Seks u trudnoći


odgovora

Objavljeno

Meni je ok. Nisam bas uvek raspolozena, zato ih nemamo cesto, al' kad jesam onda je Uuuuuu. Nekako mi i muz izgleda vise seksi sad nego pre nego sto sam ostala trudna. On je baaaaas nezan, tako da nikakve bolove nemam niti neprijatnosti. Ne dozivljavam cesto orgazam, al' mi je svaki put ekstra. Svrsavanje mi nije merilo odnosa, jer ja to mogu i sama da uradim, al' onu neznost, toplinu i ljubav koju osetim u toku nemoze da se meri sa tim... Inace, sestra mi je rekla da je njoj bilo ok dok nije poceo stomak da joj se primecuje, posle psihicki nije mogla da izdrzi sa stupi u udnos. Nije joj bilo ni do kakvog kontakta koji bi mogao da podseca na to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm se više ne presvlači u sobi, jer kad se presvlači ja ga gledam veoma pohotno...pa je onda teže da se suzdržavamo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na ovoj temi tresanja ima samo kod mene u vecem intenzitetu, vadim prosek! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na ovoj temi tresanja ima samo kod mene u vecem intenzitetu, vadim prosek! :D

Uh, meni se trešnjiiiiiiiii ali ovaj moj m je nepokolebljiv...Mogu samo da kažem...blago tebi!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh, meni se trešnjiiiiiiiii ali ovaj moj m je nepokolebljiv...Mogu samo da kažem...blago tebi!!!

Žena nimfomanka!!! :P :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja ne mogu da ispratim sve teme o sexu...

tresanja ima, nedovoljno naravno ali s obzirom na drugi trimestar kad ih je mas falilo sad je vec ok, iako je tek pocetak marta!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Žena nimfomanka!!! :P :P :P

Mhmhmh i otečene noge, i gorušice i kontrakcije...sve razumem, ali ovo da se ne sme u trešnjik...moram da kukam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja ne mogu da ispratim sve teme o sexu...

tresanja ima, nedovoljno naravno ali s obzirom na drugi trimestar kad ih je mas falilo sad je vec ok, iako je tek pocetak marta!!!

A šta tvoj dr. preporučuje? Jel kao moja dr. koja kaže da ne sme 6 nedelja pred porođaj ili?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A šta tvoj dr. preporučuje? Jel kao moja dr. koja kaže da ne sme 6 nedelja pred porođaj ili?

...cao svima..ja sam mislila da mu necu biti privlacna sa velikim stomakom..ali sam se prevarila..bjezim po kuci od njega.. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A šta tvoj dr. preporučuje? Jel kao moja dr. koja kaže da ne sme 6 nedelja pred porođaj ili?

pa ja sam relativno jos daleko od porodjaja ali mi do sad to nije spomenula. u prvoj trudnoci smo bukvalno do porodjaja, bez problema.. za sad mi je i ova trudnoca ok pa se ne nadam nekoj zabrani..

pisala sam vec i oticu u OT ali mi cak nismo cekali ni posle da prodje bas 6 nedelja vec smo malo i ranije..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mhmhmh i otečene noge, i gorušice i kontrakcije...sve razumem, ali ovo da se ne sme u trešnjik...moram da kukam...

Ja sam se zabrinula za sebe,mlađa sam a nemam ni snage ni volje toliko puta da se opa cupa! :lol: :lol: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

...cao svima..ja sam mislila da mu necu biti privlacna sa velikim stomakom..ali sam se prevarila..bjezim po kuci od njega.. :lol:

Pa sad si sočna :D šta si očekivala :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se zabrinula za sebe,mlađa sam a nemam ni snage ni volje toliko puta da se opa cupa! :lol: :lol: :rolleyes:

Nema to veze sa godinama već sa temperamentom i hormonima...kad se porodiš verovatno ćeš imati više želje...Ne brini :) Neko nema uopšte želju u trudnoći, čak mu se i gadi...tako da smatraj da si dobro prošla :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mhmhmh i otečene noge, i gorušice i kontrakcije...sve razumem, ali ovo da se ne sme u trešnjik...moram da kukam...

Sve, sve, ali tresanja mora da bude :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema to veze sa godinama već sa temperamentom i hormonima...kad se porodiš verovatno ćeš imati više želje...Ne brini :) Neko nema uopšte želju u trudnoći, čak mu se i gadi...tako da smatraj da si dobro prošla :)

Hehehe,nadam se...mnogo me bre mrzi sa ovom težinom da se mrdnem a kamoli nešto više... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehehe,nadam se...mnogo me bre mrzi sa ovom težinom da se mrdnem a kamoli nešto više... :P

Pa ne moraš ti da se mrdaš, možeš da budeš osa :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi koristimo, ali ne zbog bakterija vec zato sto u muskim tecnostima postoji komponenta koja izaziva kontrakcije...

