Seks u trudnoći


odgovora

Objavljeno

Ja sam se porodila pre 4 meseca... mm je jedva docekao da imamo odnose, ali kad smo poceli bilo je super :) inace, sex je zasluzan za moj porodjaj i nije mi uopste smetao u trudnoci :) nisam imala zabranu u trudnoci, a moja doktorka-ginekolog me je savetovala da ne cekam dugo posle porodjaja, nego cim osetim zelju da iskoristim

poslednji odnos sam imala sat vremena pre pucanja vodenjaka :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se porodila pre 4 meseca... mm je jedva docekao da imamo odnose, ali kad smo poceli bilo je super :) inace, sex je zasluzan za moj porodjaj i nije mi uopste smetao u trudnoci :) nisam imala zabranu u trudnoci, a moja doktorka-ginekolog me je savetovala da ne cekam dugo posle porodjaja, nego cim osetim zelju da iskoristim

poslednji odnos sam imala sat vremena pre pucanja vodenjaka :D

tako je i meni,ponekad pomislim da smo se vise sexali za vreme trudnoce nego sad,sad nemamo vremena toliko,posao,beba.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pozdrav drage , nova sam ovde i nadam se da me primate :)

8 nedelja sam trudnoce i zelja za sexom je iscezla ali zbog straha i hiljadu i jednog pitanja ...

pa ajd da vama postavim pitanjca mozda vama smesna i glupa , al meni su zabrinjavajuca , svasta sam procitala na forumima , a kod gin tek idem u petak ... jel dragi sme da udje do kraja i jos bitnije da li sme da zavrsi unutra? svasta sam procitala , bolje da vam ne pisem , pa mi sad vise nista nije jasno ... hvala i ljubim vas :wub:

p.s. on oce da odlepi od zelje , a ja nedam , a ja u istoj situaciji ko on , al sam mu objasnila da se bojim..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pozdrav drage , nova sam ovde i nadam se da me primate :)

8 nedelja sam trudnoce i zelja za sexom je iscezla ali zbog straha i hiljadu i jednog pitanja ...

pa ajd da vama postavim pitanjca mozda vama smesna i glupa , al meni su zabrinjavajuca , svasta sam procitala na forumima , a kod gin tek idem u petak ... jel dragi sme da udje do kraja i jos bitnije da li sme da zavrsi unutra? svasta sam procitala , bolje da vam ne pisem , pa mi sad vise nista nije jasno ... hvala i ljubim vas :wub:

p.s. on oce da odlepi od zelje , a ja nedam , a ja u istoj situaciji ko on , al sam mu objasnila da se bojim..

mila ako nemas zabranu od svog dr a vi onda u akciju!

znam kako ti je i ja sam se isto osecala u trudnoci sve negde do treceg cetvrtog meseca dok se nisam navikla na to novo takozvano drugo stanje,a onda mm nije mogao da se otrgne od mene! :P

sve do pre nedelju dana,sad zaista vise ne mogu od stomaka....

smete sta god pozelite beba i nezna sta se dogadja naravno sve do granice koja tebi prija cim se osetis nelagodno vi promenite ritam ili pozu ...ja sam po nekad i preterivala ali bogu hvala bekac je super...

eto tako...udavi te ja ....

ljubim vas puno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pozdrav drage , nova sam ovde i nadam se da me primate :)

8 nedelja sam trudnoce i zelja za sexom je iscezla ali zbog straha i hiljadu i jednog pitanja ...

pa ajd da vama postavim pitanjca mozda vama smesna i glupa , al meni su zabrinjavajuca , svasta sam procitala na forumima , a kod gin tek idem u petak ... jel dragi sme da udje do kraja i jos bitnije da li sme da zavrsi unutra? svasta sam procitala , bolje da vam ne pisem , pa mi sad vise nista nije jasno ... hvala i ljubim vas :wub:

p.s. on oce da odlepi od zelje , a ja nedam , a ja u istoj situaciji ko on , al sam mu objasnila da se bojim..

Ako doktor nije zabranio samo napred. A moras da znas da spermatozoidi mogu da izazovu kontrakcije. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima. Jel normalno da nam je smanjena zelja u ranoj trudnoci?

Ja otkad sam saznala da sam trudna nemam uopste nikakvu zelju za seksom..

Nadam se da ce se vratiti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pozdrav drage , nova sam ovde i nadam se da me primate :)

8 nedelja sam trudnoce i zelja za sexom je iscezla ali zbog straha i hiljadu i jednog pitanja ...

pa ajd da vama postavim pitanjca mozda vama smesna i glupa , al meni su zabrinjavajuca , svasta sam procitala na forumima , a kod gin tek idem u petak ... jel dragi sme da udje do kraja i jos bitnije da li sme da zavrsi unutra? svasta sam procitala , bolje da vam ne pisem , pa mi sad vise nista nije jasno ... hvala i ljubim vas :wub:

p.s. on oce da odlepi od zelje , a ja nedam , a ja u istoj situaciji ko on , al sam mu objasnila da se bojim..

Neka ti ga slobodno zakrka do kraja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima. Jel normalno da nam je smanjena zelja u ranoj trudnoci?

Ja otkad sam saznala da sam trudna nemam uopste nikakvu zelju za seksom..

