Trojke

odgovora

Objavljeno

Jekic, sva sam se istopila dak sam citala tvoj post :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde da se i ja istopim za jedno 7-8 dana kad citam tvoj post sa jednom lepom slicicom gde se nalazi pozitivan testic. Ne znam dal vazi sad da te oprasim jer nisam trudnca vise ali za svaki slucaj evo prasinice 136746063_952673.gif

:wub: :wub: :wub: Lepotice moja :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic bravo za mrvice male, a ti bre polako otice stomak a i guza kad bebice stignu kuci. Ljubimo vas punooooo :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekić baš te briga i za stomak i za guzu sad kad imaš tri lepe bebe :wub:

BlueFairy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekić baš te briga i za stomak i za guzu sad kad imaš tri lepe bebe :wub:

Tako je! Ziveo govornik! :D:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jooooooooooj jekic... ja se istopila, hvala sto si mi ulepsala pocetak dana!

Ljubi bebane... i zelim vam da do kraja septembra stignete vasoj kucici! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic normalno je da stomak ostane neko vreme, moju sestru i nakon par meseci posle porodjaja pustali preko reda misleci da je trudnica :P a rodila samo jednu bebu.

Lako ces ti to posle doterati, bitno da su bebice dobro i da se volite i mazite i da ste srecni :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jao jekic istopih se dok sam citala :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ehej, napreduju nam naši mali slatkiši...samo se mazite... :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

najlepsa tema i najlepsi postovi.....

Jekic ljubim i tebe i tvoje mrvice..... :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, ja sam sad došla sa mora i sad vidim sve ovo .... duše male lepe mamine... brzo će oni kući. A ti jekić bre, kakva crna guza i kakav stomak posle dve nedelje he he to čekaj tamo za jedno tri meseca pa kreni da kukaš ako se ne vrati na peti mesec :D a sad još imaš mlitu :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam nonstop pricala o mom V. Znala sam mm da nazovem dok ej na poslu da mu kazem sta radi beba od mesec dana :rolleyes: Sredice oni kilazicu brzo,bitno je da su poceli da dobijaju. Stomak ce proci,draga,imala si tri andjela ispod srca,mora biti malo veci. Ja sam nosila steznik cela tri dana :lol: a za guzu..sredice se i ona sad kad dodjete kucici,videces.Sve ce da se vrati u normalu,ako ne pre onda kad dusice pocnu da puze,setaju,trce... ;):wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jekić, mila moja, ljubim vas sve koliko vas ima :wub: :wub: :wub: :wub: t4801.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic, ne brini za tibu. Materica je kao balon, samo joj treba malo vise vremena da se izduva:) Brzinu "izduvavanja" mozes da povecas setnjom i dojenjem/izmuzavanjem, jer se tad luci oksitocin i kontrahuje materica. Ipak si ti nosila tri bebe, a i kad se nosi jedna to je proces koji traje...

Super je sto su ti bebice pocele da napreduju. Nada vec ima kilazu za otpust.

Inace mozda se vidimo, ja dolazim u Visegradsku sad u cetvrtak 13-og, skidaju mi serklaz i ostajem da lezim. Poradjace me verovatno u nedelju 15-og.

Tako da se mozda vidimo makar kad dolazis na podoj.

Puno pozdrava i poljubaca ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cula sam se sa Jekic, sutra joj pustaju kuci Nadu i Marka, Jovan ostaje dok ne nabije 2200g, sad ima1850g. Ona ide kuci sa decicom, tata ih vozi pa se vraca da bude pored Joce :wub: :wub: :wub: Jos malo pa ce velika srecna porodica da bude kuci na okupu :wub: :wub: :wub:

majat, M@r@, Neuhvatljiva i 9 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cula sam se sa Jekic, sutra joj pustaju kuci Nadu i Marka, Jovan ostaje dok ne nabije 2200g, sad ima1850g. Ona ide kuci sa decicom, tata ih vozi pa se vraca da bude pored Joce :wub: :wub: :wub: Jos malo pa ce velika srecna porodica da bude kuci na okupu :wub: :wub: :wub:

Jaoooo...kakva sreća... :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divna tema samo me uvjek uhvati tuga kada se prica o bebicama poslije porodjaja dok su jos u bolnici ali najbitnije je da su bebice zdrave i da fino napreduju. Nadam se da ćete brzo kući i da ćete biti svi skupa :) ... ljubim vas :***************

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao mamama I buducim mamama :) evo i mene da podelim svoje iskustvo sa vama... Prvo da cestitam porodici Jekic svaka cast

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slucajno Sam ispala iz predhodne porukice Ali evo me :) Ja sam mama decaka Matije od 20 meseci. Pocetkom trudnoce sa njim otkrivena mi je cista od 9 cm na desnom jajniku i samim tim sam imala rizicnu trudnocu mada sam se ja osecala odlicno i sve super do kraja iznela :) nakon porodjaja tj posle 2 meseca morala sam je operisati i otklonili su mi desni.jajnik sa sve tom cistom. Fino sam se oporavila i rekli su mi da ne pravim veliku razliku ako zelim drugo dete i tako smo i uradili. Sasvim prirodno bez ikalvih stimulacija i hormona zatrudnela sam brzo. U 6-toj nedelji su mi rekli da.nosim blizance i bili smo u soku jer ni meni ni Muzu niko nema blizance U porodici ali jos veci sok je usledio kada su.mi tek u 18 toj nedelji videli jos jednu bebu i kada smo shvatili da mi ustvari cekamo 3 bebe. 3 devojcoce i to jednojajcane. Sada smo 23 nedelji super se osecamo svaki mesec legnem u Visegradsku da bi ispratili sve to jer je sama po sebi visoko rizicna trudnoca I hvala Bogu za sada ide sve ok i samo se molimo da se tako o nastavi I da Matija dobije 3 zive i zdrave seke a mama ce se potruditi da tako bude :) sada idem da procitam sve postove i da vidim vasa iskustva :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo jelene imaju trojke?! :)

Da li neko zna kako se zove Zmajeva supruga? B)

Jelena.B, dobro nam dosla!

Yora i M@r@ volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo jelene imaju trojke?! :)

Da li neko zna kako se zove Zmajeva supruga? B)

Jelena.B, dobro nam dosla!

To sam i ja pomislila :)

Jelena.B cestitam, dobrodosla :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jelena cestitam i dobrodosla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jelena divno! Al ce bata da bude ponosan kada bude setao sekice. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slucajno Sam ispala iz predhodne porukice Ali evo me :) Ja sam mama decaka Matije od 20 meseci. Pocetkom trudnoce sa njim otkrivena mi je cista od 9 cm na desnom jajniku i samim tim sam imala rizicnu trudnocu mada sam se ja osecala odlicno i sve super do kraja iznela :) nakon porodjaja tj posle 2 meseca morala sam je operisati i otklonili su mi desni.jajnik sa sve tom cistom. Fino sam se oporavila i rekli su mi da ne pravim veliku razliku ako zelim drugo dete i tako smo i uradili. Sasvim prirodno bez ikalvih stimulacija i hormona zatrudnela sam brzo. U 6-toj nedelji su mi rekli da.nosim blizance i bili smo u soku jer ni meni ni Muzu niko nema blizance U porodici ali jos veci sok je usledio kada su.mi tek u 18 toj nedelji videli jos jednu bebu i kada smo shvatili da mi ustvari cekamo 3 bebe. 3 devojcoce i to jednojajcane. Sada smo 23 nedelji super se osecamo svaki mesec legnem u Visegradsku da bi ispratili sve to jer je sama po sebi visoko rizicna trudnoca I hvala Bogu za sada ide sve ok i samo se molimo da se tako o nastavi I da Matija dobije 3 zive i zdrave seke a mama ce se potruditi da tako bude :) sada idem da procitam sve postove i da vidim vasa iskustva :)

Dobrodosla! Cetitam i zelim ti da sve protekne u najboljem redu! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.