Trojke

odgovora

Objavljeno

Ево и мене, била на прегледу и дала сам брисеве.

мрвице су порасле и гурају се само тако, била је моја сестра данас са мном, пошто мужа не пустају са посла јер због мене поприлично изостаје, и да сте видели то гурање и шутирање :lol: чак је и докторка рекла врло су немирне бебе, а стомак ме боли због болних контракција :(

Девојчица се најела рекла ми докторка, е она је то видела по обиму желудца :lol::wub:

Мушкарчић мој је сисао палац и дизао ногице горе :wub:

а треће наше чедо је по свему судећи још један дечачић, рекла ми докторка није 100% сигурна али личи јој на мушко, али ја још увек нешто мислим да је женско :rolleyes: е то моје пиле воли да ради вежбе, само диже ногице и ручице горе, не знам на кога је спортиста ја и муж сигурно нисмо :lol:

Jao Jekić pa to je divno :wub: pilići mali :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Жао ми је само што не зна да реже диск кад се бебе бацкају и играју, баш ми жао што је то пропустио мој муж, није их видео одавно,у Бг му не дају да уђе са мном на преглед :(

A što mu, ženska ne daju...? Ovo mi sad pravo iznenađenje... :(:blink:

Mm je sa mnom ulazio svaki put na UZ (i kad mi "veza" nije bila sa mnom na kontroli)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da zaista smešno da ne daju mužu da uđe da vidi bebe na UZ...neka traži on to malo oštrije... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako lepo! :wub: Tri srecice u isto vreme :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jelena777 od srca ti cestitam, divno!

Jekic imas prelepe slicice! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ево и мене, била на прегледу и дала сам брисеве.

мрвице су порасле и гурају се само тако, била је моја сестра данас са мном, пошто мужа не пустају са посла јер због мене поприлично изостаје, и да сте видели то гурање и шутирање :lol: чак је и докторка рекла врло су немирне бебе, а стомак ме боли због болних контракција :(

Девојчица се најела рекла ми докторка, е она је то видела по обиму желудца :lol::wub:

Мушкарчић мој је сисао палац и дизао ногице горе :wub:

а треће наше чедо је по свему судећи још један дечачић, рекла ми докторка није 100% сигурна али личи јој на мушко, али ја још увек нешто мислим да је женско :rolleyes: е то моје пиле воли да ради вежбе, само диже ногице и ручице горе, не знам на кога је спортиста ја и муж сигурно нисмо :lol:

t4713.gift4713.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvo moram Jeleni da cestitam na njenim bebicama. Pa bas su lepe tezine svo troje. Neka lepo i zdravo napreduju i rastu i da uzivas od sad pa na dalje u svojim andjelima.

Jekic, mogu misliti kakav je osecaj gledati ih kako se igraju u stomaku :wub: Mazi ih za nas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jelena777 ČESTITAM NA BEPCIMA :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic, kako su dusice lepo spakovane kod njihove mame! :wub: Prelepa slicica, mogu samo misliti kako se divno osecas! Ljubim vas ja sve!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jekić k07039.gif ništa ne provaljujem na slikama, ali, nema ni veze, bitno da je sve u redu, da pilići napreduju i da im je lepo u maminom stomaku k07061.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ево су, само сам нажвраљала горе да не видите моје право име :lol:

Додуше пошто су сад велики, не може да се виде сви троје одједанпут, евентуално двоје заједно а сва три не могу да стану у кадар :lol:

l9m-190420.jpg

:wub::wub::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ево и мене, била на прегледу и дала сам брисеве.

мрвице су порасле и гурају се само тако, била је моја сестра данас са мном, пошто мужа не пустају са посла јер због мене поприлично изостаје, и да сте видели то гурање и шутирање :lol: чак је и докторка рекла врло су немирне бебе, а стомак ме боли због болних контракција :(

Девојчица се најела рекла ми докторка, е она је то видела по обиму желудца :lol::wub:

Мушкарчић мој је сисао палац и дизао ногице горе :wub:

а треће наше чедо је по свему судећи још један дечачић, рекла ми докторка није 100% сигурна али личи јој на мушко, али ја још увек нешто мислим да је женско :rolleyes: е то моје пиле воли да ради вежбе, само диже ногице и ручице горе, не знам на кога је спортиста ја и муж сигурно нисмо :lol:

:P slatkisi! sta reci... samo napred opusteno i bice sve u redu. i ja idem u ponedeljak na uz ,pa ce tad i grlic da mi izmere i da vidimo kakvo je stanje. inace se ritaju i sutiraju toliko da pomislim ponekad da ce da ispadnu! poceli su i nocu redovno da se oglasavaju pa me ponekad probude. jel ce da ti rade serklaz? meni niko nije nikad ni spomenuo da bi to trebalo da se uradi mada mi je zadnji put grlic bio 5,5 cm. lepo je sto mozes kad hoces na uz ,ovde ti to zakazu odredjenog dana i u odredjeno vreme pa sam se uzelela da ih vidim! jel si se cula s jelenom, kako je ona?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ево и мене, била на прегледу и дала сам брисеве.

