Seks u trudnoći


odgovora

Objavljeno

danas nam je doktorka dala zeleno svetlo ,pocinje vatromet :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

danas nam je doktorka dala zeleno svetlo ,pocinje vatromet :D

Jupiiiii :D

Nama je zabranjeno, i jako sam ljuta na doktorku zbog toga :angry: . Al šta će žena, nije ona kriva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam u trudnoci imala izrazenu zelju za sexom,a inace nisam neka sexomanka. MM je uzivao i to maximalno koristio - eh kad bi mogla stalno da budes trudna -jadnicak :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam imala neku zelju a nemam je ni sada,4 meseca nakon porodjaja.

Иста ситуација се дешава и мени, ама баш немам жеље, ни током трудноће, а ни сада након 6 мјесеци. Не знам шта је рећи???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Иста ситуација се дешава и мени, ама баш немам жеље, ни током трудноће, а ни сада након 6 мјесеци. Не знам шта је рећи???

Da se pridružim, i kod mene je ista situacija. U trudnoći sam bila luda za seksom, a sad je želja je nestala i ne vraća se ni posle 15 meseci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E zenske ja sam sa sinom,koji sada ima dve ipo godine,imala odnose do one veceri kada sam otisla u porodiliste,a sada je drugacije.Pijem utrogestan,usla sam u 8 mesec iliti 33 nedelja.Rekli su mi da sam otvorena jedan ipo prst ali mi za sex nista nisu rekli,smem ili ne.Muz mi je na bazu 21 dan kada dodje bice tesko ako nebudemo smeli,jer smo se jako uzeleli jedno drugom.Sta vi mislite,sta da radim?Da pravimo zemljotres to vece ili ne,xaxaxa......... :D A bas imam zelju za time,mozda i vise nego u normalnom stanju.Pomozite mi.........4 maj se blizi,dolazi moj dragi muzic :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam prilično jaku želju, koja je pojačana nakon trećeg meseca kad su mučnine prestale, MM takođe, ali na žalost odkad sam zatrudnela postala sam podložna kandidi pa ga ne upražnjavamo onoliko koliko bi mi voleli. Inače on mi stalno govori da sam mu sad neverovatno seksipilna i da mu je pravo zadovoljstvo i nikad bolji sex u životu. Nastavićemo dokle god budemo mogli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sexa mi nikada nije dosta. :) A ni mom muzu.Podivljali smo oboje od kada sam trudna.Sta ucinise hormoni... :D

Blago se vama!

Ja sam uvek pospana, umorna nije mi uopste do seksa. Jadan moj muzic :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da vas pitam da li mogu da imam odnose jer ja imam svako vece skoro sa moj partner,ali posle odnosa imam male bolove u ledzima ili u stomaku....da li shkodi taj odnos ili ne??

Sve je dozvoljeno, naravno ne treba preterivati..ti sama znaš šta ti najviše odgovara i kako..Konsultuj se sa lekarom i samo polako hehhe :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama je od starta bio zabranjen sex... :( zbog rizicne trudnoce, tako da smo "postili" svih 9 meseci + jos jedno dva meseca dok mi nije zarasla rana i dok mi se nije pojavila zelja Nije mu bilo lako ali izdrzao je :rolleyes: Zato smo posle cuda pravili! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zanima me koju ste pozu koristili, zato sto ja ne mogu nikako da se namestim :D

Definitivno devojke ne pisu mnogo o pozama, i mene zanima koja je najbezbolnija :rolleyes: ... Izmedju ostalog i da li je analni sex dozvoljen... Jeste da je to intima, ali

samo smo mi tu (zenske) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Definitivno devojke ne pisu mnogo o pozama, i mene zanima koja je najbezbolnija :rolleyes: ... Izmedju ostalog i da li je analni sex dozvoljen... Jeste da je to intima, ali

samo smo mi tu (zenske) ;)