Ja sam u 34.nedelji i mi imamo normalno odnose, odnose ne smes da imas ako nakon njih krvaris, imas taman, braonkast sekret ili jake kontrakcije... Misljenje dr je podeljeno, neki kazu da je seks bezbedan sve do 6 nedelja pre termina, a neki kazu da moze i do samog porodjaja.... Savet ti je da slusas svoje telo... I naravno da uzivas dok mozes, jer nakon porodjaja ne smes 6 nedelja ;)

odkad sam ostala trudna, moj mm je napaljeniji nego ikada!! :D jos nije ni prosao prvi trimestar( posto sex ne savetuju u prva 3 meseca ), a on naporan uhaha! B) nije mi sve jedno u mazenju sa njim, jer mislim da sam i ja u nekom trenutku jos gora od njega...hormoni su cudo!!! :) :)

volite se, ljudi!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

odkad sam ostala trudna, moj mm je napaljeniji nego ikada!! :D jos nije ni prosao prvi trimestar( posto sex ne savetuju u prva 3 meseca ), a on naporan uhaha! B) nije mi sve jedno u mazenju sa njim, jer mislim da sam i ja u nekom trenutku jos gora od njega...hormoni su cudo!!! :) :)

volite se, ljudi!! :)

U prvom trimestru, ako ti nije rizična trudnoća...koliko ja znam...vozi sestro...i iskoristi to maksimalno...može bezbedno slobodno :) a još nemaš ni stomak zaskoči muža i ne misli :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U prvom trimestru, ako ti nije rizična trudnoća...koliko ja znam...vozi sestro...i iskoristi to maksimalno...može bezbedno slobodno :) a još nemaš ni stomak zaskoči muža i ne misli :D

Potpisujem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U prvom trimestru, ako ti nije rizična trudnoća...koliko ja znam...vozi sestro...i iskoristi to maksimalno...može bezbedno slobodno :) a još nemaš ni stomak zaskoči muža i ne misli :D

Apsolutno se slažem :) Iskoristi prvi trimestar za sex maximalno još pogotovo kad nemaš vidljiv stomačić. Ja sam mogla do zadnjeg dana, napaljena do daske. Ispočetka smo baš uživali prvi i drugi trimestar ali već u trećem ja sam jurila mm a on bježao od mene. Izbjegavao me maximalno iako nam je doktor rekao da bez problema možemo imati odnose do zadnjeg dana. Nešto je njemu u glavi stvaralo blokadu kad vidi moj veliki stomak a ja ludila ali ipak sam se snalazila na svoj način ;)

Čak i sada 16 dana nakon porođaja ja osjećam napaljenost i čini i se da bih mogla bez problema (samo da rana zaraste) :rolleyes: Drugi dan nakon porođaja u bolnici sam razmišljala o sexu i zamišljala razne poze. Pitam se ponekad da li sam normalna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Apsolutno se slažem :) Iskoristi prvi trimestar za sex maximalno još pogotovo kad nemaš vidljiv stomačić. Ja sam mogla do zadnjeg dana, napaljena do daske. Ispočetka smo baš uživali prvi i drugi trimestar ali već u trećem ja sam jurila mm a on bježao od mene. Izbjegavao me maximalno iako nam je doktor rekao da bez problema možemo imati odnose do zadnjeg dana. Nešto je njemu u glavi stvaralo blokadu kad vidi moj veliki stomak a ja ludila ali ipak sam se snalazila na svoj način ;)

Čak i sada 16 dana nakon porođaja ja osjećam napaljenost i čini i se da bih mogla bez problema (samo da rana zaraste) :rolleyes: Drugi dan nakon porođaja u bolnici sam razmišljala o sexu i zamišljala razne poze. Pitam se ponekad da li sam normalna...

Jesi, jesi ... verovatno ću i ja tako :D a ovo za muža hehehe pa i kod mene je otprilike ista situacija :) valjda se oni malo plaše da ne povrede bebu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja tek sad vidim ovo, kao da ne bi trebalo tih par nedelja pre porodjaja?! Nama dr nije nista takvo spominjao... tako da cu da se pravim da nista nisam cula ni videla. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja tek sad vidim ovo, kao da ne bi trebalo tih par nedelja pre porodjaja?! Nama dr nije nista takvo spominjao... tako da cu da se pravim da nista nisam cula ni videla. :D

ni meni nije spominjao, a cula sam razne price...i isto tako sam se pravila da ih ne cujem...1. i 2. dete 2 dana pre termina, 3. 3 dana posle termina i 4. tacno na termin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nama je cak patronazna u skoli za trudnice rekla da je pred sam porodjaj sex najbolja vezba, sem ako dr nije rekao da se izbegava.

secam se da je navela setanje stepenicama gore-dole, peglanje stojeci i sex. ono, kad krenu predporodjajni bolovi pa ako nije jos za odlazak u bolnicu, da se ubrza otvaranje i spustanje bebe !!!

meni je ovaj mart da opet naglasim veoma rodan. bude tu malo ne zgodno naci odgovarajucu pozu ali sve se moze kad se hoce !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nama je cak patronazna u skoli za trudnice rekla da je pred sam porodjaj sex najbolja vezba, sem ako dr nije rekao da se izbegava.

secam se da je navela setanje stepenicama gore-dole, peglanje stojeci i sex. ono, kad krenu predporodjajni bolovi pa ako nije jos za odlazak u bolnicu, da se ubrza otvaranje i spustanje bebe !!!

meni je ovaj mart da opet naglasim veoma rodan. bude tu malo ne zgodno naci odgovarajucu pozu ali sve se moze kad se hoce !!!

Ja sam imala redovne seksualne odnose do kraja trudnoce. Verovatno sam se zato porodila pola sata posto sam stigla u bolnicu! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.