca i zabranjen mi je sex, strogo mirovanje. Pocela sam da sanjam odnose :(  da li je neka imala slicnih pproblema?  

Kikiriki i Jedangram volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pošto smo sad na suvom već mesec dana, a tako će da ostane i do kraja zbog serklaža i kontrakcija, moram da vam kažem da će posle porođaja verovatno da bude ona scena kad on nju zakuca za plafon.

MatroNadja voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kiki ista si ja kad sam bila trudna. i ja sam mislila kad se porodim bice ludo. A prvi seks nakon porodjaja je bio jedan od najgorih u zivotu. Mene je celo vreme bolela rana i bio je cudan osecaj jer mi je nakon carskog reza donji deo stomaka jedno vreme bio konstantno utrnuo. Muz se brinuo da nesto ne pokvari i tako bese to jedna katastrofa. Posle kad smo se opustili mali sve se vratilo u normalu ali to je sigurno posle 5 ili 6 seksa. 

Kikiriki voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hihi i ja sam se prvi put posle porođaja osećala kao devica, ali je već drugi bio ok. Malo se dodatno podmaže i milinica :) mada sam kao kontala da posle cr bi trebalo da bude bolje jer nema epiziotomije, ali vidiš ti kažeš da nije baš kao što je to mali Perica zamislio. No dobro, znamo šta gde ide :D pa ćemo se valjda snaći

*andjelcic* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne znam za vas zene ali ja evo 3o nedelja ne izbija mi seks iz glave. Muz se brine da ne smemo tako cesto koliko ja hocu zbog bebe. Ali ja se osecam super sto onda ne bi. Nekad mi bude zao kad dodje umoran sa posla a ja ga spopadam.. al zao mi i meeeneeee :P

bepce voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne znam za vas zene ali ja evo 3o nedelja ne izbija mi seks iz glave. Muz se brine da ne smemo tako cesto koliko ja hocu zbog bebe. Ali ja se osecam super sto onda ne bi. Nekad mi bude zao kad dodje umoran sa posla a ja ga spopadam.. al zao mi i meeeneeee :P

Ja sam 29 nedelja i isti problem imam, ne izbija mi iz glave. Zadnji put mi je ginekologinja savetovala da malo iskuliram dok lecim gljivice i bakterije, ostale su mi jos 3 vaginalete, hocu da poludim! Pocela sam vec i da sanjam sve i svasta!:D

merima i Tackicca volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Veruj mi da te razumem u potpunosti. Krece vikend neradni muzic ga je ugasio B)

bepce voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a sta da radimo mi koje ne smemooo. :huh: tek sta sam ja sve :Psanjala,bolje da ne pricam ...u svakom slucaju,sad me malo proslo,ali jedno vreme sam mislila da cu poceti sama od sebe da dozivljavam orgazme!!

bepce i Tackicca volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hhahahahahah, kod nas je produzeni vikend, pon i uto praznici, taman da prodje terapija. Nema mu spasa!

Tackicca i merima volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pazi Merima meni su snovi toliko intenzivni, kao i orgazmi u njima da me strah da ne pocnem da mesecarim i sanjam naglas hahahaahha. A vi koji ne smete, joj ja mislim da kad ne bih smela da bih bila jos gora. 

bepce i merima volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hhahahahahah, kod nas je produzeni vikend, pon i uto praznici, taman da prodje terapija. Nema mu spasa!

I ako me danas pita kao i uvek " Pa da li si ti normalna sa tim stomakom cufto jedna?!" Samo cu da kazem " NISAM SKIDAJ GACE"

merima i bepce volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ahahahahhaahha, definitivno nismo normalne sa ovim hormonima! Ja umesto da se pitam kako ce biti sa bebom kad se porodim, ja se pitam kako ce biti sa sexom. Malo me grize savest zbog toga! :angel:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ahahahahhaahha, definitivno nismo normalne sa ovim hormonima! Ja umesto da se pitam kako ce biti sa bebom kad se porodim, ja se pitam kako ce biti sa sexom. Malo me grize savest zbog toga! :angel:

Ja nekako naizmenicno mislim, ali pretpostavljam posto sam prvorotka i nemam pojma sta me sve sa bebom ceka iz prve ruke da me zato sada ovo i dalje spopada. Mada i hormoni rade svoje, ovakva sam uvek bila u pms-u.

merima i bepce volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Taman htedoh da pitam da li ti je prva beba! I meni je isto! 

Ja nikako ne mogu da shvatim zene koje izmisljaju glavobolju da izbegnu sex, nikad nisam mogla. Ali mozda mi bude jasnije kad dodje beba, pa budem stvarno umorna. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vrlo moguce, zato da iskoristimo dok bebac jos bezbedno pluta u stomaku!

bepce voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

te zene sto izmisljaju glavobolju-verovatno im sex nikad nije bio nesto posebno...ja sam srecna,ali stvarno srecna sto volim i sto mi bas prija nacin na koji to M radi...

ajd da cutim,hahahahahaha kad vec ne smem :(

Tackicca voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li je neka od vas imala iskustva sa vestackom oplodnjom? Pozdrav...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je sexualni nagon u trudnoći veci nego inace..ko o cemu ja samo o tome..na moju zalost nama je najstrože zabranjeno da upražnjavamo to tako da bukvalno sanjam sex i imam orgazam..ubedjena sam da zaista bude orgazam iako je dok spavam.. Ne znam desava li se jos nekome to :D

MatroNadja voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tackice i bepce, jel ima glavobolje?;-)

MatroNadja voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je sexualni nagon u trudnoći veci nego inace..ko o cemu ja samo o tome..na moju zalost nama je najstrože zabranjeno da upražnjavamo to tako da bukvalno sanjam sex i imam orgazam..ubedjena sam da zaista bude orgazam iako je dok spavam.. Ne znam desava li se jos nekome to :D

ihahaaaj...redovno u svakoj trudnoci :) jos se i probudim jer mi se stvrdne stomak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ako me danas pita kao i uvek " Pa da li si ti normalna sa tim stomakom cufto jedna?!" Samo cu da kazem " NISAM SKIDAJ GACE"

hahahahaha Bozeeeeeee cu da umrem :lol::lol::lol:

Ti si zena iz snova mog muza :D

snowhite voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.