Seks u trudnoći


odgovora

Objavljeno

Meni su trešnje bile u ponudi jutros, ali sam već satvila utrogestane :( pa nisam bila sigurna koliko je to pametno, pa nismo... da mm ne postane žena od ženskih hormona :lol: :lol: :lol:

Ma jok, provereno mu ne bude nista, samo malo cesce opere posudje :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma jok, provereno mu ne bude nista, samo malo cesce opere posudje :blink:

Znaci dobro deluje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma jok, provereno mu ne bude nista, samo malo cesce opere posudje :blink:

A šta ako krene da mi otima šminku...:D i izdepilira sebe, a mene zaboravi :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A šta ako krene da mi otima šminku...:D i izdepilira sebe, a mene zaboravi :blink:

Ha ha ha, kazi mu da onda mora i da se prodi umesto tebe, pa da vidis kako ce da se srede hormoni :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ha ha ha, kazi mu da onda mora i da se prodi umesto tebe, pa da vidis kako ce da se srede hormoni :lol:

To je ako mu ja napravim bebu :D hihihihi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To je ako mu ja napravim bebu :D hihihihi

Ma jok, to ako se istripuje da si mu napravila, objasnis mu kako izgleda porodjaj ukratko i odmah ce da zaboravi na hormone :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad smo već kod trešnjica...molim u moj tefter još jednu recku :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad smo već kod trešnjica...molim u moj tefter još jednu recku :D

I kod nas svaki dan po recka :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

aa zena svaka cast...:) evo ja za ovih punih 6 mes.citava 2 puta i jedan propali pokusaj :)

:blink: :blink: :blink: :blink: Zeno ne znam da li sam doro razumela, ali siluj ga bre ako nece :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:) :) :) prvo ja nismo do kraja 4. mes ja nisam mogla nikako, ali nikako, sad niti ja trazim niti on nesto previse nudi :)

Pa ponudi ti :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I kod nas svaki dan po recka :lol:

Hehe Bebo mi smo kao kilave ovde, a što se trešanja tiče, vadimo im prosek :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehe Bebo mi smo kao kilave ovde, a što se trešanja tiče, vadimo im prosek :D :D :D

Da znas...

Mi mu dodjemo na kilave, a molim u moje tefterce 3 nove reckice...

Bila sam inspirisana :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da znas...

Mi mu dodjemo na kilave, a molim u moje tefterce 3 nove reckice...

Bila sam inspirisana :lol: :lol: :lol:

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stigle i moje dve rackice, nista lepse od tresnjica rano ujutru :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kikiriki, sta bi sa reckicama? Kod nas toga vise nema... -_-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tu su i nase recke, samo sto ih ne prijavim uvek, kod nas i dalje ima tresnjica svakodnevno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kikiriki, sta bi sa reckicama? Kod nas toga vise nema... -_-

A kod mene je jača polovina zanemoćala :D Nešto mi se muž prehladio a ja zaradila neke gljivice u donjem domu tako da ga sad samo tužno gledam, a trešnjila bih, a vidim i on bi. Ostalo nam je još nedelju dana do doktorkine zabrane, a onda ću da pitam ovog dr. iz bolnice, možda je on pobornik mišljenja o trešnjama do kraja he he nadam se... Ali sve u svemu zbog gljivica i prehlade...ja sam na suvom :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tu su i nase recke, samo sto ih ne prijavim uvek, kod nas i dalje ima tresnjica svakodnevno :)

Bebo, svaka čast, samo tako nastavi. Ako meni moji doktori kad se rešim ovih gljivica zabrane trešnje,a tebi tvoj dozvoli, ićiću kod tvog :P he he

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bebo, svaka čast, samo tako nastavi. Ako meni moji doktori kad se rešim ovih gljivica zabrane trešnje,a tebi tvoj dozvoli, ićiću kod tvog :P he he

