Trojke

odgovora

Objavljeno

Zmaju a postoji li mogucnost da mama Zmaj izmlazuje mleko , ono moze da se cuva u frizideru , pa da se daje Milici ? Ja sam to radila iako je Marko bio samnom , stalno , imala sam strasne ragade pa smo se izmlazivali par dana dok one nisu prosle ...

Dali su svi samo na majcinom mleku , ima li ga mama Zmaj dovoljno ?

Divno je sto imamo 3x3 trojki na forumu , nadam se da ce nam se Nadjusa aktivirati jer verujem da bi to puno znacilo Zmajevima i jeleni777 , nema puno prilika za razmenu iskustava oko trojki...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam porodici Zmaj sa rodjenjem decice.I ja sam majka trojki samo sto mi vec imamo 3 godi :rolleyes: ne! :P :P :P I dok sam pratila sta se desava kod vas,mislila da li hoce i vasa decica da se pojave na svet istog dana kad i moji? kad sam procitala da su se rodili 28.11 nisam mogla da verujem.isto 28.11 su se rodile moje trojke!!!!!!!cestitam!cestitam!cestitam! Bravo mami koja je bila hrabra i izdrzala do kraja!razumem nju potpuno,posto sam prosla kroz sve ovo. A sto se tice cerkiei u inkubatoru ne brinite mnogo posto i nasa jedna cerkica bila je 2 meseca u inkubatoru na Institutu za Neonatologiju.Naravno da mi mnogo smo brinuli .Zadovoljni smo mnogo o brizi lekara prema bebama.Tako ne brinite sve ce na kraju biti u redu. A sto se tice druge 2 bebice moj predlog da ih vodite kuci .Dok se mama navikava sa 2 bebe, tata nek svaki dan obilazi bebicu.

Zelim vam puno srece i zdravlja i ako imate neko pitanje slobodno pitajte.

A tebi Jelena777 zelim strplenja pazise i cuvajse. I uzivaj dok nisu dosli na svet,a kad dogju pojesce vam usi.Uvek se toga setim kad sam bila na pregledu.

Dobro dosla na forum! Sigurno ce nam mnogo znaciti sto si tu,i mami Zmaj i meni. Ja bih za pocetak htela da te pitam u kojoj nedelji si se porodila i gde? Jesi li pre porodjaja lezala u bolnici? Kako ti je protekla trudnoca? Jesi li imala nekih problema u trudnoci? Ja skoro stalno lezim i od toga me jako bole kukovi i stomak kada menjam polozaj.

Mogu da zamislim koliko uzivas u svojoj decici. Najtezi period je prosao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

3x3

:wub::wub::wub: X3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam prvi put na forumu pa ne znam bas kako da ga koristim :blink::(:blink: .i nemam bas toliko vreme da udjem cesto na forumu posto deca su mnogo ljubomornji kad vide da sam na kompu.E tako,da ti odgovorim Jelena...trudnoca je prosla lako bez problema i teskoca posto sam radila do 5 mesecaposle sam putovala i samo 2 meseca bila sam kuci.ali i kod kuci uvek sam bila u pokretu.Nisam preterivala mnogo ali svaki dan setala i radila nesto po kuci.lezala sam u bolnici samo 1 nedelju da bi primala neku infuziju za sazrevanje pluca bebama u slucaju ako krenem da se porodim pre 33 nedelji,ali hvala Bogu izdrzala sam do 34 nedelji tako da sam prosla ok.

Tako da ti preporucila bi Jelena777 da budes i u pokretu ne samo da lezis.I jos nesto -trudise manje tecnosti da pijes,da bi ne bi ti ostao stomak posle porodjaja.tako u svakom slucaju meni su rekli,posto posle porodjaja meni je ostao stomak od koga sam patim mnogo.nosi pojas i mazi stomak sa kremom ili bolje sa maslinovom uljem.

POZDRAV! :rolleyes:

post-54353-1324551515_thumb.jpg

Daca87 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Nadjusa kako su slatki , njih dve princeze i brat vragolan :) Kakvo bogatstvo imas Nadjusa !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Nadjusa kako su slatki , njih dve princeze i brat vragolan :) Kakvo bogatstvo imas Nadjusa !!!

Prepisujem :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadjusa...deca su ti med medeni, veća sreća ne postoji... :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Predivni malisani :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NADIUSA SVAKA CAST,DJECA SU PREKRASNA A TVOJ SLUCAJ OSTAVLJA BEZ DAHA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ova tema mi uvjek izmami osmjeh na lice BRAVO!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene drage, tata Zmaj je otvorio temu u podforumu Dete:

Trojke

gde cemo pisati o deci.

Ova tema je za tripl trudnocu. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam prvi put na forumu pa ne znam bas kako da ga koristim :blink::(:blink: .i nemam bas toliko vreme da udjem cesto na forumu posto deca su mnogo ljubomornji kad vide da sam na kompu.E tako,da ti odgovorim Jelena...trudnoca je prosla lako bez problema i teskoca posto sam radila do 5 mesecaposle sam putovala i samo 2 meseca bila sam kuci.ali i kod kuci uvek sam bila u pokretu.Nisam preterivala mnogo ali svaki dan setala i radila nesto po kuci.lezala sam u bolnici samo 1 nedelju da bi primala neku infuziju za sazrevanje pluca bebama u slucaju ako krenem da se porodim pre 33 nedelji,ali hvala Bogu izdrzala sam do 34 nedelji tako da sam prosla ok.

