Trojke

odgovora

Objavljeno

Jekić, naravno da zaslužuješ. Pa ti si jedna od 80 000 žena koja je prirodnim putem ostala u drugom stanju sa trojkama!!! Pa sada reci da nisi posebna!!! :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divno Jelena, samo neka rastu :)) Jos samo malo, izdrzacete vi to ;)

Kako se ti ovako osecas ? Jesi li umorna, malaksala, boli li te nesto ? Da li ti cesto skace pritisak ?

Umorim se dok jedem, pričam, okrećem se u krevetu...Boli me sve ali sve ću sve izdržati. Pritisak mi je sada odličan. Ja nikada nisam imala pritisak, samo ova dva dana. Baš se sada igraju. Držim ruku na stomaku i opipavam im nožice i rukice. :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Umorim se dok jedem, pričam, okrećem se u krevetu...Boli me sve ali sve ću sve izdržati. Pritisak mi je sada odličan. Ja nikada nisam imala pritisak, samo ova dva dana. Baš se sada igraju. Držim ruku na stomaku i opipavam im nožice i rukice. :wub: :wub: :wub:

Imas li kakvu terapiju za pritisak i jesi li u bolnici skupljala mokracu za pregled? Ja sam celu trudnocu imala trudnicki pritisak i od kako sam se porodila sve je ok.

Da znas samo kako bih da ti spustim ruku na stomak dok traje zurka. :):wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imas li kakvu terapiju za pritisak i jesi li u bolnici skupljala mokracu za pregled? Ja sam celu trudnocu imala trudnicki pritisak i od kako sam se porodila sve je ok.

Da znas samo kako bih da ti spustim ruku na stomak dok traje zurka. :):wub: :wub: :wub:

Samo sam prvi dan popila 2 methyldope, a bensedin pijem stalno i to je sve. Sada je pritisak normalan. Skupljala sam urin 24 h, ali još nije gotov taj nalaz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jelena777..mene zeno interesuje koliki je tvoj stomak sad...trojke..mora da je bas,bas velik...gdje bi mogla vidjet tvoj stomak??? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo sam prvi dan popila 2 methyldope, a bensedin pijem stalno i to je sve. Sada je pritisak normalan. Skupljala sam urin 24 h, ali još nije gotov taj nalaz.

Ja sam to skupljala svaki mesec. Smucilo mi se, ali dobro, sta da se radi znamo zbog cega je..........:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super tema!

Jekic za tebe i tvoje mrvice veliki poljubac :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jao blago vama zene

Jao, bas vala!!!

Meni je mnogo nezna ova tema i stvarno je divno imati 3 bebice u stomaku. Ne znam, ali pretpostvljam. Sreca koju osecas zbog bebe pa X3! :D

Ovom prilokom saljem poljupce i Jeleni i jekicu i sest velikih poljubaca jos, za bebice maje!

Dakle: :wub: :wub:

Pa onda: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jekić, je l' ti se vidi stomak? Kad ćemo da vidimo neku sličicu? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ух кад оперем косу :lol: смем да перем само једном недељно, муж ми не да више јер ћу да се прехладим :unsure: ,мало је параноичан, али нећу да га нервирам слуша ме.

Данас ћу да ставим око 6 сати.

Имам стомак, како немам, ко неко у 4 месецу а ја сам тек 2,5.

Jaooo :rolleyes: :rolleyes: Ja neću biti tu u 18h :( a ti ćeš skloniti do sutra, onda sutra za mene special na pp, važi? A za kosu, pa i ne treba ti češće, još je hladno, a i nigde ne izlaziš, masna si za sebe, bole te brige, sad kad otopli peri je češće ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Важи послаћу ти на пп слику ако не будеш ту.

Вала масана је, само да провучем једном руком и могу да оцедим маст да испржим помфрит <_<

Ok, ti isprži pomfrit, ja ću da bacim neko meso i super ekonomično ti i ja prodjemo za ručak :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, Jekić, verovatno si iziritirala malo grlo...dobro je da si danas ok.

Cmok za tebe i tvoje mrvice. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa može da te peče grlo od povraćanja, pogotovo kad se povrati polu-svareno, sve zajedno sa kiselinom. Ona nagrize malo sluzokožu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam imala to povredjeno grlo, bas zbog, kao sto je Phoenix napisala , zeludacne kiseline, ali taj osecaj brzo prodje, sat-dva i bolje..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da znas samo kako bih da ti spustim ruku na stomak dok traje zurka. :):wub: :wub: :wub:

O da!!!!

