Trojke

odgovora

Objavljeno

Jekić, lepiš način da započnem jutro nisam mogla da imam. Ovo je predivnoooo :wub:

Negro, Commi, Negro kako ste vi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic, savrseno! :wub:

Jelena777, odes na slikomat, izaberes sliku sa svog racunara koju zelis da postavis, kliknes "Nalozi" i sacekas da ti prikaze kodove. Kopiras drugi po redu, odn. onaj koji pise da je za forume, i zalijepis na svoj post. Jedva cekam da vidim i tvoje andjelcice! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jelena uzivaj u svojim srecicama...ljubi ih za tetke sa Bebca :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic bebice su ti preslatke. A gde si radila 4D UZ? Meni u Analife-u u Beogradu nisu hteli da rade 4D, kazu nema smisla ne vidi se lepo bebe zaklone jedna drugu, a nosim "samo" blizance...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaoooo jekic kako su divniiiii.....da nisam trudna kad videh tvoje slike ponovo bih pozelelea bebu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic...ovo je tako lepo,da nemam,ali nemam reci...prava si srecnica!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic predivno stvarno..drago mi je sto lepo napredujete..a devojcica je opasna kako je samo lice zaklonila :wub::wub::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Хвала девојке пуно, него ја не знам која је која беба, само знам да је на задњој слици девојчица, јер није хтела да се слика па немамо ни једну слику где јој се види лице :rolleyes:

E guzica jedna mala, :rolleyes: ma zensko, nema sta. A znaci vec poceli da se svadjaju, uh pilici. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Jekić....kakva divota... :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene malo da vam se javim..

Jekic, pa oni su savrseni!!! :wub: Rasplaka me zeno...A curica ocito kao i moja, samo kontrira :D Moja malena na ctg-u kad treba da je mirna samo divlja, a na UZ miruje i ni da se makne, a namjesti se tako da se nista ne moze uhvatiti. Lopuzice male...

Jelena777, mogu misliti kako je aktivno kod tebe i bilo bi bas fino da nam malo opises kako si organizovala sve, ali polako...kad uhvatis vremena....Ljubi djecicu....

Ja sam ok..juce opet bila na kontroli dopplera.stanje nije promjenjeno, ali je doktorima bitno da se ne pogorsava. U ponedeljak idem opet pa ce i mjeriti djecicu, ako slabo napreduju mislim da ce me ostaviti u klinici. U svakom slucaju sitno brojim i na sve sam spremna pa sta Bog da...

Cerviks se drzi na 3,5 cm i tim su bas zadovoljni, sve ostalo isto u redu....

Znam da nam Nena takodje u ponedeljak ide na pregled pa joj zelim svu srecu!!!

Svim zenicama koje misle na nas saljemo jedan veeeliki vikendaski poljubac!!! :wub:

Vasa Negra i mrvice.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ево и нас ми били на 4Д УЗ данас, сви смо порасли, за 11 дана смо набацили преко 100 гр, сада моје бебице имају мало преко 500 гр.

И тако, видели смо прстиће, ногице, ручице, девојчица није хтела да се слика, заклонила је рукама главу, показао нам др висуљке и рибицу, овај средњи дечак само удара девојчицу ногама у главу, не знам дал то шкоди :huh: др нам је рекао каква је то борба унутра, сви се удрарају и свађају, ја рекох знам докторе осећам како се бију. И тако, сад морам на брзину да се искључум, дошао је деда да нас види.

u3j-PANTOV.jpg

hl8-PANTOV.jpg

i1h-PANTOV.jpg

k22-PANTOV.jpg

g9g-PANTOV.jpg

Jao divno Jekic, medici maleni :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako su nam buduce i sadasnje mame trojkica, nesto se slabo javljaju ?

Pisite nam kad ugrabite vremena, da se ne brinemo.

Ljubac za sve :wub:

evo ja cu prva!!! bila sam u ponedeljak na UZ i sve je u redu. oni rastu i sad imaju 2350, 2200 i najmanja 2150! vazno je da je sve ok, plodova voda je ok ,protok kroz pupcanu vrpcu je dobar, srca im kucaju kako treba i tako... idemo napred! meni su vadili krv da bi imali spremno sve kad bude bilo potrebno, kontrakcije jos uvek nemam,grlic 30 mm, sutra idem da dam bris na streptokoke a u petak opet slusamo srca mojih bebica! sve je u najboljem redu i valjda ce tako i ostati sve do 25 juna kad imam zakazan carski rez! sve vas ljubimo i pozdravljamo! gde ste Jekic, Negra,Commi javite se ! :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo ja cu prva!!! bila sam u ponedeljak na UZ i sve je u redu. oni rastu i sad imaju 2350, 2200 i najmanja 2150! vazno je da je sve ok, plodova voda je ok ,protok kroz pupcanu vrpcu je dobar, srca im kucaju kako treba i tako... idemo napred! meni su vadili krv da bi imali spremno sve kad bude bilo potrebno, kontrakcije jos uvek nemam,grlic 30 mm, sutra idem da dam bris na streptokoke a u petak opet slusamo srca mojih bebica! sve je u najboljem redu i valjda ce tako i ostati sve do 25 juna kad imam zakazan carski rez! sve vas ljubimo i pozdravljamo! gde ste Jekic, Negra,Commi javite se ! :) :) :)

