Seks u trudnoći


odgovora

Objavljeno

mozda si bila gladna(sexa).. :lol::lol:

A to sigurno :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam mislila da nesto nije u redu samnom jer uopste nisam imala zelju za sexom! E kako tad nisam nasla ovaj forum da vidim da nisam jedina! :D Bilo mi je jako zao mog muza puza ali jbg, morao je da se snadje sam! :D

Zelja mi se vratila tek 6 meseci posle porodjaja, tj, tek sam tada pocela stvarno da uzivam kao nekad... Prijala mi je bliskost i neznost ali sam cin sexa ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

... vooolim sex .... i rado ga se sjecam ......

... jos par dana do pregleda pa mi ga doktorica mozda opet uvede .....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh,devojke,kod mene vec jedno vreme nista... :( Nije da nemam zelju,ali me ovi bolovi plase,tako da cak i temu izbegavam... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni su bolovi prestali, sve tegobe su iscezle ali "OVAJ MOJ" nece :( kaze plasi se .... dok me doktorica opet ne pregleda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ja da se upisem ovde:)

Kod mene situacija cudna.Do 4og meseca sam bas htela da vodim ljubav,ali bas ljubav-sva boleciva i nezna,luda za paznjom...ah!Posle,nista,pa evo i sada u 35oj nedelji isto-nece mi se nikako...ali ugadjam muzicu,lepo nam je(ali ja sam toliko teska i ogromna,da ne mogu nikako da nadjem udoban polozaj:(((Inace,nemam nikakvih problema tokom odnosa,pa cemo praktikovati do kraja:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svima,

ja sam u braku vec tri godine, a trudna sam 5.5mjeseci. Zelju za sexom sam imala na pocetku trudnoce, ali kako vrijeme rolaze ta zelja je sve manja. Ne znam zasto? Da li je to nomlalno :unsure: ? Sto se tice ljubavi, ona je jos veca u ovom periodu. Dragi je presretan zbog bebe i to pokazuje na sve moguce naciine. Pazi me, mazi,... i to je cini jako sretnom :rolleyes:

Ja mislim da je to normalno, ja sam evo tek pred kraj treceg meseca i nije da nemam zelju, imam je kao i ranije ali se ne osecam prijatno, ipak nabacila sam pet kilograma za mesec dana i to utice na samopouzdanje te mi je i teze da se opustim, moj muz je divan i nema zamerki ali opet... mislim da cu iz tog razloga imati sve manju i manju zelju... videcemo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MM je jako motivisan mojim boginja-majka izgledom (grudi, stomak, guzica - sve u svemu: meka loptica). Jadnicko... i on da doceka veliku oblu meku zenu.... Do skoro je od mene samo kosti mogao da grli...

Mada, iskreno, meni postaje neprijatno zbog svih tih promena u izgledu... Vise se ne osecam privlacno sa ovim mojim stomakom i grudima.... Hocu moje staro telo!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da vidim šta se piše na ovoj temi..šmlc..jedva čekam da se porodim :lol: :lol: :lol::P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da vidim šta se piše na ovoj temi..šmlc..jedva čekam da se porodim :lol: :lol: :lol::P

NIJE VALJDA DO TOGA DOSLO DA NE SMIJES? :rolleyes: ZABRANIO GINEKOLOG?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NIJE VALJDA DO TOGA DOSLO DA NE SMIJES? :rolleyes: ZABRANIO GINEKOLOG?

Još pre mesec dana..ništa..šmlc..mukice su to :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MM je jako motivisan mojim boginja-majka izgledom (grudi, stomak, guzica - sve u svemu: meka loptica). Jadnicko... i on da doceka veliku oblu meku zenu.... Do skoro je od mene samo kosti mogao da grli...

