Trojke

odgovora

Objavljeno

Ја нисам сигурна и мало сам сујеверна па нисам хтела да кажем док сутра не завршим са прегледом, а не знам дали је то то. У суботу сам осетила као неко играње мишића са десне стране а јуче са леве као да ме неко лагано додирнуо са леве стране и то 4 пута. И данас сам једном осетила као неко таласање опет са десне стране, не знам дали је то то :unsure:

ja mislim da je to to,kod viseplodnih trudnoca ranije se osjete djeca,ja sam svoje osjetila oko 15e nedjelje,kao da mi mali leptirc mase krilima u stomaku,neko skakljuckanje to su bili prvi znakovi,jao jekic bas lijepo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos jedne trojke? Ja tek sad vidim! Cestitaaaaaaaaam Neno! Divno divno! :))))

Samo da vas ljubim :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam se javljala lekaru zato što sam prošli put bila kod interniste i rekla mi je ukoliko mi skoči pritisak da popijem Methil~Dopu i Bensedin.

Jedva čekam da idem u bolnicu. Više me sve boli. Ja često u poslednje vreme pitam muža da li sam ja postala p...a, jer to nikada nisam bila a ovo sam čekala tolike godine, pa se pitam kako mogu na bilo šta da se žalim ali je stvarno teško fizički ~ jer sam mesecima neaktivna i psihički ~ jer se stalno pitam da li je sve u redu?!

Ma sto ti pada napemet da to pitas muza imas svo pravo da kukas i ima svi da te tetose pa jesi li ti svjesna koju zrtvu podnosis,i fizicki i psihicki....zeno draga sto si ti sve podnjela i prije ove trudnoce ma naravno da ti je tesko i imas svo pravo ovog svjeta da se zalis i onaj koji to ne razumije nije normalan nemoj da te vise cujem da kazes da pitas muza jesi li p...a dat cu ja tebi ludice jedna ima da ti svi skidaju kapu,TI SI JEDNA VELIKA ZENA VRIJEDNA SVAKE HVALE I SVAKA TI CAST STO SI TAKO HRABRA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Па не знам јел то то, толико је лагано, као играње мишића. Пријатан осећај ништа за панику.

To je to :wub: :wub: :wub: Na početku su baš lagani pokreti. Uživaj i nemoj preterano da maziš stomak jer to može izazvati kontrakcije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma sto ti pada napemet da to pitas muza imas svo pravo da kukas i ima svi da te tetose pa jesi li ti svjesna koju zrtvu podnosis,i fizicki i psihicki....zeno draga sto si ti sve podnjela i prije ove trudnoce ma naravno da ti je tesko i imas svo pravo ovog svjeta da se zalis i onaj koji to ne razumije nije normalan nemoj da te vise cujem da kazes da pitas muza jesi li p...a dat cu ja tebi ludice jedna ima da ti svi skidaju kapu,TI SI JEDNA VELIKA ZENA VRIJEDNA SVAKE HVALE I SVAKA TI CAST STO SI TAKO HRABRA

Rasplakala si me...Hvala ti na podršci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ја не мазим уопште баш због контракција, то знам јо пре него што сам затруднела, само понекад дам мужу да га љуби.

Мислиш да се бебе мрдају :wub: :wub: :wub:

Pa naravno. I ja sam moje osetila u 15~oj nedelji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

А Јелена а како је после кад су велики па се баш мрдају, то мора да је прелепо, мени је за сад само једном дневно па ја прво помислим гасови да су а после да су бебе, и онда се цела распилавим.

Pa divno. Posle ćeš da jaučeš kada te šutnu u bešiku. Meni je dečak nisko karlično od početka i stalno se nogata. Nekad imam utisak da će mu nogica izleteti napolje. Dobro je što imam serklaž. A devojčice mi se redovno podvlače pod rebra, koliko je moguće. Kao da se igraju žmurke. Ma žurka.

Nemoj sada da pomisliš i da se opterećuješ da moraš to da osetiš svaki dan. Na početku to nećeš osećati svakodnevno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ја нисам сигурна и мало сам сујеверна па нисам хтела да кажем док сутра не завршим са прегледом, а не знам дали је то то. У суботу сам осетила као неко играње мишића са десне стране а јуче са леве као да ме неко лагано додирнуо са леве стране и то 4 пута. И данас сам једном осетила као неко таласање опет са десне стране, не знам дали је то то :unsure:

Jaoo jekić, pilići se javljaju "Kuc, kuc, mama, mi smo" :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma sto ti pada napemet da to pitas muza imas svo pravo da kukas i ima svi da te tetose pa jesi li ti svjesna koju zrtvu podnosis,i fizicki i psihicki....zeno draga sto si ti sve podnjela i prije ove trudnoce ma naravno da ti je tesko i imas svo pravo ovog svjeta da se zalis i onaj koji to ne razumije nije normalan nemoj da te vise cujem da kazes da pitas muza jesi li p...a dat cu ja tebi ludice jedna ima da ti svi skidaju kapu,TI SI JEDNA VELIKA ZENA VRIJEDNA SVAKE HVALE I SVAKA TI CAST STO SI TAKO HRABRA

ovo potpisujem, pa ako ti nemas prava da kukas i zalis se ko ih onda ima, ma bas te briga sta ce drugi da misle, ti nosis tri bebe i treba svi da te maze i paze...

