Trojke

odgovora

Objavljeno

Draga Jelena,lijepo te pozdravljam i meni je srce puno kad vidim kako se tvoj tiker pomice još trinaest dana zlato i ti si u trecem trimestru ;) jupiiiiiiiijoš kad uzmemo u obzir da viseplodne trudnoce nikako ne traju 40 nedelja,vec je potpuno normalno da se zavrse izmedju 34 i 37,tebi je ostao jednoznamenkasti broj nedjelja za prevalit i sve ce biti dobro.....ljubac za tebe i tvoje bebe od nas troje :wub: :wub: :wub:

Cazablanka, hvala na podršci (po stoti put). Ti si uvek tu kao velika podrška kao i kada vidim tvoj tiker sa tvoje dve srećice. Još jednom hvala :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cazablanka, hvala na podršci (po stoti put). Ti si uvek tu kao velika podrška kao i kada vidim tvoj tiker sa tvoje dve srećice. Još jednom hvala :wub: :wub: :wub:

draga moja nemoj mi zahvaljivati.....svi smo mi tu jedni za druge,a podrska se podrazumjeva...znam kako ti je mada sam ja nosila samo dvoje djece razumjem tvoj napor,iscekivanje i ponajprije strah i meni su cure tu uveliko pomogle i bile za mene tu u svakom trenutku ne znam sto bih bez njih kad sam otkrila ovaj forum kao da sam otkrila Ameriku, :lol: :lol: :lol: pusa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jelka, jesli li isla na ehokardiografiju?

Ja sam je radila privatno. Mnogo znaci kada ti kazu: " Neka vam beba bude lepa kao sto ima ovako lepo srce."

Hajde javi kako si prosla na kontroli inace.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Išla sam u ponedeljak. Bogu hvala sve je super. Bebane inaju 1000g, 900g i 880g. Baš su lepe i samo se vrte po stomaku. Doktorka je prezadovoljna (pu,pu,pu, da ne ureknem). Grlić mi je 3,1mm i skroz zatvoren. Imam serklaž i super funkcioniše. Evo upravo pipam stomak i tačno osećam rukicu bebe kako se pomera po stomaku. Baš uživam. Za tri nedelje opet kontrola. Ja čim uđem u ordinaciju odmah ležem na krevet jer sam nestrpljiva da vidim šta rade bebane, pa tek posle pričam sa doktorkom. Moj UZ traje oko 45 minuta i to je prava uživancija gledati ih šta rade. Neka još rastu u maminom stomaku, pa da se vidimo za jedno najmanje 10 nedelja, srećice moje :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao jeco...da se čovek istopi od miline...mogu da zamislim tvoju sreću kada ih vidiš i osećaš... :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sjajno. Dobra je vest sto ti zakazuju preglede na 3 nedelje. To znaci da su sigurni da je sve OK i da bebci super napreduju.

Obicno, poslednji mesec pred porodjaj su pregledi cesci, plus CTG. Kako si planirala to da izvedes? Da putujes iz Sapca ili da je privremeno preselis blizu klinike?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sjajno. Dobra je vest sto ti zakazuju preglede na 3 nedelje. To znaci da su sigurni da je sve OK i da bebci super napreduju.

Obicno, poslednji mesec pred porodjaj su pregledi cesci, plus CTG. Kako si planirala to da izvedes? Da putujes iz Sapca ili da je privremeno preselis blizu klinike?

Ici cu iz Šapca na redovne preglede a pred kraj ću ležati u Betaniji. Danas sam im puštala glasnu muziku i oni su se baš razigrali... :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MA BRAVO MAMA JELENA.....LIJEPO SU TI PORASLE BEBE SRAM IH BILO,IDEJA S MUZIKOM ZA 10,JA SAM SVOJIMA PUSTALA CESTO STAVLJALA BI SLUSALICE NA TRBUH,SADA KAD SU NERVOZNI PUSTIM IM MUZIKU I UMIRE SE SAMO TAKO... DOBRO KAŽE YELENAC,TO STO SU TI KONTROLE SVAKA 3 TJ ZNACI DA JE SVE U NAJBOLJEM REDU...JA KAD SAM BILA TRUDNA ŽIVIJELA SAM OD KONTROLE DO KONTROLE,STALNO SAM IMALA NEKI STRAH,NEKE DRUGE TRUDNICE S DVOJKAMA ISLE SU NA PREGLEDE SVAKI ILI SVAKI DRUGI TJEDAN,A JA SVAKI TRECI BILA SAM TUŽNA ZBOG TOGA I MISLILA SAM SI DA SU LJECNICI NEMARNI I NEZAINTERESIRANI JER NISAM NIKOM PRIVATNO PODMAZALA ĐEP,JAO U KAKVOJ SAM ZABLUDI BILA JEDNA DRAGA DOKTORKA PRILIKOM JEDNOG ULTRAZVUKA STVARNO MI SE MAKSIMALNO POSVETILA I BILA SKROZ PRISTUPACNA PA SAM JOJ SE POZALILA KAKO RJETKO IDEM NA KONTROLE I NIKAD ME NE STAVE NA CTG,TADA MI JE OBJASNILA KAKO MI JE TRUDNOĆA PREUREDNA I DA TREBAM BITI PRESRETNA STO SE SVE ODVIJA BAS KAKO TREBA,BAS SAM BILA BLESAVA,HEHEHE....TVOJI BEBANI LIJEPO RASTU,SERKLAŽ TI DRŽI I SVE CE BITI DOBRO JOŠ SAMO DESETAK NEDJELJA SJETI SE SAMO KAD JE BILO 40LJUBAČ TEBI I TVOJIM TROJČEKIMA :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jupiiii, jupiii jee..Barvo mama, bravo malisaniii :*** Navijam za 10 nedelja i vise, tacno tad sam i ja smizlu moju rodila :)

