Trojke

odgovora

Objavljeno

E devojke samo na brzinu da vam se javim. Primili me jutros u bolnicu, pregledali me, grlic mi se bas smanjio, 16mm bebe porasle 1850,1700 i ovo moje malo u sredini 1450gr, kaze mi dr da cemo sve da ucinimo da izdrzim do 34 nedelje, a posle toga je sve rizik, i za mene i za bebe, pita me jesam li znala to ja kazem da, a u sebi se mislim ne :unsure:

materica mi je bas napregnuta, i grlic mi je isto takav ali ga drze konci.

I kaze ako krene ranije, nije strasno bebe nisu sitne.

Inace nisam videla ali cula sam kada je govorio sestri, devojca i decak su glavom na dole a ovaj moj mrsavko u sredini i to izgleda mnogo smesno, posto su se smejali, meni nisu okrenuli da vidim, kaze doktor, vidi kako ga stisli guzicama njegovu glavu, jadnicak ne moze ni da se okrene a da ne zabije glavom u necije dupe :lol: mukica moja mala :(

njemu ce mama da da posebnu sobu kad poraste a ovi ima da se guzvaju u jednoj sobi.

I takp, pozdravljam vas sve, povremeno cu da vam se javljam :wub:

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Bas sam se pitala kako je proslo na pregledu ;) Ljubim te puno, i drzim palceve :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic, jos malo i drzaces svoju decicu u rukama. Divno :wub: :wub:

p.s. za sobu se jako smejem :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E devojke hvala vam svima sto mislite na mene :wub: :wub: :wub:

Inace danas skupljam mokracu 24 sata da vide valjda rad bubrega, sutra idem na dopler, da vide kako su bebe, u petak mi zakazali konzilijum i idem tad kod interniste.

E sad ja se bila zabrinula, ako zakazu konzilijum to znaci da ce da me porode u naredna dva tri dana, ili to zakazu samo onako da pretresu moj slucaj.

Meni danas malo skocio prititsak 140/90, nesto sam ceo dan nervozna, uh sto mrzim bolnice <_< ali sta cu kad moram.

Devojke ko hoce da svarati neka dodje, ja sam tu nigde ne mrdam :lol: , posete su od 2-3 sata.

Još samo da nam kažeš u kojoj si sobi da ne bi dizale bolnicu na noge :lol:

Poljubac veliki za vas četvoro + 1 za ono malo sa najmanje mesta :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E devojke hvala vam svima sto mislite na mene :wub: :wub: :wub:

Inace danas skupljam mokracu 24 sata da vide valjda rad bubrega, sutra idem na dopler, da vide kako su bebe, u petak mi zakazali konzilijum i idem tad kod interniste.

E sad ja se bila zabrinula, ako zakazu konzilijum to znaci da ce da me porode u naredna dva tri dana, ili to zakazu samo onako da pretresu moj slucaj.

Meni danas malo skocio prititsak 140/90, nesto sam ceo dan nervozna, uh sto mrzim bolnice <_< ali sta cu kad moram.

Devojke ko hoce da svarati neka dodje, ja sam tu nigde ne mrdam :lol: , posete su od 2-3 sata.

E, doćićemo ti ja i Miško :) samo mi na pp reci koja si soba. A doćićemo ti samo da malo prezdravimo jer vučemo neku dosadnu prehladu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic, puno mislim na tebe! Izdrzi jos te dve nedelje, a posle si mama! Ej, mama divnoj maloj druzini! :wub:

Presrecna sam zbog tebe i odusevljena kako si sve stoicki izdrzala... i zle doktore, cimanja, putivanja, pritisak, serklaz... ma sve redom. Ti si nas zmaj i puno te volimo!

Ja bih te bas posetila.. da nisam daleko... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E devojke hvala vam svima sto mislite na mene :wub: :wub: :wub:

Inace danas skupljam mokracu 24 sata da vide valjda rad bubrega, sutra idem na dopler, da vide kako su bebe, u petak mi zakazali konzilijum i idem tad kod interniste.

E sad ja se bila zabrinula, ako zakazu konzilijum to znaci da ce da me porode u naredna dva tri dana, ili to zakazu samo onako da pretresu moj slucaj.