heheeheee, samo napred :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DRAGE MOJE TRUDNICE,JA SAM NOVA NA FORUMU,PRIMETICETE SIGURNO JER SAM SKROZ NEUPUCENA KAKO OVO FUNKCIONISE.KO JE VOLJAN DA MI DA SAVET DO KOG MESECA JE SEKS U TRUDNOCI DOZVOLJEN.DOKTORKU NISAM KONSULTOVALA,IMALA SAM BEZBROJ PITANJA DA MI OVO NA PAMET NIJE PALO,A INACE SAM AKTIVNA I UPRAZNJAVAM GA SA PARTNEROM KAD GOD IMAM POTREBU ZA TIM.VRLO SMO PAZLJIVI,U OSMOM SAM MESECU PA ME INTERESUJE DA LI MOGU DA NAUDIM BEBI S OBZIROM DA VISE NIJE MALA.ZANIMAJU ME ISKUSTVA ONIH KOJE GA IMAJU I DA LI JE OBAVEZAN PREZERVATIV KAKO PISE U CLANCIMA KOJE SAM PO NOVINAMA CITALA,ZBOG BAKTERIJA KOJE MOGU NASKODITI BEBI.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DRAGE MOJE TRUDNICE,JA SAM NOVA NA FORUMU,PRIMETICETE SIGURNO JER SAM SKROZ NEUPUCENA KAKO OVO FUNKCIONISE.KO JE VOLJAN DA MI DA SAVET DO KOG MESECA JE SEKS U TRUDNOCI DOZVOLJEN.DOKTORKU NISAM KONSULTOVALA,IMALA SAM BEZBROJ PITANJA DA MI OVO NA PAMET NIJE PALO,A INACE SAM AKTIVNA I UPRAZNJAVAM GA SA PARTNEROM KAD GOD IMAM POTREBU ZA TIM.VRLO SMO PAZLJIVI,U OSMOM SAM MESECU PA ME INTERESUJE DA LI MOGU DA NAUDIM BEBI S OBZIROM DA VISE NIJE MALA.ZANIMAJU ME ISKUSTVA ONIH KOJE GA IMAJU I DA LI JE OBAVEZAN PREZERVATIV KAKO PISE U CLANCIMA KOJE SAM PO NOVINAMA CITALA,ZBOG BAKTERIJA KOJE MOGU NASKODITI BEBI.

Mi koristimo, ali ne zbog bakterija vec zato sto u muskim tecnostima postoji komponenta koja izaziva kontrakcije...

Ja sam u 34.nedelji i mi imamo normalno odnose, odnose ne smes da imas ako nakon njih krvaris, imas taman, braonkast sekret ili jake kontrakcije... Misljenje dr je podeljeno, neki kazu da je seks bezbedan sve do 6 nedelja pre termina, a neki kazu da moze i do samog porodjaja.... Savet ti je da slusas svoje telo... I naravno da uzivas dok mozes, jer nakon porodjaja ne smes 6 nedelja ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi koristimo, ali ne zbog bakterija vec zato sto u muskim tecnostima postoji komponenta koja izaziva kontrakcije...

Ja sam u 34.nedelji i mi imamo normalno odnose, odnose ne smes da imas ako nakon njih krvaris, imas taman, braonkast sekret ili jake kontrakcije... Misljenje dr je podeljeno, neki kazu da je seks bezbedan sve do 6 nedelja pre termina, a neki kazu da moze i do samog porodjaja.... Savet ti je da slusas svoje telo... I naravno da uzivas dok mozes, jer nakon porodjaja ne smes 6 nedelja ;)

E, ovo kao da sam ja pisala. Potpuno se slažem!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pih, ja sam udarila katanac i to dupli, priblizilo se, sad se samo gledamo, kao da smo tek poceli da se zabavljamo, pa znate ono, ne moze prvo vece, e sad nam je tako, trudnice uzivajte dok mozete :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Carski mi je bio zakazan u petak,a u sredu vece smo imali odnose.I celu trudnocu smo imali odnose bukvalno do poslednjeg dana iako sam imala kontrakcije jos od 4tog meseca i pila ginipral.

Dok partneri imaju odnose luci se hormon srece,zato sam ja bila srecna trudnica.

Zato buduce mame upraznjavajte sex u trudnoci bez ikakvih predrasuda,jedino ako je grlic materice otvoren i ostalo sto je navela bebica...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

HVALA PUNO NA PODELJENOM ISKUSTVU,MNOGO MI ZNACI ODGOVOR KOJI SAM DOBILA,PUNO MI JE LAKSE I SPOKOJNIJA SAM SADA KADA ZNAM DA MOGU SLOBODNO UZIVATI U INTIMNIM TRENUCIMA I PREPUSTITI SE CARIMA VODJENJA LJUBAVI U TRUDNOCI.ZAISTA JE MNOGO DRUGACIJI OSECAJ NEGO INACE.STALNO MI JE NA GLAVI BIO ONAJ OSECAJ KRIVICE- STA AKO NESTO ZABRLJAM- A NISAM SE KONSULTOVALA SA DOKTORKOM,PA POJELA BIH SE.INACE JA SAM U 34-TOJ NEDELJI I CINI MI SE DA JE OVO PERIOD KADA IMAM NEOPISIVU POTREBU DA ......PA, DRAGE MOJE, STA DRUGO DA VAM KAZEM SEM DA ZGRABITE SVOJE PARTNERE I POKAZETE IM KAKO TO TRUDNICE RADE!!!!!!!!!!!!!!! B)B)B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.