Ili dan kasnije da Miško ima drugare istodance :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JEKIĆ JA PLACEM OD SRECE KO MALA BEBA ,SADA ME NE PERU HORMONI NEGO ONAKO OD SRCA SUZE POTEKLE KAD SAM U PLUSICIMA VIDIJELA TVOJE 3 BEBE,I NE MOGU DA STANEM...JECAM ......BOŽE KAKO JE TO LIJEPO,KOJE JE TO ČUDO,KOJI BLAGOSLOV HAJDE NEKA NETKO KAŽE DA CUDA NE POSTOJE...MA JOJ PRESRETNA SAM ZBOG TEBE NEK TI JE SA SVOM SRECOM SVIJETA LJUBIM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Хвала Казабланка, ево и овде званично да се јавим, бићу мама+3 :wub: :wub: :wub:

:wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Хвала Казабланка, ево и овде званично да се јавим, бићу мама+3 :wub: :wub: :wub:

Draga moja...čestitam od srca...ovo je najlepša moguća vest koju sam danas mogla da čujem! A da ćemo se videti u BG...naravno da hoćemo!!! :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JEKIĆ, DA SI MI BLIŽE MORALA BI DA ME ČASTIŠ !!! ŠTA SAM TI REKLA? VERUJ MI DA SAM BILA UBEĐENA I REKLA SAM TI DA ĆE MO SE OVDE DOPISIVATI. PRVO JE ZMAJ POKRENUO TEMU TROJKE, K

POSLE JA A SADA SE BOGU HVALA PRIKLJUČUJEŠ I TI. PIŠI KAKO JE BILO NA PREGLEDU, DRUGARICE TRIPLICE. :wub: :wub: :wub:

P.S. I SIMONANS JE TRUDNA! VISOKA JOJ JE BETA, PA MOŽDA NAM SE PRIKLJUČI U TROJKAMA, A AKO NE ONDA STO POSTO U BLIZANCIMA.

BAŠ SAM SREĆNA ZBOG TEBE I BEBA. NE MOGU TI OPISATI OSEĆAJ KADA SE SVE TRI BEBE IGRAJU PO STOMAKU. NEMA LEPŠEG OSEĆAJA NA SVETU~VIDEĆEŠ :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic cestitam jos jednom i ovde,bas sam se obradovala kad sam procitala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Хвала ти Јелена ух мораћу да те частим,долазим у БГ али само на консултације, одбила сам данас емрио редукцију, дао ми је Бог три мрвице, сматра толико да могу да издржим и ја се слажем са њим :D

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekić kada stižeš u Bg,i predpostavljam da ćeš u Narodni Front,znaš li kod kog lekara ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Хвала ти Јелена ух мораћу да те частим,долазим у БГ али само на консултације, одбила сам данас емрио редукцију, дао ми је Бог три мрвице, сматра толико да могу да издржим и ја се слажем са њим :D

Хвала Стрелче, ја сам слуђена од кад сам трудна али чини ми се ко данас да нисам срећнија била.

Tako je!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Хвала ти Јелена ух мораћу да те частим,долазим у БГ али само на консултације, одбила сам данас емрио редукцију, дао ми је Бог три мрвице, сматра толико да могу да издржим и ја се слажем са њим :D

Bravo za tebe!!! Izdrzaces nego sta :wub: Jao, bre, mnogo te volim danas, samo te pratim da vidim sta kuckas :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Хвала Казабланка, ево и овде званично да се јавим, бићу мама+3 :wub: :wub: :wub:

oh cestitam... prelepo... tri bebice.... navijamo za vas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Анчи ја тебе одувек волим :wub::P

Е у БГ идем ваљда следеће недеље, прво на комисју да ми овере упут, сутра муж иде по упут, јер данас докторка звала горе да види ко ће да ме прими, сутра ћу све да знам.

Javljaj sve sta se desava ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao jekiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiic!!!!! Cestitam, ma diiiiiiiiiivno!!! Sanjala sam pre koju noc tvoje 3 bebe, i kako po novinama pise da si ti cudo... :D Postadoh i ja vesticica hihih!! Odoh u plusice da procitam sve po redu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Хвала Казабланка, ево и овде званично да се јавим, бићу мама+3 :wub: :wub: :wub:

Cestitam!!!!! Divne vesti!!!!! Mislim da su danas sve forumasice pustile koju suzu radosnicu citajuci tvoje postove i videci slikice tvojih mrvica!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic

i ovde da ti cestitam..stvarno si blagoslovena:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam!!!!! Divne vesti!!!!! Mislim da su danas sve forumasice pustile koju suzu radosnicu citajuci tvoje postove i videci slikice tvojih mrvica!

Vala ja sam pustila.

Jekić i Jelena77 biće ovde gužve na ovoj temi.

JUPIIIIIIIIIIIIIIII

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.