Mada, iskreno, meni postaje neprijatno zbog svih tih promena u izgledu... Vise se ne osecam privlacno sa ovim mojim stomakom i grudima.... Hocu moje staro telo!!!!

ako si njemu lepa,nema zbog cega da se deprimiras!mene je mm hteo i kad sam imala preko 80kg i ja zbog toga nisam imala nikakvih problema sa samom sobom. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Još pre mesec dana..ništa..šmlc..mukice su to :lol:

zvezdo vodiljo sa ove teme,hahaha ...docekaces,taman ce te se uzeleti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zvezdo vodiljo sa ove teme,hahaha ...docekaces,taman ce te se uzeleti :)

Hahhaha..ako mi veruješ, jedva se suzdržavamo :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahhaha..ako mi veruješ, jedva se suzdržavamo :lol: :lol:

ne sumnjam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U bre, pa ovde vri ko u košnici!!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje,

Ja sam u 28 nedelji....odlicno se osjecam, nista me ne boli i stvarno lepo izgledam....Ja imam zelju sa sexom, ali mog muza plasi da se nesto ne dese, da ne napravimo neki haos.....hahahah....a;i, ja mislim da to nema veze!!!!!!Tako da ne upraznjavamo sex, ZBOG NJEGA!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh muke su to drage moje trudnice!Mi smo sex upraznjavali do druge nedelje devetog meseca posle toga doca rekao STOP nema vise,dosta vam je bilo....uh a takvu sam zelju za sexom imala haos,tako je to cim je nesto zabranjeno jos ti je sladje...Imala sam tezak porodjaj i ogroman rez ali cim je rana malo zarasla i koncici ispali-AKCIJA!Drage trudnice bebama sex ne moze da skodi one to osecaju kao blago ljuskanje,sve dok je vama lepo i ne osecate nikakav bol i beba uziva!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro je da nisam jedina,sad mi je lakse )))),ja uopste nemam zelju za seksom od nekog treceg cetvrtog meseca,sve mi smeta,nervira me .sad ulazim u deveti ,jedva cekam da se porodim i nadam se da ce sve da se vrati na staro.moj muz izdrzava nekako ,on bi i da me pomazi i sve a mene izludjuje.boze pa ja bi se verovatrno na njega naljutila kad bi on tako reagovao ali on je super))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo imali odnose do devetog meseca, meni je zaista trebala ta fizicka bliskost.. Nekako sam u trudnoci bas imala zelju za sexom, cini mi se cak i vise nego sad.. Uzivala sam u neznosti i paznji koju mi je suprug tada pruzao.. :P Samo mi je malo smetao stomak, ali nikakvih komplikacija nisam imala. Mislim da je sex u trudnoci cak i preporucljiv ako nema nikakvih komplikacija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav drage moje...

Ja cu sad u 28. nedelju, i zelju za seksom imam i dalje, i to kakvu ;)

Samo pazim da mi bude udobno i to je to... Suprugu sam lepo objasnila da je to ok, sta i kako, i eto... Mada i ja malo preterujem sa tim, ko zagorela baba sam :P

I sad, doktorka mi je rekla da se sex sme upraznjavati samo do osmog meseca, kod svih trudnica... :o Jel to istina? Ima li neka koja ga je upraznjavala i posle osmog?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav drage moje...

Ja cu sad u 28. nedelju, i zelju za seksom imam i dalje, i to kakvu ;)

Samo pazim da mi bude udobno i to je to... Suprugu sam lepo objasnila da je to ok, sta i kako, i eto... Mada i ja malo preterujem sa tim, ko zagorela baba sam :P

I sad, doktorka mi je rekla da se sex sme upraznjavati samo do osmog meseca, kod svih trudnica... :o Jel to istina? Ima li neka koja ga je upraznjavala i posle osmog?

Barbarice kao sto rekoh mi smo sex upraznjavali do druge nedelje devetog meseca dr je rekao da nema problema!Posle toga kada je rekao da je beba pocela da se spusta polako,prestali smo!Ako u trudnoci nisi imala nikakvih problema i ako ne osecas nikakav bol i nelagodnost za vreme sexa slobodno,samo nezno i polako nemoj da izvodis nikakve egzibicije! ;):D:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Barbarice kao sto rekoh mi smo sex upraznjavali do druge nedelje devetog meseca dr je rekao da nema problema!Posle toga kada je rekao da je beba pocela da se spusta polako,prestali smo!Ako u trudnoci nisi imala nikakvih problema i ako ne osecas nikakav bol i nelagodnost za vreme sexa slobodno,samo nezno i polako nemoj da izvodis nikakve egzibicije! ;):D:P

Hehe, pa super onda :) Pazicu, pazicu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvu trudnocu smo progurali bez sexa...nisam htela ja a on se plasio...Trudnoca mi je do kraja bila rizicna pa i nismo smeli.

Sada nemamo odnose od kad sam saznala da sam trudna i mm me podrzava potrpuno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.