pa i ja sam kukala, i plasila se, i panicarila na svaku promenu, i isplatilo se...

kada se ujutru probude malo pricaju i onda pocnu da kmece, ja pridjem uz krevetac i obicno kazem dobro jutro mili moji, a oni se oboje iskeze od uveta do uveta i pocnu da gucu u duetu ja se sva istopim... ma svaki bol i svaki ubod i svaki strah sve zaboravim kad mi se nasmeju... a vama ce troje da se smeju i gucu :wub: :wub: :wub:

imate sva prava da kukate i da se zalite i da panicarite, to su vase bebe i najbolje znate sta osecate...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam se javljala lekaru zato što sam prošli put bila kod interniste i rekla mi je ukoliko mi skoči pritisak da popijem Methil~Dopu i Bensedin.

Jedva čekam da idem u bolnicu. Više me sve boli. Ja često u poslednje vreme pitam muža da li sam ja postala p...a, jer to nikada nisam bila a ovo sam čekala tolike godine, pa se pitam kako mogu na bilo šta da se žalim ali je stvarno teško fizički ~ jer sam mesecima neaktivna i psihički ~ jer se stalno pitam da li je sve u redu?!

Draga moja verujem da i te kako imas razloga da kukas. Meni je bilo tesko pri kraju trudnoce a jedno sam nosila. sve me nerviralo i bilo mi tesko. Pa ej ti u sebi tri bebice nosis. Majka hrabrost je ime za sve majke kao sto ste trenutno vas tri ovde. :) Jos malo pa ces ljubiti i maziti svoje bebe. Budi hrabra i strpljiva i molim te vodi racuna o pritisku. Ljubi vas Mama Dy. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni sinoć iz čista mira skočio pritisak preko 150/80. Baš sam se uplašila. Popila sam lekove za pritisak i bensedin i spao je na 125/80. I od sinoć mu stalno zuji na ušima, a sada je pritisak normalan. Samo da još malo da izdržim!

Pa kada nama cekalicama zbog ovog vremena nije dobro, normalno je i da tebi zuji u usima. Sve ce biti dobro, jos malo draga.

Nisam se javljala lekaru zato što sam prošli put bila kod interniste i rekla mi je ukoliko mi skoči pritisak da popijem Methil~Dopu i Bensedin.

Jedva čekam da idem u bolnicu. Više me sve boli. Ja često u poslednje vreme pitam muža da li sam ja postala p...a, jer to nikada nisam bila a ovo sam čekala tolike godine, pa se pitam kako mogu na bilo šta da se žalim ali je stvarno teško fizički ~ jer sam mesecima neaktivna i psihički ~ jer se stalno pitam da li je sve u redu?!

Imas svo pravo ovog sveta da kukas hrabra zeno!!!!!

Ја не мазим уопште баш због контракција, то знам јо пре него што сам затруднела, само понекад дам мужу да га љуби.

Мислиш да се бебе мрдају :wub: :wub: :wub:

Jao pa oni se javljaju milice medene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ја нисам сигурна и мало сам сујеверна па нисам хтела да кажем док сутра не завршим са прегледом, а не знам дали је то то. У суботу сам осетила као неко играње мишића са десне стране а јуче са леве као да ме неко лагано додирнуо са леве стране и то 4 пута. И данас сам једном осетила као неко таласање опет са десне стране, не знам дали је то то :unsure:

To je to :rolleyes: Diiivno :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde si bwe Jekic, cekam taj izvestaj od juce. Vec smo culi da je jedno desak a drugo devojcica, dok je treci pilic sramezljiv, ljubi ih teta Luna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A duše moje...kako veseo i razdragan post. Šaljem jedan zagrljaj tebi, bebama i tom krasnom doktoru. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pilici maleni!!!! :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Синоћ ме је ћера гурала и шутирала цело вече, ја кажем мужу он пружи руку а он се умири :lol: рекао ми је одмах да је иста ја, већ га сад зеза :lol:

Hihihi, vidis da se odmah umirilia kad je tata mazi :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jooooj, nemam reci, ovo je predivno....

Moja bivsa komsinica ima cetvorke. 3 decaka i devojcicu. Kad citam kako je vama tesko, setim se nje. Blago vama zene, Bog vas je blagoslovio. Divota! :wub::wub::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Е овако јуче сам била на прегледу и овај преглед ми је био најбољи до сад. Проф ме је прегледао на 4 Д УЗ и онда м је показао једну бебицу која ми се насмешила. бебице су сад све око 100 грама, једна има 101гр, друга 108гр, а трећа 112гр.