мрвице су порасле и гурају се само тако, била је моја сестра данас са мном, пошто мужа не пустају са посла јер због мене поприлично изостаје, и да сте видели то гурање и шутирање :lol: чак је и докторка рекла врло су немирне бебе, а стомак ме боли због болних контракција :(

Девојчица се најела рекла ми докторка, е она је то видела по обиму желудца :lol::wub:

Мушкарчић мој је сисао палац и дизао ногице горе :wub:

а треће наше чедо је по свему судећи још један дечачић, рекла ми докторка није 100% сигурна али личи јој на мушко, али ја још увек нешто мислим да је женско :rolleyes: е то моје пиле воли да ради вежбе, само диже ногице и ручице горе, не знам на кога је спортиста ја и муж сигурно нисмо :lol:

Ево су, само сам нажвраљала горе да не видите моје право име :lol:

Додуше пошто су сад велики, не може да се виде сви троје одједанпут, евентуално двоје заједно а сва три не могу да стану у кадар :lol:

l9m-190420.jpg

Ma nemam reci. Duse medene, preslatke. Jekic ti si srecna zena. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:P slatkisi! sta reci... samo napred opusteno i bice sve u redu. i ja idem u ponedeljak na uz ,pa ce tad i grlic da mi izmere i da vidimo kakvo je stanje. inace se ritaju i sutiraju toliko da pomislim ponekad da ce da ispadnu! poceli su i nocu redovno da se oglasavaju pa me ponekad probude. jel ce da ti rade serklaz? meni niko nije nikad ni spomenuo da bi to trebalo da se uradi mada mi je zadnji put grlic bio 5,5 cm. lepo je sto mozes kad hoces na uz ,ovde ti to zakazu odredjenog dana i u odredjeno vreme pa sam se uzelela da ih vidim! jel si se cula s jelenom, kako je ona?

Cekamo ponedeljak da vidimo kako tvoji pilici napreduju :wub: :wub: :wub:

Jekic draga, pozdravi Jelenu kada se cujes sa njom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic gde si danas?

Hocu da te pitam vec par dana,al' svaki put zaboravim:kako ti je mama jel se oporavila

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde nam je jekić? Nema je dva dana :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde nam je jekić? Nema je dva dana :unsure:

i ja se to pitam....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mora da opet ima brdo gostiju! :angry:

Jekic samo da te pozdravim. Javi se da znamo sta radis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vidis ti kako bebci znaju kada treba da budu mirni?!!! :wub: :wub: :wub: Vec sada fino vaspitani.

I super ti je to da prespavate, pa da budes odmorna draga. Mozda ovog puta mm moze da vidi bebice. Spremi tefter sa pitanjima.

Drago mi je sto ti je mama bolje. I samo neka slusa doktore, bez obzira koliko joj to tesko pada

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

А да слала сам Јелени поруке, пре два дана али ми се не јавља.

Mozda je bila zauzeta sa bebama. Saljem joj brdo pozitivne energije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Па десило се да сам непланирано отишла код мојих а тамо стварно имамо брдо гостију, долазили људи да виде и маму и мене, једва сам чекала да дођем кући, уморили ме људи и једна те иста прича. Мама за две недеље скида гипс, прошле недеље јој скинули конце, почела је мало да шета са штакакма. Све у свему

не изгледа лоше само што је она доста динамична жена, па јој је лежање убиство.

Бебци се слабо мрдали код мојих кући, врло занимљиво а синоћ кад сам дошла код мене кући почели да се гурају одмах.

Данас се пакујем и у утрак идем код доктора али овај пут смо решили да идемо један дан раније, односно сутра, па ћемо да преспавмо горе, и ја лепо у уторак да будем одморна.

Ovo za dan ranije ti je super ideja.

Drago mi je da je mami bolje, samo neka izdrzi jos malo, pa da moze opet u akciju. Mogu misliti koliko je smara gips...

A bebci se postideli guzve pa bili mirni. Stide se. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Па десило се да сам непланирано отишла код мојих а тамо стварно имамо брдо гостију, долазили људи да виде и маму и мене, једва сам чекала да дођем кући, уморили ме људи и једна те иста прича. Мама за две недеље скида гипс, прошле недеље јој скинули конце, почела је мало да шета са штакакма. Све у свему

не изгледа лоше само што је она доста динамична жена, па јој је лежање убиство.

Бебци се слабо мрдали код мојих кући, врло занимљиво а синоћ кад сам дошла код мене кући почели да се гурају одмах.

Данас се пакујем и у утрак идем код доктора али овај пут смо решили да идемо један дан раније, односно сутра, па ћемо да преспавмо горе, и ја лепо у уторак да будем одморна.

:wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic t4704.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekić...da li si se čula sa Jelenom777..kako su ona i bebe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.