Trojke

odgovora

Objavljeno

Moramo da se pohvalimo da nam je danas punih 30 NEDELJA. A oni se ceo dan igraju. I oni su srećni, moje sreće najveće. :wub: :wub: :wub:

Jupi! t2018.gif Izdrži još malo, pa će uskoro da se igraju pred tvojim očima...srećice male :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekić, kako si? Jesi li se odmorila od jučerašnjeg cimanja. Mislim da tog hormona nikad nije previše. Jesu li ti rekli da piješ ili da stavljaš vaginalno? Ja stavljam vaginalno samo uveče i to tek posle serklaža a do tada sam samo pila. Meni je dr rekla da sama odlučim kako ću ih koristiti a negde čitam da je bolje vaginalno. Ma ja ne mogu tri puta dnevno da se perem jer stvarno nemam snage. Nešto nisam raspoložena za pisanje. Danas sam tri puta prespala i sva tri puta sanjam kako sam ostala u bolnici a nalaze nisam uradila. Sutra idem da vadim krv a u utorak odoh u bolnicu.

Moramo da se pohvalimo da nam je danas punih 30 NEDELJA. A oni se ceo dan igraju. I oni su srećni, moje sreće najveće. :wub: :wub: :wub:

Jupi, sad je malo lakše.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde nam je naša triplica jekić danas? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde nam je naša triplica jekić danas? :rolleyes:

Nadam se da samo odmora od onog putovanja... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da je dobro, cule smo se jutros, samo ne stize do kompa ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekić, kako si? Ja sam juče vadila krv za nalaze i vidim da mi jednu analizu nisu uradili. E ne mogu ići ponovo, valjda neće primetiti jer su baš puno analiza tražili. Bebice se igraju i sada im sve češće napipam ručice i nogice. Znaš kakav je osećaj!!! :):):) Juče se prvo jedna beba igra, pa ona prestana i krene druga, pa ona prestane pa treća. Kažem ja mužu ovi će nas zezati kada se rode. Ma neka ih, jedva čekam da me zezaju. :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekić, kako si? Ja sam juče vadila krv za nalaze i vidim da mi jednu analizu nisu uradili. E ne mogu ići ponovo, valjda neće primetiti jer su baš puno analiza tražili. Bebice se igraju i sada im sve češće napipam ručice i nogice. Znaš kakav je osećaj!!! :):):) Juče se prvo jedna beba igra, pa ona prestana i krene druga, pa ona prestane pa treća. Kažem ja mužu ovi će nas zezati kada se rode. Ma neka ih, jedva čekam da me zezaju. :wub: :wub: :wub:

Jao, Jelo - ja se istopih :wub: :wub: :wub:

Jekić, ako ne nađeš utrogestan za dan piši, svi ti šaljemo iz Bgda po kutiju. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic kod nas ima da se kupi utrogestan, proverila ja sinoc u apAteci :). Ako treba javljaj pa saljem.

Jelena777 kako ti imas lud osecaj u stomaku. :) To je zurka 24h.................:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao kако волим кад ми причаш како се мрдају, једва чекам да и ја то осетим.

Амкакве си анализе радила, јел нешто нешто за бебе, ваљда те неће опет терати да радиш. Ево ја одмарам и досађујем се.

Е нашла сам утрогестан, свугде помало и сад имам резерву за два месеца.

Nije neki bitan nalaz. Izgleda da mi funkcija bubrega nije baš dobra. A i kako će kada pijem baš puno lekova pa bubrezi ne mogu sve to da prerade.

Ja sam nešto kao mrtva. Nemam snage ni da hodam. Nije ni čudo kada ležim već 7 meseci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Разумем те, ух и мени је тешко од лежања.

Које све лекове пијеш, ја само утрогестан, еритромицин и фемибион.

Sada ćeš pasti i nesvest kada pročitaš. E ovako: Femibion 1X1, Ginipral 6X1, Bensedin 2mg 3X1, Verapamil 40mg 3X1 (ali retko kada ga popijem kada mi je puls preko 100), Utrogestan 200mg 3X1, Tothema apule 3X1, Vitamin C 1000 mg 3X1, Magnezijum šumeće 2X1, Kalcijum šumeće 2X1, Fluomizin vaginalete 2X nedeljno.

Nadam se da nešto nisam zaboravila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sada ćeš pasti i nesvest kada pročitaš. E ovako: Femibion 1X1, Ginipral 6X1, Bensedin 2mg 3X1, Verapamil 40mg 3X1 (ali retko kada ga popijem kada mi je puls preko 100), Utrogestan 200mg 3X1, Tothema apule 3X1, Vitamin C 1000 mg 3X1, Magnezijum šumeće 2X1, Kalcijum šumeće 2X1, Fluomizin vaginalete 2X nedeljno.

Nadam se da nešto nisam zaboravila.

:o :o Jooj, jekić, šta te čeka :lol: Ali, sve za bebe :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jelena777, zasto su ti dali i bensedin i verapamil ? Mozda za svaki slucaj...

Bensedin da mi opusti mišiće ( da smanji kontrakcije ) a verapamil kada mi ubrzano radi srce zbog leka Giniprala koji izaziva tahikardiju a protiv kontrakcija je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj sto mrzim taj Ginipral i Verapamil! <_<

Ja vam obema savetujem da pijete Magnezijum pred vitamina i minerala koje uzimate, ako uzimate neki kompleks za trudnice. Magnezijum jedini utice na grceve svake vrste misica pa i matericni. I to ne sumeci vec Naturalvelt kapsule. Kao preventiva, nema bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj sto mrzim taj Ginipral i Verapamil! <_<

Ja vam obema savetujem da pijete Magnezijum pred vitamina i minerala koje uzimate, ako uzimate neki kompleks za trudnice. Magnezijum jedini utice na grceve svake vrste misica pa i matericni. I to ne sumeci vec Naturalvelt kapsule. Kao preventiva, nema bolje.

