Trojke

odgovora

Objavljeno

Niti smo smislili imena niti smo bilo šta kupili. Mm ne želi ništa unapred da kupuje. Kaže da ja ne brinem zbog toga. To je sve zbog našeg gubitka koji smo jedva preživeli. Samo me je poslušao kada je krečenje sobe u pitanju. Ma samo da nas četvoro dođemo kući živi i zdravi, sve se da kupiti za jedan dan. Kolica mi ne trebaju odmah tako da imam vremena, ako nađem neka polovna kolica na oglas pošto su nova 85 000 dinara. Vodi me prof. Siniša Stojić i najverovatnije će me on i poroditi. I prvi put me je on porađao.

Super, imaš na koga da se sloniš, i bolje prepusti sve tm a ti uživaj u leškarenju, a posle ćeš u maženju (s bebicama).

Naravno da ćete se vratiti živi i zdravi kući, pregurala si dosta o suprotnom nemoj ni da razmišljaš.

Za dr sam čula, al ne znam ništa o njemu.

И ми не планирамо док се не породим ништа нећу да купујем, нити да смишљам имена, знам само за једно, било мушко или женско зваће се Јована или Јован, јер сам на св. Јована сазнала да сам трудна.

А кад одеш у болницу ја ћу да пискрам овде, и да пишем како си., ако немаш интернет тамо. Јављаћу се редовно.

Predivno, vidiš da te svetac čuva, ne brini se izguraćeš trudnoću.

Mi imamo u ulazu trojke dva dečaka i devojčica, rođeni na sv.Jovana, tako su im i imena Jovan, Konstantin i Teodora, doduše oni su već veliki II razred osnovne škole.

kod mene su pripreme u najvece u toku!pocevsi od generalke u stanu pa preko montiranja ormarica, polica,raznih komodica do garderobice a uskoro stizu i krevetci.inace sam tip koji voli sve da drzi pod kontrolom a i ne mogu da se uzdam puno u druge obzirom da ne znam da li cu moci posle.sad dok jos mogu a necu moci jos dugo posto mi stomak neverovatno brzo raste jer su bebe dosta velike(bile su u 22 nedelji teski oko 500 gr. a dugacki po 35 cm.). inace mi je stomak poceo da raste kasno - tek po ulasku u peti mesec ali je cini mi se preko noci narastao i sad samo raste i raste...

I ja sam takva da sve moram da sredim, držim se onoga "ako ja ne uradim ne znam ko će".

A sa takvim razmišljanjem da treba sve da središ, pozitivno razmišljaš, i spremna očekuješ bebice.

Bolje za tebe, nisi se puno ugojila, ide u bebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeco ti ako spadas pod NS oni daruju trojkama kolica tj vidim sad vise ne kolica nego 100 000 hiljada dinara ....raspitaj se ti to tj i muz ti moze

Zvonka, to se odnosi samo na one sa prebivalištem u Novom Sadu a ja sam prijavljena u Sr. Mitrovici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kod mene su pripreme u najvece u toku!pocevsi od generalke u stanu pa preko montiranja ormarica, polica,raznih komodica do garderobice a uskoro stizu i krevetci.inace sam tip koji voli sve da drzi pod kontrolom a i ne mogu da se uzdam puno u druge obzirom da ne znam da li cu moci posle.sad dok jos mogu a necu moci jos dugo posto mi stomak neverovatno brzo raste jer su bebe dosta velike(bile su u 22 nedelji teski oko 500 gr. a dugacki po 35 cm.). inace mi je stomak poceo da raste kasno - tek po ulasku u peti mesec ali je cini mi se preko noci narastao i sad samo raste i raste...

Pilici maleni samo neka rastu t4847.gif

Zvonka, to se odnosi samo na one sa prebivalištem u Novom Sadu a ja sam prijavljena u Sr. Mitrovici.

Uh bwe, kao dve razlicite drzave. Bas bzv.

Evo i ja cu gledati na netu gde i za koliko se mogu naci kolica, pa vam javljam. Ovo je sve mnogo skupo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Еј ја сам јутрос гледала и видела колица за тројке Пер Прего или тако нешто се зову, колико сам разумела половна 82000 динара. Е сад Милар кад погледам ова од 300 долара то ми ниеј скупо, то је око 250-270 евра. Е само мислим да ће то да се изједначи са нашом ценом када се израчуна колико кошта допремање.