Meni danas malo skocio prititsak 140/90, nesto sam ceo dan nervozna, uh sto mrzim bolnice <_< ali sta cu kad moram.

Devojke ko hoce da svarati neka dodje, ja sam tu nigde ne mrdam :lol: , posete su od 2-3 sata.

:wub::wub::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E devojke samo na brzinu da vam se javim. Primili me jutros u bolnicu, pregledali me, grlic mi se bas smanjio, 16mm bebe porasle 1850,1700 i ovo moje malo u sredini 1450gr, kaze mi dr da cemo sve da ucinimo da izdrzim do 34 nedelje, a posle toga je sve rizik, i za mene i za bebe, pita me jesam li znala to ja kazem da, a u sebi se mislim ne :unsure:

materica mi je bas napregnuta, i grlic mi je isto takav ali ga drze konci.

I kaze ako krene ranije, nije strasno bebe nisu sitne.

Inace nisam videla ali cula sam kada je govorio sestri, devojca i decak su glavom na dole a ovaj moj mrsavko u sredini i to izgleda mnogo smesno, posto su se smejali, meni nisu okrenuli da vidim, kaze doktor, vidi kako ga stisli guzicama njegovu glavu, jadnicak ne moze ni da se okrene a da ne zabije glavom u necije dupe :lol: mukica moja mala :(

njemu ce mama da da posebnu sobu kad poraste a ovi ima da se guzvaju u jednoj sobi.

I takp, pozdravljam vas sve, povremeno cu da vam se javljam :wub:

Samo sto se nisam rasplakala.........Divni ste! Svaka cast!POkazace on njima svoje kad ih dohvati :-). Zelim vam da sve prodje u najboljem redu! Ja imam 2 decaka,sad cekam blizance,bice nam interesantno!

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E devojke samo na brzinu da vam se javim. Primili me jutros u bolnicu, pregledali me, grlic mi se bas smanjio, 16mm bebe porasle 1850,1700 i ovo moje malo u sredini 1450gr, kaze mi dr da cemo sve da ucinimo da izdrzim do 34 nedelje, a posle toga je sve rizik, i za mene i za bebe, pita me jesam li znala to ja kazem da, a u sebi se mislim ne :unsure:

materica mi je bas napregnuta, i grlic mi je isto takav ali ga drze konci.

I kaze ako krene ranije, nije strasno bebe nisu sitne.

Inace nisam videla ali cula sam kada je govorio sestri, devojca i decak su glavom na dole a ovaj moj mrsavko u sredini i to izgleda mnogo smesno, posto su se smejali, meni nisu okrenuli da vidim, kaze doktor, vidi kako ga stisli guzicama njegovu glavu, jadnicak ne moze ni da se okrene a da ne zabije glavom u necije dupe :lol: mukica moja mala :(

njemu ce mama da da posebnu sobu kad poraste a ovi ima da se guzvaju u jednoj sobi.

I takp, pozdravljam vas sve, povremeno cu da vam se javljam :wub:

:wub: ljubim te puno draga i tvoje piliće male.

Jos malko pa si mama Jekic :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joooj divno divno :wub:

najlepša tema na forumu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic, navijam za vas da izdrzite jos malo :D

kako vrijeme leti, kao da smo ti juce cestitali na trudnoci a evo ti jos dvije sedmice samo da izdrzis ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E devojke hvala vam svima sto mislite na mene :wub: :wub: :wub:

Inace danas skupljam mokracu 24 sata da vide valjda rad bubrega, sutra idem na dopler, da vide kako su bebe, u petak mi zakazali konzilijum i idem tad kod interniste.

E sad ja se bila zabrinula, ako zakazu konzilijum to znaci da ce da me porode u naredna dva tri dana, ili to zakazu samo onako da pretresu moj slucaj.

Meni danas malo skocio prititsak 140/90, nesto sam ceo dan nervozna, uh sto mrzim bolnice <_< ali sta cu kad moram.

Devojke ko hoce da svarati neka dodje, ja sam tu nigde ne mrdam :lol: , posete su od 2-3 sata.

