Seks u trudnoći


odgovora

Objavljeno

Ukoliko je sa trudnocom sve ok, mislim da bi trebalo upraznjavati seks. Mislim, trudnoca nije bolest!!!!! Ja sam u trudnoci htela da odlepim od kolicine podivljalih hormona, uzivala sam u svakom sekundu seksa. Dakle, drage moje trudnice, UZIVAJTE!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sedam godina smo pravili bebu, pa kada mi se konacno dogodila dugo zeljena trudnoca nije mi sex padao na pamet. Bila sam i nervozna i uplasena.Sada beba ima mesec dana i tri nedelje, treba da odem na pregled, pa ako dr kaze da je sve u redu da konacno proverim secam li se uopste i kako se to radi.Mada mislim da ni sada nece biti potpuno opusteno, vec zamisljam kako skacem iz kreveta u sred svega i trcim prema krevetcu.

marija 86 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uhhh... Nemoj to da radis! Moras da se opustis i uzivas! Prvo, stalno ces misliti na bebu a drugo, toliko ces biti ''stegnuts'' da moze i da te boli. To sve zajedno moze da bude jako frustrirajuce i za tebe ali i muza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U drugoj trudnoci sam prokrvarila tokom odnosa tako da mi je lekar savetovao uzdrzavnaje ali nisam bas bila poslusna hihihi...svi znamo da u trudnoci hormoni polude...tako je i u vreme ovulacije. Tada mi se bas nekako hoce. A vama?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod mene tokom cele trudnoce ni s od sexa.... :(

Cini mi se neki put da jedva cekam da se porodim,pa da se sve vrati u normalu,a mislim da ce mi onda biti frka...

Cula sam da to zna da bude jako neprijatno. Sto je donekle i logicno(mislim zbog onog "seckanja" dole...).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Želju imam, to je sigurno, jedino mi je malo nezgodno zbog stomaka i položaja, nekako se sve svelo na jedan položaj, jednom nedeljno, otprilike. Kad bi mogla da se sad onako izvijem..... Moram reći i da mi prija sex, kao i uvek, uostalom, nekako se opustim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sex... rado ga se sjećam...hahahahahhaha :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E moje zenske,blago vama.

Ja imam malo drugaciji problem, imam veliku zelju ali mm nema :( .Imamo odnose samo jednom mesecno kad ga namolim,kaze glupo mu je da radi to sa trudnicom :blink: .Ne znam sta da radim vise,kako da ga aktiviram,zelim odnose svaki dan jer se super osecam.Cak sam ga i napala da me sigurno vara cim mu vise nisam privlacna :mellow: .Sta vi mislite u cemu je problem?Jel ima jos neko takav problem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eeeee, i onda pomislim da nije sve gotovo kad se porodimo. Neko se mora i vie meseci oporavljati od rana i porodjaja, pa moze doci do ne-volje jer smo umorne i zaokpljene bebom.... sto se toga tice, cekam da se vrati stanje kada cemo opet bez prepreka moci uzivati sa muzevima.

što se tiče sexa u trudnoći nije bilo problema kao i pre trudnoće ,ali kada se porodite e onda minimum 6 nedelja ništa! ja sam ih svojski izdržala a i muž pa kad smo probali a ono žulja tampo,boli vamo sva sreća pa sam se ja brzo oporavila i sada nam je super ,mora proći bar 3 meseca od porođaja pa da bude bez problema toliko! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eeeee, i onda pomislim da nije sve gotovo kad se porodimo. Neko se mora i vie meseci oporavljati od rana i porodjaja, pa moze doci do ne-volje jer smo umorne i zaokpljene bebom.... sto se toga tice, cekam da se vrati stanje kada cemo opet bez prepreka moci uzivati sa muzevima.

e sad sam htela to da napisem znaci oporavak mi je bio dug:)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam upražnjavala sex i kad mi je prošao datum termina :D . bebica je došla 15 dana poslije termina. hormoni su čudo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E moje zenske,blago vama.

Ja imam malo drugaciji problem, imam veliku zelju ali mm nema :( .Imamo odnose samo jednom mesecno kad ga namolim,kaze glupo mu je da radi to sa trudnicom :blink: .Ne znam sta da radim vise,kako da ga aktiviram,zelim odnose svaki dan jer se super osecam.Cak sam ga i napala da me sigurno vara cim mu vise nisam privlacna :mellow: .Sta vi mislite u cemu je problem?Jel ima jos neko takav problem?