Hrabrice ste vi mame zmajevi nema sta, sve za vase bebice sa osmehom trpite, svaka cast!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic,ne brini za grlo meni je citavih meseci koliko sam povracala sa zadnjom trudnocom po 15 puta i vise na dan grlo bilo toliko iziritirano da sam mislila da ce trajno ostati falicno...ali cim je prestalo povracanje prestali su i problemi.

Pozdrav za stomacic!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Хвала вам на одговорима, ја сам сад у паници нон стоп, плашим се за све живо, па ето тако и питам за неке глупости.

Jekić :wub: ali zato imaš bebac i SVE odgovore :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DRAGA JEKIC ,BAS LIJEPO TI JELENA 777 KAZE TI SI JEDNA NA 80000,HALLLLOOOOO ZENO,STO NE ZASLUZUJES,MA BEBAC IMA SAMO JEDNU JEKIC ,PONOSNI SMO NA TEBE,,,A BOGU HVALIM NA OVOJ TEMI ZBOG SEBE ,CURE KAZU KAKO TE TRAZE PO TEMAMA ZAMISLI KAKO JE TEK MENI KOJA SE JOS I S PISMOM BORIM,SADA PRVO NA OVU TEMU I DA VIDIS KOLIKO CU SI VREMENA SKRATITMAMA JELENA777 NA TEMI TROJKE JEKIC NA PRIRODNIM TROJKAMA ,DUPLICE U BLIZANCIMA...MRAK ;) PUSAX3 :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Да знаш Мна мама, много ми је лакше са вама :wub:

t4801.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto mi ne stizu obavestenja sa ove teme? <_<Jekic, sto ne postavis i ovde sliku? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ево и мене јутрос, устала, лешкарим, синоћ сам се успавала рано па сам и устала рано, муж ми је отишао на пут, тако да ће моји да дошу да ми праве друштво и да ме нахране док ми не дођу ови остали са посла.

:lol: Joj, dobra si... Ako, ako, samo neka te maze i paze :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam od utorka do četvrtka bila u bolnici jer mi je pritisak bio 145/80. Sada je sve o.k. 27.03. sa urađenim nalazima opet idem u bolnicu na koji dan da me proprate.

Jekić ako odeš sa sterilnim brisevima u bolnicu danas, sutra ti rade serklaž i posle 2h ideš kući. Tako je bar u NS. Ja sam ostala 8 dana jer nisam imala spremne briseve, pa me uhvatio vikend, pa sam posle serklaža malo krvarila i nisam htela da idem kući. U utorak sam radila serklaž a u četvrtak sam otišla kući.

Mi rastemo, imamo 1100gr,1080gr i 1020gr. Sreće mamine, a kada se igraju to je jedinstven osećaj. :wub: :wub: :wub:

Da znas samo kako bih da ti spustim ruku na stomak dok traje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ево да се јавим, одмарам и ручкам, стигли брисеви, стерилно све, јееееее

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ево да се јавим, одмарам и ручкам, стигли брисеви, стерилно све, јееееее

Divno!!!

Evo i tetka Empress svratila da izljubi bebane i da vidi kako je mama!

Bas mi je drago sto je sve super i da znas da ti je mnogo lep ticker! Nista lepse nego kad vidis kako prolaze nedelje. A tebi koja po ceo dan lezis, mogu misliti kako sporo prolaze!

Drz' se!

Veliki ljubac!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ево да се јавим, одмарам и ручкам, стигли брисеви, стерилно све, јееееее

Odlicno, Jekic, nema razloga za brigu :rolleyes:

Ех како ми пролазе дани споро не могу да вам опишем, али иду некако, долазе ми гости, читам књиге преко интернета, до сад сам прочитала 14 књига :huh: дружим се са вама и тако.

Обично кад пуним нову недељу, као што је данас, дођем на бебац и чекам да прође 12 сати да видим на тикеру почетак нове недеље, тако ћу и вечерас да сачекам 11 недељу :rolleyes:

Знам да је блесаво али сам некако сигурнија како свака недеља дође.

Cekaj, ti si sad u 11 nedelji, ulazis u 12?

12 nedelja :o , pa ti uskoro ulazis u drugi trimestar? Kako vreme leti... Sta citas? Daj neku preporuku? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.