Seks u trudnoći


odgovora

Objavljeno

Ja imam bas jaku volju,muz ne,ko da je on trudan....a i dr nam zabranio od samog pocetka,tako da 6 meseci nema nista i tako ce biti do porodjaja.....samo neznam kako da se izborim sa zeljom kad muz bezi od mene,da hoce bar da se mazimo :lol:

Tako beše i sa mnom, al nama nije bilo zabranjeno :P;)

Verovatno muz ima strah, pogotovo ako vam je lekar zabranio. A sto se tice ostalog, najbolje bi bilo da porazgovarate sa njim i da mu kazete sta vam nedostaje. Razgovor je najbolji lek..... :)

Slažem se :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bas i nemam zelju, odnosno vise me je strah i ako znam da bebu ne mogu da povredim!! Ipak, s vremena na vreme imamo sex i tad pokusavam da se opustim..

To sve ide iz gleave, ima i hormona - al dođe sve na svoje mesto. :)

Cao trudnice i stomacici :) Ja sam u 27.nedelji,vidim da je puno onih kojima je sex kao i meni zabranjen.Iskreno tesko mi pada to a i mom muzu,jer do pre samo 2 nedelje sve je bilo normalno.Koristim utrogestan i progesteron injekcije :(

Što se mora - mora se. Proći će. U kojoj si nedelji?

Nama je u pocetku bio zabranjen sex zbog utrogestana ali sad i kad mozemo ja nesto ne ludujem bas, cak mi ne prija ni mazenje toliko jer mi je konstantno muka. Kad pomislim samo na akciju meni se jos vise slosi :rolleyes: Mada, moram priznati da sam 2-3 puta startovala muza u ranim jutarnjim casovima jer mi je tada najmanje muka da ga mucenog malo obradujem. :lol:

Onda se prebaci na rani jutranji, i oboma lepo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za Ivančica ja sam u 27.nedelji.Proci ce,bitno je da je beba dobro :) U kojoj si ti nedelji?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tokom trudnoće različiti parovi imaju različite želje za intimnim odnosima, ali nije retkost da žene imaju povećanu želju i još više uživaju u seksu nego što je to bio slučaj pre trudnoće.

Kakva su vaša iskustva?

iskreno ja sam imala veeeliku zelju za seksom u trudnoci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

iskreno ja sam imala veeeliku zelju za seksom u trudnoci

Pa jeste li uspeli da je realizujete? Daj objašnje za neku dobru pozu sa stomakom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prije neki dan sam na nekom sajtu procitala da seks treba da se izbjegava u zadnjih 6-8 nedjelja trudoce. Sta vi mislite o tome i kakva su vasa iskustva?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prije neki dan sam na nekom sajtu procitala da seks treba da se izbjegava u zadnjih 6-8 nedjelja trudoce. Sta vi mislite o tome i kakva su vasa iskustva?

Nama je dr "preporucio" aktivnost pred kraj trudnoce posto semena tecnost pomaze otvaranju,a ja sam dugo koristila Partosistem,tako da .................. :lol::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prije neki dan sam na nekom sajtu procitala da seks treba da se izbjegava u zadnjih 6-8 nedjelja trudoce. Sta vi mislite o tome i kakva su vasa iskustva?

Pred termin se preporučuju osnosi jer podstiču kontrakcije. :)

Možda nedelju dve pre, ali ne i 6-8 ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prije neki dan sam na nekom sajtu procitala da seks treba da se izbjegava u zadnjih 6-8 nedjelja trudoce. Sta vi mislite o tome i kakva su vasa iskustva?

Mi smo imali seks do tri nedelje pred porodjaj i jos bi nastavili ali nam je doktorka rekla da je zbog nas bolje da nemamo da ne bi ubrzali porodjaj,ali tako sam zelela da je ne slusam jer sam imala veliku zelju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja imam veliku zelju, ali mi malo frka, bar dok ne prodje ovaj osmi... :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Au, mislila sam da ce mi prijati poslednji put ali nije.. jednostavno ne ide, em sto me malo zateze stomak, em sto me boli :blink: imam veliku zelju al kad dodje taj trenutak gadi mi se, strah me je... imate li neki savet kako da nam bude bolje? :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Au, mislila sam da ce mi prijati poslednji put ali nije.. jednostavno ne ide, em sto me malo zateze stomak, em sto me boli :blink: imam veliku zelju al kad dodje taj trenutak gadi mi se, strah me je... imate li neki savet kako da nam bude bolje? :(

Joj meni tako nesto isto...dodje mi zelja i pomislim u glavi kako ce biti lepo, prisecajuci se naravno onih odnosa od pre trudnoce, ali kad dodje do toga, uopste mi nije lepo kao pre, smeta mi ova poza, smeta mi ona, imam utisak kao noz da mi je stavio dole :blink: , ne mogu da se opustim skroz..i tako dalje :(

I sada ni on nema neku inicijativu (a pre me je uvek "napadao"), pa mi je tesko sa te strane, imam utisak da me ne zeli uopste, jer nisam vise privlacna, nego debela trudnjaca

