Seks u trudnoći


odgovora

Objavljeno

Para nemamo, pasose nemamo, svoju kucu nemamo, ali zato imamo jedno drugoga, i nase malecko u meni, pa gde bi drugde nasla srecu ako ne tu ispred nosa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slazem se sa tobom mika

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

blago svim ženama koje su u trudnoći imale želju za seksom... ja sam na početku imala Candidu pa mi je dr rekla da privremeno zaboravim na seks da ne rizikujemo... u 5. mesecu sam je se tek rešila, ali je želja za seksom otišla u nepovrat... nije to bilo zato što sam se plašila da ne povredim bebu, nego jednostavno nisam imala želju... i posle porođaja mi je baš dugo trebalo da se odlučim ana taj korak... sad je, hvala bogu, sve u redu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh ni pre trudnoce nisam mogla dugo bez hopa cupa :P a u pocetku trudnoce smo imali cesto dok sad vec redje al samo zbog toga sto je njemu malo cudno i boji se da ne povredi bebu ili mene.... malo ga i razumem al kad mi dodje ..bezi spasavaj se :P :P :P

Jao dobra si :) samo tako nastavi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Šta ginekolog misli?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je dr u prvoj trudnoci odmah jasno i glasno rekao NE!!! I tako je vreme prolazilo a frustacija rasla, a onda smo mi rekli ok ne moze to ali... i probali smo neke druge stvari :D :D :D :D :D

ali zato posle porodjaja NISTA, uopste mi nije padao na pamet sex, stalno sam mislila na spavanje, a cula sam i da dojenje smanjuje zelju, a ja dojila 13 meseci :huh: a i kada vas dete prekine dva-tri puta nekako nije to-to :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj svako ima svoje iskustvo. A ja moram bas da se pozalim. Ako sam u toku trudnoce imala samo 3-4 odnosa , dobro je. Bilo pre ihihi pa i zaboravila a i zelela da zaboravim. Moj suprug ne da nije hteo sex nego katastrofa. A ja ga bila zeljna znate kako. Ali on se plasio da ne povredi bebu i ako mu je i doktorka rekla da nema problema on je bio izricit . HAOS ! :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj svako ima svoje iskustvo. A ja moram bas da se pozalim. Ako sam u toku trudnoce imala samo 3-4 odnosa , dobro je. Bilo pre ihihi pa i zaboravila a i zelela da zaboravim. Moj suprug ne da nije hteo sex nego katastrofa. A ja ga bila zeljna znate kako. Ali on se plasio da ne povredi bebu i ako mu je i doktorka rekla da nema problema on je bio izricit . HAOS ! :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bila je velika zelja i njegova i moja :D

do zadnjeg dana smo hehe ... par sati prije nego sto ce mi puci vodenjak :D jes da sam imala velik stomak al et nije bio prepreka :)

i sad ev poslije poroda nista se nije promjenilo na nasu srecu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam prvo morala da ubeljujem mog dragog da nasa bebica u stomaku nema pojma sta se radi napolju :) i da ne moze da joj naskodi. Opustio se posle nekog vremena... Sad je sve super, ali me strasno nervira sto moramo da pazimo kako da se namestimo, jer smo mi uvek bili malo vise nemirni B):P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bila je velika zelja i njegova i moja :D

do zadnjeg dana smo hehe ... par sati prije nego sto ce mi puci vodenjak :D jes da sam imala velik stomak al et nije bio prepreka :)

i sad ev poslije poroda nista se nije promjenilo na nasu srecu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zanima me koju ste pozu koristili, zato sto ja ne mogu nikako da se namestim :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa, na primer, ja gore! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo bas sada sam citala na portalu kako u trudnoci prilikom seksa obavezno treba koristiti kondom! I kad sam to procitala cini mi se sasvim logicno, zbog mogucnosti prenosa bakterija bla bla, ali preksinoc mi nije palo napamet... ja i moj nikad ga nismo koristili... joj... joooooj... recite mi da ne panicim... joj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo bas sada sam citala na portalu kako u trudnoci prilikom seksa obavezno treba koristiti kondom! I kad sam to procitala cini mi se sasvim logicno, zbog mogucnosti prenosa bakterija bla bla, ali preksinoc mi nije palo napamet... ja i moj nikad ga nismo koristili... joj... joooooj... recite mi da ne panicim... joj...

:) Mogu samo da ti kazem da nisi jedina. Nikad ga nismo koristili...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:) Mogu samo da ti kazem da nisi jedina. Nikad ga nismo koristili...

Takilend, hvala ti na odgovoru!!!