Мој град не даје ни динар, али баш ме брига да смо живи и здрави.

evo na dva linka, ista kolica peg perego

Novi Sad 77900,00

http://www.justclick.rs/catalog/product_in...roducts_id=1513

Beograd 78850,00

http://www.ishop.rs/iiprod/bebi/iitrazi/ko...ipretraga/ready

tražila i na kupindu i oglasima ali nema za sada

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekić, doposujemo se oko 4 h?! :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nasim dragim trojkasicama zelim dobar jutar! :wub:

Bas nesto razmisljam... na ovoj temi - 9 beba! :o Predivno! Pa kad se za par godina, vas tri nadjete na kafici, a ono zauzeti svi stolovi! :lol:

Ljubim vas sve tri! (i naravno jos po tri poljupca za bebe) :wub: x12

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nasim dragim trojkasicama zelim dobar jutar! :wub:

Bas nesto razmisljam... na ovoj temi - 9 beba! :o Predivno! Pa kad se za par godina, vas tri nadjete na kafici, a ono zauzeti svi stolovi! :lol:

Ljubim vas sve tri! (i naravno jos po tri poljupca za bebe) :wub: x12

Empress, hvala na poljupcima :wub: I mi vas ljubimo :wub: Bili bi lepo da Jekić i ja sa decom odemo na letovanje u Italiju i tamo se nađemo sa Nenom. Nas tri pijemo kaficu i jedemo sladoled u nekoj bašti a oko nas trčkara naših devetoro dece :) Ala sam se uživela...

Jekić, i ja sam se malo uspavala. Išla sam u wc ali mi se spavalo pa nisam kuckala

:wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Empress, hvala na poljupcima :wub: I mi vas ljubimo :wub: Bili bi lepo da Jekić i ja sa decom odemo na letovanje u Italiju i tamo se nađemo sa Nenom. Nas tri pijemo kaficu i jedemo sladoled u nekoj bašti a oko nas trčkara naših devetoro dece :) Ala sam se uživela...

Jekić, i ja sam se malo uspavala. Išla sam u wc ali mi se spavalo pa nisam kuckala

:wub: :wub: :wub:

Kako je to diiiiiiiivna slika. I ja sam se uzivela bas!!!

Ljubim vas sve puuuuuuuuuno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neno, znaš li možda koliko su kolica za trojke u Italiji? Ovde su 850€ i baš su preskupa. Čula sam da su u Italiji dosta jeftinija.

ovde su 700, per perego,ali su mnogo velika. duga su 1,70m a teska oko 27 kg. ja sam razmisljala da mozda uzmem jedna obicna i jedna za blizance jer nema sanse da ova za trojke stanu u auto. ne znam jos sta da radim. a vi sta cete?inace polovna su 320 e.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neno, a da se ne zoves i ti Jelena? :lol: :lol:

:) :) :) bas si me nasmejala! bilo bi super da sam i ja jelena ali nisam! ipak sam nena!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Empress, hvala na poljupcima :wub: I mi vas ljubimo :wub: Bili bi lepo da Jekić i ja sa decom odemo na letovanje u Italiju i tamo se nađemo sa Nenom. Nas tri pijemo kaficu i jedemo sladoled u nekoj bašti a oko nas trčkara naših devetoro dece :) Ala sam se uživela...

Jekić, i ja sam se malo uspavala. Išla sam u wc ali mi se spavalo pa nisam kuckala

:wub: :wub: :wub:

:D :D :D ovo ti nije losa ideja i uopste nije neostvarljivo ! bilo bi predivno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jelena, da li si gledala na da porucis neka polovna preko interneta. Mozda ti izadje postarina skuplje od kolica, ali svakako puno manje od 850 evra. Mi smo nasa narucili preko neta, s tim sto mi kupili posebno car seat- ove koji se nakace odozgo, pa po potrebi ih kacis i stavljas u auto. Mozes da pogledas fotku kako to izgleda, stavila sam je negde u temi o kolicima. U svakom slucaju, imas nekoliko varijanti.

Meni je 850 evra bas puno :-\

Neno, masala! Pu, pu, nek su pilici zivi i zdravi. I moji blizanci su u 21, 22 nedelji imali oko 550 grama. Doduse, moji su se krupni i rodili, po oko 3, 500 kg svako. Doktorima nikako nije bilo jasno :))

Koja si ti sad nedelja ?