Nadam se da ce se vratiti :)

Da naravno, pogotovo ako imaš mučnine i gađenje na hranu i mirise...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima. Jel normalno da nam je smanjena zelja u ranoj trudnoci?

Ja otkad sam saznala da sam trudna nemam uopste nikakvu zelju za seksom..

Nadam se da ce se vratiti :)

Poznato mi je to :rolleyes: i u prvoj i u udrug trudnoci prvih 12 nedelja nikakvu zelju nisam imala, a sad se vec polako na staro :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svima... Evo, ja sam odlucila da vam se pridruzim... Ova tema mi se ucinila jako zanimljivom, jer moj buduci suprug i ja imamo veliku dilemu oko cuvenog "sexa u trudnoci" . Trudna sam sest i po nedelja, doktor mi je rekao da smemo normalno imati odnose, ali ja se iskreno malo plasim. :( Jel postoji neka poza koja je najbolja za sex u trudnoci? Hvala... :)

post-57689-1330009646_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svima... Evo, ja sam odlucila da vam se pridruzim... Ova tema mi se ucinila jako zanimljivom, jer moj buduci suprug i ja imamo veliku dilemu oko cuvenog "sexa u trudnoci" . Trudna sam sest i po nedelja, doktor mi je rekao da smemo normalno imati odnose, ali ja se iskreno malo plasim. :( Jel postoji neka poza koja je najbolja za sex u trudnoci? Hvala... :)

Najbolja je poza ona koja tebi odgovara :D Verovatno si već pročitala, iskustva su različita. Ja sam na primer imala seks tokom cele trudnoće i ništa mi nije smetalo. Čak sam se porodila i bez epiziotomije, iako mi je Tisa prvo dete. Meni je najviše prijala poza sa strane, i to kad mi je stomak postao veliki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neka ti ga slobodno zakrka do kraja.

Kraljice :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neka ti ga slobodno zakrka do kraja.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Cicana za predsednika!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neka ti ga slobodno zakrka do kraja.

E, to je i mene zanimalo... :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, to je i mene zanimalo... :)))

E drago mi je da je misterija resena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neka ti ga slobodno zakrka do kraja.

hahaha...Cicana opasna si!!! Ne prestajem da se smejem... :lol: :lol: :lol: :lol:

MM i ja smo imali odnose do polovine 9-og meseca,posle me je bilo strah a i jedna med.sestra mi je rekla da moze da pokrene porodjaj,ma gluposti,meni se tada najvise khmm,ali...

Mama Kaya,sve je vec receno,nema tu posebnih poza :unsure: samo kako tebi odgovara i nemoj da se plasis ako ti je ginekolog rekao da mozes onda uzivajj B):D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dupla :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahaha...Cicana opasna si!!! Ne prestajem da se smejem... :lol: :lol: :lol: :lol:

MM i ja smo imali odnose do polovine 9-og meseca,posle me je bilo strah a i jedna med.sestra mi je rekla da moze da pokrene porodjaj,ma gluposti,meni se tada najvise khmm,ali...

Mama Kaya,sve je vec receno,nema tu posebnih poza :unsure: samo kako tebi odgovara i nemoj da se plasis ako ti je ginekolog rekao da mozes onda uzivajj B):D

E, hvala... Da znas da hocu! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nemam nikakvu želju za seksom, čak šta više ..... mislim da bi mi to sada predstavljalo mučenje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nema seksa rekla doca dok ne prodje prvi trimestar, kaze treca trudnoca, da ne rizikujem da prokrvarim :unsure::(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Jekić :lol: :lol: :lol: ....vas dvoje ste se dovoljno khm...ej tri bebe :wub: ...ima da "trpi"... B):D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Нама је забрањено, али ми је смешно како мој муж то подноси, а синоћ сам се баш насмејала а сад не знам где то да пишем него овде, он само понавља ти си сад бесполно биће, теби секс не треба :lol: и синоћ пошто ми он спрема ствари за туширање, рекао ми је ово, па не мораш баш сваку ноћ да се тушираш, можеш да сеa još više pa прехладиш, шта и онако се не знојиш много по цео дан лежиш, сачекај на лето па се туширај сваки дан :unsure::lol: :lol:

Е сад дал ја се бринем :huh: можда је стварно мислио да сам постала бесполно биће :unsure::lol:

Jekić, kada sam videla da ovde postuješ mislila sam da to upražnjavaš pa sam htela da te upozorim. Ali, ti si ipak odgovorna mama. Nemoj da te brine muž~i moj je postao takav. Neće da me pipne, kaže da ne smemo da mislimo o tome. A ja ga onda još više palim a on beži od mene. Meni je na početku njegovo ponašanje bilo čudno a sada mi je smešno i potpuno ga razumem. A pre nisam mogla da se odbranim od njega. Ja ga sada zovem druže i stalno ga zezam. Naravno da u našem slučaju to ne dolazi u obzir.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ono se plaše za dečicu kao i mi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahaha...vidim ovde mnogo drugova.

I kod nas je tako, za sada. Na početku nisam imala želju, pa sam prokrvarila i dobila kontrakcije tako da nam tada sex ni padao na pamet nije, sad zbog AC od pre nekoliko dana imamo zabranu od najmanje 2 nedelje...

Sreća pa je sex kao vožnja biciklom - ne zaboravlja se stečeno znanje :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.