Jekic ne brini za konzilijum, to oni zakazu da bi sto ti kazes pretresli tvoj slucaj. Kad sam ja lezala u bolnici u toku 11 dana jedna trudnica je isla svaki drugi dan na konzilijum, i izadjoh ja a oni je ne porodise. Drzace te koliko god dugo budu mogli sve dok je to bezbedno za tebe i bebe. A internista se ukljucuje zbog srca, i odobrenja za eventualni carski rez...

Drzim ti fige da izdrzite sto duze. Veliki poljubac za sve vas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekić, želim ti da što duže bebice izdrže u tibi... a čini mi se da već imaju ok kilažu, tako da ako i porane biće sve ok! :wub:

a_big_hug_4_u.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic poljubac za tebe i za sve ostale mamice od mene i mojih bebica! Mi smo od srede svi na okupu :) :) :)

Budi jaka sve ce to proci dobro! Za trojke si vec i dosta izdrzala, a nadam se da ces jos uspeti, meni su rekli pune 32.ned. da izdrzim da je to super, tako je i bilo! Ako ti treba bilo kakvo pojasnjenje, ako mogu da pomognem ili imas pitanje samo reci, ja sam sve to tamo u Visegradskoj prosla vec! :* :* :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E devojke hvala vam svima sto mislite na mene :wub: :wub: :wub:

Inace danas skupljam mokracu 24 sata da vide valjda rad bubrega, sutra idem na dopler, da vide kako su bebe, u petak mi zakazali konzilijum i idem tad kod interniste.

E sad ja se bila zabrinula, ako zakazu konzilijum to znaci da ce da me porode u naredna dva tri dana, ili to zakazu samo onako da pretresu moj slucaj.

Meni danas malo skocio prititsak 140/90, nesto sam ceo dan nervozna, uh sto mrzim bolnice <_< ali sta cu kad moram.

Devojke ko hoce da svarati neka dodje, ja sam tu nigde ne mrdam :lol: , posete su od 2-3 sata.

Jekic draga moja samo sam virnula da viddim kako si mi i samo da nisam na dupe pala kad sam ugledala tvoj tiker ..pa da me tako dugo nije bilo ma ne vjerujem ..znam da tebi vrijeme sporo prolazi ali meni leti,svu srecu svjeta ti zelim..mislim na tebe i saljem ti blagoslov,kisss x3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čula sam se danas sa Jekić.Trenutno nema internet.Danas su joj radili UZ i Bogu hvala sve je o. k. Doktor nije mogao da ih pohvata jer su bili živahni..Ma izdržaće naša Jekić još bar 2 nedelje.Sada je na sigurnom.Sve vas puno pozdravlja.

Poljubac za sve od nas četvoro :):D;) (H)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čula sam se danas sa Jekić.Trenutno nema internet.Danas su joj radili UZ i Bogu hvala sve je o. k. Doktor nije mogao da ih pohvata jer su bili živahni..Ma izdržaće naša Jekić još bar 2 nedelje.Sada je na sigurnom.Sve vas puno pozdravlja.

Poljubac za sve od nas četvoro :):D;) (H)

Ma izdrzace pilici njeni da jos malo ojacaju, borci su od pocetka :wub:

Hvala sto si javila, i pozdrav za tebe i bebirone :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A gde si ti smizlo otskitala, ja ti slala poruke a tebe nema, pomislila sam daa me vise ne volis :(

Sved koje hoce da svrate, ja sam u visegradkoj na humanoj, soba br 9 :rolleyes:

ali sutra mi je guzva pa najbolje od ponedeljka.

July bilo je bas kako ti kazes, oni su to bez mene pregledali u sustini konzilijum je bitan za ove kojima se odlucuje dal ce carski ili prirodno, kod mene se vec zna, tako da je to proslo bez mene.

