homeopatija

odgovora

Objavljeno

Želim da pomognem svima koji su u takvoj vrsti izazova. Moja sestra je uspela da zatrudni, posle višegodišnjih pokušaja, nakon više neuspelih veštačkih oplodnji, hormonalnih terapija, na Homeopatskoj terapiji kod tima Dr Mirjane Živanov i Dr Stojana Primovića. Znam dosta žena-parova koji su kod njih rešili problem začeća. :-) Meni su rešili policistične jajnike...

Možete o njihovom radu pročitati u knjizi Homeopatska medicina-terapija Dr Mirjane Živanov ili na situ homeopatskamedicina.rs

Srećno!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Želim da pomognem svima koji su u takvoj vrsti izazova. Moja sestra je uspela da zatrudni, posle višegodišnjih pokušaja, nakon više neuspelih veštačkih oplodnji, hormonalnih terapija, na Homeopatskoj terapiji kod tima Dr Mirjane Živanov i Dr Stojana Primovića. Znam dosta žena-parova koji su kod njih rešili problem začeća. :-) Meni su rešili policistične jajnike...

Možete o njihovom radu pročitati u knjizi Homeopatska medicina-terapija Dr Mirjane Živanov ili na situ homeopatskamedicina.rs

Srećno!!!

Neven 52, hvala na korisnim informacijama, čula sam za njih od ljudi, da su dobri, da imaju odlične rezultate u lečenju, a pošto su meni dojadile laboratorije, hormoni, inekcije, sekcije, snimanja odoh da im se javim!

Poželite mi sreću! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo mi iskreno deluje kao najobicnija reklama za to dvoje ljudi koje navodite kao lekare. Neobicno je to da ste se i vi i Luna love 925 koja je odgovorila na vas post, prijavili u roku od par dana, a ona samo da bi odgovorila na vas post. Zanimljivo, zar ne :unsure: Nemam nista protiv, svako se snalazi kako zna i ume, ali ukoliko se obrati mala paznja svako normalan ce skapirati da je i post i odgovor na isti namenski postavljen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

vidim da ovde niko nista ne pise, juce sam dobila informaciju, u NS u udruzenju homeopata ko se prijavi za lecenje neplodnosti do kraja aprila nesto je besplatno, da li terapija, pregledi..

ne znam ali ako nekoga zanima nije na odmet da provere..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.