Tako da ti preporucila bi Jelena777 da budes i u pokretu ne samo da lezis.I jos nesto -trudise manje tecnosti da pijes,da bi ne bi ti ostao stomak posle porodjaja.tako u svakom slucaju meni su rekli,posto posle porodjaja meni je ostao stomak od koga sam patim mnogo.nosi pojas i mazi stomak sa kremom ili bolje sa maslinovom uljem.

POZDRAV! :rolleyes:

Nadiusa,deca su ti prelepa! Ti si srecna zena! :P :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam prvi put na forumu pa ne znam bas kako da ga koristim :blink::(:blink: .i nemam bas toliko vreme da udjem cesto na forumu posto deca su mnogo ljubomornji kad vide da sam na kompu.E tako,da ti odgovorim Jelena...trudnoca je prosla lako bez problema i teskoca posto sam radila do 5 mesecaposle sam putovala i samo 2 meseca bila sam kuci.ali i kod kuci uvek sam bila u pokretu.Nisam preterivala mnogo ali svaki dan setala i radila nesto po kuci.lezala sam u bolnici samo 1 nedelju da bi primala neku infuziju za sazrevanje pluca bebama u slucaju ako krenem da se porodim pre 33 nedelji,ali hvala Bogu izdrzala sam do 34 nedelji tako da sam prosla ok.

Tako da ti preporucila bi Jelena777 da budes i u pokretu ne samo da lezis.I jos nesto -trudise manje tecnosti da pijes,da bi ne bi ti ostao stomak posle porodjaja.tako u svakom slucaju meni su rekli,posto posle porodjaja meni je ostao stomak od koga sam patim mnogo.nosi pojas i mazi stomak sa kremom ili bolje sa maslinovom uljem.

POZDRAV! :rolleyes:

Prelepo... :) Snaćićeš se brzo, i nadam se da ćeš ovde još da pomažeš našim trojkama, i budućim isto tako. Prelepi su ti malci :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

HVALA SVIMA NA KOMPLIMENT.KOLIKO SU SLATKI MALISANE TOLIKO I BEZOBRAZNI :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

HVALA SVIMA NA KOMPLIMENT.KOLIKO SU SLATKI MALISANE TOLIKO I BEZOBRAZNI :o

Hehhehe, sve u rok službe ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zmajevi,bravo za vas!Danas cete biti konacno kompletni:)Bas divno!Pozdrav za sve,uzivajte.Sta je sa Jelenom777?Kako napreduju sledece trojke:)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trojke se odmaraju. Ponekad se malo igraju. Zadnja 3-4 dana izgleda da imam neke kontrakcije i bolove u stomaku narocito kada menjam polozaj u krevetu. Stomak mi se na momente stvrdne pa popusti. Kao sto mi je rekla doktorka uzimam po pola bromazepama,a lekove protiv kontrakcija ce mi dati kada budem isla na kontrolu sledece nedelje. Valjda ce biti sve u redu. Zakucana sam za krevet i nadam se najboljem. Da li je neka od vas imala takve simptome u 18~oj nedelji?

:wub:
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ja baš i ne...mada nisam nosila trojke... :rolleyes:

Jelena..da li si pisala o načinu začeća i momentu kada ste saznali za tri bebe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ja baš i ne...mada nisam nosila trojke... :rolleyes:

Jelena..da li si pisala o načinu začeća i momentu kada ste saznali za tri bebe?

Pisala sam ali ne u ovom postu. Radila sam vantelesnu, a znala sam da nosim trojke kada sam radila analizu bhcg. Nalaz mi je bio 1900. Inace imam iskustva sa tim jer sam pre tri godine radila vantelesnu,isto su bile trojke,pa sam radila embrioredukciju jednog ploda,i porodila se u 26~oj nedelji,ali se na zalost nije dobro zavrsilo. Zato se sada bas plasim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pisala sam ali ne u ovom postu. Radila sam vantelesnu, a znala sam da nosim trojke kada sam radila analizu bhcg. Nalaz mi je bio 1900. Inace imam iskustva sa tim jer sam pre tri godine radila vantelesnu,isto su bile trojke,pa sam radila embrioredukciju jednog ploda,i porodila se u 26~oj nedelji,ali se na zalost nije dobro zavrsilo. Zato se sada bas plasim.

draga, nemoj monogo da razmišljaš šta je bilo, svaka trudnoća za sebe. Mi ovde držimo fige da sve bude okej i da se za par meseci prebaciš u temu ! trojke i da nam zajedno sa tata Zmajem izveštavaš kroz šra prolazite sa vašim bebcima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

draga, nemoj monogo da razmišljaš šta je bilo, svaka trudnoća za sebe. Mi ovde držimo fige da sve bude okej i da se za par meseci prebaciš u temu ! trojke i da nam zajedno sa tata Zmajem izveštavaš kroz šra prolazite sa vašim bebcima

Hvala puno i nadam se da ce biti tako. :wub::rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala puno i nadam se da ce biti tako. :wub::rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Daaa...mi smo uz tebe i navijamo da izdržiš što duže...samo se pazi, odmaraj i slušaj lekare... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala puno i nadam se da ce biti tako. :wub::rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Mislimo na tebe i tvoje bebice :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.