I ja mrzim,sva sam se tresla od tog giniprala da je to strašno,ali sam tek pred kraj trudnoće saznala za magnezijum,čula sam da se to samo još u Srbiji daje (ginipral),u drugim zemljama isključivo magnezijum protiv kontrakcija i da stvarno 'radi radnju' ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa pijem i magnezijum 2X dnevno. Ovaj profesor kod kojeg sam bila prošli put je protiv giniprala pa mu nisam ni rekla da ga pijem. Meni je nekako psihički sigurnije kada ga pijem. I pored svega imam kontrakcije. Noćas sam slabo spavala jer me nešto boli stomak i svaki čas idem u wc. Kada mi je i najmanje napunjena bešika mene zaboli stomak, odem u wc i ono nekoliko kapi i odmah mi bude lakše. Valjda mi je veliki pritisak na bešiku. Daj Bože da mi bude malo bolje i lakše, da što duže moje sreće budu u stomaku !!! :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Videla sam da pijes Mg sumeci. Mnogo je bolje piti u tabletama.

Ako ti ginipral ne smeta za srce, pij ga, naravno. Ja sam iznela samo svoje subjektivno misljenje. ;)

Da li pijes Folnak?

A to sa besikom je poznata stvar. Izdrzaces sigurno! Snaga volje je naveca snaga na svetu! Cmok!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Videla sam da pijes Mg sumeci. Mnogo je bolje piti u tabletama.

Ako ti ginipral ne smeta za srce, pij ga, naravno. Ja sam iznela samo svoje subjektivno misljenje. ;)

Da li pijes Folnak?

A to sa besikom je poznata stvar. Izdrzaces sigurno! Snaga volje je naveca snaga na svetu! Cmok!

Pijem Femibion. On ima folnu kiselinu koja se bolje resorbuje nego Folnak. Moram kuputi taj Mg u tabletama jer mi se više od ovih šumećih povraća.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste, sumece nadrazuju zeludac poprilicno.

Ja sam uzimala naturalvelt kapsule od 250mg.

Pitaj i za kalcijum.

Nisam znala da ima nesto bolje od Folnaka. Super onda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa pijem i magnezijum 2X dnevno. Ovaj profesor kod kojeg sam bila prošli put je protiv giniprala pa mu nisam ni rekla da ga pijem. Meni je nekako psihički sigurnije kada ga pijem. I pored svega imam kontrakcije. Noćas sam slabo spavala jer me nešto boli stomak i svaki čas idem u wc. Kada mi je i najmanje napunjena bešika mene zaboli stomak, odem u wc i ono nekoliko kapi i odmah mi bude lakše. Valjda mi je veliki pritisak na bešiku. Daj Bože da mi bude malo bolje i lakše, da što duže moje sreće budu u stomaku !!! :wub: :wub: :wub:

:wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekić, kako si? Ja ti u utorak idem u bolnicu. Sutra će mi proći u spremanju i malo me hvata frka, jer mi je uvek najgori prvi dan u bolniici i ono objašnjavanje zašto sam tu i slična pitanja. Drugi dan je već bolje. Biće mi super ako budem mogla na internet a ima tamo tv. Moram sve izdržati zbog moje dečice :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

draga Jelena,sretan put sutra,neka ti dani u bolnici sto brze prođu...zeno pa ti si mi još malo u 32 nedelji ,ma bravo...ma sad ce dani samo da lete..mislim da je mama zmaj rodila u 34,i bebci su super,daj bože da sto dulje izguras ,mogu zamisliti koliko ti je tesko,ali znam da imas snage neka te vodi misao da ces uskoro da ugledas svoje bebe ,moci ces da ih dodirnes da ih ljubis ,ma nece biti sretnije zene od tebe,tako si blizu cilja,samo naprijed,mislimo na tebe ja i moji bebci i saljemo tebi i :wub: :wub: :wub::lol: :lol: :lol: tvojima cmokx3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

draga Jelena,sretan put sutra,neka ti dani u bolnici sto brze prođu...zeno pa ti si mi još malo u 32 nedelji ,ma bravo...ma sad ce dani samo da lete..mislim da je mama zmaj rodila u 34,i bebci su super,daj bože da sto dulje izguras ,mogu zamisliti koliko ti je tesko,ali znam da imas snage neka te vodi misao da ces uskoro da ugledas svoje bebe ,moci ces da ih dodirnes da ih ljubis ,ma nece biti sretnije zene od tebe,tako si blizu cilja,samo naprijed,mislimo na tebe ja i moji bebci i saljemo tebi i :wub: :wub: :wub::lol: :lol: :lol: tvojima cmokx3

Puno ti hvala moja Cazablanka. Volela bih da zaspim i da se probudim za nekoliko nedelja sa mojim bebicama :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jelena...mislićemo na tebe i na tvoje bebice! :wub: I redovno se javljaj Jekić da ne brinemo! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jelena,Jekic srecno sutra.....t4801.gift4801.gift4801.gift4801.gift4801.gift4801.gift4801.gift4801.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

HVALA VAM SVIMA NA PODRŠCI :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.