Stvarno mi nije palo napamet da stavimo kondom! A kad sam vidjela da tamo pise velikim slovima OBAVEZNO!!! prepala sam se... a opet kontam moja baba je imala 9toro djece, sve rodila zdrave, nije bilo nikakvih kondoma, ni doktora, ni bolnica, ni ginekologa... stvarno sam isprepadana bezveze... prva mi je trudnoca i cini mi se da nista ne znam... a onda opet pomislim, moja baba nije znala ni pisati ni citati... vjerojatno je zato i bila toliko opustena... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Potpuno te razumem. I meni je prva trudnoca, ali sta cu kad nam i ne padne na pamet da ga uzmemo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nama je doca zabranio odnose od pocetka trudnoce...tako da se mm zeza kako je vec sedam meseci u vucijoj pozi i kako zavija...mislim da ce mu svanuti kad se porodim a ja i nemam neku zelju za sexom...sta je to!!!????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tokom trudnoće različiti parovi imaju različite želje za intimnim odnosima, ali nije retkost da žene imaju povećanu želju i još više uživaju u seksu nego što je to bio slučaj pre trudnoće.

Kakva su vaša iskustva?

Prva tri meseca nismo imali odnose jer nam je doktor zabranio, drugo tromesecje smo imali..uff bas dosta jer sam ja bila nezasita...hormoni su mi ludeli a on se nije bunio, tada nam je sex bio bas ludacki dobar i jedan od boljih :lol: . Medjutim u trecem tromesecju smo jako retko vodili ljubav, vise smo se mazili i ljubili do besvesti, kao tinejdzeri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Takilend, hvala ti na odgovoru!!!

Stvarno mi nije palo napamet da stavimo kondom! A kad sam vidjela da tamo pise velikim slovima OBAVEZNO!!! prepala sam se... a opet kontam moja baba je imala 9toro djece, sve rodila zdrave, nije bilo nikakvih kondoma, ni doktora, ni bolnica, ni ginekologa... stvarno sam isprepadana bezveze... prva mi je trudnoca i cini mi se da nista ne znam... a onda opet pomislim, moja baba nije znala ni pisati ni citati... vjerojatno je zato i bila toliko opustena... ;)

NE PANICI!to ti je stalan partner,ako dosad nisi lose ``reargovala ``na njegovo ``prisustvo ``,ne bi trebalo ni sad.nekim zena,ma se u trudnoci ,recimo,jave gljicvice od upotrebe hormona pa im dr prepise terapiju i gotovo!znaci ima leka!

ALA SE ZENE RASPISASE O SEXU! :lol:

NAMA JE DOCA REKLA NO-NO PA PRAKTIKUJEMO DRUGE VIDOVE ;) moram je pitati na sledecem pregledu da li nam skida ``embargo`` :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sinoć, dok sam se tuširala, razmišljala sam o ovoj temi! Situacija je izgledala otprilike ovako:

Ušla sam u kadu, podesila vodu za tuširanje, onda sam sasvim slučajno tušem zakačila (ili bolje rečeno dodirnula) grudi i to je pakleno bolelo! Onda sam uperila mlaz tuša u donji deo leđa i naravno bolelo me je, jer mi se posteljica formira pozadi i donji deo leđa me razbija od prvog dana... A onda mi pade na pamet SEX???? = HA HA!

Mogu samo da kažem blago svima vama koje možete i uživate! Onda sam rekla mužu kad sam izašla iz kupatila "Sex može, ako me za vreme sexa ne dodirneš" pogledao me je zgranuto i nastavio da gleda film. Zamišljam da je u sebi komentarisao "luda trudna hormonski labilna žena" ako jeste, u pravu je! :P

hahhahaa, stvarno ludo! Ja sam imala sličan problem, nije mi bilo do sexa uopšte- katastrofa, plus sam radila, i mrtva umorna samo padnem u krevet... a pri tom sam se i osećala totalno ne-sexy sa tolikim stomakom- ko slonica..ma boze sačuvaj!

a sada sa bebo, stalno sam opet umorna..tako da seksaćemo se mi..ali za 10 ak godina..hahhaa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo prva tri mjeseca skroz rijetko, jer sam imala jedan spontani, pa mi se kroz strah od pobacaja smanjila i zelja, skoro potpuno... Poslije toga mi je mm pomogao da povratim zelju, mada me i sada uhvate trenuci u kojima samo zelim da se grlimo do besvijesti, jer mi je njeznost potrebnija od sexa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da vas pitam da li mogu da imam odnose jer ja imam svako vece skoro sa moj partner,ali posle odnosa imam male bolove u ledzima ili u stomaku....da li shkodi taj odnos ili ne??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da vas pitam da li mogu da imam odnose jer ja imam svako vece skoro sa moj partner,ali posle odnosa imam male bolove u ledzima ili u stomaku....da li shkodi taj odnos ili ne??

najbolje se posavetuj sa svojim lekarom,jer on/ona zna koliko ti je trudnoca rizicna,s druge strane u knjizi ``sta da ocekujete dok cekate bebu``,jedna citateljka je ostavila slicno pitanje i autori su joj odgovorili da je taj osecaj bola normalan.Budite pazljivi i birajte poze koje ne ugrozavaju i ne pritiskaju bebu.Ali prvo pitaj lekara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.