NIje mi to sto imamo retko odnose, vise me boli to sto nema neke inicijative sa njegove strane, pa zar mu stvarno ne treba seks po 2 nedelje?? Cudno mi to mnogo..i imam strah da smo zauvek izgubili tu strast...ne znam kako cemo je posle vratiti kad smo ispali iz fazona skroz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj meni tako nesto isto...dodje mi zelja i pomislim u glavi kako ce biti lepo, prisecajuci se naravno onih odnosa od pre trudnoce, ali kad dodje do toga, uopste mi nije lepo kao pre, smeta mi ova poza, smeta mi ona, imam utisak kao noz da mi je stavio dole :blink: , ne mogu da se opustim skroz..i tako dalje :(

I sada ni on nema neku inicijativu (a pre me je uvek "napadao"), pa mi je tesko sa te strane, imam utisak da me ne zeli uopste, jer nisam vise privlacna, nego debela trudnjaca

NIje mi to sto imamo retko odnose, vise me boli to sto nema neke inicijative sa njegove strane, pa zar mu stvarno ne treba seks po 2 nedelje?? Cudno mi to mnogo..i imam strah da smo zauvek izgubili tu strast...ne znam kako cemo je posle vratiti kad smo ispali iz fazona skroz

Ma, nemoj da brines, sve se to vrati na svoje... Inace, oni su mnogo vise uplaseni nego mi. Sve zbog zelje da sve bude u redu sa bebom, ne treba im zamjeriti. I ne vidi te kao debelu trudnjacu, nego vjerovatno ceka da ti pokazes inicijativu onda kada to tebi stvarno odgovara, da mu poslije ne bi bilo krivo da ti bude lose zbog toga sto je on u tom momentu zelio sex.

Zato, kada ti budes maksimalno opustena i spremna za to, slobodno pokazi inicijativu, bice mu drago. I jos nesto, mnogim muskarcima je njihova trudna supruga privlacinija nego ikada prije, a i stavljaju je na jednu ljestvicu vise (njezniji su, puni osjecaja i zelje da joj ugode). :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

eee ja sam ovde nova... :) meni je mekan grlic,uloziv za vrh prsta i 2cm dugacak, sakroponiran (tako nesto) i pijem partusisten od 18nedelje.i zanima me da li je stetno da imam odnose? sada sam 22nedelja.

od tog pregleda ih nemam jer nismo hteli da rizikujemo..a ja imam jaku zelju.. :( doktorka mi je rekla da mogu,ali obavezno sa kondomom naravno i nezno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma, nemoj da brines, sve se to vrati na svoje... Inace, oni su mnogo vise uplaseni nego mi. Sve zbog zelje da sve bude u redu sa bebom, ne treba im zamjeriti. I ne vidi te kao debelu trudnjacu, nego vjerovatno ceka da ti pokazes inicijativu onda kada to tebi stvarno odgovara, da mu poslije ne bi bilo krivo da ti bude lose zbog toga sto je on u tom momentu zelio sex.

Zato, kada ti budes maksimalno opustena i spremna za to, slobodno pokazi inicijativu, bice mu drago. I jos nesto, mnogim muskarcima je njihova trudna supruga privlacinija nego ikada prije, a i stavljaju je na jednu ljestvicu vise (njezniji su, puni osjecaja i zelje da joj ugode). :)

Hvala :) To me uhvatilo bilo tako na momenat, preosetljiva sam pogotovo sad u trudnoci..pa mislim do mene je problem.

A onda posle dodje period da bude sve ok po pitanju sexa, i tako u krug stalno :)

eee ja sam ovde nova... :) meni je mekan grlic,uloziv za vrh prsta i 2cm dugacak, sakroponiran (tako nesto) i pijem partusisten od 18nedelje.i zanima me da li je stetno da imam odnose? sada sam 22nedelja.

od tog pregleda ih nemam jer nismo hteli da rizikujemo..a ja imam jaku zelju.. :( doktorka mi je rekla da mogu,ali obavezno sa kondomom naravno i nezno..

Pa ako si pitala doktoricu i ona ti je rekla da smes, onda ne vidim sto ne bi mogla. Ona je sigurno bolje upucena kako stoje stvari kod tebe..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma, nemoj da brines, sve se to vrati na svoje... Inace, oni su mnogo vise uplaseni nego mi. Sve zbog zelje da sve bude u redu sa bebom, ne treba im zamjeriti. I ne vidi te kao debelu trudnjacu, nego vjerovatno ceka da ti pokazes inicijativu onda kada to tebi stvarno odgovara, da mu poslije ne bi bilo krivo da ti bude lose zbog toga sto je on u tom momentu zelio sex.