Znam kako ti je.Isti problem sam i ja imala.Pokusavala prvo diskretno,al kad sam poludela rekla jasno i glasno,svadjajuci se vec.A on me bledo pogledao-pa,zar s tolikim stomakom,ja se bojim...A bila sam pet i po meseci trudna.I dok se nisam porodila,jos pet nedelja nista.Al mogu da kazem da mi je posle porodjaja mnogo lepse,opustenije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako ce i meni biti tako jedva cekam da se porodim pa da krenem u akciju. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, ja sam u 10. nedelji trudnoće i od kako sam ostala trudna stalno je bilo nekih problemčića...Prehlada, pa neki stomačni virus, pa upalice tamo dole, vaginalete i tako...sve nas je to spriječavalo da konzumiramo sex, ali sad kad je napokon sve u redu, ja sam se jutros probudila sa ogromnom željom za sexom i u 7 sati sam probudila dragog, hehe nije se bunio :)

Možda jedino da neko kaže, koja poza je najbolja...jer od kako sam ostala trudna razmišljam kako i na koji način, a da ne naškodimo bebi, mislim da svaka od nas razmišlja o tome...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj mm se nije u mojoj trudnoci nikako zalio! Upala mu kasika u med- tek vencani, ja sa zeljom do plafona, odmorna, naspavana, samo njegova zenica! Sexali smo se i tu i tamo, kad god smo stigli! Kaze da je tad imao najvise sexa u zivotu! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh ni pre trudnoce nisam mogla dugo bez hopa cupa :P a u pocetku trudnoce smo imali cesto dok sad vec redje al samo zbog toga sto je njemu malo cudno i boji se da ne povredi bebu ili mene.... malo ga i razumem al kad mi dodje ..bezi spasavaj se :P :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo imali normalne odnose, doduse cesce nego pre trudnoce, ali ne samo zbog moje vec i zbog muzevljeve zelje:), verovatno su i njemu podivljali hormoni zbog trudnoce hehehe...

Inace, imali smo...... i noc pred porodjaj :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sexa mi nikada nije dosta. :) A ni mom muzu.Podivljali smo oboje od kada sam trudna.Sta ucinise hormoni... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Do treceg meseca mi nije padalo na pamet, mucnine se me ubijale a moj dragi nije ni hteo jer se uvek plasio da moze da me povredi...a posle mi je dr zabranio odnose tako da smo celih 10 meseci izdrzali bez keksanja...I nije mi falio pravo da vam kazem....ali zato smo ga nadoknadili kasnije :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:) Moj muz se zaprepascuje od samog sebe, rece mi da nije mislio da ce ga trudnica tako privlaciti, kaze da sam sad posebno privlacna i lepa, malo drugacije ali ga bas "vucem".

Oboje znamo da bebu ne mozemo povrediti niti da ona zna sta se desava, tako da smo s te strane u redu. On je neumoran, a ja vise ne mogu....usla sam u sedmi mesec, sa ogromnim stomakom, bebac se stalno mrda u tim prilikama, pa je sve redje i redje. Ali nismo stali, i jos uveg ga pozelim, a onda vulkan eksplodira brzo :D

Pazimo da budemo nezni, da se stomak ne stisne, da se manje tresemo :) i da mi ne izazove bolove, neprijatnosti, kontrakcije....onda bi zavrsili potpuno.

Kao sto rekoh, mene brine onaj period posle porodjaja.... tada JA necu biti u stanju za sex, ni fizicki ni psihicki, pa cak ni da ga zadovoljim, nema sanse, vec unapred vidim. Nadam se da to nece naskoditi nasem odnosu i da cemo se vratiti brzo u normalu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ali sad citam postove vase i kontam da mi se u zadnje vreme i desilo par puta to da ne mogu ni dodir da podnesem...nekako se tada bas ne osecam kao zena za muskarca vec kao majka, pa mi nije ugodno, Samo se nadam da se to nece cesto javljati, ja bas volim da uzivam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E moje zenske,blago vama.

Ja imam malo drugaciji problem, imam veliku zelju ali mm nema :( .Imamo odnose samo jednom mesecno kad ga namolim,kaze glupo mu je da radi to sa trudnicom :blink: .Ne znam sta da radim vise,kako da ga aktiviram,zelim odnose svaki dan jer se super osecam.

... da, i u mom slučaju ... isto ... :( ...

Znam kako ti je.Isti problem sam i ja imala.Pokusavala prvo diskretno,al kad sam poludela rekla jasno i glasno,svadjajuci se vec.A on me bledo pogledao-pa,zar s tolikim stomakom,ja se bojim...

... da, tako sam i ja trebala raditi ... moj suprug nije hteo od trenutka kako mi se video stomak ... plašio se da ne povredi bebu (iako je biolog, pa zna da nemože da povredi bebu) a meni došlo da ga napadnem ... džabe sam mu govorila, ako je mami lepo i bebi je lepo ... a pošto sam se porodila carskim, bilo mi je zabranjeno nekoliko meseci ... prema tome, ja se sexa uopšte ne sećam ... sećam se samo osećaja frustracije (naravno, samo u vezi sexa) i puuuuno suza ( :rolleyes: hormoni su čudo) ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, to i ja kazem u vezi svega, ako je mami lepo i bebi je lepo :)

A tate treba silovati ako se bune :lol:

Milkiniz i Bucka<3 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, to i ja kazem u vezi svega, ako je mami lepo i bebi je lepo :)

A tate treba silovati ako se bune :lol:

Moglo bi, itekako! Beba mi je super, a i ja se odlično osećam. Stvarno ih ne razumem. Ako se mi trudnjače ne plašimo, zašto se oni toliko plaše da ne povrede bebu?!

Milkiniz voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.