Seks u trudnoći


odgovora

Objavljeno

:) Moj muz se zaprepascuje od samog sebe, rece mi da nije mislio da ce ga trudnica tako privlaciti, kaze da sam sad posebno privlacna i lepa, malo drugacije ali ga bas "vucem".

Oboje znamo da bebu ne mozemo povrediti niti da ona zna sta se desava, tako da smo s te strane u redu. On je neumoran, a ja vise ne mogu....usla sam u sedmi mesec, sa ogromnim stomakom, bebac se stalno mrda u tim prilikama, pa je sve redje i redje. Ali nismo stali, i jos uveg ga pozelim, a onda vulkan eksplodira brzo :D

Pazimo da budemo nezni, da se stomak ne stisne, da se manje tresemo :) i da mi ne izazove bolove, neprijatnosti, kontrakcije....onda bi zavrsili potpuno.

Kao sto rekoh, mene brine onaj period posle porodjaja.... tada JA necu biti u stanju za sex, ni fizicki ni psihicki, pa cak ni da ga zadovoljim, nema sanse, vec unapred vidim. Nadam se da to nece naskoditi nasem odnosu i da cemo se vratiti brzo u normalu.

I meni se isto desava.Muz mi stalno pokazuje koliko ga privlacim i stalno mi govori da sam lepa.Pazimo i mi,nezan je i sad sam u devetom mesecu i imamo redovan sex.Mogu slobodno reci nikad lepsi i nikad cesci.

A moja mala uvek nadje da se rita kada se mama i tata vole,posebno kada imamo oralni sex :D I ja se cesto pitam kako li ce to sve izgledati posle porodjaja? :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam, ja nemam taj problem, ali znam puno takvih buducih oceva...jednostavno su takvi, umisle nesto pa im ne ide :) a mozda se to smiri u drugoj trudnoci?

Treba ih dotle paliti i maziti da nece odoleti, pa mozda shvati kako je dobro i na bi mogli opet :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej sanjci, mene ubije u pojam kada se beba tada rita... tesko je ignorisem.

Ali pokusavam da uzivam dok mogu, bas sto kazemo, ko zna sta i kako posle porodjaja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja znam da posle porođaja može svašta da bude. Džaba tebi doktor kaže da možeš, sve zaraslo, kad ti znaš kako je šta sečeno, kako je bolelo i zatezalo.... A još te hormoni valjda blokiraju ili osećaj da si majka i da pored kreveta spava beba.... Ne znam šta od toga tačno, važno drugarice mi spominju i periode od 2 godine posle porođaja da bukvalno nemaju želju! Imaju odnose, reda radi, ali ne uzbuđuju se i ne doživljavaju orgazam. Prosto ne mogu da zamislim to čudo. Al' dobro, zašla sam u drugu temu. Psiha ubija sex i inače u životu, u ovim situacijama još više, a to ne treba dozvoliti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja znam da posle porođaja može svašta da bude. Džaba tebi doktor kaže da možeš, sve zaraslo, kad ti znaš kako je šta sečeno, kako je bolelo i zatezalo.... A još te hormoni valjda blokiraju ili osećaj da si majka i da pored kreveta spava beba.... Ne znam šta od toga tačno, važno drugarice mi spominju i periode od 2 godine posle porođaja da bukvalno nemaju želju! Imaju odnose, reda radi, ali ne uzbuđuju se i ne doživljavaju orgazam. Prosto ne mogu da zamislim to čudo. Al' dobro, zašla sam u drugu temu. Psiha ubija sex i inače u životu, u ovim situacijama još više, a to ne treba dozvoliti.

upravo to su glavni krivci za smrt seksa....

ali kad tad cemo se morati izboriti sa tim , i zbog nas samih i zbog nasih muzeva. Samo stvarno treba vremena, mogu da zamislim sebe u toj situaciji (a uskoro cu i iskusiti), vec pri samoj pomisli na sve to posle porodjaja, citavo to stanje, me ubije u pojam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam imala neku zelju a nemam je ni sada,4 meseca nakon porodjaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam imala neku zelju a nemam je ni sada,4 meseca nakon porodjaja.

jos jedna "ohrabrujuca" izjava... :(

malagarava voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

B) moj muz je poceo da izbegava odnose posle petog meseca...na pocetku cutela i onda sam pobesnela jer sam stvarno imala zelju nisam imala problema sve je u redu i zelela sam sex takodje me je bledo gledao...verovatno mislio u svojoj glavi ova moja trudna zena totalno poludela....ali je ipak popustio tako da od petok meseca do dana porodjaja samo dvaput imali odnose uh ti muski :P :P :P :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja se oko mog velikog stomaka znam istripovati da mu smeta, a on kao da ga i ne primeti :) cak ga moram nekad opomenuti, hej lakse malo, pa moj stomacek i bebec....aha da, zaboravio sam! Svi su oni blentavi na neki nacin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bravo ninuska i jesu pomalo blentavi na neki svoj nacin i po malo cudni moramo priznati...ipak nasi su nemozemo bez njih zato ih i volimo :wub::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ovako,mm i ja smo do pre trudnoce koristili svaku priliku da uzivamo,sto na poslu,sto kod kuce,ali otkako sam ostala trudna,imam problem sto su mi grudi jako nadrazene i bolne i u prva tri meseca mi je bilo tesko,on ih obozava a meni sada ne prija nikakav dodir ili pritisak na grudi,a sada,u poslednjih mesec-dva,tj u drugom trimestru imam ja zelju,ali jednostavno ne uzivam kao pre i teze dozivim O...vise nekako mislim o bebi,valjda zato sto mi je prva. Super se osecam,privlacno i lepo,ali mi nije do sexa,nekako je potisnut... Naravno,gledam da mm ne trpi... Srecom,ne treba mu puno,pa ga samo malo zesca predigra i zesci dodiri dovedu do vrhunca:) Treba umeti:))) I tako,oboje srecni i zadovoljni... Razuman je maximalno i shvata da mi vise prija mazenje i masaza od sexa,tako da on mene zadovolji na jedan,a ja njega na drugi nacin i fino ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas lepo kada mozete da se dogovorite. Mislim da ne bi trebalo puno da se plasis da cete povrediti bebu. Ako imate normalan seks a ne neko divljanje, sto da ne!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bravo ninuska i jesu pomalo blentavi na neki svoj nacin i po malo cudni moramo priznati...ipak nasi su nemozemo bez njih zato ih i volimo :wub::rolleyes:

tako je...i zato smo mi tu da ih vodimo....o boze, sad shvatam, pa meni stize zapravo drugo dete, ovo prvo ima vec 27god! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tako je...i zato smo mi tu da ih vodimo....o boze, sad shvatam, pa meni stize zapravo drugo dete, ovo prvo ima vec 27god! :D

Hahahahaha! :lol: Ti si kraljica!

Ma kazu sto ga vise imas, to ga vise zelis, pa tako kad se jednom opet uhodate nece biti problema bez obzira ne porodjaj, secenje i ostalo...

Ja nism imala takav stav nakon porodjaja, jedino sto fizicki sam bila suva i dok su se misici opustili prva 2-3 puta (bilo je i krvarenja) i onda sve doslo u red. Iskreno, meni jedino stres na poslu ume da ubije zelju, a umor i dete retko. Vezbanje me motivise na hopa-cupa i zato pravac u teretanu! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je bilo super u trudnoći. Sex do početka 8 meseca. Mužić zadovoljan a i meni super :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma samo ne mojte da divljate. Polako , opušteno i ako je sa trudnoćom sve uredu uživajte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam imala normalan sex do pocetka 7 sedmog meseca,a onda mi je ginekolog rekao,da je bolje da nemam vise,i prestali smo...Mada nisam uzivala nesto mnogo u tome...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam sada u šestom mesecu trudnoće. Za sada nemam nikakvih problema, pa se moj seksualni i život i dalje odvija. Iskreno, moj muž je malo uplašen jer misli da možemo da povredimo bebče. Zbog toga mu treba više vremena da se opusti. Doktor mi je dozvolio seks i mislim da ću ga upražnjavati dokle god budem mogla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ovako,mm i ja smo do pre trudnoce koristili svaku priliku da uzivamo,sto na poslu,sto kod kuce,ali otkako sam ostala trudna,imam problem sto su mi grudi jako nadrazene i bolne i u prva tri meseca mi je bilo tesko,on ih obozava a meni sada ne prija nikakav dodir ili pritisak na grudi,a sada,u poslednjih mesec-dva,tj u drugom trimestru imam ja zelju,ali jednostavno ne uzivam kao pre i teze dozivim O...vise nekako mislim o bebi,valjda zato sto mi je prva. Super se osecam,privlacno i lepo,ali mi nije do sexa,nekako je potisnut... Naravno,gledam da mm ne trpi... Srecom,ne treba mu puno,pa ga samo malo zesca predigra i zesci dodiri dovedu do vrhunca:) Treba umeti:))) I tako,oboje srecni i zadovoljni... Razuman je maximalno i shvata da mi vise prija mazenje i masaza od sexa,tako da on mene zadovolji na jedan,a ja njega na drugi nacin i fino ;)

Ja jedino nisam imala zelju na pocetku trudnoce kada sam povracala sto je i potpuno razumljivo.Tada mi nije bilo ni do cega i naravno,muz me je u potpunosti razumeo,nije ga cak ni spominjao,sve je bilo na meni i od mene zavisilo.Isto kao i tebe grudi su me jako bolele i nije mi prijao nikakav dodir.Kada su te tegobe prosle ijaoooo,ono nikad lepsi sex.Hormoni poludese,moj muz takodje,ja otkacilia nacisto pa bih mogla svakog dana.Evo i sada u devetom mesecu smo jako vredni :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

...jedino sto fizicki sam bila suva i dok su se misici opustili prva 2-3 puta (bilo je i krvarenja) i onda sve doslo u red. ...

Pa i to moze da prodje, zamislicemo da sam ponovo nevina, pa se kao uhodavamo malo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa i to moze da prodje, zamislicemo da sam ponovo nevina, pa se kao uhodavamo malo :lol:

:lol: :lol: :lol: Luda si!!!! :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D

Sto bi rekli Luda a ziva!

A sta, zar nije dobra ideja? Malo osvezimo brak, igranjem uloga neiskusne devojcice i momka koji ce je uvesti kroz nova vrata zivota :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D

Sto bi rekli Luda a ziva!

A sta, zar nije dobra ideja? Malo osvezimo brak, igranjem uloga neiskusne devojcice i momka koji ce je uvesti kroz nova vrata zivota :lol:

Cuj ti nju, sve vec smislila! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa moramo se snaci u teskim vremenima i situacijama :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To stoji! A kud ces boljeg leka za sve boljke od sexa :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.