Seks u trudnoći


odgovora

Objavljeno

Nama je dr. rekao da možemo još :D Možda i omastim brke večeras :D držite mi palčeve :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama je dr. rekao da možemo još :D Možda i omastim brke večeras :D držite mi palčeve :D

Toooo :D Držim palčeve i navijem svim srcem :) Ako ti pođe za rukom omasti jednom i za mene ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama je dr. rekao da možemo još :D Možda i omastim brke večeras :D držite mi palčeve :D

Zar kod tebe nije bila suša?! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zar kod tebe nije bila suša?! :D

Pa jeste suša od pre mesec dana...ali sam juče pitala ovog drugog dr. tog što treba da m porodi, a on je dao zeleno svetlo...ali suša se nastavlja jer je moj muž tvrdoglavi magarac ! >:/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa jeste suša od pre mesec dana...ali sam juče pitala ovog drugog dr. tog što treba da m porodi, a on je dao zeleno svetlo...ali suša se nastavlja jer je moj muž tvrdoglavi magarac ! >:/

Takvi su današnji muževi ;) Ne znam čega se plaše... Ali doćiće i naše vreme tj.biće dana za megdana B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa jeste suša od pre mesec dana...ali sam juče pitala ovog drugog dr. tog što treba da m porodi, a on je dao zeleno svetlo...ali suša se nastavlja jer je moj muž tvrdoglavi magarac ! >:/

:D :D :D E slatko me nasmeja... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa jeste suša od pre mesec dana...ali sam juče pitala ovog drugog dr. tog što treba da m porodi, a on je dao zeleno svetlo...ali suša se nastavlja jer je moj muž tvrdoglavi magarac ! >:/

Ne znam šta da ti kažem Kikiriki...kad ne može da ga ubedi ni stručno mišljenje doktora, moraš da primeniš neke druge metode i taktike...kad je nužda sve je dozvoljeno :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaooo zene blago vama kad vam je do sexa...ja sam u nekoj sedmoj nedelji trudnoci i totalno sam izgubila zelju za sex,mozda zato sto imam mucnine,neosecam se dobro...sama se sebi cudim zbog toga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Takvi su današnji muževi ;) Ne znam čega se plaše... Ali doćiće i naše vreme tj.biće dana za megdana B)

:D E slatko me nasmeja... :)

Ne znam šta da ti kažem Kikiriki...kad ne može da ga ubedi ni stručno mišljenje doktora, moraš da primeniš neke druge metode i taktike...kad je nužda sve je dozvoljeno :lol:

jedina taktika je da se porodim :) i da dočekam onih 40 dana, a onda ću da se držim dva sata...čisto da ne misli da sam laka :D heh a onda mmmmmmmm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jedina taktika je da se porodim :) i da dočekam onih 40 dana, a onda ću da se držim dva sata...čisto da ne misli da sam laka :D heh a onda mmmmmmmm

:lol::lol::lol: Eeee kikiriki, treba i tih 40 dana da prodje... :D Meni je tek 23... Cekam... Odbrojavam... :):D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol::lol::lol: Eeee kikiriki, treba i tih 40 dana da prodje... :D Meni je tek 23... Cekam... Odbrojavam... :):D

Ahahah jesi li zaokružila taj četrdeseti :D i precrtavaš datume do tad :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bilo i preksinoć,a i večeras će... mmmmmmmmmm..... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U prvom trimestru, ako ti nije rizična trudnoća...koliko ja znam...vozi sestro...i iskoristi to maksimalno...može bezbedno slobodno :) a još nemaš ni stomak zaskoči muža i ne misli :D

ja se ipak osmelila...nisam mogla da odolim!!! :rolleyes: sad tek vidim koliko mi je sexic bio potreban!!! :D