Zato, kada ti budes maksimalno opustena i spremna za to, slobodno pokazi inicijativu, bice mu drago. I jos nesto, mnogim muskarcima je njihova trudna supruga privlacinija nego ikada prije, a i stavljaju je na jednu ljestvicu vise (njezniji su, puni osjecaja i zelje da joj ugode). :)

Ja nešto i nisam previše raspoložena za sex, dok su trajale mučnine svaki dodir mi je smetao. Sad me kiselina zeza pa ne znam kako da uživam kad stalno podrigujem. A vala ni zatvor mi ne pomaže jer me stomak boli pa ne mogu da se skoncentrišem da se opustim kako treba :rolleyes: Jadan moj muž sa mnom. A on, duša, samo ide za mnom i priča mi koliko sam mu lepa, kako su mi divne krivine(čitaj obline) ma totalno je raspoložen non stop. I onda ja tako nekad ujutru, kad ne moram da povratim kiselinu, budim ga maženjem mada posle ceo dan na poslu hoću da šiznem koliko me bolucka :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj meni tako nesto isto...dodje mi zelja i pomislim u glavi kako ce biti lepo, prisecajuci se naravno onih odnosa od pre trudnoce, ali kad dodje do toga, uopste mi nije lepo kao pre, smeta mi ova poza, smeta mi ona, imam utisak kao noz da mi je stavio dole :blink: , ne mogu da se opustim skroz..i tako dalje :(

I sada ni on nema neku inicijativu (a pre me je uvek "napadao"), pa mi je tesko sa te strane, imam utisak da me ne zeli uopste, jer nisam vise privlacna, nego debela trudnjaca

NIje mi to sto imamo retko odnose, vise me boli to sto nema neke inicijative sa njegove strane, pa zar mu stvarno ne treba seks po 2 nedelje?? Cudno mi to mnogo..i imam strah da smo zauvek izgubili tu strast...ne znam kako cemo je posle vratiti kad smo ispali iz fazona skroz

Nemoj da brines, sve ce posle doci na svoje mesto.. mozda ne zeli da te smara kad zna da ti ne prija> Meni cak smeta i poljubac :blink: tako da, bez brige i kad mozes prepusti se, ako ne mozes boze moj, nisi jedina :lol::P ljubimooo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemoj da brines, sve ce posle doci na svoje mesto.. mozda ne zeli da te smara kad zna da ti ne prija> Meni cak smeta i poljubac :blink: tako da, bez brige i kad mozes prepusti se, ako ne mozes boze moj, nisi jedina :lol::P ljubimooo

Ovih dana se njemu vratio "apetit" a meni nije do toga :lol:

Eh eto nikako da se potrefimo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovih dana se njemu vratio "apetit" a meni nije do toga :lol:

Eh eto nikako da se potrefimo :)

Ako me možete da se potrefite za keks, onda možete mnooogo češće da se mazite i i na druge načine zadovoljavate ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako me možete da se potrefite za keks, onda možete mnooogo češće da se mazite i i na druge načine zadovoljavate ;)

Mazimo se mi, sa neznoscu i ljubavi nema problema...mene je brinulo to da izgubimo strast, a u ljubav ne sumnjam :)))

Ma ja dramim tako bezveze, valjda vucem to iz bivsih veza, cim sex life nije cakum pakum odmah se zabrinem..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mazimo se mi, sa neznoscu i ljubavi nema problema...mene je brinulo to da izgubimo strast, a u ljubav ne sumnjam :)))

Ma ja dramim tako bezveze, valjda vucem to iz bivsih veza, cim sex life nije cakum pakum odmah se zabrinem..

E, sad je mila moja drugačije - drugo stanje i ništa drugo nije... Sve to normalno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U 22.sedmici sam trudnoce i nemam nikakvih problema kada je seks u pitanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divno li je ovo drugo stanje - odmorila sam se od menstruacija, grudi su mi konačno :lol: porasle, što se, naravno, i njemu dopada :)

Inače, u 17.sam nedelji. Doktor je savetovao 'umerenu seksualnu aktivnost', tako da smo umereni - otprilike 2 put nedeljno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svuda nailazim na informaciju da je sex neškodljiv, ukoliko je trudnoća normalna, ako je sve kako treba. Kontakcije koje nastaju usled orgazma kod žene nemaju veze sa onim kontrakcijama kojih se sve mi plašimo, ovo je potpuno neškodljivo za bebu.

Takođe, kondom se preporučuje, jer smo osetljivije i sklonije infekcijama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pokusala sam da iscitam sve postove na ovoj temi, ali nije moguce "odjedanput". Iskreno, zavidim svim curama/zenama koje upraznjvaju sex tokom trudnoce. Ja sam u 23.nedelji i mene moj dragi "odbija" skoro od pocetka. Jedini odgovor na pitanje zasto ne zeli odnose je sada sve drugacije, da se boji itd. U svim drugim aspektima mi pokazuje da me voli. Zeljena je trudnoca, presrecni smo, ali nazalost bez sexa. :(

Ja sam zbog toga bas tuzna :(. Razgovarali smo vise puta na tu temu, ali je suma summarum uvek ista "voli me, ali on sada ne moze da vodi ljubav sa mnom".

Da li je neja od vas imala slicno iskustvo, sta ste radile u tom slucaju? Uspele da resite problem...?

isti slucaj..... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.