Питала сам га јесу ли одвојене бебе или свака за себе и рекла сам му да ми је др одавде рекла да су ми једне бебе једнојајчане а трећа сам, а он ми је рако да и он сад не може то да види а како је тек она могла у раној трудноћи, а ја му кажем да је претпоставила на основи ГМ, он каже да то ништа не значи, и да он мисли да су бебице свака за себе али да ћемо тек касније да знамо. Онда ми је рекао да се десној бебици накстрешила пиша :lol: а лева да нема такву пишу :lol: ја га питам за у средину каква је пиша, а он ми рекао да не види, окренула нам гузу :o

И тако жао ми ове мрвице у средини, бата и сека га само гурају, а оно јадно само се промешкољи. После ме прегледао на вагинални уз, и то пред два доктора, 4 студента и 3 сестре :unsure: ако ми верујете било ме срамота :P, тад ми је рако да грлић није толико лош али да ће ми свакако урадити серклаж, и то је било за следећу среду договор, кад сам изашла из болнице зову ме и кажу померено ти за 24.4 <_< рекох аман више договорите се, овако се сваки пут припреман психички па ме зезну, и онда опет из почетка све. Додао ми Нистатин вагинални поред терапије коју користим и то је за сад све.

Бебице се баш размрдале, питала сам др за онај осећај рекао ми је, то је то :wub:

Znači ovo je najlepši post koji sam do sada pročitala na nekom forumu.

Kako su slatki pilići mali. Jekić imaš i zagrljaj i poljubac od mene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prelepo Jekic, ma mora da si se topila kad od nas koji ovo citamo samo barice ostaju!!

Da znas da bi i mene bilo sramota, kud i ti studenti da budu tu :angry: , ajde sesetre i doktori, neprijatno ali za prezivljavanje ali studenti ......brrrrrrrrrrrrr

Eto kad moras da se navikavas na posebnu paznju i javnost, ipak si ti mamica prirodnih trojki, fenomen :wub:

Jelena77 Kako se ti osecas? Jer su bebice sve jace :wub: :wub: :wub:? Kad bi trebalo da te prime u bolnicu? Jos malo pa ce i tvoja decica napolje!! Ljubim te i saljem jos puno snage i lepih misli da ti vreme do susreta sa njima sto lakse protekne!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj jekic divno....sva sam se raznezila....najlepsa tema(opet ja :rolleyes: ko o cemu baba o ustipcima :rolleyes: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Е овако јуче сам била на прегледу и овај преглед ми је био најбољи до сад. Проф ме је прегледао на 4 Д УЗ и онда м је показао једну бебицу која ми се насмешила. бебице су сад све око 100 грама, једна има 101гр, друга 108гр, а трећа 112гр.

Питала сам га јесу ли одвојене бебе или свака за себе и рекла сам му да ми је др одавде рекла да су ми једне бебе једнојајчане а трећа сам, а он ми је рако да и он сад не може то да види а како је тек она могла у раној трудноћи, а ја му кажем да је претпоставила на основи ГМ, он каже да то ништа не значи, и да он мисли да су бебице свака за себе али да ћемо тек касније да знамо. Онда ми је рекао да се десној бебици накстрешила пиша :lol: а лева да нема такву пишу :lol: ја га питам за у средину каква је пиша, а он ми рекао да не види, окренула нам гузу :o

И тако жао ми ове мрвице у средини, бата и сека га само гурају, а оно јадно само се промешкољи. После ме прегледао на вагинални уз, и то пред два доктора, 4 студента и 3 сестре :unsure: ако ми верујете било ме срамота :P, тад ми је рако да грлић није толико лош али да ће ми свакако урадити серклаж, и то је било за следећу среду договор, кад сам изашла из болнице зову ме и кажу померено ти за 24.4 <_< рекох аман више договорите се, овако се сваки пут припреман психички па ме зезну, и онда опет из почетка све. Додао ми Нистатин вагинални поред терапије коју користим и то је за сад све.

Бебице се баш размрдале, питала сам др за онај осећај рекао ми је, то је то :wub:

Predivno..mogu misliti kako si reagovala kad se malo pile nasmesilo :wub: :wub:

I to sto si pocela da ih osecas... :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Срки и ти имате загрљај од нас четворо, ја те вучем драга Зоро за носић што више могу.

nadam se da će se primiti, makar i jedno. Mada se ja ne bi bunila ni da budu dvojke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ма да, биће то татина маза већ видим :wub:

Nego sta, zaista je poseban odnos tata-cerka

Jooooj, nemam reci, ovo je predivno....

Moja bivsa komsinica ima cetvorke. 3 decaka i devojcicu. Kad citam kako je vama tesko, setim se nje. Blago vama zene, Bog vas je blagoslovio. Divota!

CETVORKE!!!! Vauuuu

Trebala je da te povuce za nosic :P

Хвала Тајчи, заиста смо благословене :wub:

јао четворке, свака јој част, ти знаш доста вишеплодних трудница колико видим, таман да те припреме за оно што те чека.

Hihihi, da znas Jekic. Kada izlete mali Tajcici :wub::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jelena 777 ti uskoro ides u bolnicu, ako sam ja dobro zapamtila? Kako si ti i tvoji pilici?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic,drago mi je da je sve u najboljem redu i da su mrvice pocele da se mrdaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.