al, nije mi se zavrsio prvi trimestar... :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:rolleyes: meni je druga trudnoca bila extremno rizicna ali smo imali odnose pazeci na poze do 7 meseca :( jer nam je tada dr rekao nono :D ali sam se brzo i lako porodila (ni do sale nisam stigla) al tix 40 dana smo muski izdrzali do kraja XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Reckica za mene još jedna :P ...nešto me krenulo ovih dana... :) Što mi je veći stomak i što sam više trudna,to mi bolje ide... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni doca rekao nono :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni sex nije ni na kraj pameti, verovatno zbog traume. Tokom poslednjeg odnosa mi se javio braon iscedak, to me raspametilo. Odmah su mi uvedene injekcije progesteron i tablete utrogestan. Sad sam ok, ali strah je strah...stupicu u akciju posle prvog tromesecja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni sex nije ni na kraj pameti, verovatno zbog traume. Tokom poslednjeg odnosa mi se javio braon iscedak, to me raspametilo. Odmah su mi uvedene injekcije progesteron i tablete utrogestan. Sad sam ok, ali strah je strah...stupicu u akciju posle prvog tromesecja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

strasno me sramota da postavim ovo pitanje ali moram...:( hm,hm...da li je kojim slucajem neka od vas upucena da li je i koliko stetno gutanje sperme u trudnoci ? :D

ja sam inace babica po struci ali ovo apsolutno nikad nismo ucili :) posto nam je dr. rekao no no za sex ,sinoc se eto to desilo .

Imam osecaj kao da je moja beba pojela svog potencijalnog batu ili seku :))) o Boze,zemljo progutaj me :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tanjice :lol: .

Nemoj da se brines,nece hiljade bata i seka,oterati tvog malog iz stomaka. :lol:

Do sada si ih vec svarila.

Nije ti valjda dr rekao no no za sex? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

strasno me sramota da postavim ovo pitanje ali moram...:( hm,hm...da li je kojim slucajem neka od vas upucena da li je i koliko stetno gutanje sperme u trudnoci ? :D

ja sam inace babica po struci ali ovo apsolutno nikad nismo ucili :) posto nam je dr. rekao no no za sex ,sinoc se eto to desilo .

Imam osecaj kao da je moja beba pojela svog potencijalnog batu ili seku :))) o Boze,zemljo progutaj me :huh:

Tanjice...to nisu bate i seke...već čisti protein i vitamini :D tako da ništa se ne sekiraj :D

Evo ti da vidiš koliko je dijetalna i zdrava

It contains at least 3 vitamins: C, B12, and E. It also contains important minerals including calcium, magnesium, potassium, zinc, and phosphor. Two sweeteners, fructose (found in fruits) and sorbitol are in there too. It also contains proteins. Strangely, all this makes sperm an exceptional nutritional supplement (but not one that can ever substitute a balanced diet, experts warn). It also contains a trace of cholesterol and sodium.

Read more: http://wiki.answers.com/Q/What_does_semen_...n#ixzz1JcRmj6b9

Tako da ko ima problem sa grčevima...eto rešenja pošto ima i magnezijuma :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiki dobro je da se mazu bubuljice,isprobano. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kikiriki,sto se ne bacas na posao... :P

A ko je rekao da se ne bacam :D

Kiki dobro je da se mazu bubuljice,isprobano. :lol:

I koža bude mnogo lepo mekana i svilenkasta...isto provereno :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahahaha ,zene hvala vam :) sta da vam kazem,vise ni ne idem na google ,sve sto me zanima pitam na Bebcu :D Mada sam pokusala i na google ,ali bez rezultata :)

Znaci moj beban je sinoc dobio vitamincice,al se meni zeludac prevrnuo...O Boze,sta mi zene sve radimo zbog ovih nasih muskaraca :angry:

Kad bi oni za nas...xaxaxxaa

A dr.mi je rekao no no za sex jer sam otvorena pola prsta ,tako nesto i nisko nosim i bla,bla...sve u svemu,HVALA NA OPSIRNIM ODGOVORIMA ,lude ste sto posto :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaooo,ove danasnje zene su savrsene,,,na sve stignu... :lol::lol::P

Samo neke sve nikako ne stignu da se porode..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.