Seks u trudnoći


odgovora

Objavljeno

Samo neke sve nikako ne stignu da se porode..

Ti si jos tu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ti si jos tu :P

Eeee Tanjice Tanjice ja ti nalazim objašnjenja za sve što si pojela, a ti me z i sipaš mi so na ranu...dobro dobro..porodiću se ja...proćiće 40 dana...Vratiće se Kikiriki pun elana...a vi ćete tad da kukate pred porođajem :D heh a ja ću da vas plašim i postaću zli kikiriki

pgt-The-Ev.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiki :lol: :lol: :lol:

Vidim da su na temi "Sex" i "Sex u trudnoci" posljednje tvoje poruke, i pomislim da "radis" punom parom, i da je sledeci tvoj post u temi "Prirodni porodjaj- vasa iskustva". Kad ono MEDJUTIM! :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eeee Tanjice Tanjice ja ti nalazim objašnjenja za sve što si pojela, a ti me z i sipaš mi so na ranu...dobro dobro..porodiću se ja...proćiće 40 dana...Vratiće se Kikiriki pun elana...a vi ćete tad da kukate pred porođajem :D heh a ja ću da vas plašim i postaću zli kikiriki

pgt-The-Ev.jpg

Nisam mogla da odolim da se ne nasalim :)

Eh...da...ti ces da uzivas sa svojim bebanom a ja cu tad da kuburim sa mojim :)

Postaces CRUELA DE VIL xixixixix :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiki :lol: :lol: :lol:

Vidim da su na temi "Sex" i "Sex u trudnoci" posljednje tvoje poruke, i pomislim da "radis" punom parom, i da je sledeci tvoj post u temi "Prirodni porodjaj- vasa iskustva". Kad ono MEDJUTIM! :lol: :lol:

Ponavljam...

pgt-The-Ev.jpg

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ajde da i ovde objavim.. danas pao neplanski dobar sex..

Luka gledao Pepu , samo sam molila boga da ne dodje u spavacu.. i nije !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ajde da i ovde objavim.. danas pao neplanski dobar sex..

Luka gledao Pepu , samo sam molila boga da ne dodje u spavacu.. i nije !!!

Ahahah živela Pepa prase ;):P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ajde da i ovde objavim.. danas pao neplanski dobar sex..

Luka gledao Pepu , samo sam molila boga da ne dodje u spavacu.. i nije !!!

Ura za pepa prase :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E toga kod nas vise nema... :( A dobro, morali smo i mi pauzu kad - tad, mislim da smo stvarno iskoristili koliko smo mogli :D Ja stvarno vise ne mogu ni da se okrenem u krevetu posteno, a cesto mi se desava da kad ustanem nocu da se zapitam dal cu na vreme stici i do wc-a koliko sam hitra i brza :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma ura i za pepu i za timija i rorija i fifi!!!

sreca pa idu bez pauze inace bi uleteo garant.. ionako je posle dosao i kaze STO VI TU LEZITE???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pala i kod mene trešnjica malopre... mada sve je teže i teže... još sam se plus najela pre toga...uffff..... sad ne mogu da mrdnem... :D:P:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja kad mi je nesto na umu NE JEDEM NISTA!!! stvarno cim stavim par zalogaja osecam kao da sam tonu pojela i budem sva troma.

primetim kako pojedem za rucak pola bataka i sve tako nesto malo.. sta bi bilo da jedem vise, koliko bih se tek onda ugojila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pala i kod mene trešnjica malopre... mada sve je teže i teže... još sam se plus najela pre toga...uffff..... sad ne mogu da mrdnem... :D:P:D

E ako sam ja uspela i preko termina da uberem jednu ti ima jos da se drzis :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tanjice...to nisu bate i seke...već čisti protein i vitamini :D tako da ništa se ne sekiraj :D

Evo ti da vidiš koliko je dijetalna i zdrava

A kosa i koža sijaju. A ovo za magnezijum nisam znala. :lol:

O Boze,sta mi zene sve radimo zbog ovih nasih muskaraca :angry:

Kad bi oni za nas...xaxaxxaa

Ma, radiš zbog sebe, ako voliš kao što neki vole. _Angel__by_renekotte.gif A oni za nas? To se podrazumeva, a ako tvoj nešto nije u tom fazonu lepo mu kažeš "Dragi, oću to to sad i odmah. Trudnicama se želje moraju ispunjavati. Pune smo hormona i imamo nadljudsku snagu pa ne bi valjalo rizikovati." :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam definitivno ZA sto se tice sexa u trudnoci :lol: , pune smo hormona i cini mi se da sam tad mogla odmah cim pomislim na to, mislim da ne bi bilo lose da ostanem i treci put tudna :blink: hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

B) B) B) mislim da bi ceo dan mogla.... :lol: :lol:

Nego da li vi koristite zaštitu ili ne? :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo curee :)

Evo i ja se pridruzujem klubu. ;)

Ja sam 9.nedelja i..ne znam za vas, ali meni ne pada na pamet sex.

Ima li iko ovaj simptom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srećom pa nemam taj simptom :lol: :lol: :lol:

Ja sam u nedelju kuvala ručak, a mm gledao film, naletela sam na sexi scenu, morala sam da isključim sve ringle i da ga napadnem :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm i ja smo imali sex celu moju trudnoću, u poslednje tri nedelje ga je mm izbegavao zbog kontrakcija, mogu da vam kažem da je meni svaki put prijalo, čak šta vše - htela sam ga i više puta dnevno, valjda su mi hormoni tada najviše divljali. Inače smo se mazili kad god smo hvatali slobodno vreme :lol:

Ja sam koristila utrogestan od 9 do 16 nedelje zbog kontakcija, dva puta po jedna tabletica, privatni ginekolog kod koga smo potvrdili trudnoću mi je odmah zabranio odnose, dok je moj ginekolog u domu zdravlja, i u dr. D. Mišović rekla da više pazimo, ali da se seksa ne lišavamo!

Tako je i bilo.

Beba ne zna šta se tada dešava, i ne opterećujte savest već uživajte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

B) B) B) mislim da bi ceo dan mogla.... :lol: :lol:

Nego da li vi koristite zaštitu ili ne? :unsure:

Heheh, mislim da je većina takvog osećaja, samo teško priznaje - mislim kod nas u okolini!

Zaštitu smo koristili isto ko da nisam trudna - kondom, iako nikada ranije nije bilo nikakvih infekcija ni kod muža ni kod mene :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srećom pa nemam taj simptom :lol: :lol: :lol:

Ja sam u nedelju kuvala ručak, a mm gledao film, naletela sam na sexi scenu, morala sam da isključim sve ringle i da ga napadnem :lol: :lol:

:))) blago tebi.

Ja se uzdam u to da je to zbog prvog trimestra i da ce MM konacno da odahne za koju nedelju, a bogami i ja :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:))) blago tebi.

Ja se uzdam u to da je to zbog prvog trimestra i da ce MM konacno da odahne za koju nedelju, a bogami i ja :))

Jel vama to prva trudnoća?

I mm se pribojavao sexa, ali sam mu ja sve lepo obijasnila, tako da kad je shvatio šta i kako opustio se :) i da dodam, ja nisam imala nikakve probleme u prvoj trudnoći tako da smo mogli. Nadam se da će i sad biti tako, s tim što je mm sad već opušten, ipak je ovo drugi put :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

maki,sad ovdje pucas tarabe,,,morat cemo naci dobru zamjenu da rusi dankine tarabe na "sexu"...mislim da bi ivana:) bila adekvatna...:)

Ja ipak glasam za KIKIRIKI :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srećom pa nemam taj simptom :lol::lol::lol:

Ja sam u nedelju kuvala ručak, a mm gledao film, naletela sam na sexi scenu, morala sam da isključim sve ringle i da ga napadnem :lol::lol:

:lol: MAKI RADI PUNOM PAROM... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zar ima onih koje koriste zastitu dok su trudne... :blink::blink::blink:

kondom mi sa mojim muzem ne pada na pamet ni dok sam bila trudna,ni prije toga a ni poslije toga...pa to mi je muz...

Sta je to kondom? :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.