Jekic, kako se osecas ?

svaka cast za 3,500 kg. pa x 2! i to sto si izgurala do 38 nedelje je stvarno za svaku pohvalu!moja prijateljica se porodila isto u 38 nedelji sa blizancima ali su imali po 2,700.inace ja danas ulazim u 27 nedelju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zdravo

jos jedna triplica :wub: :wub: :wub: dobrodosla....

nisam imala vremena ranije da kuckam, u CH su polovna za trojkice oko 400 franaka ( nekih 32000 dinara), ima ih i ona sto sede jedno iza drugog i ona sto sede jedan pored drugog

ja sam probala za blizance vozic (sede jedan iza drugog) i oupste mi se ne svidja, tesko se upravljaju i nekako su mi nestabilna, a i onaj sto sedi pozadi ne vidi nista... tako da smo uzeli jedan pored drugog teska su ali ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

samo da posaljem 12 poljubaca na ovu najlepsu temu... :wub: x12

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, devojke, kako je vama divno :wub: I od mene 12 poljupcica :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tri mame sa trojkama...divno!!! Ovo je najveselija i najnežnija tema...devojke... :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Empress, hvala na poljupcima I mi vas ljubimo :wub: Bili bi lepo da Jekić i ja sa decom odemo na letovanje u Italiju i tamo se nađemo sa Nenom. Nas tri pijemo kaficu i jedemo sladoled u nekoj bašti a oko nas trčkara naših devetoro dece :) Ala sam se uživela...

Jekić, i ja sam se malo uspavala. Išla sam u wc ali mi se spavalo pa nisam kuckala

Ух Јелена то би било дивно, а баш би направиле хаос поред гужве сви би били исто годиште, а зна се кад су вршњаци много се лепше играју, мислим да би само јуриле за њима не би ми стигле до кафе а камо ли сладоледа

Ја и ти се чак и исти дан успавамо

Kako je to diiiiiiiivna slika. I ja sam se uzivela bas!!!

Ljubim vas sve puuuuuuuuuno

ovo ti nije losa ideja i uopste nije neostvarljivo ! bilo bi predivno!

Pa nije li divno?! :wub:

Ima ovako da ih poredjate n1f-126.2.jpg

Mada mislim da nece sedeti ovako mirno! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa nije li divno?! :wub:

Ima ovako da ih poredjate n1f-126.2.jpg

Mada mislim da nece sedeti ovako mirno! :P

Extra je slika. Baš si se potrudila :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ovde su 700, per perego,ali su mnogo velika. duga su 1,70m a teska oko 27 kg. ja sam razmisljala da mozda uzmem jedna obicna i jedna za blizance jer nema sanse da ova za trojke stanu u auto. ne znam jos sta da radim. a vi sta cete?inace polovna su 320 e.

Neno, to su ista kolica kao kod nas. Može i za tu cenu da se nađe. Ja sam se odlučila za jedna kolica za blizance i jedna za jednu bebu tim pre što ću ih dobiti od prijateljica. I onako ta kolica za trojke što ti kažeš ne mogu stati u gepek a ni u moj lift a ja sam na petom spratu.

Jesam li te pitala kog pola su ti bebironi? Čestitam na 27~oj nedelji. Zaašto ne napraviš tiker da možemo da ti pratimo trudnoću?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

svaka cast za 3,500 kg. pa x 2! i to sto si izgurala do 38 nedelje je stvarno za svaku pohvalu!moja prijateljica se porodila isto u 38 nedelji sa blizancima ali su imali po 2,700.inace ja danas ulazim u 27 nedelju!

Neno dobro došla, i molim te stavi tiker da gledamo kako napreduju bebice. Ja se nešto sva rastopim kad vidim graškiće na tikerima ove naše dve Jelene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni sinoć iz čista mira skočio pritisak preko 150/80. Baš sam se uplašila. Popila sam lekove za pritisak i bensedin i spao je na 125/80. I od sinoć mu stalno zuji na ušima, a sada je pritisak normalan. Samo da još malo da izdržim! :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jelena 777 veliki pozdrav u mojim ste mislima još malo izdrzite svi na okupu...hoce tlak da varira ali ako ti se ponovi javi se svom ljecniku,visoki tlak nije za igru,ali bit ce to sve ok ne sumnjam ja u tebe veliki poljubac tebi i tvojim bebama,naravno pozdrav i za druge dvije triplice i veliki kisss i za njih divim vam se.............. :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ма нећу да се оптерећујем колицима, већ сад. нек су жива и здрава, па кад се роде мајка ће да им све купи шта треба.

bravo Jekic tako je bit ce svega samo nek nam drugari budu zivi i zdravi....Jekic dali vec osjetis svoje bebe kako se micu????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam se javljala lekaru zato što sam prošli put bila kod interniste i rekla mi je ukoliko mi skoči pritisak da popijem Methil~Dopu i Bensedin.

Jedva čekam da idem u bolnicu. Više me sve boli. Ja često u poslednje vreme pitam muža da li sam ja postala p...a, jer to nikada nisam bila a ovo sam čekala tolike godine, pa se pitam kako mogu na bilo šta da se žalim ali je stvarno teško fizički ~ jer sam mesecima neaktivna i psihički ~ jer se stalno pitam da li je sve u redu?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.