Sve je dozvoljeno, ukoliko prija heheh..Lično meni sada najviše odgovara onaj položaj sa strane, mada uživam još uvek u svim položajima :D;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E zenske ja sam sa sinom,koji sada ima dve ipo godine,imala odnose do one veceri kada sam otisla u porodiliste,a sada je drugacije.Pijem utrogestan,usla sam u 8 mesec iliti 33 nedelja.Rekli su mi da sam otvorena jedan ipo prst ali mi za sex nista nisu rekli,smem ili ne.Muz mi je na bazu 21 dan kada dodje bice tesko ako nebudemo smeli,jer smo se jako uzeleli jedno drugom.Sta vi mislite,sta da radim?Da pravimo zemljotres to vece ili ne,xaxaxa......... :D A bas imam zelju za time,mozda i vise nego u normalnom stanju.Pomozite mi.........4 maj se blizi,dolazi moj dragi muzic :D

Pretpostavljam da bi dr.rekao da je seks bas strogo zabranjen.

A posto je 4.maj prosao...a tebe nema na forumu...sigurno ste fino opustili i "zasladili" povratak iz baze. Xexexe..nadam se da se ne ljutis na komentar ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo stanje se ne naziva badava ''drugim stanjem'' hehehe.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najbolje od svega je sto ne mora da se pazi..hehehhehehe.. a020.gifa025.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da znaš..hehehhe :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Definitivno devojke ne pisu mnogo o pozama, i mene zanima koja je najbezbolnija :rolleyes: ... Izmedju ostalog i da li je analni sex dozvoljen... Jeste da je to intima, ali

samo smo mi tu (zenske) ;)

Meni najvise odgovara onaj polozaj sa strane :D Mada, kad se lepo namestis, moze sve ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh, volim sex i rado ga se sjecam... :P

Nikako da budem raspolozena za tu "prijatnu aktivnost".

Negdje od prije 20-tak dana, ja sam potpuno izgubila zelju... :(

Mada, mm je pun razumijevanja i pruza mi puno njeznosti, zagrljaja i poljubaca, tako da se ne opterecujem bas mnogo ovim "problemcicem". :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh, volim sex i rado ga se sjecam... :P

Nikako da budem raspolozena za tu "prijatnu aktivnost".

Negdje od prije 20-tak dana, ja sam potpuno izgubila zelju... :(

Mada, mm je pun razumijevanja i pruza mi puno njeznosti, zagrljaja i poljubaca, tako da se ne opterecujem bas mnogo ovim "problemcicem". :rolleyes:

Samo polako..vratiće se želja..postepeno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh, volim sex i rado ga se sjecam... :P

Nikako da budem raspolozena za tu "prijatnu aktivnost".

Negdje od prije 20-tak dana, ja sam potpuno izgubila zelju... :(

Mada, mm je pun razumijevanja i pruza mi puno njeznosti, zagrljaja i poljubaca, tako da se ne opterecujem bas mnogo ovim "problemcicem". :rolleyes:

Nekad su neznost, zagrljaji i poljupci najvazniji i sasvim dovoljni. :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nekad su neznost, zagrljaji i poljupci najvazniji i sasvim dovoljni. :wub: :wub: :wub:

Jesu, da znaš..nekada mi dodje da ga samo zagrlim, ušuškam se i dugo samo mazim.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesu, da znaš..nekada mi dodje da ga samo zagrlim, ušuškam se i dugo samo mazim.. :)

E to dugo mazenje kod mene bas i nije toliko dugo. Dragi se brzo "zagrije" (sta ce, dusica, kada od sexa nema nista :P ), pa se mazimo svakog dana vise puta po malo. a090.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E to dugo mazenje kod mene bas i nije toliko dugo. Dragi se brzo "zagrije" (sta ce, dusica, kada od sexa nema nista :P ), pa se mazimo svakog dana vise puta po malo. a090.gif

hehehe..maženja nikada dosta :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E to dugo mazenje kod mene bas i nije toliko dugo. Dragi se brzo "zagrije" (sta ce, dusica, kada od sexa nema nista :P ), pa se mazimo svakog dana vise puta po malo. a090.gif

:wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh..sada bi mi prijalo jedno maženje hehhe.. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.