Trojke

odgovora

Objavljeno

Ма ок је то, није ни битно како сам затруднела, али ето имамо тројке и требало би тамо да пишем него сам ја баш лења, хоћу да видим шта се дешава у плусићима па се ту распишем и заборавим на друге теме.

Da, tvoji "Plusići" teško je otići odande :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Вала јесте, видећеш за месец дана као и уосталом све девојке које су чекалице тешко се одвајају од наших плусића :wub: :wub: :wub:

:lol: pa znam, je l' sam ja prošli put kad sam zatrudnela ostala na "Plusićima" i svaki svoj izveštaj pisala tamo a ne u "Prvom" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odlicna tema ! Jekic zasluzujes je u potpunosti , ej bre ... prirodnim putem trojke , pa kud ces vise ?! Svaka cast devojke za temu !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragi jekic, pa ako neko zasluzuje svoju temu onda si to ti! Meni je tvoja prica neverovatna i mislim da ti i tvoja trojka zasluzujete svoju temu!

Jedva cekam da saznamo pol bebica!

:wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub::wub::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Јао морам да испричам, ја излазим из ординације и одмах кажем мужу доктору је пукао кондом, а он ме забезекнуто гледа, сигурна сам да је нешто друго помислио пре него што је укапирао шта се десило :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:

Jekic, samo da znas, ja sam jutros prvo ovde svratila pa tek sad idem u Plusice ;)

I ti sad kazi da ne zasluzujes temu :angry::P:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jekić, naravno da zaslužuješ svoju temu, prvo, jer si dugo čekala na trudnoću, a drugo, zatrudnela si prirodno sa trojkama, heej, TROJKE! Kud ćeš veći razlog?

potpis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Јао морам да испричам, ја излазим из ординације и одмах кажем мужу доктору је пукао кондом, а он ме забезекнуто гледа, сигурна сам да је нешто друго помислио пре него што је укапирао шта се десило

:lol: Pa kako si to napisala i meni je u sekundi svasta proslo kroz glavu iako znam o cemu se radi :lol:

Ajde ajde mila moja nemoj biti tako skromna :rolleyes: verovatno devojkama tvoj primer mnogo znaci i svi znaju da si ti test manijak i smatram da je ovo divna tema jer i ako tamo bude nekoj cekalici tesko dodje ovde vidi ovu temu i zna istog momenta da i za nju postoji nada a ja tebe i bebe mnogo ljubim

Potpis! Ja sam sigurna da svaka trudnoca koliko god da je bebica zasluzuje svoju posebnu temu, ali nemoguce je ostvariti. Ovo sto se tebi desilo nije podvig ali svakako je cudo i sve mi zelimo da te pratimo i navijamo, radujemo se i brinemo sa tobom. Svakako je i divna uspomena koja ce ostati tebi i bebicama.

Jekic, samo da znas, ja sam jutros prvo ovde svratila pa tek sad idem u Plusice

I ti sad kazi da ne zasluzujes temu

:lol: I ja isto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sad dosla, procitala u ovoj temi kako je jekic i sad odoh dalje.

Mnogo je lakse nego da trazim gde je postovala... ili da je jurim i cekam da odgovori mi na pitanje u specijalnim.

Ovde sve mozemo da je pitamo i da brzo dobijemo odgovor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super je tema, samo mislim da je u pogrešnom podforumu, "Priprema za trudnoću" bolje bi bilo da je tamo u "Blizanačkim" gde je bila i mame zmaj priča.

Kad sam je vec postavila onda sam shvatila sta sam uradila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad sam je vec postavila onda sam shvatila sta sam uradila...

Ma nema ni veze, što kaže maybe, jekić se nekako srodila sa ovim podforumom "Priprema za trudnoću" pa možda je i bolje da tu ostane :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Јао морам да испричам, ја излазим из ординације и одмах кажем мужу доктору је пукао кондом, а он ме забезекнуто гледа, сигурна сам да је нешто друго помислио пре него што је укапирао шта се десило :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:

nisam znala dsa cekas trojke, divno! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Хвала.

Вратих се од давања брисева, резултати за два дана, рекла ми да се не бринем јер је онај гел на сонди антибактеријски.

pa sta ako je pukao kondom..neces ostati trudna...pazi da neispane za 1 mjesec da nosis cetvorke....hahahha..malo sale.... :D:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bi temu nazvala "od lječenja steriliteta do trojki" ili slično tome čisto da sve nove čekalicame koje dolaze na forum nađu utjehu i nadu u ovoj zaista životnoj priči koju nam je donjela Jelić :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic cestitam ti na trudnoci i ko sto si i sama rekla nije bitno kako je doslo do nje bitno je da su bebice tu i neka su zive i zdrave...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ja da se pridruzim, Jekic jesi zasluzila temu, i praticemo je :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

malo sam van desavanja i tek sam sada videla da jekic nosi trojke!!!!

svaka cast, cestitke od srca i zelim ti bezbriznu trudnocu!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Јао морам да испричам, ја излазим из ординације и одмах кажем мужу доктору је пукао кондом, а он ме забезекнуто гледа, сигурна сам да је нешто друго помислио пре него што је укапирао шта се десило :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A sto i da ne bude tema ovde u ovom podforumu - ipak je Jekic nasa omiljena cekalica i testomanijak :D ... Nekako imam osecaj da nama ovde "pripada" ... ju, sad cu da zvucim kao da govorim o nekoj sekti :o ... ali ... :lol:

:wub: :wub: :wub:

Ne zaboravi mi smo SASe, ne možemo i sekta u isto vreme ;):lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prijavljujem se na temu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekić :wub: :wub: :wub: ...a ja da se pohvalim da poznajem 2 mame 'trojki' i to obe 'prirodne' trudnoće (jesam li se ja dobro izrazila :unsure: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E bravo za temu, taman ni ja da ne jurim, kad dođem na forum, "izveštaje" od Jekić - sve na jednom mestu...samo Jekić moraš redovno da pišeš novosti na ovoj temi vezano za mrvice ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam od utorka do četvrtka bila u bolnici jer mi je pritisak bio 145/80. Sada je sve o.k. 27.03. sa urađenim nalazima opet idem u bolnicu na koji dan da me proprate.

Jekić ako odeš sa sterilnim brisevima u bolnicu danas, sutra ti rade serklaž i posle 2h ideš kući. Tako je bar u NS. Ja sam ostala 8 dana jer nisam imala spremne briseve, pa me uhvatio vikend, pa sam posle serklaža malo krvarila i nisam htela da idem kući. U utorak sam radila serklaž a u četvrtak sam otišla kući.

Mi rastemo, imamo 1100gr,1080gr i 1020gr. Sreće mamine, a kada se igraju to je jedinstven osećaj.

:wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam od utorka do četvrtka bila u bolnici jer mi je pritisak bio 145/80. Sada je sve o.k. 27.03. sa urađenim nalazima opet idem u bolnicu na koji dan da me proprate.

Jekić ako odeš sa sterilnim brisevima u bolnicu danas, sutra ti rade serklaž i posle 2h ideš kući. Tako je bar u NS. Ja sam ostala 8 dana jer nisam imala spremne briseve, pa me uhvatio vikend, pa sam posle serklaža malo krvarila i nisam htela da idem kući. U utorak sam radila serklaž a u četvrtak sam otišla kući.

Mi rastemo, imamo 1100gr,1080gr i 1020gr. Sreće mamine, a kada se igraju to je jedinstven osećaj.

:wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.