Pa odlični ste! 25. jun samo što nije :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo ja cu prva!!! bila sam u ponedeljak na UZ i sve je u redu. oni rastu i sad imaju 2350, 2200 i najmanja 2150! vazno je da je sve ok, plodova voda je ok ,protok kroz pupcanu vrpcu je dobar, srca im kucaju kako treba i tako... idemo napred! meni su vadili krv da bi imali spremno sve kad bude bilo potrebno, kontrakcije jos uvek nemam,grlic 30 mm, sutra idem da dam bris na streptokoke a u petak opet slusamo srca mojih bebica! sve je u najboljem redu i valjda ce tako i ostati sve do 25 juna kad imam zakazan carski rez! sve vas ljubimo i pozdravljamo! gde ste Jekic, Negra,Commi javite se ! :) :) :)

O pa vi ste bas veliki! Odlicno!!! Mice male, kako oni samo lepo rastu, nece mamicu da sekiraju :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svima! Da se i ja javim sa novostima - prosle ned sam pustena iz bolnice, ali idem vec sledece zato sto su bebe napredne(za trojke), a ja "sitna"(mrsava tacnije, dobila 9kg i sve je otislo u stomak), tako su mi rekli, pa za svaki slucaj da budem u bolnici.. Grlic je ok, bebice super, otprilike po 1kg i 400g.. :rolleyes:

Doktori jedva vide bebice, zaklanjaju jedne druge i jedva se snadju gde je koja :rolleyes:

Negra skontala sam da je izmedju nasih trudnoca razlika samo nedelju dana :) kako se osecas, kako izdrzavas?

Pozdrav za sve!

Mamice i buduce mamice pisite :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neno tek sad vidim tvoju por! Savrseno!!! Bebice su ti super, kilaze su im odlicne !!! Izdrzaces sigurno do 25.

Uh bas si me obradovala, znaci ima nade i da se toliko idrzi! U kojoj si nedelji sad bese neka 34?

Veeeliki poljubac za tebe i tvoje bebce!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neno...i mi ovde sa nestrpljenjem očekujemo i tvoje trojke... :rolleyes:

Commi...i ti se super držiš...a bebice već tolike...mašala...samo napred! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neno tek sad vidim tvoju por! Savrseno!!! Bebice su ti super, kilaze su im odlicne !!! Izdrzaces sigurno do 25.

Uh bas si me obradovala, znaci ima nade i da se toliko idrzi! U kojoj si nedelji sad bese neka 34?

Veeeliki poljubac za tebe i tvoje bebce!

draga commi i ti si super! i kod mene je ista situacija u stomaku jedva ih nalaze a i oni stalno setaju, zaklanjaju jedni druge i bas je veselo! i ja sam prilicno sitna i nisam se ugojila osim stomaka koji je ogroman toliko da me ljudi zaustavljaju na ulici i pitaju da li nosim blizance!sto se kilaze tice ja sam dodala 17 kg.Ja sam sad 36 nedelja, tacnije 35 +4 a carski rez su mi zakazali za 37+1 tako da ne brini sve je moguce a snaga volje je nesto sto pokrece sve! iskreno, sto se mene tice mogu ovako i 40 nedelja ali ne znam dal oni mogu zbog plodove vode i zbog teskobe, ali vidim da su i dalje vrlo aktivni sto znaci da imaju jos mesta! samo napred Commi!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neno i ja sam ubedjena da mnogo, mnogo toga ide iz glave! Zato se i trudim da budem pozitivna, i da ne razmisljam o negativnim stvarima! Kritican period je prosao i sad samo treba izdrzati sto duze! Neno stvarno si mi, kao i verovatno vecini buducih mamica trojki, podstrek za naredni period! Jos jednom svaka ti cast!!

Meni samo da serklaz drzi, ja mogu jos sigurno da izdrzim, pa ako treba i u bolnici!

Juce sam bila na pregledu brzinskom, samo provera grlica i brzi UZ, i videla sam jednu moju bebicu kako zeva, ceo dan sam na sedmom nebu :rolleyes:

Inace juce mi se pojavila i prva strija <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde je Jekić? :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde je Jekić? :mellow:

Jekić i bebe su ok...uživa kod svojih roditelja... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekić i bebe su ok...uživa kod svojih roditelja... :)

super,ja se isto zabrinula pa joj slala pp...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ево и мене. Била мало код мојих видим Неухватљива вам јавила.

Нено стварно си инспирација за све труднице са тројкама. Јој како бих волела ја да идржим до 37 недеље, али мало је вероватно. Цоми пустили те, супер, мало ћеш да будеш кући. Ја исто идем следеће недеље да лежим мало горе, не знам у каквом стању ми је грлић, можда ако је попустио опет ми раде серклаж :(

Цуре ви се уопште нисте угојиле, ја сам већ сад +20 кг :lol::unsure::blink:

Све ми се лепи што поједем, надам се да бебицама не смета.

Jekic bas volim kad se javis da znam da je sve je ok, jel se sutaju bebe :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic bas volim kad se javis da znam da je sve je ok, jel se sutaju bebe :wub: :wub: :wub:

I ja obozavam kada se javi! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja obozavam kada se javi! :wub:

Mene beba svaki put kad sutne i bubrezi hoce da ispadnu setim se mama trojki i odma mi lakse :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.