Bila 2 puta na dopleru, sve ok, kod interniste sve ok, skupljala klirense, (mokracu) skupila rekord bolnice za 24 sata 6 lit :lol:

Bila na uz, sve ok za sad, u sutini izdrzala bih ja nekako do 34 nego je grlic bas u losem stanju, skroz ravan, tako da oni misle da cu najverovatnije sledece nedelje da se porodim.

jekic samo napred! i mi smo uz tebe,svo cetvoro! inace imamo vec svi po 4 kg a moj Andrija,koji se rodio kao najmanja beba od svo troje i koji je tada imao 2170, sada je presisao sestrice i najtezi je,4200! ne brini nista,bice sve u redu! ljubac od nas!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage mame trojki ne znam da li sam na oravom mestu .ja sam trudnica sa trojkama posle vto dr koji mi je radio nece mi voditi trudnocu trebalo bi da se hospitalizujem 22 a nemam dr u visegradckoj na patologiji da li neko ima iskustva i da li mi oni dodeljuju dr unapred zahvalna na odgovoru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jekic samo napred! i mi smo uz tebe,svo cetvoro! inace imamo vec svi po 4 kg a moj Andrija,koji se rodio kao najmanja beba od svo troje i koji je tada imao 2170, sada je presisao sestrice i najtezi je,4200! ne brini nista,bice sve u redu! ljubac od nas!!!

Svaka čast kako napredujete. Ljubi bebe malo i u moje ime

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage mame trojki ne znam da li sam na oravom mestu .ja sam trudnica sa trojkama posle vto dr koji mi je radio nece mi voditi trudnocu trebalo bi da se hospitalizujem 22 a nemam dr u visegradckoj na patologiji da li neko ima iskustva i da li mi oni dodeljuju dr unapred zahvalna na odgovoru

Da, oni ti dodeljuju lekara, ukoliko te iz DZ ne pošalju kod određenog. I najverovatnije će te primiti ko je prvi slobodan :9 Nemoj da te to brine, tamo su DR ok :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic, dobro guras, 33 nedelje, bravo! Kako mi je smesno za onog malenog koji se nije okrenuo, a ovi ga guzama guraju, joooooj, pilici maleni! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad ćemo imati nove informacije o Jekić?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da se javim i referisem.

Nocas sam imala lazne kontrakcije pa sam provela noc u porodilistu za svaki slucaj, srecom serklaz se jos drzi a kontrakcije su prosle, nisu bile jake nego znate mene pancarku, zahtevala sam doktora da me pregleda a ona kad je stigla ipak je odlucila za svaki slucaj da odem gore na pomatranje, naravno primetili su veci broj kontrakcija ali nisu jake tako da su me jutros spustili na odeljenje.

Zbog svega toga moj doktor je odlucio danas na konzilijumu da mi zakaze carski rez za utorak, ako izdrzim, hteo je za petak ali ja sam ga zamolila da bebe ostanu makar do sledece nedelje, pa bio i ponedeljak, tako da sam ja do utorka sva na iglama, nadam se da nece ranije, i da ce ostati kod mame do poslednjeg trenutka. Kaze da je to krajnji rok za mene, i da mi je aterica prenapregnuta <_<

I tako samo da vam javim novosti, ljubim vas sve :wub: :wub: :wub:

U utorak....za par dana :wub:

Samo se ti drži a ovo što si izgurala je odlično!

Poljubac za sve vas!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Držimo fige ta izdržiš do utorka!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da se javim i referisem.

Nocas sam imala lazne kontrakcije pa sam provela noc u porodilistu za svaki slucaj, srecom serklaz se jos drzi a kontrakcije su prosle, nisu bile jake nego znate mene pancarku, zahtevala sam doktora da me pregleda a ona kad je stigla ipak je odlucila za svaki slucaj da odem gore na posmatranje, naravno primetili su veci broj kontrakcija ali nisu jake tako da su me jutros spustili na odeljenje.

Zbog svega toga moj doktor je odlucio danas na konzilijumu da mi zakaze carski rez za utorak, ako izdrzim, hteo je za petak ali ja sam ga zamolila da bebe ostanu makar do sledece nedelje, pa bio i ponedeljak, tako da sam ja do utorka sva na iglama, nadam se da nece ranije, i da ce ostati kod mame do poslednjeg trenutka. Kaze da je to krajnji rok za mene, i da mi je materica prenapregnuta <_<

I tako samo da vam javim novosti, ljubim vas sve :wub: :wub: :wub:

Samo napred Jekic, drzimo vam palceve da izdrzite do utorka. Bebice su ti bas velike, i ako su trojke.

Hvala sto nalazis vremena da nam referises sta ti se desava, bas volim da citam tvoje postove. Puno pozdrava i poljubaca...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.